Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Kas on üldse mõni näohooldus mis toimib?
 
kosmeetik 24. märts 2011, kl 13.04
Odavad hoolitsused sisaldavad odavaid ja mitte eriti tõhusaid tooteid või siis hoitakse toodete pealt kokku. Tulemust aga siis ei saa saamagi. Tahate häid ja vastupidavaid kingi....maksate rohkem. Odavad peavad vähem vastu ja lõppkokkuvõttes peate neid tihemini ostma ja kulutate veel enam.
Salongi kreemide ja laiatarbekreemide vahe tihti seisnebki selles, et toimaineid on rohkem sees. Kui laiatarbekreemil on nende protsent enamasti alla 10-ne, siis salongikreemidel tihti üle 40-ne ja mõnel isegi rohkem. Arvestage siis välja, kumma variandiga enam kulutate.
 
bibi 24. märts 2011, kl 13.29
aga kosmeetik,

kas Sa oskad ka mesoteraapiast midagi rääkida. Kas on üldse mõtekas lasta end süstida ja kannatada seda kõike, kui tulemus pole seda väärt? Nagu ise aru saan-mesoga süstitakse naha dermasse kasulikke toitaineid, mille tulemusena kortsukesed taanduvad..mõneks ajaks. Kui tihti aastas võiks mesot üldse teha?
Kuskilt lugesin, et mingi Saksa meditsiiniharidusega doktori sõnul pidi naha igasugune koorimine olema väga vale tegu.
 
I.R.Pale 24. märts 2011, kl 17.01
kosmeetik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Odavad hoolitsused sisaldavad odavaid ja mitte eri
> ti tõhusaid tooteid või siis hoitakse toodete peal
> t kokku. Tulemust aga siis ei saa saamagi. Tahate
> häid ja vastupidavaid kingi....maksate rohkem. Oda
> vad peavad vähem vastu ja lõppkokkuvõttes peate ne
> id tihemini ostma ja kulutate veel enam.
> Salo
> ngi kreemide ja laiatarbekreemide vahe tihti seisn
> ebki selles, et toimaineid on rohkem sees. Kui lai
> atarbekreemil on nende protsent enamasti alla 10-n
> e, siis salongikreemidel tihti üle 40-ne ja mõnel
> isegi rohkem. Arvestage siis välja, kumma variandi
> ga enam kulutate.

Kas saaksite tuua näiteid koostisosade loetelude näol?
 
Ene 25. märts 2011, kl 00.14
Happega koorimine tegi poorid väiksemaks küll.
 
Mall 25. märts 2011, kl 00.26
Jagan arvamust, et kosmeetiku kuures käik on üsna tulutu raha tuulde loopimine. Käisin aastaid varajasest noorusest peale. Siis oli akneprobleem. Lubati laia suuga igasugu imesid ja manitseti regulaarselt käima. Käisingi aastaid ja tulu ei mingisugust. Abi sain lõpuks healt nahaarstilt. Kõike seda, mida teeb kosmeetik, saab kodus ise edukamaltki teha: näo aurutamine, punnikeste ja pooride pigistamine, maskid jne. On isegi mitmeid raamatuid, kus sees kasulikke õpetusi.
 
kosmeetik 25. märts 2011, kl 11.58
Koostisaineid võib igaüks ise purkidelt lugeda ja kui asi põhjalikumalt huvitab....tuleb kosmeetikuks õppida. ;);) Siin kõike lahti kirjutada....liiga suur töö.
 
Hm 25. märts 2011, kl 12.35
Kosmeetik - ära aja udujuttu :D
Konkreetsele küsimusel vasta konkreetselt :)

Mina võin näiteks tuua tretinoiini.
Kõik võimalikud a-vitamiini terrivaadid on nii kaupluses kui ka kosmeetikute "proffisarjades" liiga väikese sisaldusega, et mõjuda.
Kui tahad midagi mis töötaks peab DERMATOLOOGI juurde minema ja tema kirjutab sulle retsepti.

Kosmeetikaute haridus on nii nagu ta on, mina eelistan ikka arsti nõu ;)
Kui inimene tahab raha säästa ja tulemust saada eeldab see väga põhjalikku uurimist ja teadmiste kogumist.
Jah, siis kui sa tead mis vahendiga mis teenust sa saada tahad võib küll ka kosmeetikuteenuseid kasutada. Aga võid ka ise kodus toimetada.
Aga kui ilma teadmisteta salongist sisse astud siis saad suure tõenäosusega vastu pükse :P
 
I.R.Pale 25. märts 2011, kl 13.47
kosmeetik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Koostisaineid võib igaüks ise purkidelt lugeda ja
> kui asi põhjalikumalt huvitab....tuleb kosmeetikuk
> s õppida. ;);) Siin kõike lahti kirjutada....liiga
> suur töö.

