Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
keemilise loki garantii
 
tuti 31. detsember 2013, kl 16.49
Kas keegi juuksuritest oskaks öelda, kui kaua võib keemilise loki ebaõnnestumisel esitada pretensioone, olen kuulnud et kuu aja jooksul...
 
kle 31. detsember 2013, kl 19.43
kui olid nii turakas, et lasid lokid teha päevade või raseduse ajal, siis võid küll ainult ennast süüdistada
 
g 31. detsember 2013, kl 20.53
Lokkide püsivust ja üldse sisse jäämist mõjutavad väga palju faktorid. Ravimite tarvitamine, organismi hormonaalne tasakaal, stress, juukse struktuur ja seisund jne. Mina ei anna keemilise mingit garantiid, seda pole võimalik anda.
 
juuksur55 01. jaanuar 2014, kl 14.57
ma olen 20 aastat lokke teinud ja võin täiesti kindlalt öelda, et ei mõjuta siin rasedus, ega ravimid, igasugustesse juustesse on võimalik teha korralikud lokid, tuleb vaid aega reguleerida. Ka on võimalik reguleerida seda kas klient tahab tugevat lokki või nõrgemat...seega tuleb sellega kohe arvestada
 
g 01. jaanuar 2014, kl 15.18
juuksur 55 Kuidas sa seda mõjuaega ikka väga reguleerid? Mõjuajal min ja max aeg ette antud, kuiseda ületad, siis lokk sisse ei jää ja vähendamisel sama lugu. Lokk on ju tagasipöörduv protsess??? Ja rasedus ning hormonaalsed probleemid mõjutavad 100%. Mul küll 14 a kogemust ainult aga selle koha pealt vaidlen vastu. Kui klient on teinud 5a lokke ja siis rasestunud ja sellel ajal lokk sisse pole jäänud, kuid lapse 6 kuuseks saades jääb jälle lokk sisse? See vaid 1 konkreetne näide. Selgituseks niipalju, et pean kliendikartoteeki, kus kirjas kasutatud ained, mõjuajad, rullisuurused jne. Kuidas kommenteerite? Minu arust fakt on fakt. Tunnistan ka seda, et on juhuseid olnud, kus tõesti enda apsaka tüttu pole lokk jäänud selline nagu oodatud.
 
juuksur55 02. jaanuar 2014, kl 18.54
ei ole tagasipöörduv protsess, kus seda on öeldud on juukseid, mis alluvad väga raskelt lokile ja kui ikka 20 min ei ole veel näha midagi eriti,siis lasen veel 10 min toimida ja saab väga head lokid, juuksed on erinevad, varieeruvad ühe vedelikuga tehes 5 minutist kuni 40-ne minutini. apsakaid ei saa sisse tulla, sest alati kontrollin ja kui tarvis lisan toimeaega...kõigile olen lokid sisse saanud, ei ole juhtust olnud et pole sisse jäänud...Kõige tähtsam ongi kontrollida, olen kuulnud, et mõned juuksurid ei kontrolligi, vaatavad ainult ettenähtud toimeaega ja siis pesevad maha, aga juuksed on nii erinevad,seega ei saa usaldada toimeaega
 
g 03. jaanuar 2014, kl 01.52
milleks see toimeaeg antud on siis? tahaks teada millises seisus need 40 min mõjuajaga juuksed 2 kuu pärast ka on? Sealt need jutud tulevadki, et keemiline lokk rikub kohutavalt juukseid. Järelikult on valesti valitud rullisuurus ja vedelik kui 20 min max (eeldusel et selle vedeliku max mõjuaeg on 20 min) mõjuajaga vedelikuga midagi näha pole. See on jh õige, et juuksed on erinevad. Aga räigelt topelt mõjuaega kasutades on klient mõne aja pärast ilma juusteta.
 
