Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Ummistunud poorid, suletud komedoonid
 
to m 29. august 2010, kl 23.24
kas panid ikka virtuaalkaardi 16 kohalise numbri, mitte oma sebi konta nr?
 
m 29. august 2010, kl 23.44
jah ikka krediitkaardi numbri panin. Proovisin ka mehe krediitkaardiga, ikka ütleb et on valed numbrid.
 
oeh 30. august 2010, kl 02.07
Aga öelge, mis niisutajat te näole kasutate, kui üldse? Mulle tundub, et mu näokreem on peamine mustpeade põhjustaja, kuna maskiga saan näo üsna puhtaks, kuid järgmiseks hommikuks on jälle nina musti täppe täis. Ilma niisutamata ka ei saa, kuna nahk hakkab kihelema ja kiskuma. Mis kreemi või seerumit te soovitaksite?
 
Minni 30. august 2010, kl 05.16
to Minni, tellisin eBay'st. Ei tea, kas meie poodides/salongdes neid müügil on. Vaid loetud sarjadel on valikus väävlimask. Kui seda ei leia, siis äkki piisab ka seebist - ajada vahule ja minutiks näole jätta. Mine tea, ehk polegi suurt vahet. Seepi peaks olema küll meil saada.

Pole meie poodides pakutavaga hästi tuttav kuna meeldib lugeda teiste kasutajate kogemusi välismaa saitidelt ja seal kiidetud toodete seast tellida, kust aga parajasti parima hinnaga saan; tihtipeale eBay'st aga ka iHerb on super leid, millest kuulsin alles siit teemast tänu Helenile.

Kas sa, m, said nüüd seal tellimuse tehtud?

oeh, sul on tuline õigus, et näokreem on nii väga tähtis. Katsetan siin parajasti erinevaid, otsin alles õiget. Nende komedoonidega polegi nii, et saad kord naha puhtaks ja nii jääbki. (Vale) toitumine, stress ja (poore ummistav) kosmeetika omalt poolt tekitavad neid taas. Viimasel ajal püüan igal rindel seda kahjulikku mõju vähendada ja nahk reageerib ilusti. Eks näis, kas kunagi päris ideaalseks saab, see pole ka eesmärk. On ju selline mõiste kui "küllalt hea".

Siin kõige esimeses postis Sibulaklops kirjutas, et niisutab nägu jojoba- ja vaarikaseemneõliga.

Kui kreemidest rääkida, siis poore ummistavate komponentide seas ei orienteeru veel nii hästi, siin nt öko ja mineraalkosmeetika teemades kirjutajad teavad kindlasti paremini, nemad nagu püüdlevad selle poole, et kõik oleks võimalikult keemiast puhas ja nahale hea. Olen netis uurinud tabeleid, kus kahjulikud ained reas ja viimasel ajal püüan valida kosmeetikat sellest lähtuvalt:

http://www.zerozits.com/Articles/acne_detective/article6.htm

http://www.dermadoctor.com/article_Comedogenicity_158.html

Võid ju ka vaadata oma kreemide koostist kriitilise pilguga, et kas on kurjameid täis.
 
m 30. august 2010, kl 10.11
ikka ei saa tellimust tehtud. Vahet pole, kas proovin mehe või enda krediitkaardiga.
Ütleb:
The credit card is declined.
The credit card CVV2 is not valid.
 
Minni 30. august 2010, kl 10.14
Mehel on tavaline krediitkaart?
 
JJ 30. august 2010, kl 11.03
Nahk kui erituselund hakkab rasu tootma kohe pärast maskitamist, selline on naha loomulik funktsioon. Õhu ja poori rasukorgikeses sisalduva melaniini koosmõjul tõmbuvad poorid pealt tumedaks, (mustad täpid, ka järgmisel päeval pärast maskitamist) see aga ei tähenda mustust.
 
Sibulaklops 01. september 2010, kl 19.57
Tellisin ka mina nüüd iHerbist maski ja seebi ning lisan oma sooduskoodi ka: IMA320
 
t 01. september 2010, kl 23.11
hea asi Home Health, Blemish Treatment Lotion, tellisin iherbist.Aitab mu naha hoida klaarina ja puhtana.
 
uffi 01. september 2010, kl 23.24
Lugesin netist et hea naha niisutaja on puhas glütseriin(ei ummista poore) segada roosiveega.
 
Ellen 01. september 2010, kl 23.28
Asga laske omale teha näonaha keemilist koorimist ja poorid lähevad väikeseks ning nahk ilusaks.
 
mina 02. september 2010, kl 01.16
Mina leidsin endale hea näokreemi ;) Pure Nuff Stuffil on uus problematic skin face cream. Soovitan proovida
 
mann 03. september 2010, kl 11.44
Palun öelge, mis nime all on iherbis väävlimask? Seebi leidsin aga maski mitte. Keegi pani selle kohta lingi, kuid see ei ole väävlimask.
 
hädas 03. september 2010, kl 11.48
Teen ka iherbist tellimust ja ei saa aru, mitu dollarit tohib kogusumma olla, et tollimaksu juurde ei tule, nagu te olete hoiatanud?
 
yx 03. september 2010, kl 11.51
http://www.iherb.com/Reviva-Labs-Problem-Skin-Mask-1-5-oz-42-g/16642?at=0
üks on selline
 
hädas 03. september 2010, kl 12.16
olen maalt ja hobusega ja ei oska tellimust iherbist teha:(
Olen jõudnud punkti, kus pean valima saatmisviisi ja rohkem ei oska...4$eest peaks tellimuse väärtus olema üle 80$, siin aga räägiti 340 kr-st, et tollimaksu juurde ei tuleks?
 
abiks ehk 03. september 2010, kl 13.14
4$ on saatekulu kuni 1,36kg pakkidele, rahaliselt KUNI 80$ väärtustele. alampiiri ei ole, võid rahus ainult 25$ eest tellida! või kasvõi 5$ eest.
 