Eksperdi poolt ma ei ootaks niivõrd sisutühja vastust. Ma ei käi ilusalongides ja seega ei tea, mida seal müüakse. Niisiis, paluksin ühe Teie poolt heakvaliteediliseks hinnatud salongitoote kirjeldust ja koostisosade loetelu. Ma võrdluseks siis vaatan juba ise midagi.
Kui asi põhjalikumalt huvitab, tuleb (bio)keemikuks või dermatoloogiks õppida, mitte kosmeetikuks. Mul pole tänapäevasesse mittemeditsiinilisse kosmeetikuharidusse erilist usku.

________________________________________
I.R.Pale http://mmumaailm.blogspot.com/

Kokkuahnitsetud kraami realiseerimiskeskus http://irselling.blogspot.com/



Toimetatud 1 kord(a). Viimati I.R.Pale 25.03.2011 13.48.
 
minnie 25. märts 2011, kl 18.54
Ma teemat ei lugenud, aga kirjaoskamatu kommentaar Hm suust oli küll naljakas. Õpi palun võõrsõnu kirjutama. Mis asi on "terrivaat"? :D
 
pille 25. märts 2011, kl 19.41
ei aita see Guinot Hydradermie ka:( jutt on ilus, aga mulle ei mõiganud absoluutselt.
efekt on olnud ainult ilusüstidest ja fotonoorendusest. viimane võtab siis ära pigmendilaigud
 
Deivy 25. märts 2011, kl 21.21
Olen teinud kahes kohas mesoteraapiat , kuurina, 4-5 korda, ja võin kinnitada et tulemus oli märgatav. Peale 2 korda veel erilist tulemust ei olnud, oli küll niisutatatud ja nii aga peale 4 oli nahk sile, pehme, punnid kadusid, näonahk läks uskumatult siledaks, ma ei pidanud enam iga päev puuderkreemi kandma, miimika kortsud silmade ümber samuti... plaanin ka seekord kevadel selle kuuri ette võtta, sest see on mis toimib.

alguses ma ka ei uskunud, aga tõsi ta on
 
Hm 25. märts 2011, kl 23.49
Muidugi ei lugenud sa teemat, tulid kohe ühe ainuma postitaja kirjavigu parandama :D

Kui sa tundsid ennast kosmeetikuna puudutatuna siis ...?
Tänapäeval tähendab kosmeetikuks õppimine ja selle ala täiendkoolitused vaid reklaamijura pähe õppimist.
Siingi ei suuda kosmeetik oma juttu põhjendada :)
Kindlasti on ka pädevaid ilutegijaid aga nemad tõenäoliselt teavad isegi antud ala tegijate ja hariduse keskmist kvaliteeti...

Siin üks imeliku nimega (Linece vms) salong kuulutab, et teeb keemilist koorimist...ainult et 10% aha-ga (teadmiseks, et salongis hakkavad pindmised aha-koorimised 20-25% ahast). Märkuse peale, et siis oleks Dr. Wolffi 10% aha kreem 50ml 300krooni (sadu)kordi odavam aga sama efektiivne nähvatakse, et nende 10 aha on kvaliteetsem ja parem...
Mineraalmeigi müüjad mustavad teisi ja omistavad oma toodetele imeomadusi.
Või Leinatamme Ionic-detox jalavann - see on ju puhas pettus!
jne-jne.

Samas öeldakse, et rumalatelt tulebki raha ära võtta...
 
hm-le 26. märts 2011, kl 08.56
Küll sa oled ikka õel. Oli siin kena arutelu ja kus kargasid sisse ja hakkasid sappi pritsima. .....stiilis: oh, küll ma olen tark ja mis teie siin ka teate.
ei taha siin enam mingit nõu küsida ka...sinusugused rikuvad tuju ära.
Kogu seda juttu, mis sa siin ajad oleks võinud ka sõbralikumalt väljendada.
 
