Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
jalakreem mis tõesti imenduks ja raviks kuivi jalgu?
 
jalg 30. juuni 2012, kl 21.24
Proovisin helosani no aga ei midagi..ei imendu .Mida soovitate?
 
K 30. juuni 2012, kl 21.30
Oriflamel on sellised kreemid.
 
liizu 30. juuni 2012, kl 21.53
Parim kreem on eesti enda Orto jalakreem. Olin paar kuud tagasi pikal, kokku 500km jalgsimatkal 30 päeva. Iga päeva õhtul määrisime jalad selle kreemiga sisse, aitas nii väsimuse kui valude vastu, ei lase tekkida villidel. Sisaldab kamprit, vaha, jms kõike head.
 
d 30. juuni 2012, kl 22.04
lemon juice@ glycerin perinteinen kätekreem (mitte kevyt)see kollases tuubis
 
abi 30. juuni 2012, kl 22.09
CCS jalahooldussalv (rootsi), mis sisaldab 10% uureat päästis minu kannad.
Beebiõli?
 
parim 30. juuni 2012, kl 22.12
...on lehma udara kreem. Ostsin Västriku tn vet.apteegist. Jätkub kauaks või jaga suurt purki naabrinaisega.
 
orto 30. juuni 2012, kl 22.26
Kiidaks ka Orto kreemi
 
Sally 01. juuli 2012, kl 00.35
Kerasal salv apteegist aitab hästi, see on mõeldud spetsiaalselt naha sarvkihi paksenemise puhuks.
 
kai 01. juuli 2012, kl 00.47
Himalaya jalakreem: imendus hästi ega jätnud jalgu kleepuvaks ning jalad said korda väga kiiresti.
 
nõu 01. juuli 2012, kl 01.41
Scoll apteegist.
 
+++ 01. juuli 2012, kl 12.35
Xerolys50, saadaval apteegides ja www.kevelt.ee. Uurea sisaldus 50%, suhteliselt paks kreem, imendub hästi. Õhtul pesed jalad, kreemitad korralikult sisse, tõmbad puuvillased sokid peale. Hommikul pesed ja hõõrud pimsiga tallad üle. Juba mõne päeva pärast on jalad palju paremas korras.
 
nipp 02. juuli 2012, kl 14.46
kreemita õhtul jalad korralikult sisse, toidukile ümber ja sokid ööseks jalga. Toimib väga hästi, eriti veel nädalase kuurina.
 
K. 02. juuli 2012, kl 23.07
Udarakreem on tõesti hea.
 
miks 03. juuli 2012, kl 22.16
udarakreem liiga rasvane ei imendu :(
 
krõõt 06. juuli 2012, kl 13.29
igasugu tavakreemid, mida siin soovitati, ei ole mulle mõjunud. uureakreemi ei tea, võib olla, pole proovinud. nö tavakreemidest on minu jaoks nüüd parim valik dermoshopi mingi jalakreem. neid on seal erinevaid, aga mingi valges tuubis, piparmüngine, see tõesti on mõjunud. teised on ka ok, aga just see valge tuub. nägin ka dermoshopis mingit uut, mis peaks eriti tõhus olema, aga ei tea, pole veel proovinud. pigem jah ehk küsi apteegist nõu, need tavalised suvalised scollid ja lemonjutsed ei kõlba kuhugi.
 
Selleks tunniks, 08. juuli 2012, kl 11.48
mida iga päev raiskad "naistekas" istumisele, pane jalad soojavee vanni, pärast hõõru pimsiga üle, ning nädalaga korras. Aga ka päeva jooksul pead hakkama tunduvalt rohkem PUHAST VETT JOOMA!
 
vapsik 09. juuli 2012, kl 00.50
Mida aasta edasi, seda suuremat muret teeb ka mulle kuiv nahk. Seda eriti jalgadel. Ja tean, et ainult soojas vees leotamisest ja suuremast vee tarbimisest ainuüksi abi ei ole.
Jalakandadele mõjub hästi Orto värskendav jalakreem kummeli, kampri ja meevahaga. Kallis ei ole ja müüakse ka 150 ml tuubis.
Jalasäärtele ja kehale üleni leidsin selleks suveks aga midagi hoopis eriskummalist ja senini olen rahul. Nimelt vaseliini saialilleekstrakti ja E-vitamiiniga. Kollane topsik 250 ml ja peale on suurelt punaste tähtedega kirjutatud Melkfett.

