Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Ummistunud poorid, suletud komedoonid
 
palelilac 22. oktoober 2010, kl 14.10
lisan ka oma iherbi koodi - OLA234

tellimus oli kohal kümne päevaga, nii et väga rahul! :)
 
to xxx 22. oktoober 2010, kl 23.16
palun loe see teema algusest lõpuni läbi, ehk leiad siit midagi proovimiseks.
 
Nele 24. oktoober 2010, kl 21.18
Tellisin endale iHerbist igasuguseid naistevidinaid, mehe jaoks tellisin soovitatud väävliseebi- ja maski. Tal ka musti täppe palju ja mul on vastik harjumus neid tal pigistada, ei saa sellest soovist kuidagi lahti, sest nad häirivad mind. Aknet tal küll pole, aga ehk on nendest asjadest kasu ja ma ei peagi enda halba kommet välja juurima :)

Kui asi tal toimib, kingin kahele heale sõbrannale, kellel sama mure, need tooted jõuludeks. Nad on ju niiiii odavad! Õnneks swedbanki tudengikaardi omanikud ei pea isegi ekstra krediitkaarti sealt tellimiseks omama, mõtlesin juba, et pean ema krediiti laenama.

Esmased tellijad, kes soovivad antud lehelt soodustust saada - minu 5dollar sooduskood on COB061.
 
Hella 06. november 2010, kl 16.54
Jätan oma koodi ka, kui keegi soovib: ZAD283
 
sannu 08. november 2010, kl 00.34
Läksin ka siis selle lehe õnge ja tellisin endale selle leebema väävlimaski - näonahk on iseenesest suht okei, kuigi t-tsoon on olemas ja mustad täpid ninal ajavad närvi. Pealegi lugesin, et seep aitab ka kõõma vastu - annan mehele proovida. Võtsin ka kehakreemi - Nature's Gate, Fragrance-Free Moisturizing Lotion, For Sensitive Skin, suur pudel ja kommentaride järgi tundub et ei lõhna ja on õrn, järsku sobib minu kihelevale nahale ja kui ei ole mingit vau-efekti, siis ei maksnud end ka lolliks. :)

Sooduskood ka:
REP573
 
eva 10. november 2010, kl 18.52
oii kus te siin alles arutate :D ei jõudnud kõike läbi lugeda ja vb on keegi siin seda juba öelnud aga...
tuleb lõpetada igasugune näo näppimine, alates näo silumisest kuni pigistamiseni välja
käed on mustad ja kujutate ise ette mida oma näole teete siis
pigistamine aga teeb poorid suuremaks
mul oli kunagi see viga et jubedalt pigistasin neid komedoone nina peal ja tänu sellele läksid need mustad täpid kuidagi eriti suureks
armidest rääkimata
aga nüüd on täitsa okei
muidugi tuleb ka hooldada korralikult ja soovitan avene tooteid ;)
 
mina 10. november 2010, kl 21.24
Esmastele tellijatele minu 5dollar sooduskood SIR121
 
r 21. november 2010, kl 01.23
Tellisin samuti väävlimaski ja ühe näokreemi, jään nüüd kaupa ootama. Kas teile tuli pakk koju või käisite postkontoris järgi? Esmastele tellijatele kood ka KAD968 :)
 
Ann 21. november 2010, kl 15.58
Tellisin ise väävliseebi ja -maski. Poorid teeb küll puhtamaks, aga nahk jääb peale kasutamiset palju kuivem ja kuidagi elutum. Tahaks midagi peale määrida. Kas keegi iHerbist probleemsele nahale (komedoonid, punnid) mõnd head näokreemi on ka tellinud?

Huvitav oleks ka teiste toodete kohta lugeda, mida keegi tellis ja kuidas rahule jäädi:).
 
kristall 21. november 2010, kl 21.55
tere. täpselt samad probleemid, mis siinkirjutajatel (rasune nahk, ummistunud poorid, nii avatud kui suletud, ja nendest tingitud mõned üksikud punnid). huvitaks ka siis need imerohud - väävliseep ja -mask. äkki keegi tartu inimene viitsiks ka mulle tellida? olen ka maru võhik :) aga enne tahaks teada - kas eemaldate selle seebiga ka meigi? või selleks ikkagi eraldi asi? ette tänades :)
 
Sibulaklops 22. november 2010, kl 19.03
Kristall, tead, ega need väävliga asjad imerohud kahjuks ei ole. Lihtsalt igaks juhuks mainin, et sa oma ootusi liiga kõrgele ei kruviks. Äkki pärast pettud. Ja vähemalt minul see seep mineraalmeiki maha ei võta, selleks on midagi pisut tugevamat vaja.