nooh 26. märts 2011, kl 17.25
on küll toimivaid nahahooldusi, tehnika ja teadmised aina arenevad, need aga kes ei raatsi aparatuuri investeerida, muidugi haibivad mingeid silitavaid heaolu-protseduure millede efekt on ainult hügieeniline ja niisutav. No ausalt.
Mesoteraapia - nahka süstitakse (olenevalt tegija korralikkusest) vitamiine, hüalurooni ja teisi aineid, point aga selles, et mitte ükski inimene ei suuda teha süsti täpselt 0,3 mm sügavusele dermisesse, kus toimub naharakkude uuenemine jne. süstides sügavamale, viiakse kogu see kokteil vereringesse ja organismist välja. Vot tak. Seega tühi töö ja vaimunärimine. Kasutage parem tõhusaid aparaadihooldusi, kus tehakse ühekorraga rohkem ja tõhusamalt ja odavamalt pealekauba. Kuipalju maksab korralik meso? Ja kuipalju üks apraadihooldus...kus lisaks maskid, koorimine jne
 
Mammu 27. märts 2011, kl 13.03
ma lugesin kosmeetiku arvamust, et on kahte sorti mesoteraapiat ... esiteks ütlen (vaatasin ka seda linki, kus pakutakse kampaani korras soodsamalt mesoteraapiat ja hind on seal väga väga hea, ostsin minagi 4 tk) KUID!!! kampaania korras tehakse seda reklaami eesmärgil, ehk siis tehakse nn nulliga tööd. see ei tähenda, et kui sooduskampaania on , siis on s*tt preparaat.

Olen ostnud nendest portaalidest ennegi huvitavaid ja häid teenuseid (Alessandro pediküüri vaid 9€) .. sa tead, et sellise hinna eest ei pruugi saada head teenust - see pesiküür oli supper! ainult mis mind vb häiris, oli lakkimine, aga see on suva selle kõrval, millised jalad ma omale sain!

Seega, kui on lihtsalt odav hind, siis mõtle sellele, kas see on midagi head, aga kui tehakse kampaaniaga odav hind, siis see tehakse kindlal eesmärgil!

Mesoterapia on väga hea neile, kellel on tõesti nahaga probleeme ja see tõesti aitab.
 
Koorimine 29. märts 2011, kl 10.17
Lasin endale teha pindmist keemilist koorimist (2 päeva tagasi). Täna nägu veidi narmendab. Nädala pärast lähen teen ühe korra veel. Siis kommenteerin ka.
 
Muu 06. aprill 2011, kl 11.26
Kas ultraheli protseduure on keegi proovinud? Kuidas need toimivad?
 
mari 06. aprill 2011, kl 13.26
tere
ise soovitan pidevalt oma klientidele ultraheli näopuhastust...
toimib ja kliendid on tulemusega ülimalt rahul
uurige kus teie kandis seda tehakse ja minge ning proovige..
usun, et te ei kahetse...
 
mei 09. aprill 2011, kl 01.54
minul on kogemus, mil poore on vähendanud riisi ja sake mask, ka meesterahval ninal aitas see väga hästi, kuid üldiselt peaks poore vähendama reguraalne tavaliste nahakoorijate kasutamine ja kindlasti peale pesemist toonikuga nahk üle tõmmata, et poorides olev rasu õhuga ei reageeriks, millest tekivad nn mustad täpid. Ise pesen nüüd aaloe vedelseebiga, mis ei nõua toonikut, ja naha sain klaariks originaalse aaloegeeliga, (mitte lahja aaloemahlaga, kuhu tilk aaloed sisse pandud) ja ilmselt mõjus ka hüalurooniga kapslid, seestpoolt turgutamine mõjub ikka kõige paremini, laps ka küsis, et kas olen jumestuskreemi kasutanud. ei olnud, kuid nahk on palju klaarim.
 
to mei 09. aprill 2011, kl 15.23
Kuskohast ostsid aaloe vedelseepi ja mis firma oma kasutad? Ja kus müüakse hüaluroon kapsleid? Tänud:)
 
n 17. aprill 2011, kl 22.23
Elsa Hjeronymus toimib väga hästi. Aga kui seda 1 kord aastas teha, siis tõsti tulemust ei näe. Te ikka kõik teate, et näohooldused tuleb kuurina läbida?
Kui Teie nahal ikka totaalne käkk on koos, siis ühe hooldusega pole seda tõesti ära eemaldada võimalik. Nahale tuleb teha ravi ja anda aega.
 
