Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
odav vene shampoon
 
Frederika 01. aprill 2004, kl 09.18
Noo nii, ostsin siis suurest huvist katsetuseks omale Retseptõ sibirskoi travnitsõ sarjast "vanaema Agafja retseptid" shampooni. See on seebilille juure (mis sisaldab saponiine ja on tarvitatud seebi aseainena peente siidkangaste pesemiseks) baasil tehtud ja sisaldab veel künkaogamaltsa-, mesika- ja humalakäbiekstrakti. See shampoon peaks juuksed tegema kohevamaks,tugevdama ja andma läiget ning pehmust.
Ja see shampoon tegi seda!!!
Seni olen kasutanud aastaid ainult salongist ostetud kalleid shampoone sarjadest Tigi, Sebastian, L'Oreal Professional, Indola ja Paul Mitchell.
Ei tea, mida küll asjast arvata, kui 15 kroonine shampoon peseb vaata et paremini kui 300 kroonine?
Väga positiivne kogemus oli ka natuke aega tagasi ostutud Manhattani (ka odav) lauvärvid.
Kas pean oma senised arusaamad ja hinnangud (et osta kallist kvaliteetset? kosmeetikat ÜMBER HINDAMA?
 
kay 01. aprill 2004, kl 09.40
ennäe, on teisigi kes minumoodi targaks saanud! ka mina olen kasutanud kalleid tooteid, nüüd aga ringiga tagasi jõudnud vene asjadeni. 6-kroonine porgandi-kätekreem teeb täpselt sama töö mis kordi kallim, no ma peaks vihane olema oma raha peale... See ikka paljuski poosetamise asi, las aga ostavad. Viimati kaalusin Tigi palsami ostmist, mida siin kõik taevani kiidavad, siis keegi õnneks soovitas hoopis 18-kroonist Russkoje Polje sibulamaski ja väga rahul. Sama firma shampooniga panin küll ükskord puusse, ju polnud lihtsalt mulle sobiv, aga 15-krooniste seast jaksab ometi katsetamise teel selle õige otsida, ei ole kahju kui kapinurka seisma jääb. Vene asjadel pakend tagasihoidlik ja reklaamivahtu pole ümber, tegelikult aga võivad kasulikumad olla kui liigse keemiaga ülespushitud tooted. Eks tarkuse eest tuleb vahel kallist hinda maksta... Aitäh, et oma kogemusi jagasid!
 
mh 01. aprill 2004, kl 09.52
Tjaa... Ma katsetasin Russkoje Pole palsamit, et äkki-äkki... Ei aidanud muhvigi, kuigi rikutud juustele ette nähtud. Iga keskmisest kehvem poepalsam teeb sama. Seega pole midagi parata, jälle salongi poole tatsama. Kurb küll. Aga šampoone olen ammu juba poodidest ostnud, kuna need peavad lihtsalt kenasti puhastama, palsam teeb ülejäänu.

Peab lihtsalt ütlema, et teil on ilmselt vedanud sobimisega.

Kätekreeme ostame vene kreemimaailmast (vist küll neid, mis ette nähtud näo jaoks, aga mis siis) ja täiesti normaalsed asjad.
 
pipi 01. aprill 2004, kl 10.11
ma ka ammu selle selgeks saanud, et vene asjad on head. mina nt, kes olen hädas oma rasuste juustega, pidin iga päev pead pesema, saan hakkama nüüd 2-3 korda nädalas. mine võta nüüd kinni, kas see sellest tingitud või millestki muust. ´kuna mul pindkuiv nahk, siis ükski poekreem kunagi ei sobinud. muudkui ostsin ja jäid seisma ja rahakott õhenes. russkoje pole ja tsistaja linja kreemid aga tegid näonaha korda. kahjuks mul millegi vastu praegu allergia (pillid või eucerini probleemse naha puhastusvaht) ja ei saa vene kreeme kasutada, panevad näo kipitama, see juhtus ka aga kõikide kreemidega peale apteegist ostetud põhikreeemi. nii et loodan, kui nahk korras taas, saan pöörduda tagasi 10 krooniste juurde. ja milline raha kokkuhoid. mina olen rõõmus. kurb on ainult see, et peale eurooopa liitu astumist on venemaa välismaa ja kindlalt tulevad mingid maksud peale. ja siis on kaks võimalust: kas jääme üldse nendest vene toodetest ilma või tõusevad hinnad märgatavalt. nii kurp nii kurp
 
katy 01. aprill 2004, kl 10.30
to Frederika:
Kust sa selle imeshampooni ostsid?
 
Blue cat 01. aprill 2004, kl 10.31
Äkki keegi teab nõua anda, kust saaks katsetamiseks osta vene dušigeeli ning ihupiima?

