Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
kosmeetik
 
Eda 14. november 2001, kl 18.42
Järjest kirjutatakse,kust leida head juuksurit.Kuid soovitage Tallinnas head kosmeetikut.
 
Sennah 14. november 2001, kl 20.20
Mul sama mure - infot h e a d e kätega kosmeetiku kohta oleks hädasti tarvis (vaadates halli-punasekirjut nägu). Sama olen kogenud, et ylikallis ja hea pole mitte alati synonyymid. Kõike ei jõua ka ise läbi proovida. Jagage oma kogemusi (aga ohtrat igapäevaseksi ja väga korras närve ärge soovitage - eks need aitavad ikka ainult neile, kellel need niigi olemas ja omast varnast võtta:). Ootan.
 
kil 15. november 2001, kl 09.46
eile ise just uurisin näopuhastuse kohta ultraheliga, mida teostatakse salongis roosmarii. nii tuttavatelt, kui ka ajakirjandusest olen ma kuulnud selle systeemi kohta ainult kiidusõnu ja olen kuulnud, et see pidi tõesti tõhus olema. eile teatati mulle 1,5tunnise seansi hinnaks 340 krooni. ma arvan, et kui see aitab, siis pole summa suur. aga ise pole proovinud (tahax varsti kyll).
 
kata 15. november 2001, kl 10.11
Roosmariisse tasuks kindlasti minna. Seal on selline hea inimene nagu Liivia, tal on väga head käed. Olen tema juures käinud juba ligi aasta ja kui enne oli mu nägu kaetud punnidega 365 päeva aastas, siis nüüd tuleb väga harva. Minu puhul ongi kõige parem, kui aegaajalt lisaks ultrahelipuhastusele, pigistab ta mehaaniliselt ka väga ummistunud poorid tühjaks (Ja seda kõike sama protseduuri käigus). Aga seda võin öelda, et võrreldes varasemaga on neid ummistusi väga harva. Ja näonahk on kohe nii klaariks läinud. Punetavad laigud ja pisikesed punniarmid on kadunud.
Igatahes on see raha seda väärt, et nüüd südamerahuga peeglisse saab vaadata.
 
Kats 15. november 2001, kl 10.38
Kiidan ka Roosmariid ja Liiviat. Asjatundlik ja professionaalne kosmeetik ja hind pole tegelikult kõrge. Ilu olulisem.
 
marimutt 16. november 2001, kl 13.54
kas keegi Tartus omab kogemusi selle ultrahelipuhastusega? Kus seda normaalsel tasemel tehakse?
 
bibi 18. november 2001, kl 20.15

Kõige parem ultrahelipuhastus TARTUS on siiani olnud Kivilinnas K-Salongis SHIRLEY!!! juures, kõik ülejäänud kohad olin enne seda läbi proovinud (Iluhoov, Rüütli kaubamaja jne.), aga mingit efekti (tulemust) ei näinud, ega oskanud oodatagi, enne kui soovitati Shirley juurde minna. Tõesti, peale puhastust on nägu täitsa puhas ja ilma (punetavate) laikudeta. Ta tegi seda põhjalikult ja minule sobiva tugevusega, mis aitas. Isegi nina ümbrus ja lõug on peale puhastust mustadest täppidest vabad! see puhastus on hea ka seljale, kelle seljal vistrikud, mina sain omadest lahti.
 
Anna 19. november 2001, kl 15.26
Mina käisin u aasta tagasi tegemas seda tallinnas, peale esimest korda oli tunne super, siis paluti tagasi tulle teisele seansile, ja jube!!!!- mu näonahk on sellest päevast ülitundlik, ketendav, õudselt kergasti punaseks minev jne. siis läksin kõrvad lontis oma vana kosmeetiku juurde tagasi, kes ei jõua ka tänase päevani imestada, kui kardinaalselt olen ma oma näonaha p.... keeranud. Nüüd siis kasutan üli niisutavaid tundliku naha tooteid- enne oli mul üsna tavaline booriline, rasvane näonahk!
 
inxs 20. november 2001, kl 12.44
Soovitan Tartus "Võlumaad".EVE`t.Professionaalne tegija ja üldse tore inimene.,
 
TÜDRUK 20. november 2001, kl 15.01
Mina soovitan ka Shirley` K-Salongist. Käin kord kolme kuu tagant tema juures ja nägu on lihtsalt super! Eve Võlumaalt ei viitsinud minu näoga küll midagi teha. Viskas maski näkku, läks ise suitsetama.Lõpuks tegi mehaanilist näopuhastust. Tulemus oli hirmuäratav- minu üksikute pooridega nägu oli kui kuumaastik, tekkisid põletikud ja läks kõvast aega enne kui näonaha korda sain.Usun,et tal lihtsalt polnud viitsimist minuga tegeleda.
 
veel üks 21. november 2001, kl 14.45
Mina sain oma näonaha korda Punasel tn.Tallinnas ja Marju on kosmeetik.Tal on sellised käed juba, kust tunned sellist positiivset energiat. Samas on tal hea firma Cappucino tooted- super, aga see peab muidugi sobima ka inimesele. Teeb veel AHA- d, millega saan tõesti näonaha korda ja kodus kasutan koorivat piima ja seebivaba antiakne seepi, nägu on peale seda nagu samet - mõnus.Nüüd kasutab ka mees mul sama sarja ja vägagi rahul, see silendab lisaks puhastusele ka kortse ja tõesti juba esimesel korral on tunda ja näha.Hind oli näopuhastus ca`150 eeku ja aega võttis pea 2 tundi. Kõik tuttavad on hakanud peale mu soovitust tema juures käima ja samuti ülimalt rahul.Täiesti normaalsed hinnad.
 
uudishimulik 22. november 2001, kl 12.10
Aga mis selle Punase tn firma nimi on?
 
veel üks 22. november 2001, kl 15.01
Tervisestuudio Punsel tn. polikliinik III korrus, seal sildid väljas. telefon 6050888
 
Ruuta 24. detsember 2001, kl 13.18
Vot müürivahe tn. kino Sõpruse juures on Cadino (kirjapilti ei mäleta) salong, kus tehakse hapnikumaski. Väga mõnus ja hea mõjuga ning teeb naha kauaks ilusaks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!