Minni 03. september 2010, kl 19.39
Sain eile iHerb'i paki kätte ja vaatamata odavale saatekulule tuli ju üsna kiiresti.

Muljed on sellised:

DermaKlear seebiga olen väga rahul, jätab naha niii puhtaks ja mõnusaks; väävlit on seal rohkem kui Adovias, mida enne kasutasin. Lõhn ka pisut tugevam.

Aubrey Organics Amino Derm geel tundub väga huvitav asi, kuid vara veel öelda midagi vaid kahekordse kasutuse järel. Teised kasutajad kiidavad, et mõjub punnidele kui bensüülperoksiid, samas nahka ei kuivata/ärrita, kuid samas võib see ka lihtsalt mingi reklaamjutt olla.

EO Products Everyday Body Lotion Rose Geranium & Citrus kehakreem on väga mõnus, kuid pisut tugeva ja mitte kõige mõnusama lõhnaga. Pikk ja sale pumbaga pudel seisab mul nüüd kraanikausi kõrval ja kasutan peale pesemist kätele. Naha teeb ta väga pehmeks ja imendub kiiresti.
 
mann 03. september 2010, kl 22.59
nonii, sain ka täna iherbist tellimuse tehtud, aga ju ma tegin midagi valesti....minu tellimus oli 54$ aga 4$-st saatekulu võimalust mulle sellise summaga ei pakutudki, ainult UPS ja DHL.
Kaal ka ei ületanud lubatut:(
Kes oskab kommenteerida, milles viga?
Ja kas ma sain õigesti aru, et suurema tellimuse puhul lubas UPS saatekuluks ka 4$?
Kas mul tuleb nüüd tollitasu ka maksta?
 
vvv 04. september 2010, kl 02.39
aidake rumalat - kas see väävlimask (sissehingates) kuidagi kahjulik ei v6i olla..?no näiteks rase olles....
 
hm 04. september 2010, kl 08.37
54$ puhul tuleb nüüd ilmselt käibekas maksta 20%. kui sul on tellimus kinnitatud ja makstud siis näed kui palju oli postikulu. UPSil ja DHLil algavad nad 12€-st. ja kas kindlasti oli kaal 1,36kg sees?
 
moosinägu 04. september 2010, kl 15.42
ma olen sellest iherb.com lehest lausa sõltuvuses, sooviks katsetada aina uusi asju, aga hea seegi, et korraga üle 344 krooni ei saa tellida, muidu laoks vist ostukorvi täis:)
 
kas 04. september 2010, kl 20.14
kas keegi on proovinud ka Grandpa's, Thylox, Acne Treatment Soap with Sulfur v6i siis Enzymatic Therapy, DermaKlear Akne Treatment Soap with Sulfur? Kumb on parem (efektiivsem)
 
miisu 04. september 2010, kl 23.04
moosinägu jt, milline peab olema max summa dollarites, et mingit lisamaksu ei tuleks?
kas olete tavalise 4$ postiga alati paki kätte saanud ja kaua pakk tuleb? seal on hoiatus, et nad ei vastuta paki kättesaamise eest.
 
xz 05. september 2010, kl 10.27
summa võib olla nii 27$. mina olen seni tellinud 5 pakki selle tavalise 4$ saatekuluga ja kõik on kohale tulnud. kiireim oli kohal täpselt nädalaga, muidu 10-11p. olen lugenud ka 3+ nädalasest ajast. ja foorumites on olnud ka paar paki kadumise lugu aga need said siiski uued pakid ja ka kahjustatud/katki läinud kaubad on ilma kobisemata asendatud või nende väärtus rahas tagasi arvele kantud.
 
Helen 05. september 2010, kl 13.45
To kas:

Minul praegu kasutuses Grandpa's väävliseep, sellel väävli sisaldus väiksem, mõjub väga hästi. Järgmisena proovin sed teist DermaKlear'i oma, siis saab võrrelda.
 
anneke 08. september 2010, kl 22.53
Nii tellisin ka need väävlimaski ja seebi, samuti Aubrey vee ja piima ning kreemi, pean ootama nüüd vaid kaupa! Mul sama jama näonahaga, kinnised komedoonid, punnid. Eks siis kui kätte saan annan omapoolse kommentaari kui olen pisut kasutanud.
Iherbi sooduskoodid mul ka pakkuda millega saab alla 5 dollarit!
koodid: JUV908 ja teine ADE608.
 
Sibulaklops 09. september 2010, kl 20.17
Minu iHerbi pakk jõudis nüüd kohale (oh imet, see võttis vaidnädala), aga mul tekkis üks küsimus. Kas see väävliseep on nö raviseep, mis tuleb peale kanda alles pärast tavapärase puhastusvahendi kasutamist (nt meigi eemaldamiseks) või piisab siiski vaid sellest seebist? Paki peale on kirjutatud, et seda ei tohiks eriti laiali hõõruda, vaid vahu peab lihtsalt näole kandma ja sellel mõjuda laskma.
 
mann 09. september 2010, kl 23.39
ja mina ootan oma hirnmkaali saatekuluga DHL-i pakki tänaseni, mille tellisin 3-l.... olin ise loll ja ei osanud vm põhjusel ma 4$ saatekuluga teha ei saanud:(
 
anneke 09. september 2010, kl 23.43
njahh ja veel maksud kah vist vaja eestis sul maksta, karm värk. Aga no loodame et on ikka head asjad kah :))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!