Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Ummistunud poorid, suletud komedoonid
 
Lena 10. september 2010, kl 02.42
mulle kusjuures aitas üks mitte kõige ohutum meetod :) aga odav.

ehk siis osta kusagilt ehituspoest vms sellist veidi tugevamat teipi, mitte kleeplinti. leidsin nt. mingi umbes 1,5 cm laiuse, mis maksis umbes 9 krooni. kleebi paari cm pikkune tükk komedoonidega nahale, suru veidi, tõmba õrnalt ära - hämmastavalt palju surnud nahka ja mustust jääb ära võetud teibi külge näha. korda niikaua kuni enam surnud naharakke teibi külge ei jää. paar tundi paistab nahk veel õrn, nagu pärast koorimist, aga poorid muutuvad väiksemaks :)
 
ei tea 10. september 2010, kl 13.24
to Lena
kas see ikka nii ohutu on kui arvad,tegu ikkagi ju mingi liimiga mis kohe kindlasti ei ole mõeldud näkku.
 
Lena 10. september 2010, kl 13.43
ma ütlesingi, et mitte kõige ohutum :P
 
Helen 10. september 2010, kl 15.22
To Lena

Parem kasuta kirurgilist teipi, see vähemalt nahale mõeldud.
 
Helen 10. september 2010, kl 15.23
Aaa ja kui õhuke kiht mett lasta näol mingi 10 minutit kuivada ja siis kätega patsutada annab ka umbes sama efekti.
 
Mimmi 10. september 2010, kl 18.05
Sain minagi oma väävli seebi ja maski kätte eile ja kohe ka proovisin.Nägu tundub tõesti klaarim.See mask ikka peale pesu täitsa kipitas.Kas teil ka?
 
mann 10. september 2010, kl 23.12
sain täna oma iherbi paki kätte....8 päeva hiljem. Valisin DHL-i, sest pakk tuli kallim ja 4$-st saatmist enam ei pakutud. Olin naiivne ja sain aru, et see maksumuse piirang oli vaid selle odava saatmisvõimaluse kohta ja DHL toob paki 2-4 päevaga koju kätte, kuid...täna pidin ise nende tollilattu järgi minema ja maksin veel peale ka, lisaks 2 tundi ajaraiskamist keset tööpäeva.
Tõeliselt halb kogemus, olge teie ometi targemad:)
Kohe asume aga kaupa proovima, loodan ka, et asi oli seda väärt.
 
m 11. september 2010, kl 08.50
kas sealt saab ka vitamiine või toidulisandeid tellida Eestisse?
 
xz 11. september 2010, kl 09.39
mann,
järgmine kord oled siis targem! ;) selle 4$ saatekulu ainus piir on 1,36kg! õigemini ka üle 80$ väärtus aga nii palju nagunii ei õnnestu selle 1,36kg sisse suruda(reeglina) ja üldse on kasulikum väärtus hoida 22€ piiris sest siis ei tule tolliga jamamist.
 
Sibulaklops 11. september 2010, kl 14.22
Saab küll vitamiine ja toidulisandeid tellida, valik on metsik. Ise ostsin purgitäie kalaõlikapsleid. Purgis 180 kapslit (meeletu kogus) ja maksis vähem kui 60-kapsline purk, mille viimati apteegist ostsin.
 
tiinn 11. september 2010, kl 14.53
ma tellisin sealt punase päevakübara kapsleid ja greipfruudi seemne ekstrakti. Palju-palju odavam kui siit apteegist osta.
 
m 11. september 2010, kl 19.48
väävliseep tegi näo alguses üsna kuivaks ja nahk hakkas kiskuma. Mask ajas naha ketendama. Aga üldiselt olen ikka rahul, nahk on puhtam küll.
 
Katre 12. september 2010, kl 22.25
Ma proovisin vähemalt 3 korda erinevat moodi väävliseepi ja maski tellida, aga mulle ütleb sama vea, et CVV2is not valid. Kas keegi on nõus mulle eraldi tellima või enda tellimusele lisama ühe 5% väävliseebi ja ühe väävlimaski ka? Väga tahaks! :)

Jätan ka oma kontaktandmed, kui kellelgi soov aidata :)

vastused1@hot.ee
Katre
 
m 12. september 2010, kl 22.40
minul ei lasknud tellida, sest panin krediitkaardi kehtivuse kuupäeva valesti.
 
ja 12. september 2010, kl 23.45
ei saa tellida kui summa liiga väike virtuaalkaardil on, alati broneeritakse suurem summa, maha läheb õige summa.
 
kats 13. september 2010, kl 23.52
to m: aga pane siis uuesti oma krediitkaardi andmed, lisa nagu uus kaart, siis ju saad ikka
 
teema on jõudnud Postimehesse! 19. september 2010, kl 21.15
Lugege laupäevase Postimehe Juurika-lehekülje niinimetatud nõuanderubriiki !!!

Võrrelge teemaalgatusega ja kas tuleb tuttav ette?
 
mina 19. september 2010, kl 21.20
Minul kirjutas arst Dulac gel-i. Täpselt sama probleem oli. Kuuga oli nahks super.
 
Sibulaklops 20. september 2010, kl 18.32
Ma lugesin ka nädalavahetusel Juurika lehekülge ja ei suutnud oma silmi uskuda. Noh, ehk mõnele tundub see teema ehk tobe :)
 
Minni 20. september 2010, kl 18.34
Mis seal siis oli, täpsemalt?
 
L. 20. september 2010, kl 23.42
panen siia oma allahindluskoodi uutele iHerbist tellijatele: NIZ205
 
naine 21. september 2010, kl 10.24
Kuidas leida Juurika lehekülge? Pole enne seda lehekülge lugenud.
 
a 21. september 2010, kl 10.28
to Katre: kirjutasin meilile...kui veel abi vaja, võin aidata ja tellida eraldi pakina!
 
paypali fänn 22. september 2010, kl 17.57
paypaliga ei saagi iherbis maksta? ::(
või jäi mul miskit kahe silma vahele ja saab ikka?
 
ei 22. september 2010, kl 18.52
ei saa jah, lihtsalt oma kaardi nr-d kirjutad sinna
 
anneke 30. september 2010, kl 20.54
Nii sain oma iherbi asjad kätte ja olen super rahul. Tellisin väävliseebi, näomaski väävliga. No ja tõesõna mul olid tulemused juba paari päevaga näha, nägu läks nii klaariks ja punnid on nädalaga kadunud ja kõige parem on see et see ei kuivata mul näonahka. Mina ei tea, no tõesti imeravim on see seep :)) Tellin järgmine kord kohe mitu seepi!
Tõesti tasub proovida kuna mul see toimis väga hästi ja seebi hind on väga odav.
 
kk 01. oktoober 2010, kl 10.20
ilmselt on siis suurem mõju maskil, sest seep üksi pole mul küll ligi kuuajalise kasutamisega erilisi tulemusi andnud.
 
Minni 01. oktoober 2010, kl 10.27
kk, lased sa seebil mõned minutid mõjuda, enne kui maha pesed?
 
päike 01. oktoober 2010, kl 12.45
minujaoks on herbi lk väga hea ostukoht, tellin juba peaagu kõik asjad sealt ja käin vaid syya poest ostmas.

kehahooldustoodetest on väga mõnus giovanni organic.
 
aidake 01. oktoober 2010, kl 13.35
tellimus tehtud ja kaup ka käes.tahtsin nüüd sõbrannale ka seda allahindlus koodi anda,aga ei leia kuskilt AIDAKE kus seda leida
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!