Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
LABIDAD!
 
merka 07. detsember 2006, kl 10.08
Saage inimesed aru ükskord, ennem kui kirjutatae igale poole "need küüned on labidad".
Kliendid, kellel endil on väiksed paksud näpud ja küünekuju pole ollagi. Neil tulevadki küüned nagu "labidad". Ega KÜÜNETEHNIK POLE MINIGI KIRURG, et suudab inimese näpud ilusaks pikaks ja peenikeseks teha!!!!!!
GOD !
 
j 07. detsember 2006, kl 10.10
ma nimetan labidaks küüsi, mis on otsast laiemad, kui küünevalli juurest, no kuju selline, et otsast läheb laiemaks. vat see on täpselt nagu prügikühvli kuju. ei saagi aru, miks nii jäetakse, miks ei saa viilida kitsamaks otstest? ovaalse kujuga küüned on ikka kõige kenamad mu meelest.
 
kana 07. detsember 2006, kl 10.35
nii raske on siis aru saada,et kõigil pole küünekuju üks ja sama,kui küüs on alt kitsas ja läheb ülevalt laiaks siis jääbki ju selline ''labida''mulje ja kui ülevalt tipp viilida kitsaks ,siis jääb ju alt on kitsas,siis kskmine osa on lai ja ülevalt jälle kitsas,nagu pirn,saage üle sellest juba,mina küll arvan ,et küünetehniku viga see küll pole
 
okasroosike 07. detsember 2006, kl 10.39
no ma pole küll suutnud veel kellegile labidaid teha,pigem läheb küün kitsamaks ülevalt!aga igal tehnikul oma käekiri:)
 
oh issand 07. detsember 2006, kl 11.17
küll sa okasroosike võid ennast igal pool kiita
 
okasroosike 07. detsember 2006, kl 11.19
võtan kõikide kibestunud inimeste komentaarid avasüli vastu:D
 
mh the second 07. detsember 2006, kl 11.22
Ma ka arvasin, et oma küünte kuju probleem seni, kuni üks küünetehnik suutis teha elegantse kujuga imeilusad küüned. Peale seda õppisin ise ka ära, kuidas saab lolli kujuga küüntest ilusaid teha. Aga mõni tehnik seda vist ei suuda... Õppida, ma mõtlen.
 
m 07. detsember 2006, kl 11.53
ei ole teemaalgatajaga nõus - ilusatest küüntest suudab sosssepp ikka jubedused teha ja halva kujuga küüntest teeb hea tehnik ilusad küüned.
 
aga 07. detsember 2006, kl 12.11
okasroosikesel on küün,kus ta ei suuda labidaid meisterdada,kuna küün jääb kitsaks,ise veel tehnik..:)
 
okasroosike 07. detsember 2006, kl 12.12
ütlesin et kõikide kibestunud inimeste kommentaarid teretulnud,iccc...ikka klientidega itsitame teie üle:D
 
arumaeisaa 07. detsember 2006, kl 12.19
mis pistmist on siin kibestumisega??????
 
to okasroosike 07. detsember 2006, kl 15.13
Sul endal küünid sõrmede otsas? Heinaküünid?
 
okasroosike 07. detsember 2006, kl 15.58
irw...just just,laske tulla:D mul ongi igav:D
 
oijah 07. detsember 2006, kl 16.03
mõista mõistam itu viga okasroosika kirjapildis on?

sa hariduseta vene plika, kes lõhnab liiga tugevalt, labidas sõrma otsas ja krohv näol?
 
okasroosike 07. detsember 2006, kl 16.08
:D mina pole ütlend,et minul labidad on:D teiseks vene pliks oled sa äkki ise:D ja kolmandaks ma arvan et mul rohkem haridust kui sul:D ok ma ei viici enam kadedate inimestega rääkida:D sa ise kirjutad kah päris hästi,irwwwwwwwwwwwwwwwww
 
noh 07. detsember 2006, kl 17.34
ma ikka küüsi küünideks ei nimeta, tean, et gi liide käib sõna lõppu ja mingit chatspeaki igal poole oma teksti ei topi. rumal oled sa niikuinii ja minul ammu kõrgharidus käes
 
olga 07. detsember 2006, kl 18.00
isver! kas tõesti pole muud teha kui siin norida?!!
ise ei oska muud kui "labida-küüsi" teha ja nüüd kadetusest norid.
ja mis see rahvus siia puutub?
oskaks kõik venelased niigi hästi eesti keelt...
 
