Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
yes to carrots
 
jah 24. jaanuar 2010, kl 21.51
Kas keegi veel on vaimustuses yes to carrots-i toodetest? Ostsin paar päeva tagasi jyskist yes to carrotsi kehakreemi väga kuivale nahale ja see on suurepärane!!!Läksin täna ja ostsin tagavaruks kohe veel ühe:-) Kui Inglismaal elasin siis kõik kiitsid seda sarja ja mul on ülihea meel, et sari nüüd ka meie kodumaal saada on:-)Eriti meeldib mulle, et kogu sari on kemikaalide ja parabeenide vaba....
 
Pipi 24. jaanuar 2010, kl 22.00
Hea, et ütlesid. Ma muidu ei julgeks küll ühtegi kosmeetikatoodet Jyskist osta.
 
kessu 24. jaanuar 2010, kl 22.15
Mul hakkaksid ka Jyskist kosmeetika ostmise peale häirekellad helisema. :P

Aga kiikasin korraks Yes to Carrotsi kodukat ja tundub aus kraam olevat - kreemide koostisained puhta looduslikud.

Milline see valik seal Jyskis on? Kui mitut erinevat sarja toodet pakutakse?
 
Evelin 25. jaanuar 2010, kl 09.20
Väga tore leid ja aitäh, et jagasid! Ma ka imestasin, et Jyskist sellist toodet võib leida ja tundub, et hinnad ka soodsad, isegi liiga soodsad orgaanilise ja puhta toote jaoks...!?

Huvitab samuti kui suur valik Jyskis neid toodeid on? Kodulehel on ikka kõvasti :)
 
jah 25. jaanuar 2010, kl 09.59
jyskis hetkel ainut porgandi ja kurgi kehakreemid, shampoonid, palsamid ja koorijad...loodame, et varsti valik suureneb ja ehk hakatakse ka mujal müüma....
 
Evelin 25. jaanuar 2010, kl 10.07
jah, loodame, et suureneb valik peagi!

Kehakreemid tunduvad ahvatlevad, oleks tahtnud ka yes to curcumber silmaümbruse kreemi proovida. Jään põnevusega ootama.

Shampooni millegipärast ei julge osta, õnneks pole ka hetkel vajadust.
 
Helen 26. jaanuar 2010, kl 09.25
Ostsin selle kurgi kehakreemi, väga rahul :) Imelik on, et kuidas Jysk neid tooteid nii odavalt saab, drugstore.com müüb samu asju palju kallimalt, näiteks see kehakreem on 148.-
 
jah 26. jaanuar 2010, kl 12.24
Imelik jah, seega tuleb kohe hulgi varuda kuni soodukas kestab:) Ise proovisin eile porgandi šhampooni ja see oli ka väga mõnus...
 
Helen 26. jaanuar 2010, kl 12.47
Kusjuures uurisin koostisosi, porgadni palsamil oli ainukesena silikoon sees, ülejäänud tundusid puhtad. Pärnu Jyskis millgeipärast kehakoorijat ei olnud, kahju :(
 
aga 26. jaanuar 2010, kl 19.02
kuidas need tooted lõhnavad? Kas keegi shampoone ja palsameid ka kasutanud on?
 
aga 26. jaanuar 2010, kl 19.13
vabandust, juba kirjutati, et porgandi oma oli hea :)
kodulehel aga porgandishampooni kohta selline kiri, et alates 2009 enam pole seal sls sees
 
... 28. jaanuar 2010, kl 10.45
keegi asjalik võiks tooteid sisaldavaid aineid kommenteerida:
http://www.yestocarrots.com/?CategoryID=835
ma ise nii sinisilm ei ole, ei taha hästi uskuda, et see kõik niiii looduslik on.
 
Helen 28. jaanuar 2010, kl 11.27
Sünteetilist parfüümi kasutavad, muidu kirjutatakse välja kui on eeterlikud õlid.

Olen nüüd ise 3 päeva kasutanud seda kurgi kreemi ja säärtele tekkis mingi sügelev lööve, võimalik et sellest kreemist, kõhul ja kätel on ka mõned punased täpid. Enne seda kasutasin puhtaid külmpress õlisid, aga talvel mulle meeldib rasvaseid vesisaldusega kreeme rohkem kasutada, sellepärast ostsin ka selle kreemi.

Veesisaldusega kreem (eriti talvel keskküttega) nagu niisutab paremini kui puhas õli aga järgmisena arvatavasti ostan midagi Schelleri või Sante valikust.
 
JJ 28. jaanuar 2010, kl 13.30
Võtsin kodulehelt lahti täiskasvanutele mõeldud shampooni ja seal on SLS sees. Lasteshampooni koostis on lootustandev, aga kas seda ka müüakse? Sõnaga beebisari on neil küll päris kenake.


Järgmine asi, kehalosjoon - koostises propüleenglükool 4-7.

Kätekreem - Imidazolidinyl Urea, märgitud hindega 5.

Dushigeel - Sodium Coceth Sulfate/PEG-40 ja Sodium Sulfoccinate - nitrosamiinide oht; Cocamide DEA - hinne 6-8, seotud SLS-iga; Propanediol (samuti propüleenglükool) 4-7.

