Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
SOS, "karvased" juuksed
 
Aira 19. september 2007, kl 13.55
Palun andke head nõu, mis aitaks karvaste juuste vastu. Juuksed on pehmed, aga otstest muudkui katkevad ja ei näe üldse terved välja. Kuna juuksed on ebaühtlase pikkusega, siis jätavadki katkenud otsad karvase mulje. Olen 2 juuksuriga nõu pidanud, aga ei saanud abi:( Äkki olete poes midagi kasulikku leidnud endale?
 
a 19. september 2007, kl 16.08
ega siin ei aitagi mingi hooldusvahend, et muudkui lasen pähe ja juuksed sirged, läikivad jne. mul oli sama mure. arvasin ka, et lähen juuksurisse ja ostan mingi sellise vahendi, maksku siis miks maksab ja valmis. aga ei. juuksur siis rääkis mulle ja näitas, kuidas selliseid ilusaid juukseid saab.
minu juuksed on kergelt laines ka ja juukseots väga kuiv, pealt nii 10 cm pikkuselt täiesti korralik, siis hakkab katkema ja hargnema. juksed natuke õlgadest pikemad.

ühesõnaga minu juuksur föönitas mu juuksed(föön+juuksehari) sirgeks(peale juuksepesu ja ravihoolduse kuuri). no see föönitamine võttis aega ikka üle poole tunni. ei mingeid muid vahendeid.

nüüd siis käingi tegemas seda ravihooldust iga 5-6 nädala tagant, kasutan salongist ostetud niisutavat šampooni ja balsamit(see teeb juuksed kergelt kammitavaks, siis kammimine ei lõhu juukseid). juuksed ei ole enam tuhmid nagu enne, läigivad. selle sirgeks föönitamisega saan nüüd ise ka enam-vähem hakkama, st päris sellist tulemust ei saanud, nagu juuksur tegi, aga peaaegu(tagant endal niimoodi föönitada on kole raske).

et siis minu jutu mõte on see, et ei ole olemas imevahendit, mis hetkega juuksed ilusaks teeb.
 
Sirtsu 19. september 2007, kl 17.28
a-ga nõus!
Ravi kuur peale! niisutavad shampoonid ja soovitatavalt pähe jäetav palsam! Miks just pähe jäetav? Kuna vesi on juuksele avav aine - avatud igasugustele kahjustele ning reeglina peale shampooni loputamist tõmbame käega suurema vee välja ja siis palsam pähe. tegelikult on siis juus piisavalt vett täis ja ta ei võta seda palsamit vastu. juus peab olema rätiku kuiv. Aga niipalju me tavaliselt ei viitsi jännata ja aegagi pole. Pigem võta pähe jäetav palsam, kuna kui pesust tuled kuivatad ju juuksed ära suuremast veest, paned rätiku pähe mingiks ajaks... ja siis kui nad enam ei tilgu ja enamvähem juba lihtsalt niisked, siis paned palsami pähe ja see palsam ise niisutab ja ravib neid. rahakotile kasulikum ka ses suhtes, et on kindel, et asi toimib. ja ega muud tõesti üle ei jää, kui harja ja fööniga sirgeks venitamine ( samal ajal kuivatamine) võis siis triikimine, ja triikimise alla soovituslikult kuumakaitset.
 
Kadri 20. september 2007, kl 14.37
Sellistele juustele ära lase lõigata järgus soengut, kasvata juuksed ühepikkuseks. Mul oli ka mingi aeg järku lõigatud juuksed ja nägin välja nagu oleks juustest tugevalt katkuda saanud. Praegu on pikad ühepikkused juuksed ja palju kenam.
 
mina 20. september 2007, kl 18.15
juuxe seerumid on selle jaox. K-pack ja tigi S-faktor nt.
 
ja mis.. 20. september 2007, kl 19.58
salongišampooni ja palsamit Te selleks kasutate?
 
A 20. september 2007, kl 23.01
Davinesil on karvaste juuste palsam. käin ise juuksur Katrin Kruusmaa juures ja küsisin temalt otse et mida ta arvab nt Joicost. Ta hakkas naerma ja vastas et noh raha nad oskavad küsida. Mõtlesin järgi ja avastasin, et ega tõesti mu juuksed pole tervemad. Peale pesu jah sile ja ok, aga tervemaks ei saa. Ühesõnaga ära maksa üle. Piisab odavamast kraamist va poetooted muidugi. Võid hakatuseks proovida Davinesi Karvaste juuste sarja:)roosa siis peaks vist olema.

väga hea on kui leiad shampoonid mis on sodium lauryl sulfate vabad ja palsami mis on silikooni vaba. suuksed küll pole nii siledad aga pikas perspektiivis saab omale terved juuksed:)
 
ja-ja 22. september 2007, kl 11.51
teraapilise juukselõikuse efektiivsus on kahtlemata paljudele tundmatu maa.thera-cut lõikuse juukseid tervendav toime on koheselt nähtav.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!