Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Kas on üldse mõni näohooldus mis toimib?
 
Kahtlustav 22. märts 2011, kl 16.26
Juba mitu päeva siin mõtlen...Loen, et fotonoorendus ei toimi ja Elsa Hjeronymus ei toimi. Ise käisin 4x järjest mikrolihvimises ja tulemus 0. Kas on üldse mõni hooldus, mis mõjub nii nagu välja reklaamitud?
 
n 22. märts 2011, kl 17.14
Jah, ma tahaks ka teada.
 
Jepp 22. märts 2011, kl 17.18
Mulle jääb ka mulje, et ei toimi miski. Ainult raha viimine kosmeetikule.
 
saan ise hakkama 22. märts 2011, kl 17.26
Pole enam külastanud ühtegi kosmeetikut sellest ajast kui jõuluvana tõi ligi kolm aastat tagasi viiekäigulise Nutriance sarja. GNLD.
 
jee 22. märts 2011, kl 18.11
Naha noorena hoidmises mõjub Guinot Hydradermie. Teen seda hooldust kevadeti kuurina 10X umbes kuu jooksul ja täitsa töötab. Ühest korrast muidugi kindlasti mingit tulemust ei näe.
Selge, et minu 31-aastasest näonahast see 18-aastase nahka ei tee, aga nahk on mul ilus - niisutatud, sile, särav:)
 
K 22. märts 2011, kl 20.07
Ja mina just plaanisin minna mikrolihvimisse, sest mul on suurepooriline nahk.
Aga nüüd jääb vist ära.
Aga happekoorimine? See peaks ju ikka mõjuma?
 
Olen avastanud 22. märts 2011, kl 20.44
...samuti GNLD Nutriance sarja head tooted.Ei kannata enam,kui näohooldustooted ja kreemid liialt lõhnavad.Selle firma tooted on oma hinda väärt !
 
Nojah 22. märts 2011, kl 21.39
Guinot hooldus maksab umbes 500-600 kr kord (mõtlen ikka veel kroonides:)).
 
just minu mõte 23. märts 2011, kl 08.27
Mõtlesin just sama teemaga välja tulla:-) Ootn ka huviga vastuseid.
 
imesid ei juhtu 23. märts 2011, kl 08.42
olen teinud pindmist happekoorimist tugevama glükoolhappega, oli päris hea kuid liialt kallis. Fotonoorendus võttis ära mõne pigmentatsiooni laigu- mitte siiski kõike. Guinot olen teinud 2 x, lähen ka 3.x, kuid ilmselt mitte rohkem. Liialt kallis ja ei ole sellist wow efekti. Arvan et need hooldused küll veidi mõjuvad kuid sellise raha eest tahaks ju enamat:)
 
Triin 23. märts 2011, kl 09.34
aga kas neid hapniku hoolduseid on keegi proovinud?
 
Miia 23. märts 2011, kl 09.53
Mina tegin ise kodus eelmisel kevadel mikrolihvimist. 30 päeva järjest kasutasin seda komplekti ning sain nahatooni ikka väga ühtlaseks (mul pigmendilaikude probleem), lisaks tundus kogu nahk olevat palju noorem ja värskem, justkui oleks ka kortsudele mõjunud. Nüüd selle teemaga tuligi meelde, et komplektist pool jäi tookord alles, peakski nüüd enne suurt päikest uue kuuri läbi tegema.
 
triini 23. märts 2011, kl 10.46
mind ei aita mitte miskiDDDDDDDDD.alko,rahustid,stressamised,valed toitumisharjumused,eluprobled on masendusse viinud ja alalisse rusutusse.sellised probled
 
bibi 23. märts 2011, kl 10.54
Mina olen teinud mõned korrad mesoteraapiat (ai-ai kui valus protseduur!), noh...ütleks, et on küll mõnda aega nägu ilusam, säravam, kortsukesed taandunud. Mõtlesingi, et peaks uuesti tegema. Mind häirib just see, et kosmeetiku juures on need protseduurid valusad-mulle isiklikult meeldiks ikka naudelda ja mõnuleda. Aga tundub, et näo ringlõikus on ainus, mis aitab..aga selleks ei jätku kahjuks raha.
 
Ene 23. märts 2011, kl 11.02
Lasin teha happega sügavamat koorimist ja nahk sai parema väljanägemise küll. Ega need muud kosmeetikaprotseduurid eriti ei aita jah. Mul samuti suurepooriline nahk ja mikrolihvimine küll midagi paremaks ei teinud. Kõige kindlam on ikka ise kodus oma naha eest regulaarselt hoolitseda ja sellele sobivaid protseduure teha. Vähe on protseduure, mida ise kodus teha ei saa.
 
K 23. märts 2011, kl 11.06
Ene, kas ka happega koorimine ei muutnud poore vähem märgatavaks?
 
Mirel 23. märts 2011, kl 11.08
olen isegi teinud mesoteraapiakuui läbi, tulemus üllatas mind positiivselt. Minul oli näonahaga probleeme, ebasatane, punniline , väsinud ja kuiv. Tulemus oli Supper! Täna leidsin Pakkumised.ee-st just selle , pea poole soodsamalt!

http://ediilid.ee/Offers/offer/188 mesoteraapia vaid 450 krooni
 
Hm 23. märts 2011, kl 11.25
Mesoteraapiaga on see lugu, et pakutakse kahte erinevat versiooni, üks toimib, teine on paras naljategemine. Uurisin u. aasta tagasi seda teemat aga rahapuuduse tõttu jäi asi sinna paika.
Hästi põhjalik taustauuring tuleb teha enne kui kuhugi minna.
Mesoga oli just see, et koht mis seda väga soodsalt pakkus oli just see jama.
Head asjad on kallid. Ja muidugi jama eest võetakse ka süüdimatult suurt raha :D

Mikrolihvimine on nahale pigem kahjulik. Seda ei soovita üldse!

