Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Solaarium???
 
Kats 13. november 2001, kl 09.15
Kas keegi oskab nimetada Tallinna kesklinnas normaalset solaariumit? Et mõnus, ilus ja mitte just hullkallis.
Oleksin soovituste eest hirmus tänulik!
 
ewa 13. november 2001, kl 09.54
Käin Laurelli solaariumis Lasnamäel kas Pae tn või Mustakivi poe peal Mahtra tn. Tean, et see on solaariume maaletoova firma Kivilaine esindussalong ja solaariumid alati tipp-topp korras. Suur solaarium on kiirsolaarium ja 15 min maksis 120.- aga see on siis vist nagu tavaline solaarium oleks pool tundi.
Pae tn on veel eriti uhke punastes toonides tuba põrandavalgustusega jms. Eriti sensuell..
 
mari 13. november 2001, kl 10.50
120 krooni?? Tartus maksab kõige odavam solaarium 15 min 30 krooni....ise küll ei ole proovinud seda.
 
Tiiu 13. november 2001, kl 11.17
Proovi Veerenni Ilusalongi Veerenni tänaval, 15 min. oli hinnaga 50.- ja 20 min. 60.-, solaarium oli uus ja samas ruumis oli ka dush. Hinda kontrolli kodukalt www.veerenniilusalong.ee
 
tüdruk 13. november 2001, kl 11.55
Mina soovitan Sunpowerit, mis asub Tallinnas Maakri tänaval, Postimehe majas esimesel korrusel. Salong ja teenindus on tasemel ja hind on täiesti keskmine. Olen seal juba pikka aega käinud ja igati rahul.
 
kil 14. november 2001, kl 13.55
mina soovitax ultrasolaariumit, mis teeb kyll vähemalt 3x tavalise solaariumi töö ja lyhema ajaga... 15 min 85 krooni, pühapäeval 15 min 65 krooni. Salongix on Besmary Solaariumikeskus ning see asub hotell Centrali vastas. Tel 6 601 025.
Minul isiklikult on allergia tavalise solaariumi vastu (tekib punetus ning kihelus), aga ultrasolaarium sobib suurepäraselt.
 
G. 14. november 2001, kl 15.20
ma eelmisel kevadel kui väga valgeks jäänud olin, käsin ka solaariumis. 3 x 20 min (eri pävadel muidugi) ja mitte midagi polnud aru saada.
tõsi, see oli väikelinnas ja viie korra kaart oli 125 eeki. neist kaks siiamaani kasutamata - ei usu tulemusi.
kas tegu oli kehva solrriumiga või tõepoolest et midagi märkama hakata peab enne 10 korda ära käima?
kusjuures päike võtab väga hästi peale, ilma igasuguse põletuseta.
 
kil 15. november 2001, kl 09.54
tavaline solaarium ei suuda 3 korraga kyll midagi teha :) ja kui on veel vanad lambid... ma ei tea... solaarium on minuarust yx nendest vähestest asjadest, millega kokku ei tasuks hoida! jumal, see on ju meie väärtuslik nahk, mida me töötleme ja see vajaks õrna ning kvaliteetset kohtlemist!!! (juhul, kui tahame kaua ilusad ja sileda nahaga olla). ja ALATI tuleb kasutada niisutavaid kreeme!!!
seega kokkuhoid solaariumis võib viia tõelise kaoseni.
 
helen 15. november 2001, kl 13.09
vanad lambid!!!!
 
kil 15. november 2001, kl 13.31
vanad lambid... kas see oli vastus või kysimus?
 
kiisu 16. november 2001, kl 09.58
olen käinud ka nö väikelinna kehvemas solaariumis, pruuniks sain kui olin käinud üle 10 korra..siiski tasuks eelistada kallimat ja kvalteetsemat, püsib kauem ja tulemused ilmnevad ka kiiremini..
 
marimutt 16. november 2001, kl 14.02
kamoon, kust ma tean, ka lambid on vanad või uued? kui seda küsin, siis ju loomulikult öeldakse, et jumala tutikad! mõnel ilusalongil on aasta läbi reklaami peal kirjas, et uued lambid solaariumis,maru põnev:)kas siis selle järgi saan aru, et kas hakkab päevitus peale või mitte?
 
mju 16. november 2001, kl 23.25
Keegi küll ei küsinud, aga kui mul on valik, kas tahan 50aastasena kortsudeta olla või praegu pruun, siis ma valin viimase.
 
marimutt 17. november 2001, kl 17.25
50 aastasena ei ole sa kortsudeta nii või teisiti, kui sa neid just operatsiooniga kõrva taha pole tõmmanud!
Eestis õnneks inimesed kasutavad solaariumi mõistlikult, aga Saksamaal olen sageli näinud endavanustel (25a) tüdrukutel sellist nahka, nagu meil 40stel naistel... pruun küll, aga lähedalt palun mitte vaadata!! vot see on ikka rõve küll.
 
mann 18. november 2001, kl 06.39
Soovitan ka Sunpowerit Maakri tn.
Seal on 9 erineva võimsusega masinat ja teenindaja oskab ilusti kõik lahtiseletada ja soovitab millist valida.
 
Anna 19. november 2001, kl 15.37
Minu oli vanasti mure just autoga parkimisel kesklinna salongides- nüüd käin Kadrioru Tervisekeskuses, soodsad hinnad ja alati autoga võimalik parkida ja tasuta pealekauba!
 
inxs 20. november 2001, kl 12.49
Kus on Tartus sellise hinnaga solaarium?
 
G. 20. november 2001, kl 15.50
ok, kui 10 korda peab vähemalt solaariumis käima, siis kui tihti, et pruuniks saada ja jääda?
kusagilt kuulsin, et kord kuus, aga nii ei saa mu ka suveks mitte 10 korda täis.
 
Ragne 24. detsember 2001, kl 13.29
Kuulge, see võib ju naha ja rinnavähki tekitada!!! Mis te kiiritate end kunstlikult!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!