Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Isepruunistav kreem
 
Soovitage 23. mai 2013, kl 11.01
Soovitage isepruunistavat HEAD kreemi. Hea all mõtlen seda, et ei jääks nahal kleepuv ega tõmbuks oranžikaks.
Senimaani olen kasutanud Dove'i oma, aga see kleepub kohutavalt, muus osas on OK! :S
 
tibi55 23. mai 2013, kl 11.12
Kasutan nivead...saab hakkama
 
Nora 23. mai 2013, kl 11.16
see http://www.lumene.com/fi/tuotteet/aurinko/itseruskettavat/natural-bronze-kevyesti-paivettava-kosteusvoide
teist suve kasutan, pruunistab vähehaaval ja seega pole ka laugulisuse ohtu. ei kleebi ja mis peamine, ei haise.
 
n42 24. mai 2013, kl 09.25
lumene järk-järgulise pruunistusega (sisaldab murakaseemneõli) kreem. nimetust kahjuks ei mäleta. väga hea, ei haise, ei jää kollane, konsistents normaalne, ei jää rante... ehk neist mis praegu eesti turul (keskmises hinnaklassis) parim. kalleimast parim on esterheimi kreem. ahjaa, lumene kreemi olen kasutanud ainult kehal, näo kohta kommenteerida ei oska. näole on parim see esterheimi oma, müügil nt kaubamajas ja ilusalongides
 
N42-le 24. mai 2013, kl 10.50
n42 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lumene järk-järgulise pruunistusega (sisaldab mura
> kaseemneõli) kreem. nimetust kahjuks ei mäleta. vä
> ga hea, ei haise, ei jää kollane, konsistents norm
> aalne, ei jää rante... ehk neist mis praegu eesti
> turul (keskmises hinnaklassis) parim. kalleimast p
> arim on esterheimi kreem. ahjaa, lumene kreemi ole
> n kasutanud ainult kehal, näo kohta kommenteerida
> ei oska. näole on parim see esterheimi oma, müügil
> nt kaubamajas ja ilusalongides

aga kas sa oled loomulikult väga valge nahaga või veidi tõmmum ?
 
k.... 25. mai 2013, kl 10.11
Nora Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see http://www.lumene.com/fi/tuotteet/aurinko/itse
> ruskettavat/natural-bronze-kevyesti-paivettava-kos
> teusvoide
> teist suve kasutan, pruunistab väheha
> aval ja seega pole ka laugulisuse ohtu. ei kleebi
> ja mis peamine, ei haise.


Kas tulemus jääb selline kuldne voi pruunikas ikka? kuidas su enda nahk on? hele? Ja koige tahtsam küsimus, kus seda osta saab?

Tänud ette:)
 
Soovitage 25. mai 2013, kl 14.08
Minul on näiteks väga hele nahk ja seesama Dove jätab enam-vähem hea tooni, aga jah kleepuvus on talumatu! Lumene tooted prooviks hea meelega ära, kas saab tellida mylook, levelzone vms? Poodides pole küll praegu märkanud neid...
 
n42 26. mai 2013, kl 16.50
ma olen roosaka alatooniga väga heleda nahaga.
 
Soovitage 26. mai 2013, kl 20.59
Otsisin seda Lumene kreemi ja leidsingi mylookist. Kes teab, kas kuskil poes ka on, võib kirjutada.
 
ww 27. mai 2013, kl 16.23
Mina ostsin Lumene isepruunistja Ideaalkosmeetikast.
 
n42 28. mai 2013, kl 09.02
mina olen ostnud kaubsist, kuid olen müügil näinud ka prismas. prismas muidugi hind veidi soodsam, aga ma saan aru et sa ei ole tallinnast, st ei oska soovitada kus müügil oleks.
 
Aga 28. mai 2013, kl 10.50
Kuidas sellist kreemi kasutate, määrite iga päev peale kuni tuub otsa saab või teete vahepeal paar päeva vahet vms?
 
n42 28. mai 2013, kl 21.34
ma kasutan õhtuti, pühastan näo ja keha ja siis määrin kreemi peale. tavaliselt saan õige tooni kätte 2-3 õhtuga, siis pean vahet 1-2 päeva, st sa hakkad ise tundma millise jumega sa end näha tahad ja kuna kõige ilusam välja näed. nendel õhtutel kui isepruunistavat peale ei pane kasutan tavalist öökreemi. päevaks olen alati kasutanud hommikul tavalist näokreemi, sest siis on jume kuidagi ühtlasem, loomulikum ja nahk ilusam.
 
n42 28. mai 2013, kl 21.37
ahjaa veel, seda näo oma (esterheim) jätkub mulle ca aastaks, st kasutan just nii nagu enne kirjutasin. kehale lumene oma, mis on tõesti imehea jätkub mulle ka terveks suveks. aga mulle muidugi ei meeldi grillkana pruun olla, vaid sellist tervisest pakatavat jumet omada, et jalad ja kõht ja rindkere jne oleksid sellise jumega nagu ajakirja sportmodellidel
 
n42 28. mai 2013, kl 21.40
vabandust, ikka mina veel...
lihtsalt infoks, et olen katsetanud seda ka, et kui saan nt endale soovitud jume kätte (minul siis 2-3 õhtuga) ja peale seda siis koorin uuesti nahka ka, siis saakń selle jumega olla ca 1,5 nädalat kui rohkem juurde kreemi ei määri. muidugi jume kaob järk-järgult.
 
