Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
juuste pesu tihedus
 
kokoko 25. september 2011, kl 20.18
pesen juukseid peaaegu igal hommikul. juuksed on alati olnud väga peenikesed, mitte sellised rasked ja langevad, tugevad. lähevad kiiresti rasuseks. hommikul ärgates on tõeline harakapesa peas, mis ei näe eriti esinduslik välja.

kas keegi on selliste õhukeste juuste ja rasuse peanaha puhul saanud mingite vahenditega paremat tulemust - st et saaks pesta harvem ja siiski näeks ok välja?

ei ole mõtet rääkida sellest, et mida tihedamalt pesen, seda hullem on ja seda tihedamalt peangi pesema (inimeste nahk, ka peanahk on erinev - on rasusem ja on kuivem. tean, et mõni peseb korra nädalas ja juuksed ei lähe kunagi rasvaseks. kahjuks mina ei ole selline). olen olnud olude sunnil ka nädala pesemata, aga hiljem läks asi ikka samamoodi edasi. ei aita see "pesematusega harjutamine". kahjuks ei ela ka üksi metsas, st pean tööl iga päev esinduslik välja nägema ja ei saa endale eksperiment (a la kuu pesemata) lubada. ei usu ausalt öeldse, et see midagi ka aitaks.
lihtsalt ootan kogemusi samas olukorras olijatelt. ehk on šampoone või nippe, mis tõesti hoiavad juusked nt 2 päeva puhtad.
 
Mann 28. september 2011, kl 08.39
üks kord nädalas Šampoon ja üle jäänud korrad palsamiga
 
muffin 28. september 2011, kl 09.46
pesen samuti iga päev. ei aita see ,,harjutamine,, olen proovinud. nüüdseks olen harjunud ka igapäevase pesemisega, ei pane enam tähelegi, see nagu rutiin juba.
 
pipi 28. september 2011, kl 11.46
pesema peab nii tihti kui vajalik.
peaksid vaatama üle oma toitumise. toidud ei tohiks olla vürtsikad ja süsivesikuterohked.
samuti tuleks loobuda suitsust ja alkoholist.
ära kasuta mahapestavat palsamit iga pesukorra ajal, vajadusel kasuta pihustatavat pähejäetavat palsamit, aga võimalusel ka seda mitte. pea pesemiseks kasuta mitte liiga kuuma vett, aga samas ka mitte liiga jahedat, sest shampoon peab saama juustest ja peanahalt välja.
samuti võivad seda soodustada mingid ravimid või haigused. kui eelnev ei aita, soovitan pöörduda arsti poole.
 
tipa 28. september 2011, kl 12.06
minul lähevad juuksed kiiremini mustaks, kui on stressirohke periood ja selle tõttu joon palju kohvi.
vot siis avalduvad probleemid ka mujal - näonahk ja üldine enesetunne.
nüüd katsetan erinevate teedega ja tundub, et roheline tee hommikukohvi asemel mõjub isegi võimsamalt. plussiks ka see, et ei jää vastikut maitset suhu :)
kunagi kannatasin päris pikalt ka selle tõttu, et käisin värvimas salongis, kus kasutati eriti krehvtiseid värve. peanahk oli ärritunud ja eritas rohkem rasu.
vaata oma šampoonid-palsamid ka üle.
silikoonid šampoonis ei ole teps mitte head sinu peanahale.
 
õlirull 28. september 2011, kl 21.57
Tallinnas elades pead tõepoolest iga päev pesema,sest õhk on nii must. Kui kunagi maal elasin ei läinud seal nädalaga ka juuxed nii mustaks kui siin 1 päevaga.
 
Mia1 28. september 2011, kl 23.05
ülepäeviti (hommikuti, kuna siis peavad paremini vastu), ehkki teise päeva õhtuks on juuksed juba mustad. kui siis välja vaja minna, pesen ikka ära.

ringi vaadates pesevad osad inimesed ka juukseid, mida ei ole vaja veel pesta. mõnedel on lihtsalt sees rutiin, et igal hommikul pesen, endal juuksed täiesti korras.
 
pipi 29. september 2011, kl 11.09
mia, pesen oma pead tavaolukorras iga päev või üle päeva, sest ei kujuta ette, et juuksurina läheksin tööle ära magatud soenguga. vahepeal aga oli olukord, kus juuksed ei läinud rasvaseks ka nädalaga, pesin ikka kahe-kolme päeva tangat, sest pea hakkas kohutavalt sügelema, sest õlirullil on õigus linnas elamise suhtes.
 
Kiku 29. september 2011, kl 13.27
ma ka pesen iga päev, samuti ei kasuta palsameid, sest kui seda teen siis mul juuksed on juba lausa lõunaks rasvased.

kunagi ammu kui tuli välja esimene Fructise Fresh shampoon (ma muidu kasutan rohkem salongi tooteid), siis sellest oli küll abi, pärast 2 nädalast kasutamist juuksed oli ka järgmine päev puhtad, kuid selline tunne et nad on oma koostise muutnud, kuna olen proovinud pärast seda veel mitu korda ja rohkem sellist tulemust ma ei saavutanud...
 
well 29. september 2011, kl 23.17
See on õige küll, et Tallinnas olles läheb pea kiiremini mustaks kui maal.
Mul aitab ka see, kui palsamit ei kasuta ja loputan võimalikult jaheda veega.
 
:P 09. oktoober 2011, kl 23.09
kuulge, rääkige oma veearvetest ka :P
 
h 10. oktoober 2011, kl 18.24
pesta tuleb ju ikka igapäevaselt. peapesu ees või taga nüüd küll veearveid hullult ei upita
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!