kosmeetik 18. aprill 2011, kl 10.13
Olen eelkõnelejaga selles suhtes nõus, et inimestel puudub järjekindlus. Käiakse üks kord kosmeetiku juures ja kui siis kohe nooreks-ilusaks ei saa, siis tembeldatakse kosmeetiku amet mõttetuks.
Millegipärast aga näevad need naised, kes läbi elu kosmeetikute teeneid kasutavad vanemana palju paremad välja. Filmistaaride elu vältimatuks osaks on kosmeetiku külastus. Ja vaadake neid...nad on ju ilusad ja olid siis ka ilusad, kui ilukirurgia veel nii päevakohane ei olnud, kui nüüd.
Vaadake Eve Kivile otsa....lõikusteta ja kosmeetiku abiga on ta väga kena.
Hoidke massaažiga oma näolihased toonuses ja andke nahale head-paremat ja nooruslik väljanägemine säilib kaua. Juba lõtvunud lihaseid taas toonusesse saada on raskem, kui neid pringina hoida.
Probleemse naha puhul kehtib sama. Kosmeetiku juures käige probleemile abi saamas. Kui hoida poorid mehhaanilise puhastuse ja Hjeronymuse puhastuse abiga komedoonidest puhtad, kasutada regulaarselt sobivaid tooteid, siis ka olukord paraneb.
Pikaajalise töökogemuse põhjal võin öelda, et on üks sort kliente, kes jooksevad ühe kosmeetiku juurest teise juurde...proovivad iga tuttava soovitatud vahendeid , nokivad ja näpivad kolm kordas päevas on nägu ja siis kiruvad, et kosmeetikud ei tea midagi. Nad ei lasegi enda nägu korda teha.
Näonaha olukorra parandamiseks on nii palju varante, kui inimesi. Mõni nahk tuleb kõigepealt niisutatuks ja elastseks muuta, et teda saaks korralikult puhtaks, et sarvestunud komedoonid muutuksid pehmemaks, et neid saaks ilma kõrvalkudesid kahjustamata välja pigistada. See kõik võtab aega ja raha....kulub mitmeid hooldusi, enne, kui tulemus tuleb. Iluravi aga ongi luksus ja luksus teadagi maksab .
 
heh, staarid jah 18. aprill 2011, kl 17.46
Staarid - heh, lavastatud piltide (perfektne meik, soeng, valgus, rakurss, tihti ka photoshopiga üle käidud) järgi ei saa otsustada midagi.

Paparatso-piltidelt on aga hästi näha, et tegelikkuses staaride näod ei erine nii väga sama vana tavainimese näost. Või kui kasutaud ilukirurgia "raskerelvastust" kasutatud, siis on näod küll teistmoodi kui tavalistel keskealistel (lõuajoon ja silmalaud pole alla vajunud jne.), kuid ikkagi saab aru, et on keskealine ja "midagi tehtud", mitte looduslikult noor ja sile. Mis Eve Kivisse puutub, siis ei ole tema välimuses ka mingit suurt imet. Jah, sünnipärased näojoned on kenad ja sätitud on ta ka. Kuid kujutage teda ette ilma T-särgis, meigita ja "voodist tõusnud" soengus - no ei näeks ta noorem välja kui mõni teine temaealine, kes pole iial üle kosmeetikaslongi läve astunud...

Kõige selle taustal ei usu, et salongihooldused oleksid võimelised kellegi näoga sellist revolutsiooni tegema, et nende kõrge hind ka maksta tasuks.

Ja mis karmidesse, näonahale haiget tegevatesse protseduuridesse puutub (peale mida nahk koorub, punetab vms.), siis ei imestaks, kui varsti ilmuks välja info, et need on näole hoopis kahjulikud!
 
kosmeetik 18. aprill 2011, kl 21.14
Igaühel on õigus enda arvamusele !
Mina arvan, et on tunduvalt mõnusam olla 40-ne aastane, aga hoolitsetud ja kena 40-ne aastane, mitte närtsinud ja halli jumega pahur naisuke. Enese eest hoolitsemine parandab tuju ja tõstab enesehinnangut. Tunnike ilusalongis annab mõnikord tunde nagu oleksite naasnud puhkusereisilt.
Muidugi on naeruväärne, kui 40-selt püütakse 18 välja näha.
 
Veloso 20. aprill 2011, kl 14.44
Mul toimis näohooldus väga hästi juba poole aastaga (sügisest kevadeni): väga kerge keemiline koorimine kord kuus või 1,5 jooksul + Skinoren päeval ja Differin ööseks, Duac-Gel suurtele mädapunnidele lõual ja suu ümber. Vanad armid kadusid, nahk sile ja puhas. Suvel pean vahet, siis ei tohi koorida, päiksega tekivad pigmendiplekid. Praegu jõuan hoolduses teise suvepuhkuseni :)