Lumivalgeke 31. mai 2013, kl 09.21
mitte ei julge osta seda Lumene pruunistavat:((pole nii odav ju)
olen ka ülivalge nahaga(pealegi mitte sileda)
proovisin Oriflame järk-järgult pruunistavat kreemi-tulemus oli suht oranz ja veel hulle mha hakkas laiguliselt kuluma.Pealegi valgeid riideid kanada ei saa siis.
 
neiu21 31. mai 2013, kl 14.24
Mina kasutan Avoni oma, Maksab kuskil 6-7€ ei mäletagi enam .. Aga see on nii näole kui ka kehale ja heledale ja keskmisele nahale. See on suhteliselt hea, ei jää väga oranzikas. Kõik kreemid on kindlasti head, kui ainult õigesti kasutad. Kindlasti enne kreemitamist tuleb terve keha koorida või korralikult švammiga puhtaks pesta, muidu jäävad laigud, jooned jms, ainult niisutamisest ei piisa. Nädalaga olen saanud ilusa ja väga ühtlase jume omale. Olen kasutanud juba 6 päeva järjest ja tõesti hästi töötab see :) Enne pruunistavat tuleb kindlasti kõige kuivematele kohtadele alla kreemi määrgida, sest sellised kohad imavad kõige rohkem seda sisse, nt põlved, küünarnukid, kand jms.

Mees veel ei uskunud enne, et selline asi päriselt ka toimib, pani omale jalale siseküljele törtsu, nüüd nagu oleks tal seal pissiplekk:D
 
neiu21 31. mai 2013, kl 14.25
Ei ole ma ka märganud, et Avoni kreem oleks kleepuv, imendub väga hästi sisse ja ei saa arugi, et oleks midagi peale määrinud pärast.
 
n42 soovitus lumivalgekesele 31. mai 2013, kl 16.56
kui arvad et jääd oranzikas, siis ära kasuta iga päeva. st tee nii 1 õhtu paned lumene kreemi, järgmisel mitte ja siis ülejärgmisel jälle. st ülepäeviti. muidugi ei saa ma garanteerida et kõik inimtüübid on ühe sugused, kuid olen väga valiv ja väga kriitiline ja julgen kohe kindlasti soovitada seda lumene kreemi (tõsi, 1 kreem on olnud veel parem see oli loreali tselluliidi/trimmiv järk-järguline isepruunistuv kreem - aga seda ei ole eestis olnud juba viimased 3 aastat, viimati leidsin 1,5 aastat tagasi selle kreemi rootsist), see tõesti ei haise, ei jää oranz, ei keepu, kulub normaalselt (kui ikka ennast pesed ka, st ka jalgu - olen täheldanud, et laiguliselt kulub labajalgade juurest siis kui jalgu mitte pesta väga korralikult - mina pesen siis pehme käsnaga - kui ainult vee ja seebiga, siis kulub tõesti laiguliselt).
 
Nora 31. mai 2013, kl 19.53
olen ostnud (seda kerget Lumenet) prismast ja kaubamajast, mu meelest on isegi mõne Konsumi kosmeetikariiulis. kasutan ehk korra nädalas, olen blond ja hele (aga mitte päris valge ja punapea :). ühest tuubist jätkub aastaks küll, hoian külmkapis. kasutan näole ka, pigem talvel siis, suvel kipub nägu juba ise pruunim olema.
 
veel nii 01. juuni 2013, kl 00.59
Kellel kuivem nahk, tasuks enda nahk ettevalmistada. Õhtul koori ja kreemita, järgmisel õhtul dušš ja isepruunistav. Eriti hoolikalt tuleks eelnevalt niisutada kuivi kohti nagu küünarnukid ja põlved.
Minule meeldib järk-järgult pruunistav, sest mõni tavaline on ühe raksuga sellise koleda tumeda oranži jume tekitanud.
Lumene oma pole veel proovinud, uurin lähemalt. Päevitada ei taha aga suvel jumekam olla on ilus :)
Näoga on aga pahasti, sest näonahk probleemne ja sinna isepruunistavat määrides tekib ikka ummistunud poore. Kas see esterheim on näole hea? Kui palju maksab?
 