Kurgiga kehageel - esimene loetelus on aloe vera geel, vaat selle täpsem koostis huvitaks, sest hiljuti kohtasin apteegis aloe vera geeli, mis kubises muuhulgas petrokemikaalidest ja parabeenidest.

Niisutav päevakreem - propüleenglükool, Disodium EDTA, Peg-40 Stearate.
 
näh 28. jaanuar 2010, kl 15.22
karta oli, et nii odavalt puhast ei saa :S
 
... 28. jaanuar 2010, kl 15.55
ma ei tea neist ainetest muffigi. kas need kõik on kahjlikud? kõik keemilised ühendid pole ju kahjulikud.
 
Trips 28. jaanuar 2010, kl 16.09
Propüleenglükool olevat toiduga tarbimisel täiesti ohutu, aga kosmeetikatoodetes nahaärriti. Kõigest 2% sisaldus võib mõnel hirmsaid nahanähte põhjustada. Nii et sõltub indiviidist.

Sünteetilised parfüümid on ehk kõige ohtlikumad siin. Üks selline parfüüm võib koosneda kuni 100st erinevast ainest. Kuna neid on nõnda palju, siis parfüümi koostisosi lahti ei kirjutata. Võivad põhjustada allergiat, nahaprobleeme, hoogustada astmat, kahjustada siseelundeid, närvisüsteemi, immuunsüsteemi, seostatakse ka vähi tekkega. Piiranguid parfüümide kasutusele kosmeetikatoodetes ei olevat.
 
to soome 28. jaanuar 2010, kl 18.19
ja makeupalley's on päris head review'd:
http://www.makeupalley.com/product/searching.asp?CategoryID=0&brandname=Yes+To+Carrots&Brand=1542&title=&submit=Find+Products
 
trt 28. jaanuar 2010, kl 18.27
kas neid tooteid tartu jyskis ka on? mis hinnaga neid siin müüakse?
 
asd 28. jaanuar 2010, kl 21.25
Kuni 2. veebruarini on hind 39.90, pärast seda vist 59.90.
 
Imestan 29. jaanuar 2010, kl 10.24
Kas te tõesti kõiki koostisosi niimoodi luubiga uurite? Ma mõtlen, et kui olete erilised looduskosmeetika-friigid, mis te siis üldse poekraami vaatate. On ju selge, et potsikus asi peab hea välja nägema, mitte-halvasti lõhnama ja säilima, ja seda ilma teatava hulga keemiata ei saavuta.
Veekogude ääres muda ja savi küllaga, rafineerimata õli saab loodustoodete poest, mett ja muna, marju ja sidrunit - määrige peale ja võtke sisse ja ärge tegelge nii palju kritiseerimisega. Pidev vingus olek mitteloodusliku pärast teeb teile rohkem kahju kui väike keemia.
 
Helen 29. jaanuar 2010, kl 11.04
to imestan:

Aga peab ju uurima kui toode millegipärast allergiat tekitab.
 
JJ 29. jaanuar 2010, kl 12.04
Palun konkreetset viidet, kes ja kus vingus. Ma olen suhteliselt rumal ja kitsarinnaline isik, mina ei näe...:(
 
krokko 29. jaanuar 2010, kl 21.25
"On ju selge, et potsikus asi peab hea välja nägema, mitte-halvasti lõhnama ja säilima, ja seda ilma teatava hulga keemiata ei saavuta."

... minu meelest Hauschka kreemid näevad hulka "isu2ratavamad" v2lja kui L'oreali omad, v.a hind, muidugi:)
 
kuki 03. veebruar 2010, kl 13.07
ei tea, muidu on väga ahvatlev, aga millegi pärast yuskist seda ei ostaks...
ja selline loll olen et ei usu et odav kraam puhas on, oleks see sari kallim siis usaldaksin rohkem :)))))))
 
Helen 03. veebruar 2010, kl 13.47
Jah, nüüd on selge Yes to carrots kurgikreem põhjustas mulle tugeva lööbe :S
 
Porgand 03. veebruar 2010, kl 14.09
Mina olen kurgišampooni ja -palsamiga väga rahul. Märjad juuksed krudisevad pärast pesemist mõnusalt nagu lapsepõlves. Pudelitele on kirjutatud: 99,6% natural ingredients, free of parabens, petroleum and SLS.
 
kurk 03. veebruar 2010, kl 15.44
Täna pesin esimest korda kurgi shampooniga, siiamaani rahul.
kas tänasest on need tooted siis kallimad?
 
ann 03. veebruar 2010, kl 16.56
ostsin porgandikreemi, aga minu meelest lõhnab see, nagu lapsena käed peale plastiliini voolimist lõhnasid:(
 
imestajale 03. veebruar 2010, kl 20.01
minu arust küll "loodustoodete friigid" vingus pole olnud. väga asjalikud hoopis ja jagavad kasulikku infot. kes ei taha, ärgu lugegu! mina tahan küll tänud öelda Helenile, JJ-le, Tripsule ja paljudele teistele kes 100% loodusliku kraami teemas pikalt-laialt asju seletasid, soovitasid ja oma kogemusi kirjutasid. ma nüüd ka "vingus näoga loodustoodete friik" kes peab tiigi kaldale savi kaevama minema! :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!