Shampoonid, palsamid ja kreemid olen kõik poodidest üles leidnud, kuid eelpool nimetatud tooteid ei ole sima hakanud...
 
mina ka 01. aprill 2004, kl 10.47
Mina ka oma rasuste, õhukeste juustega tulin toime just tänu nendele shampoonidele ja juukseõlile, juuksevedelikule. Mul pole kunagi nii ilusaid, kohevaid juukseid olnud ja pesen ainult iga kolme päeva tagant. Hakkasin kohe juukseid kasvatama, varem nägid nad pikkadena väga ludud välja. Isegi juuksevärv ei ole enam kartulikoore oma, vaid ilus läikiv-tumeblond. Eile sain parima komplimendi osaliseks, kui lapse kolmeaastane rühmakaaslane hõiskas: tädil on kuldsed juuksed!
 
tädi maali 01. aprill 2004, kl 10.56
olen väga põnevil ja tahan ka katsetada.Kui saladus pole,siis kust te kallid naised need ostsite ?
 
kay 01. aprill 2004, kl 10.59
turgudel on, mina käin Balti jaama omas. ja hiljuti astusin sisse Keskturu trammipeatuses olevasse poodi - see maast laeni vene parfümeeriat täis, ostke terviseks!
 
** 01. aprill 2004, kl 11.32
Mina nägin Kriistiines 1 kor. kohe kui siise astid paremat kätt on mingi lõhna ja kosmeetika pood. Siis jah seal Keskturu trammipeatuses olevasse poes Laminta nimege (väga suur valik), seal peaks olema ihupiim ja dušigeel ka. Siis just dušigeeli ostsin Sõle tn. asuvas Minski poes.
 
kippi 01. aprill 2004, kl 11.34
üks venemaal toodetud kosmeetikaga kaupleb puhas ja kena kauplus asub seal, kus vanasti Õismäel oli Kuningate kauplus (ja hiljem oli Rohupood). Mulle meeldib väga seda külastada, sest see on puhtam ja korralikum kui turud
 
mann 01. aprill 2004, kl 11.34
Venelane teeb ka EA Green Tea sarja tooteid litsensiga. Need on müügil Mustamäe Prisma ühes kosmeetika boksis. Lõhn on neil jube hea, isegi parem kui originaalil.Suur sari,kehakoorijad,piimad jne. Kavatsen proovida.
 
Mia 01. aprill 2004, kl 11.55
Telliskivi kaubakeskuses on ka vene kosmeetika pood. Ise ostan peamiselt Minskist, seal suur valik, ja ka Tartu mnt Rosalinnus oli just neid shampoone palju.
 
to katy 01. aprill 2004, kl 12.08
Mina ostsin oma shampooni Tartust Raatuse Kaubamaja II korruselt. neid oli seal 6 või 7 sorti igasugustele juuksetüüpidele.

Terv
Frederika
 
Blue cat 01. aprill 2004, kl 12.43
siis vaja kindlasti sinna Keskturu trammipeatuse poodi piiluma minna :)

Tänud info eest!
 
Sirje 01. aprill 2004, kl 13.54
Minul on rasused juksed, aga peanahk hakkas kestendama (kõõmama?) Russkoe Pole õlleshampooniga, eriti juustepiirilt. Poe omadega juhtub ka nii, aga vähem. Mul on üldse kuiv nahk. Usun aga, et pole lihtsalt leidnud sobivat toodet vene shampoonide hulgast. Ehk keegi sama kogemusega inimene oskab mõnd konkreetset vene shampooni v. peanahavedelikku soovitada?

Ette tänades,
 
fea 01. aprill 2004, kl 14.50
Kasutan absoluutselt kõiki kosmeetika tooteid ainult vene omasid-ja iiiial enam ei vaheta millegi muu vastu,nii rahul olen ja nii supertulemused!
 
tädi maali 01. aprill 2004, kl 15.02
tänan ! lähen ka kaubaretkele-kui ei sobi,pole vähemalt kahju ära visata :)
 
kah üks 02. aprill 2004, kl 10.57
Mina julgen veel soovitada ka vene vannivahtusid ja vannisooli. No tõesti jube odavad ja head ja sortiment on selline, et võtab silmade eest kirjuks. Vähemalt on see nii Tartus nö vene poes " Püramiid",see asub kõige vanema Tirsi kõrval Turu tänaval.Seal on ka väga hea valik šampoone ,kreeme ja toiduainetest näiteks tohutu valik vene komme.
 
tikujataku 02. aprill 2004, kl 12.17
Ostsin ka selle Russkoje Pole sibulamaski juustele, mida kõik siin soovitasid. Aga- alles kodus uurisin koostist ja mis selgus-maski põhiosa on mineraalõli, sibulaekstrakt oli eelviimasel kohal. Nii et vannitoa kappi ta mul seisma jäigi, ei taha oma juukseid sünteetiliste värkidega rikkuda. Šampoonidest on küll minu meelest parimad Babuška Agafja vms. omad, kõõmava kippuvatele juustele oli eriti hea nende hapupiimašampoon. Aga kahjuks juukseid ravivad ikka ainult naturaalsete komponentidega palsamid
 
Margarita 02. aprill 2004, kl 23.39
Väga rõõmustavad uudised, et odavalt kuskilt veel midagi nii head saab!!! Lähen kiiremas korras ka jahile....
 
Karin-Kristel 18. aprill 2015, kl 00.14
Soovitan soojalt sarja Russkoje Polje kase,leiva ning õlleshampoone.Ühed parimad minu arvates. Astelpaju palsam oli hea, kergesti väljapestav ja peas hoida vaid 1-2 min. Kirugem seda venemaa kosmeetikat, mis me kirume,aga Russkoje Polje juuksehooldussari on küll väga hea.
 
mina 15. november 2015, kl 17.07
vanaema Agafja retseptididest

pesemisvahendid on müügil ka maxima lettidel.See kes
küsisid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!