Muide, kas kellelgi mõnda head näokreemisoovitust oleks? Või siis näoõlisoovitust, mis poore ei ummistaks (hetkel kasutan jojobat).
 
Helsa 23. november 2010, kl 08.26
Tere, Sibulaklops. Sooviksin teada, millega sa meiki maha pesed? Kasutan ka ise mineraalmeiki, tellitud sai ka nii väävliseep kui mask, seep on olnud igapäevases kasutuses umbes kuu, maski teen kaks korda nädalas ja tulemusi kahjuks ei mingisuguseid :(. Äkki olengi teinud selle vea, et kasutan seepi õhtuti meigi maha pesemiseks ja seega ei pääse seep päris õigesti mõjule? Või ootan tulemusi liiga ruttu?
 
Minni 23. november 2010, kl 10.40
Kasutan kauapüsivat jumestuskreemi ja puudrit ja tõtt-öelda saan ikka väävliseebiga meigi maha küll. Esmalt panen näole pisut seebivahtu ja loputan kohe maha, seejärel veel natuke ja jätan paariks minutiks näole, mille siis maha loputan. Silmad tõmban üle veel tilgakese näopiimaga, ning näo näoveega. Edasi silmakreem ja BP5 (õhtul)/matistav kreem (hommikul). Sobib endiselt hästi ja pole oma mõju minu jaoks kaotanud.
 
Sibulaklops 23. november 2010, kl 19.09
Tere, Helsa!

Asi võib ka olla lihtsalt minus: äkki ma ei oska väävliseebiga piisavalt tõhusalt pesta, et ka meik maha tuleks. Igatahes võtsin varem meigi maha jojobaõliga (määrisin näole ning pühkisin vatipadjaga maha) ning pesin näo Avene seebivaba puhastusgeeliga puhtaks. Nüüd ostsin Weleda iirise-sarja puhastuspiima, mille sama geeliga maha pesen. Näoveega niisutatud vatipadi igatahes enam meigijääke ei näita.
 
tin-tin 04. detsember 2010, kl 16.31
tellisin ka väävliseebi ja maski. tundub, et teeb küll poorid puhtamaks ning vistrikud kuivatab ka kiiresti aga naha teeb ka kuivemaks. ma ei tea, mida näkku määrida sest tundub, et absoluutselt kõik mida proovinud olen, ummistab poore :(
nüüd puhkusel ja igal hommikul ärgates paar punnikest. kui kreemi ei pane siis punnikesi ei teki aga nahk kisub jubedalt ning kipub ketendama. jäin veel haigeks ka ning suurest masendusest retsisin näonahka päris korralikult. pigistasin kõik suuremad nahaalused moodustised ära ja nüüd olen armiline+lisanduvad punnid. õudne :s
olen meeletult raha matnud, lootuses leida sobivat hooldust aga ei midagi. tulemuseks ikka kärnas nägu. kusjuures vahet ei ole, kas näpin või ei. põletikuliseks muutuvad need ikka ning ära ka ei lähe. ei julge enam ühtegi kreemi osta sest tundub, et ka ökotooted ei aita. meeleheitel...
 
noo 05. detsember 2010, kl 00.02
näonaha aurutamine kosmeetiku juures kõige efektiivsem minu meelest
 
Sibulaklops 05. detsember 2010, kl 12.50
Tin-tin, aga äkki räägid, mida siiani kasutanud oled? Kas näiteks nahka õlidega niisutada oled proovinud?
 
kaia 05. detsember 2010, kl 21.57
poore aitab ahendada kibuvitsaseemneõli, olen kasutanud ja võin seda kinnitada.
 
P 06. detsember 2010, kl 12.55
Lisan ka sooduskoodi esmastele tellijatele: SIK817
 
Helsa 07. detsember 2010, kl 08.25
Tin-tin, sa oleks nagu minust kirjutanud, täpselt sama probleem :(.
Küsimus Kaiale, kust sa ostad kibuvitsaseemneõli, kas tellid netipoodidest või on seda ka tervisepoodides või kuskil mujal müügil? Olen juba kõike proovinud, katsetaks siis seda õli ka, hullemaks enam niikuinii minna ei saa...
 
