Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Hea higistamisvastane deodorant
 
Kerli 09. mai 2011, kl 16.42
Tere!

Kas keegi oskab soovitada head poest ostetavat deodoranti, mis tõesti aitab higistamise vastu? Ka sellise ilmaga nagu täna:)
Olen kasutanud Nivea Dry-d ja Fa Rise dry deodoranti. Hetkel Garnier Mineral oma.
Aga ikka jäävad plekid kaena alla.
Apteegist kalleid ei jaksa osta samas.

Aitäh!
 
kasutaja 10. mai 2011, kl 16.59
Mina siiski ostsin apteegist. 6€ maksis, aga seda kulub niiiiiii vähe, et võid kuid sellega läbi saada. Hydro fugal oli vist nimi. See pole rullikuga vaid nagu lõhnaõli. See on täiesti lõhnatu. Aga jah, see kuivatab kaenlaalust nahka mul. Nädalavahetusel ma seda ei kasuta, siis kreemitan hoopis:)

Poest ma endale sobivat pole leidnud. Ja ma üldse ei liialda kui ütlen, et olen pea kõik ära proovinud.
 
mumm 10. mai 2011, kl 18.25
Mul sama! Hydro Fugal. Tõesti aitab, aga kuivatab jah nahka ja värskelt raseeritud nahal teeb väga haiget. Aga seda toodet ostan ikka uuesti ja uuesti, sest muu ei päästnud.
 
Memmekas 10. mai 2011, kl 22.39
mumm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul sama! Hydro Fugal. Tõesti aitab, aga kuivatab
> jah nahka ja värskelt raseeritud nahal teeb väga h
> aiget. Aga seda toodet ostan ikka uuesti ja uuesti
> , sest muu ei päästnud.


Kas see Hydro Fugal hoiab siis kaenlaaluse tõesti kuivana ja pihustatakse nagu parfüümi või?
 
kristi 11. mai 2011, kl 17.15
apteegist favora helesinine rullik, absoluutselt parim.
 
A 11. mai 2011, kl 19.21
Stockmannil on mingi triple nimeline, kasutatakse 1-3 korda nädalas kah pidi tõhus olema, pole ise proovinud
 
mei 11. mai 2011, kl 23.27
mina kasutan juba neljandat aastat foreveri higipulka, mis ei kuivata nahka ja määri riideid, eemaldab higilõhna tekitavaid baktereid. olen sellega väga rahul. kestab ca aasta mul, need alumniumiga deodokad ei ole üldse head, seda enam ku mõne aasta pärast avastad endal rinnavähi, mida see almiinium tekitada võib. Panin veel tähele, et kui liha ja piimatooteid ei söö, siis higi üldse ei haise. kohvi pidi tekitama ebameeldivat higilõhna, kuid tass päevas juues ei märganud seda.
 
muff 12. mai 2011, kl 11.09
mina ei taha ka alumiiniumiga deodoranti, parem karta kui kahetseda. õnneks ma väga suure higistamisega pole ka, aga eks suvel ikka. kristallid mul ei toimi, ma kasutan seda koos teistega. dermoshopi al.vaba ei toiminud. nüüd kasutan dermoshopi al.vaba. see minul aitab hästi. aga kui õhtul tahan välja minna, siis käin ikka pesemas ja kasutan uuesti, tervet 12-16 tundi ikka vastu ei pea, tööpäeva küll.
 
mumm 13. mai 2011, kl 00.23
Mina teen selle Hydro Fugaliga tavaliselt nii, et lasen 1-2 korda käe peale ja panen käega. Pärast pesen käed ära. See naturaalne spray ikka ei jaota teda sulle väga hästi kaenla alla.
 
kripa 17. mai 2011, kl 13.57
Siiamaani on kõige parem olnud poes myydav Adidase rulldeodorant.kaenlaalused kuivad ja higilõhna pole absoluutselt ja kogu päeva vältel mitte mingisugust higistamist:) soovitan soojalt!
 
R 17. mai 2011, kl 16.03
Mis värvi Adidas? Neid vist erinevaid või pole vahet.
 
higi 17. mai 2011, kl 16.27
ka olen proovinud kõikke:) on ka marco polo hirmkallis.Viimast ei saa sealt tuubist kättegi,,on selle rullikuga.Aga vaieldamatult lemmik lady speed stick poes müüdavatest.Nb,aga ainult see geel mis läbipaistev.Sama toote muud varjandid ei ole toimivad.Ka sõbrannal sama tähelepanek!!
 
xxx 20. mai 2011, kl 14.33
MAXIM Anti-perspirant! Apsull igas apteegis olemas! Hind kuskil 20 EUR või alla selle. Toimib 110%. Pole m6tet muud odavamat paska osta!
 
xxx 20. mai 2011, kl 14.35
Ja see kestab kuskil 6 kuud. V6tab märguse ja l6hna ära. Tuleb paar korda nädalas ainult peale panna.
 
ax 20. mai 2011, kl 16.03
Nojah, xxx, sa oled siis õnnega koos, kui saad seda maximi kasutada. Paljudel tekib sellest aga tugev nahaärritus.
 
Kõik oleneb 29. mai 2011, kl 22.41
inimesest. Olen kogu oma elu higistamisega hädas olnud. Kasutasin isegi maximi, aga kui nägin mida see tegi sõbranna kaenlaalustega, siis loobusin. Lõpuks avastasin puhtjuhuslikult Nivea dry comforti, kusjuures niveal on neid erinevaid ja teised mulle ei mõju, aga dry comfortiga olen rahul. Viimasel ajal seda eriti kuskil ei müüda ka, kaubamajas oli ja Norde rimis. Loeb ka see, mida kasutada kaenlaaluste rasseerimiseks, kui kasutan selleks mõeldud vahte, siis kohe peale rasseerimist on higihais juures. Ainuke, mis on ok, on Dove tavaline seep. Olgu veel õeldud, et olen tõesti enamiku higipulki ära proovinud ja suurem osa neist ei kõlba kuhugi, ajavad higistama ja rikuvad riided ära.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!