n42 01. juuni 2013, kl 19.49
jah, esterheim näole mega hea. tal lausa 2 tooni, heledamale nahale ja tumedamale. mina olen 2x ostnud seda heledama naha kreemi, on ikka järk-järgulise pruunistusega. mul ka nahk selline imelik, st pindkuiv (kuigi käin salongis hooldustel ja kasutan väga kvaliteetset kraami) ja kuna olen nö poorifriik, st otsin komedoone ja punne siis kakun näo kätki ja siis punnid ka koha. ja just sp ma julgen näole esterheimi soovitada, sest see kreem ei tekita komedoonidele-pooridele mingeid musti korgikesi (isepruunistajatega kipub ikka olema, eriti ninal vaadates- aga nagu ma mainisin , ma olen ülimalt kriitiline igasugusele poorile, st ma näen poore ka seal kus neid ei ole), siis esterheim ei ole mulle senini probleeme tekitanud. esterheim on kasutusel olnud viimased 3 aastat.
müügil nt kaubsis, ja just eellmisel nädalal vaatasin et soodukaga, hind oli 17 euri (muidu ikka kõvasti kallim). aga tuubist jätkub aastaks kindlasti (säilita siis külmkapis).
 
veel nii 02. juuni 2013, kl 04.26
Tänud n42, lähen Kaubamajja luurele.
 
n42 lihtsalt infoks 02. juuni 2013, kl 12.25
palmersi isepruunistava kreemi osas (see kallim toode, kus sees oliiviõli + valge tee ekstrakt jmt) - st kreem is lubab sind muuta jumalikuks. aga räägin teile oma kogemuse selle kreemiga.

seega ostsin kreemi ja määrisin endale peale nii nagu ikka, õhtul ja mõne aja pärast läksin magama. tegemist oli suvise ajaga ja aken oli lahti... kui ühel hetkel hakkasin tundma mega tugevat kärsa haisu. ja see hais oli nii tugev, et hakkasin kartma kas mu krt elektrijuhtmed kärssavad (nuusutasin pistikuid) ja nuusutasin ka aknast väljas olevat õhku. ja kuidagi ei suutnud tuvastada kust tuleb see kärsa hais. tõmbasin siis igajuhuks kõik juhtmed pistikust välja ja läksin taas magama.
voodisse pikali heites viskasin käe üle pea ja ülla-ülla HAISESIN MINA ISE, st see isepruunistava kreemi lõhn minu kehal põhjustas sellise väljakannatamatu haisu et ma ei saanud magada...
 
haha 03. juuni 2013, kl 01.25
Palmers sisaldab igasugu kräppi. Kui ma kord ammu sellest kärna läksin, siis hakkasin uurima, mida sisaldab ja rohkem ei pole soovinud palmersi tooteid kasutada. Haisevad ka väga tugevalt, mulle tugevalõhnaline kreem ei meeldi.
 
Esterheim? 03. juuni 2013, kl 09.57
Ma ei leia kuidagi Esterheim kodulehekülge. Kas keegi on sellega kursis?
 
Lumivalgeke 03. juuni 2013, kl 10.58
aitäh N42 nõuannete eest!

ostsin eile Lumene kreemi ära ja hakkan nüüd proovima.
Lisaks lumivalgele nahale on see veel suurepooriline, igasugu ebapuhtusi täis....õudus:(
 
n42 03. juuni 2013, kl 12.03
oh jah, teate ma nimetan seda kreemi esterheim, kuid eile just kaubsist vaatasin et ta oli vist hoopis est.. derm (või midagi taolist). kuna praegu jälle kodus ei ole ei saa ka kodus tuubilt vaadata. toode kaubsis müügil iluoaasi osas, seal kus collistari lett.

nimi kirjutatakse nii: esthederm, leidsin ka nende ametilku koduka: http://www.esthederm.com/


väga vabandan, et valesti kirjutasin..
 
n42 lumivalgekesele 03. juuni 2013, kl 12.07
suurepooriluse vastu kehal aitab kuivharjamine, mis elustab vereringet ja selle tulemusel nahapoorid vähenevad.
näonahaga aga enne koori korralikult, siis niisuta ja siis kasuta isepruunistavat. aga katseta alguses kuidas ta su nahaga käitub, kas saad panna iga õhtu või siis ülepäeviti.
minul on naha alati ilusaks teinud kummelikompress. tee hästi kange kummelitee lahus (võib ka pakikekstest) ja tupsuta nägu sooja lahusesse kastetud kosmeetilise vatitampooniga ca 20 minutit (senini kui lahus soe). siis pane korralikult niisutuskreem peale. ja vaata end järgmisel hommikul peeglist... kinnitan, et hakkad enesele meeldima. selle nö triki mis on imelihtne õpetas mulle mu kosmeetik
 
Soovitage 03. juuni 2013, kl 23.27
Ostsin selle soovitatud Lumese ILU-st. Kohe varsti ongi Dove otsas, siis proovin. Kusjuures mul on selline imelik probleem, et pärast jalgade raseerimist kipub nahk kergelt laiguline jääma. Kuigi ma ei suru seda raseerijat ju nii kõvasti. Kellelgi veel nii isepruunistava kreemiga?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!