kata 08. detsember 2010, kl 11.58
hoiataks siinkohal, et minul ja paljudel veel, nagu siit loetud, on õlide kasutamine tekitanud kergest aknest raske. Nii et pane esialgu väga vähe, niiskele nahale pool tilgakest ja vaata, mis nahk paari nädala jooksul ütleb. Kõige mittekomedoonsemaks loetakse vist värvohakaõli, ise tellisin bal(t?)scandist, kuid neid on ka apteekides.
Mul kulus ikka tükk aega, enne kui nahk normaliseerus pärast õlidega katsetamist ja üks, mida veel täheldasin - kombinatsioon älid plus mineraalmeik mõjus ka pooridele halvasti. Kui panen mineraale kreemile, ei tekita see mul punne, kui panen mineraale õlitatud nahale, on kohe valge peaga punnid platsis.
Mina lasin perearstil skinoreni kirjutada ja kasutasin paar tuubi igapäevaselt ära. Tõhusad on veel antibiootilised klindamytsiini baasil asjad, nagu ntx dalacini vedelik, kuid nende esialgne imeline mõju möödub, nahk harjub ära ja tekib resistentsus.
Soovitan osta nüüd talvisel ajal seega kaks kreemi - wolffi aha hapetega kreemi ja skinoreni ja kasutada nii, et kõigepealt wolff alla, hõõrud naha sisse (koorib, minimeerib poore), ning seejärel wolffi maha loputamata skinoren otsa, kui wolff on imendunud.
Igal õhtul ei viitsi seda teha ja panen ainult skinoreni, kuid punne pole enam mitu kuud ühtegi olnud. Veel suvel olin täiesti meeleheitel, sest igasugune õli - ka naha oma rasu põhjustas poori ummistumise, seega higistada suvel oli ikka väga ohtlik :D

tellisin iherbist jasoni aloegeeli niisutamiseks, 98 prossa öko jms sertifikaadid ilusti olemas, kuid nagu ka teised aloegeelid - kipub rohkelt pannes rulluma ega niisuta eriti - silmade all on näha - kui olen unustanud silmakreemi panemata ja ainult aaloed määrinud, on nahk märksa elutum ja kortsulisem.
Jasoni glükoolhapetega puhastajat ja näovett kiidan aga küll (ka iherbist) - lõhn on imehead, aplesin :) ja puhastavad tõesti puhtaks, ega jäta nahka kiskuma. Kusjuures neid kulub väga vähe. Väävlimask mulle erilist muljet ei jätnud.
 
Kuu 08. detsember 2010, kl 12.17
to Kata:
pane palun selle toote link "Jasoni glükoolhapetega puhastaja" - ei oska seda sealt lehelt otsida.
 
kaia 08. detsember 2010, kl 15.28
olen kibuvitsaseemneõli tellinud gaiacosmetics.ee- st.
 
miia 08. detsember 2010, kl 17.16
juba kuu möödas tellimusest kuid pole pakki ikka saanud.Kui kiiresti teil pakid tulevad?
 
kata 08. detsember 2010, kl 17.24
jason naturali ester c sari,
ma ei ole regatud kasutaja ega saa toimivaid linke panna, otsi, ehk siiski leiad selle nime alt nii puhastaja kui tooniku
 
Mari 22. jaanuar 2011, kl 13.00
Mul sama probleem- ummistunud poorid. Olen kosmeetikute juures käies hulga raha kulutanud. igasugused kodused puhastus ja koorimisvahendid. Tulemus ei mingisugust.
Esimest korda kuulen sellest väävelseebist ja väävelmaskist. Kuidas kasutajatel on läinud ? Ise telliks ka endale ja prooviks. Kindlasti imesi ta ei tee kui loodise poolt on "kingitud" vilets näonahk aga ehk siiski natuke aitab.

Kas seb krediitkaardiga laseb tellida ?
 
eva 22. jaanuar 2011, kl 19.41
Mina puhastan poore nii: maal olles aurustan nahka saunas, see avab poorid hästi. Seejärel pesen ja kuivatan näo ning teen savimaski Prantsuse rohelise saviga (segan ise savipulbri veega). See mask tõmbab küll mustust päris hästi pooridest välja. Peale aurutamist ja maskitamist kannan niiskele nahale paar tilka kibuvitsaseemneõli. Nii on nahk kontrolli all.
Kui parasjagu sauna võimalust ei ole, katsun vannis või sooja märja rätikuga aurutamsprotseduuri ära teha.
 
Nurrrumootor 23. jaanuar 2011, kl 14.28
Tere.
Lisan ka oma iherbi koodi esmastele tellijatele-SUJ041
Arvutasin välja,et iherbist tuleb kibuvitsaseemneõli 10 ml maksumuseks 2,09 eeku ja gaiacosmeticust tellides 10 ml 3,2 eeku. Väärtused eek-ides kuna ei orienteeru veel nii osavalt eurodega.:)
 
Nurrrumootor 23. jaanuar 2011, kl 14.53
sry,1 ml hind ikka mitte 10.
 
kkk 23. jaanuar 2011, kl 16.48
minu arust see väävliseep nii hea küll ei ole, kui arvata võiks. minu aknet pole ta ei paremaks ega halvemaks muutnud, kuigi hoian seda tükk aga peal ja teen väävlimaski ka. mingisugust imet tõesti ei tasuks loota :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!