Kui aga rahaga väga kitsas ei ole ja tõesti tahta tunda ometi kordki beebipehmeid kandu, siis olen mõni aasta tagasi proovinud ära NuSkini toote Epoch Sole Solution Foot Treatment. Toodet näed ise siin:

https://www.nuskin.com/content/nuskin/en_US/products/nuskin/shop_all_products/epoch0/body/01101220.html

Igatahes väga tõhus oli see kreem minu kandadele küll. Muidugi tuli enne jalad korrastada ja siis alles kreemitada, nagu ikka. Ja ise seda kreemi väga mujale ei raatsinudki panna kui just kandadele. Vajadusel võin anda inimese kontakti, kes nende toodetega tegeleb. Kirjuta mulle, kui on huvi.
 
vapsik 09. juuli 2012, kl 01.14
Täienduseks eelmisele postitusele:
rasvased kreemid ei pruugigi väga kiiresti imenduda või kipuvadki jätma justkui nähtamatu, kuid tuntava kihi nahale mõneks ajaks. Vaseliini ei kulu säärtele kuigi palju. Pane vähehaaval, siis tunned, millal on küll või kuhu veel vaja.
Sama lugu on kreemidega lõhenenud kandadele: mõnigi kord jäävad kannad peale kreemitamist justkui natuke rasvaseks. Kui on ebamugav põrandale astuda, pane peale kreemitamist puuvillased (madalad) sokid jalga. Mul endal kuluski korraga kõige vähem just NuSkin toodet kandadele määrimiseks. Ei mäleta täpselt, aga võimalik, et natuke jäi ka sellega kreemitades kreemi tunda, aga see ei onud ebamugav. Sokke ei ole ise peale jalgade kreemitamist kasutanud, kuigi mõnikord olen sellele mõelnud küll.
Samas tean ka inimest (eakam, üle keskea), kellele see kreem ei pakkunud pinget. Paraku ma ei tea, kuidas ta seda täpsemalt kasutas ja kas enne kannad pimsskiviga/kannariiviga korralikult üle käis või kreemitas lihtsalt kuiva kanda.
Jah, ka Oriflame'i toode Feet Up lõhenenud kandadele - 75 ml tuub tavaliselt, toote kood: 21889 - on hea: http://ee.oriflame.com/catalog-images/product/global/21889_1.png
Tellida saab http://www.oriflame.ee
Selle tuubi veaks aga loen seda, et sai kiiresti otsa ja ega ta nii väga odav ei olegi, kui ikka pidevalt tarvitada.
Helosani ei ole ise proovinud, seepärast ei tea ka võrrelda praeguseid tooteid Helosaniga.
 
kk 11. juuli 2012, kl 11.40
Minu kuiva jalanahka aitab Helosan jalgadele rohelises tuubis, oluliselt tõhusam kui sinine. (Teadmiseks, et Helosan ongi algselt udarakreem) Palavatel päevadel on väga hea jalgu kosutada vene jalaželeega teelehe ja piparmündiga (Tšistaja Linija toodang rohelises tuutus).
 
veel 11. juuli 2012, kl 16.56
Minu lemmik on Joik*i emuõliga käte- ja jalgade kreem. Ükski teine toode sellest sarjast mulle ei sobi, aga seda kasutan juba pikalt. Imendub hästi ja ei jää rasvane.
 
XXX 12. juuli 2012, kl 11.50
Minu lemmik on Gena Pedicure jalakreem, parima tulemuse saad, kui kasutad enne magamaminekut ning paned sokid ööseks jalga :)

http://s7d3.scene7.com/is/image/SallyBeauty/SBS-450651?wid=225&hei=225&fmt=jpeg,rgb&qlt=85,1&op_sharpen=1&resMode=bicub&op_usm=0.9,1.0,4,0&iccEmbed=0
 
mei 12. juuli 2012, kl 16.27
Panen kakovõid ja olen väga rahul.
 
mei 12. juuli 2012, kl 16.28
....kakaovõid....
 
Kuivad jalad 12. juuli 2012, kl 16.32
Mina kiidan ka Orto kreemi. See kamprilõhn on seal küll niisugune vanainimeste hais (ärge pahandage), aga töötab! Eriti, kui enne teed jalavanni, hõõrud surnud naharakud maha ja siis kreemitad, sokid peale ja super tulemus.
 
kr 14. juuli 2012, kl 23.02
ostsin üle tüki aja the body shop´i peppermint intensive foot rescue ja see on ikkagin väga hea. mõnusa piparmündise lõhnaga ja kergelt jahutav, samas hästi toitev. väga hea jalakreem
 
ka 15. juuli 2012, kl 14.37
shea või ka hea..lõhn imelik ja vist ei niisuta sügavuti,..ikka kuivad jalad
 
Mann 17. juuli 2012, kl 22.26
Uurea sisaldusega kreemid apteegist eri firmadelt (Linola, Eucerin jm.). Tavalisi poekreeme enam ei tahagi.
 
minaju 19. juuli 2012, kl 21.05
no halloo, kes siin vaseliini ja helosani kiitis, et pikapeale imendub? vaseliini ja helosani koostises olev mineraalõli ei hakka mitte iialgi!!! nahka imenduma, samuti beebiõli. unustage ära!
kandadele head on tõesti uureakreemid, looduslikud õlid ja rasvad puhtal kujul. ikka puhtale nahale kantuna ja kõige parem ööseks, sokid peale ja järjekindlus viib sihile.
 
:PPP 20. juuli 2012, kl 13.09
jaanalinnurasva kreem. parim, mis saab olla ja raviomadustega!! saab tellida ka internetist, kui muhumaale just ei satu lähiajal.
www.jaanalind.ee
soovitan soojalt! minu verelihal olevad käed ravis see kreem ilusti terveks suht kiiresti ja on allergiavaba üsna.
 
Mees 18. september 2019, kl 16.07
Minu keel kreemitab teie jalgu
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!