Samal ajal hakkasin pidevalt kasutama ka mineraakosmeetikat, s.t. niisutav päevakreem näole ja sellele puudermeik. Enne hooldust ei saanudki mineraalmeiki kasutada, vajus pooridesse ära või tõmbus näol tükki (liiga rasune nahk). Nüüd aga olen väga rahul, õrn puudrikiht katab kõik naha värvierinevused hästi ära ning on kerge, loomuliku muljega. Mineraalmeik kaitseb veidi ka päikse eest (mehhaaniline takistus), mistõttu ma ei pea eraldi päiksekaitseekreemi kasutama. Olen üpris valge nahaga, päike kergesti peale ei hakka ning enamasti olen aastaringselt valge, v.a. tööst põhjustatud päevitunud käed suvel :P

Asja saladus on regulaarsus ja oma nahale õige hoolduse leidmine. Mina leidsin, õnneks ka taskukohase ning olen väga rahul. Minu vanem õde käib sama kosmeetiku juures, ta saab üpris sama hooldust ning näonahk sai nagu minulgi ca poole aastaga korda :)
 
Helena 22. aprill 2011, kl 17.39
Nõustun täiesti Kosmeetiku arvamusega näohoolduste osas. Mulle küll meeldib proovida ja katsetada erinevaid näohoolduseid (vabanduseks toon alati oma probleemse näonaha), tegelikkus on aga see, et näohooldused on hea lõõgastus ja kui ma tunnen, et mu nägu on ilusti niisutatud, siis usun, et sellest on ka kasu edaspidiseks:) Ravi mõttes olen mõelnud pöörduda nahaarsti juurde, kuna tuttav sai sealt palju abi.
 
Mari (www.mywayismarykay.webs.com) 23. aprill 2011, kl 17.51
Kindlasti on vaja regulaarsust, et näha tulemust. Ei saa oodata, et kui igapäevaselt nägu ei hoolda, siis kosmeetik teeb kord kuus puhtaks ja on ime...ei ole...Kosmeetikus käik on ühelt poolt hooldus (mis kindlasti puhastab ja niisutab jne) aga teiselt poolt parim on enesetunne..keegi hoolitseb...Lisaks peab olema igapäevane näohooldus kodus (nii hommikul kui õhtul) ja korra nädalas võiks koorida ja või maski teha :) Lõppkokkuvõttes on ju ka see mõnus, kui võtan iga päev endale kolm minutit hommikul ja teise kolm õhtul...omamoodi massaaž lihastele ka see, kui seerumit nahale kannan ja kreemitan :) Kodus saab kindlasti enda eest imehästi hoolitseda, tuleb lihtsalt leida endale sobivad tooted. Mina olen endale vajaliku leidnud Mary Kay toodete hulgast, kellel huvi neid proovida, võib julgelt ühendust võtta :)
 
moor maalt ja obesega 23. aprill 2011, kl 18.38
pane hommikul nägu ahjunõega kokku, hoia ennast nõgisena mingi pool tundi, kuni mõikab, siis pese nägu puhtaks mingi ph 5,5 seebiga

korda protseduuri igal hommikul vähemalt nädal

kord nädalas pane õhtul näkku muna, võid teha ka juuksed korralikult kokku, hoia ca 20-25 minutit ja pese sama seebi ja shampooniga maha, nii võid teha iga nädal, kui viitsid

sinna juurde kohustuslikus korras maga vähemalt 9 tundi päevas ja tassi veepudelit igal pool kaasas ja joo vett vähemalt 2 liitrit päevas, niimoodi vähemalt nädal

kui tulemusi pole, oled järelikult surnud
 
mia 06. mai 2011, kl 00.55
mina olen kasutanuid 12 aastat Avoni kreeme, viimasel ajal just Anew omi, on väga hästi naha seni 10 aastat nooremana hoidnud, viimased aastad lisaks veel stabiilselt aaloemahla joonud (kus ikka ca 90% puhast aaloegeeli sees, mitte nn aaloelimonaadid), võib-olla see ka seestpoolt noorendanud. ja näonahk ei vaja ei lihvimisi ega midagi. Koorimiskreemid omal ajal muutsid suured poorid ka väiksemaks, ja hiljem enam suuremaks ei läinud. ei olnud kosmeetiku abi vajagi
 
KL 06. mai 2011, kl 11.30
Nahk näeb hea välja siis kui selle eest igapäevaselt õigesti hoolt kanda. Kosmeetiku juures käimine on hea, aga imet ühe korra pealt oodata ei saa. Imevahendeid pole olemas, küll aga leiab igati häid tooteid. Samuti ei saa eelistada üht sarja teisele, sest igas sarjas on midagi head. Tuleb lihtsalt endal vaeva näha ja katsetada mis on endale sobiv.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!