Ise olen suur happekoorimisfänn. Juba aastat viis-kuus olen pindmisi koorimisi teinud. Sügav koorimine teeb lausa imesid aga mul pole paraku ei aega ega raha.
 
Arvan 23. märts 2011, kl 12.45
Olen ka teinud keskmist happekoorimist. Korra (st kohe peale naha mahaajamist) nagu oli midagi näha, nädala pärast sama seis.
 
Hm 23. märts 2011, kl 13.15
Kui on mingi probleem - minul oli arm + pigmendilaigud, siis on vaja kuurina teha.
Kui tahad lihtsalt paremat jume, siis tõesti piisab ühest korrast.
Soovitan ikka korralikult uurida, mis hapetega teevad, kes teevad, mida foorumites räägitakse jne.
 
bibi 23. märts 2011, kl 13.32
to HM-

mis tähendab -on 2 sorti mesoteraapiat, millest üks on naljategemine-?
Minul maksis protseduur 500 krooni süstlaga süstimisega ja 5 osalise nõelaga 600 krooni(mitte Tallinnas ega Tartus) . Kuidas ma aru peaksin saama, milline on "jama" ?
 
Hm 23. märts 2011, kl 14.11
Vahe on selles, et osades kohtades kasutatakse aparaati aga jäetakse mulje nagu tulemus oleks sama efektne kui nõeltega.
 
see 23. märts 2011, kl 14.56
olen ka teinud nii hapniku, kui kollageeni, nii vitamiini, kui igasugu niisutavaid, mikrolihvimist, täitse süste aga njahh, no süstid need mingi aja toimivad aga teised....mõttetu raha maha viskamine.
 
uskumatu 23. märts 2011, kl 15.59
Hakkab vägisi tunduma, et kogu see salongi hoolitsuste asi on ainult (ja ainult) puhas udu. Niisuta ja õlita aga kodus ise ja nii ongi:-) Ja joo palju vett ja maga hästi ja kui vanemaks saad, tee näo ringlõikus.
 
:) 23. märts 2011, kl 17.08
eks nad mõjuvad, vähemalt osad aga raha tuleb palju kulutada ja ikka mitmeid kordi teha, ühest korrast tulemust ei saa.
 
kosmeetik 24. märts 2011, kl 07.33
Ükski kosmeetiline protseduur ei tee teile uut näonahka. Kui ikka on loodud suurepooriline nahk, siis selleks ta ka jääb.
Olen ehk vanamoodne, aga ei poolda ei keemilist koorimist ega mikrolihvimist. Kui tavalise koorimisega eemaldatakse surnud rakud, siis eelmainitutega minnakse elusa raku kallale. Esialgu on muidugi tulemus hea, sest õrn , uus nahk, mis koorimise tulemusel välja tuleb on sile ja pehme. Naha pindmised rakud aga pidevalt vananevad ja lõpuks surevad. See tähendab, et olete alguses tagasi ja tuleks teha uus tugev koorimine, mis on valulik ja kulukas.Pigem koorige korralikult kord nädalas (tugeva, rasuse naha puhul kaks korda)tavalise koorimiskreemiga.
Vaidlen aga vastu, et kosmeetiku külastamine tulutu on. Selge, et ühekordne külastamine imesid ei tee. Küll aga regulaarne. Need naised , kes regulaarselt kosmeetiku juures käivad, näevad tunduvalt paremad välja hilisemas eas.
Alustades kosmeetiku külastusi siis, kui veel kortsuprobleeme ei ole, teete investeeringu tulevikku.
Muidugi on iluravi kallis...peabki olema, sest see on luksus,nagu rätsepaülikond või Prada kleit, ilma milleta on võimalik ära elada.
Valik on igaühe enda oma. Kes tahab kodus toimetada...toimetagu. Kes aga tahab stressirohkest argielust tunniks-poolteiseks eemale , lõõgastuse ja naudingu rüppe, see valigu mõnus massaažiga (inimkäsi ei asenda miski) näohooldus.
Enesetunne ja enesehinnag ja ka nahk muutub palju-palju paremaks. Seda kõike siis, kui olete valmis ilma kahetsuseta enda peale kulutama ja ei pea seda raiskamiseks. Iga naine on seda väärt, et ennast vahel hellitada.
 
n 24. märts 2011, kl 08.31
Kosmeetikul on jutt õige, aga, need hoolitsused võiksid odavamad olla.
 
Igal õigus 24. märts 2011, kl 09.00
Kosmeetikul muidugi õige jutt aga...siis ei tohiks reklaamjutuga udu ajada. Kui ma kosmeetiku teksti loen, saan aru küll. Aga miks need "kohese efekti" ja "noore naha" tekstid siis on?
 
K 24. märts 2011, kl 09.54
Kosmeetik, võibolla oskad soovitada mõnda koorimiskreemi, mis ei ole väga kallis?
 
kosmeetik 24. märts 2011, kl 12.53
Sega nati söögisoodat puhastuspiima hulka ja koori sellega....:):)...veel odavam sellest on kasutatud kohvipaks, mida võid samuti puh. piima hulka segada. Arvestada tuleb aga sellega, et mida suuremad terad, seda ettevaatlikum tuleb olla, et liiga tugeva hõõrumisega nahka mitte vigastada. Sooda ses suhtes parem, et väiksemad terad ja ta sulab vähehaaval ära. Edu!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!