kapusta 07. detsember 2006, kl 18.01
huvitav, kas on üldse veel kedagi sellist, kes okasroosikese juurde minna tahab. ausaltöeldes mina küll ei tahaks sellist tibi, kes klientidega klatši armastab, enda eest hoolitsema. pealegi siin oma sõnavõttudega on ta oma maine päris alla lasknud. minu silmis vähemalt.
 
olga 07. detsember 2006, kl 18.28
kõik kosmeetikud, maniküürid, juuksurid kelle juures mina käinud olen on klatšijad :)
minul on hea salong kust kõik teenused korraga kätte saan ja ei läheks ka kellegi juurde ilma, et ta tööd enne näinud oleksin.
aga ausalt öelda ei kuulutaks siin ,kui oleksin küünetehnik. siin on ikka jube palju õelaid konkurente kes uskumatu järjekindlusega maha teevad.
 
eks ta ole 07. detsember 2006, kl 18.50
varsti teevad kõik kodused 'tehnikud'siin endal margi täis,oleks neil rohkem tööd,siis nad ei istuks siin..aga edu teile
 
mm 07. detsember 2006, kl 20.34
Olen ka maniküür ja ei kujutaks küll ette salongis töötades et hakkan klientidele kedagi klatšima.
 
juuksur 07. detsember 2006, kl 23.14
mm, mida sa siis teed?
juttu ei räägi või?
inimesed tahavad ikka oma tuttavatest rääkida või siis kuulsuste eraelu arutada.
töö iluteenindajana juba on kord selline, et oluline on ka klienti kuulata ja temaga juttu ajada.
 
mm 08. detsember 2006, kl 01.39
Vat täpselt.Maniküür on kui psühholoog kes kuulab ja annab vajadusel nõu.Mitte ei klatši.
Jah kuulan,alati.Rääkigu klient oma tuttavatest v kuulsustest.Ma kuulan.Seega klatšib klient mitte maniküür.
Vahet pole.Teema pole püstitaud ei klatši ega ka minu kohta.
Seega jutt kaldub teemast kõrvale
 
j 08. detsember 2006, kl 09.20
ma ei räägi juuksuri, tehniku vms kunagi. ainult nii palju kui hädasti vaja, mulel ei meeldi poolvõõraga pläkutada
 
fyi 08. detsember 2006, kl 10.39
klatš ei võrdu jutu rääkimine, mina räägin palju, iial ei klatši. ma ei ole eit
 
F 08. detsember 2006, kl 17.04
MA EI LAHEKS KA OKASROOSIKESE JUURDE MITTE KUNAGI.TAL POLE VIST YHTEGI KLIENTI???
 
okasroosike 08. detsember 2006, kl 17.06
irw,no mul on nii palju kliente kui vaja;) teist ma ennast heidutada ei lase,nagu mõni tehnik!!!soovin kõigile tehnikutele edu siin reklaamides,inimesi igasuguseid:)päikest!muide kallid inimesed,kas te ei arva,et olete teemast kuidagi mööda läinud?:D
 
okasroosike 08. detsember 2006, kl 17.14
NB! kes siin klatsimisest rääkinud on? mainisin,et naerame nende kommentaaride üle,kus teisi maha tehakse!!!kas see on klatsimine,ma arvan et sajad inimesed teevad seda,kes delfist kommentaare loevad!!!mõtlete asju välja ja püstitate teema,õudne!teiseks jah mul on palju vaba aega,kuna olen viimast kuud rase ja ma ei võta päevas üle ühe kliendi endale,kuna ei taha lapse tervist kahjustada!aga edu teile,vaatan et olete juba teise tehniku ka oma sõimamistega ette võtnud!mind küll ei häiri,kui keegi pidevalt siin asju müüb või ennast reklaamib,miks see peaks mind häirima...see lihtsalt näitab seda,et õelad ütlejad on lihtsalt konkurendid!päikest kõikidele reklaamijatele ja müüjatele:)
 
Need 07. mai 2024, kl 14.19
Küüned, mis alt on kitsad ja ülevalt laiad, olevat lehvikukujulised. Aga tegelikult on sellised hoopis komsomolimärgi kujuga. Sellised tõesti ei anna ühtlaselt ilusaks teha :(
 
Ropp Raivo 07. mai 2024, kl 15.28
Ilusad küünekesed on boonuseks. Mina aga räägiksin, et on võimalik spermalaadungi(te)ga tutvust teha. Mul on neid hulgim pakkuda. Sobivuse korral ka tiheda regulaarsusega! Ma oskan neid orgunnida nii mususse, tupsi kui anupsi… Ja see “püss” laeb ennast üleöö ise - olen palju kordi proovinud nii, et taon kreemikoogi täidise välja, aga järgmisel päeval on uus laar ja laadung olemas. Jäta kontakt ja Sa ei kahetsed!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!