Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Alalaugude plastika.
 
nibrits 21. detsember 2013, kl 21.09
On plaanis lasta teha lõikus alalaugudele. Kellel selline op selja taga, äkki jagate kogemusi:)
 
ei 22. detsember 2013, kl 04.35
olegi mingeid kogemusi jagada.Kui vaja siis lase ära teha.Kõik on individiaalne.Sõbranna läks nädala pärast tööle ja midagi polnud näha.Minul aga kadus viimane verevalumi täpike täielikult ära alles kuuaja pärast.Loomulikult saab puuderkreemiga peita.
 
nibrits 22. detsember 2013, kl 10.40
Kui saladus pole, siis kes sinul lõikas?
 
ei 23. detsember 2013, kl 00.57
ole mingi sadadus,kuid kahjuks on see mees manalateele läinud.
 
nibrits 23. detsember 2013, kl 09.45
Otsustada on keeruline, et kelle juurde minna :)
dr.Viiklepp
dr.Klett
dr.Krüünvald
dr.Malva
dr.Kullamaa
 
ei 23. detsember 2013, kl 10.22
lisan sulle sinna nimekirja veel dr.Tiia Tamme.Julgen soovitada,kuna mul üks sõbranne jäi tema tööga rahule ja soodsam pidi ka olema.
 
naine 47 23. detsember 2013, kl 13.40
Käisin dr.Viiklepa juures ülalauge korrigeerimas,jäin rahule..
 
ei 23. detsember 2013, kl 19.23
silmalaugude op on nii väike asi,et selle teeb iga arst normaalselt ära.Veneajal kui ilukirurgiat praktiliselt siin polnudki,siis tegid silmaarstid ka väga normaalselt ära.
 
Naine 23. detsember 2013, kl 20.53
Ei tee iga arst normaalselt ära..
 
teinud laseriga 26. detsember 2013, kl 11.43
..pole se opp midagi nii süütu...ikka armid jäävad....ise asi, kui laseriga ei lõigata
 
nibrits 26. detsember 2013, kl 14.52
Eestis vist ei lõika keegi laseriga, või lõikab? Tean, et Soomes lõigatakse laseriga. Olen ka selle peale mõelnud.
 
nibratsale 26. detsember 2013, kl 17.09
Ei lõika jah laserigakeegi. Ei osta. Laserist ei jää arme.
 
nibrits 26. detsember 2013, kl 17.55
Dr. Malva töötab Soomes ja Eestis, tuleb ilmselt temaga esimesena kontakti võtta :)
 
soomest 26. detsember 2013, kl 18.51
Malvat küll ei soovita ja laseriga ta lõigata ei oska.
 
nibrits 26. detsember 2013, kl 19.26
Oeh:) kirurgi valik on keeruline, kõigi kohta on nii head, kui ka halba kriitikat. Ja see pole ka selline asi, et ah proovime ära, vaatame mis välja tuleb. Kellegi kasuks tuleb mul ju otsustada :)
 
nibritsale 27. detsember 2013, kl 05.23
Eestis ei osta veel lõigata, et arme ei jääks.
Veel koledam on need armid, peida kuidas tahad aga ikka see valge triip on näha.
 
nibrits 27. detsember 2013, kl 19.48
Kas keegi nende tohtrite kohta oskab midagi kosta :)

dr.Viiklepp
dr.Klett
dr.Krüünvald
dr.Malva
dr.Kullamaa
 
vanem naine 27. detsember 2013, kl 22.57
Mul on 2 korda lõigatud alumisi lauge.Ja mingit armi pole kumbki kord jäänud.Samuti mu kahel tuttaval 2 korda lõigatud ja ei ole mingit valget jutti.On olemas väga head armikreemid.Olen kuulnud,et DR.Maleva jagab igal pool oma visiitkaarte.Ei tea kas klientide puudus.Kullamaa ja Viiklepa kohta pole midagi head öelda.Teistest ei tea.Aga dr.Tamme(keegi siin soovitas)on head tööd teinud.Olen ühte tulemust näinud.Lisaks nagu tohtrid tavatsevad öelda "Töö on tellija materjalist"
 
nibrits 29. detsember 2013, kl 01.02
to vanem naine

Kes sinul lõikas?
 
to soomest 02. jaanuar 2014, kl 15.30
põhjenda palun konkreetselt, miks malva ei sobi? oli plaan just tema juurde minna.
 
mine 02. jaanuar 2014, kl 23.33
kes sul keelab
 
silm 03. jaanuar 2014, kl 15.26
niipalju kui mina olen Malvast lugenud, pole teda keegi laitnud. See puudutab siis ainult laugude oppi. Plaan endalgi Malva juurde minna Soome. Pree teeb Tartus ka, aga sellel on ju hinnad üle mõistuse
 
to: silm 03. jaanuar 2014, kl 18.04
Mare Malva töötab Soomes Hyvinkääl arstina. Lareriga ta ei lõika.
Oppe ta Soomes ei tee, vaid teeb hoppis need poid ära Eestis.
 
silm 04. jaanuar 2014, kl 02.46
vii ennast kurssi, enne kui seletama tuled. Malva teeb oppe Helsingis christinas kliinikus
http://www.christinasclinic.com/fin/henkilokunta
 
to: silm 04. jaanuar 2014, kl 15.53
Sa tee endale asjad selgeks.

Mare Malva töötab ikka Hyvikää Mehiläinen n.ö Soome polikliinik ja lõikab seal neid sünnimärke ja muid kergemaid oppe ....

Laseriga ta ei lõika.
Iluoppe teeb ikka Tallinnas Mare Malva Ilukliinikus (endises Ajakirjanuse majas).Hinnad pole odavad.
 
ja 05. jaanuar 2014, kl 20.32
mis hinnad on?
 
niisii 05. jaanuar 2014, kl 23.42
olen ise teinud Malva juures alalaugude opi. Oli vist 3a. tagasi või 2,5. Midagi halba ütelda ei ole. Arme pole näha. Ei saa kõiki ühte patta panna. Kõik oleneb inimesest. Tema paranemisvõimest, verevarustusest, vanusest jne. Hind vist oli c 600 eur-i
 
viimasele 06. jaanuar 2014, kl 08.23
Ära valeta, et arme pole näha, kui ikka silmad alla lased, sii kohe torkab silma valge triip ja seda enam millegiga ära ei saa...välja arvatud uus operatsioon laseriga.

Vanusega pole siin mingit pistmist, ilma laserita lõikamiseta jäävad armid nii noorele kui vanale.
 
niisii 06. jaanuar 2014, kl 17.57
Armid paranevad aja jooksul, nö kasvavad välja. Ja just nimelt vanusega on sel pistmist. Noorema inimese rakud uuenevad kiiremini, haavad paranevad kiiremini.
Ja ei ole mul mingeid valgeid triipe. Oma asi, usud või ei.
 
niisii 06. jaanuar 2014, kl 17.59
Mina, muide, rääkisin alalaugude plastikast
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!