juuksur55 03. jaanuar 2014, kl 09.45
minu 20 aastane kogemus näitab, et on eriti tugevaid ja kangeid juukseid, mis ei allu kuidagi 20-le minutile ja et saada sinna tugevat lokki, tuleb hoida kauem, eimingit takusust ega isegi tuhmi juust, täiesti hästi toimib...ja kui selliste juustega inimene tahab lihtsalt lainelist lokki,siis ka suure rulliga kauem hoides saab väga ilusa loki, samas kui hoiaks 20 min suure rulli peal,siis sellisel juuksel lokki sees ei oleks...ja kuna klientuur on püsiv ,siis on teada mida ükski juuks tahab,sest on ka selliseid mida üle 5 min ei tohi hoida, kohe on liiga takune...kogemused on need mis õpetavad...nõuka ajal muide oli üks kuu lokile pretensiooni esitamise aeg, kui selle ajaga ikka lokk on täiesti väljas siis tuleb uuesti teha...
 
g 03. jaanuar 2014, kl 11.23
20 a kogemust loomulikult aukartust äratav. Minu 14 a kogemust näitab, et on siiski juhuseid kus meditsiiniliste näidustuste tõttu lokk sisse ei jää. Pole pidanud kunagi vedelikku peas hoidma üle ettenähtud mõjuaja. Koolis õppides juhtus küll paar korda, et oli kauem peas ja siis lokk hakkas tagasi sirgeks minema. Teooria järgi on keem.lokk siiski tagasipöörduv protsess, seetõttu lähebki mõjuaega ületades juus uuesti sirgemaks tagasi. Kui küsida võib, siis mis firma lokivedelikega töötate, et hoiate 40 min peas???
 
haaaa 03. jaanuar 2014, kl 15.00
tõesti mu silmad ei peta? Kas tehaksegi tänapäeval veel keemilisi lokke või?
 
juuksur55 03. jaanuar 2014, kl 16.37
kogemused on näidanud, et ei ole tagasipöörduv protsess, huvitav, kust selline info on pärit, kui mina õppisin,siis sellisest asjast küll ei räägitud ja elu pole ka seda näidanud,,,mulle meeldib venelaste Estel, aga ka sakslaste checko ei ole halb, samuti soomlaste oma pole viga, vahel jääb just see liiga nõrgaks, kõige parem on ikkagi Estel.Väga kallid firmad ei ole ka kõige paremad,kui on ikka tugev juuks,siis need kallid firmad teevad liiga pehmelt...ei seisa kaua sees. Estel aga on ikka seni kuni välja kasvab...
 
g 03. jaanuar 2014, kl 17.35
Ausalt öeldes pole julgenud Esteli lokki teha, kuna juba värvid teevad juukse väga kuivaks. Kasutan põhiliselt Goldwelli ja Wella vedelikke ja pole püsivuse koha pealt midagi kurta. Kasvab samuti välja kui on tugevaga tehtud ja juuksed pole takutuustid. Teooriat sai õpitud 19.kkk
 
juuksur55 03. jaanuar 2014, kl 17.58
jah need vähe kallimad vedelikud,proovisin kunagi ka, aga siis leidsin, et odavam teeb sama töö ja ei ole sugugi halb, on mitu varianti, on tugevat, keskmist, nõrka...lõhn on ka normaalne, ei tapa, soomlaste oma on ka hea püsivusega, õppisin ka 19 kk, aga see oli ammu
 
g 03. jaanuar 2014, kl 21.57
Kas tõesti Estel vedelikuga pole otsad pärast kuivad nagu õled? Kammides takku ei lähe? võib olla peaks ka riskima ja proovima? kuna värvid on küll sellised, mis ikka kuivatavad korralikult
 
juuksur55 04. jaanuar 2014, kl 06.58
värve ma ei ole proovinud, aga lokivedelik on küll hea, tean mitmeid salonge, kus seda kasutatakse
 
hea juuksur jah 04. jaanuar 2014, kl 07.43
kakskümmend aastat ning ei ühtegi apsakat. suudad sa seda uskuda! geniaalne!!!
 
juuksur55 04. jaanuar 2014, kl 16.03
no ei ole võimalik teha apsakat kui alati kontrollid enne vedeliku mahapesemist, et lokk ikka korralikult sees
 
40min 10. jaanuar 2014, kl 15.52
40 min on ikka liiast. Keemiline lokk on kindlasti tagasipöörduv protsess.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!