Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
ripsmetušš
 
pisike 14. november 2001, kl 14.17
Tere

Kas keegi oskab soovitada hästi head ripsmetušši?
Hästi hea on siis selline, mis ripsmed ilusasti ühekaupa jätab, tore kui neid ka pikendab ja pilgu lummavaks teeb. :) Ja et ikka õhtuni vastu ka peaks, mitte et juba lõunast pisikesi ripsmetušši pudemeid näolt korjama peab.
 
helen 14. november 2001, kl 14.56
Maybellini (endine Gemey) pikendav, tihendav - see tumesinises tuubis mitte roosas. Roosas tuubis on täielik jama!
 
pisike 14. november 2001, kl 15.21
Tänan Sind.
Aga, kas selle tihendava puhul ripsmed üksteise külge ei kleepu ja tükikesi nende vahele ei jää? Olen selline omamoodi umbusklik tihendavate tuššide suhtes... :)
 
Tirts 14. november 2001, kl 15.23
Soovitan soojalt Christian Diori, ise kasutan Diorific'ut, kuid see ei pikenda. Hind on küll krõbe, aga see-eest kaup väga kvaliteetne.
 
Iluküsimus 14. november 2001, kl 16.41
Mina olen väga rahul Loreali eraldava tushiga. Ei lähe laiali ega jäta kulmuluule varje isegi peale silmaümbruse sissekreemitamist. Isegi natuke vihma ei tee midagi või veepritsmeid ujumas käies. Hind on kah suhtodav... 130.-EEKu umbkaudu. Ja minu kogemus, miks tush pudnema hakkab, pole piisavalt värske. Seega...vana kuivanud tushiga polemidagi teha.
 
annu 14. november 2001, kl 20.22
givenchy uus, hõbedases pakendis: mamma mia, mis püsivus. aga vajaks tegelt kammimist, ja hind on ka soolane.
 
kil 15. november 2001, kl 09.49
mina soovitax loreali longitude (nimi vist on midagi sellist) ja just seda veekindlat sinist varianti. see pysib mega hästi peal (arvestades isegi sellist kahtlast märga ilma) ja pikendab ja tundub, et isegi tihendab. ytlex nii, et olen kasutanud ka väga kalleid ripsmetushe (dior, lancome), aga ma arvan, et kvaliteet on sama.. millex siis juurde maksta?
 
helen 15. november 2001, kl 13.03
to pisiske
ei jää tükki. algul värvi yhe korra, ootad natuke,
ja siis värvid veel korra.
ja vot siis on alles ripsmed. mulle omistatakse kogu aeg vasika pilku!!
 
marimutt 16. november 2001, kl 13.59
mina olen seda Maybellini sinist proovinud, tal oli hari väga hea kujuga, muidu oli täitsa tavaline, kuigi jah, võibolla ma ei valda õiget tehnikat:)
Öelge parem, kuidas te veekindla ripsmetushi maha saate? olen ostnud küll kirjade järgi veekindla tushi eemaldajaid igasuguseid, aga vahet pole mingit!! Mingeid kõige kallimaid tooteid pole muidugi raatsinud soetada, ostan ikka mingeid alla 100 eeku maksvaid, aga need ei kõlba reeglina mitte kuhugi!
 
tolerant 16. november 2001, kl 14.25
mul on margaret astori ripsmetušš. mulle sobib hästi, kui kaks kord läbi tõmata(vahepeal kuivada lasta) jääb väga ilus. veidi pikendab ja tihendab reklaami järgi ja päriselt vist ka. hind oli veidi üle 100 krooni.
 
soovitaja 16. november 2001, kl 15.49
clinique on väga hea ja bourjois (see kus üks ots valge, teine värviga) on väga hea - just eraldab konkurentsitult kõige paremini - tihendab ja pikendab ka muidugi ja ei pudene kuhugi.
 
kala 19. november 2001, kl 14.19
olen juba aastaid isadora fänn. veekindel, tihendav, absol ei pudene. värvidest on olemas must, pruun, mustjaspruun, hästi tumesinine, erk ookeanisinine. maksab ca 100.
 
G. 20. november 2001, kl 15.58
Maybelline Volum Express waterproof. (tuubi värv hall)
see on tõesti hea, olen seda juba aastaid (mitte üht ja sama, ostan ikka uue teatud aja tagant) ja ... ma ei saa seda ära vahetada, nii hea on.
teeb tihedaks ja pikaks (vägagi kohe, kõik kiidavad mu ripsmeid, eriti vastassugu :) )
ja ma käin suvel sellega ujumas, kuid veest väljudes pandaks ei muutu.
odav kah, nii 90 eeki.

samas on see ripsmetusside mõju suht individuaalne, sest kui mu sõbrants samasuguseid ripsmeid tahtis, siis tal sellist efekti ei andnud (mul loomulikult juba paksud ja tihedad ripsmed) ning tal olid silmaalused päeva lõpus mustad (?) ilma et need niiskust saaks. kummaline. talle pole siiani ükski ripsmetuss sobinud. kõik nn veekindlad lähevad tal laiali.

aga ma usun oma ripsmetussi täiega :)
 
eff 20. november 2001, kl 18.23
Proovi Max Factori 'Lashfinity'
Hind on kuskil 110-125 krooni piires, eraldab, pikendab, tihendab ning on kauapüsiv. Pealekauba veel puudutus-
ning veekindel (kuigi viimast tootespetsifikatsioonis ei lubata, käisin sellega Auras ujumast ja pandasilmi ei saanud:)
 
helen 21. november 2001, kl 14.42
mul on ka see sama ja sama firma mitte veekindel ka.
millega sa seda veekindlat maha võtat?
 
veel üks 21. november 2001, kl 14.49
minul pikendav ja väga hästi koolutav infinite curl mascara -Capuccini sarjast- olen superrahul, silmad on nagu vasikal ...
 
k2klin 22. november 2001, kl 14.48

See krdi Max Factori 'Lashfinity' ajas mind nii vihasex et jube. Läxin totaalselt reklaami offrix. Mõtlesin ka et nyyd saan omale vasikapilgu, a halligi, värvisin mis ma värvisin, muffigi. Korra tekkis isegi kahtlus, et on mingi vanax läind või ära kuivand võimisiganes. Käe peale tõmmates ei jäänud värvikriipsu ka mitte järgi. Kaldun arvama, et võibolla oli mingi ebaõnnestunud exemplar, poodi tagasi minna ma kai viitsind ja nyyd see jama vedeleb mul kuskil muki-asjade sahtlis.
 
elisa 23. november 2001, kl 12.07
mul on ka loreali longitude ja mulle meeldib. kunagi proovisin ka MF calorie2000- täielik saast minuarust ja samasse "saasta" kategooriasse läheb ka maybelline roosas tuubis ripsmetush.
 
mina 30. november 2001, kl 13.51
RIPSMETUŠŠ ON ÜLIMALT INDIVIDUAALNE ASI, NAGU ELU ON NÄIDANUD, SEEGA ON PARIM AINULT KATSE-EKSITUS MEETOD. MINU JAOKS ON 5+ MF 2000CALORIE DRAMATIC LOOK- KONKUENTSITULT PARIM
 
Ruth 24. detsember 2001, kl 13.23
Olen ka Max Factori fann, eriti meeldib see dramatic look.
See roosas tuubis pole minu arust ka suurem asi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!