Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Kas õhukeste juuste puhul tasub pixie või bob lõikust teha?
 
Mures juustega 13. detsember 2021, kl 01.22
Minu juuksed on muutunud nii õhukesteks, sellest peale, mil loobusin blondist toonist ja hakkasin kandma loomulikku tooni. Blondi-ajast tundusid juuksed paksemad olevat ja praeguseks olen 2 aastat olnud loomulikku tooni, mis on šatään või kartulikoore toon.
Ma ei tea, millist soengut kanda, kardan et midagi ei anna teha. Laseks ehk pixie lõigata? Näeb youtube videotes erinevaid lõikusstiile, kuid seal on ju paksude juustega beed kliendid. Kardan, et kui mina prooviks pixie-lõikust, siis hoiavad veel enam pealigi ja näevad õhemad. Mul (veel) peanahk läbi juuste ei paista, aga kardan, et seegi aeg on ees mul. Ja bob-soengu puhul kaei tea, kas võiks sobida. On hirm, et pärast juuksuris käimist kahetsen väga. Sest paljud on kirjeldanud, kuidas juuksurid on neil juuksed lõikustega hoopis ära rikkunud.
 
mummupats 13. detsember 2021, kl 02.50
Miks nad õhukeseks muutusid?

Mine hea reitinguga salongi ja lase neil soovitada, küsi pilte enne lõikust. Õhemaks ei saa nagunii minna ja kasvavad tagasi.
 
Teema autor 21. detsember 2021, kl 21.20
Tundub, et menopaus on põhjuseks, miks mu juuksed nii õhukeseks on muutunud. Ja on ka stressi küllaga. Pole juba 2 aastat värvinud, olen kasutanud VIVISCALi šampooni ja praegu tarvitan ka neid paljulubavaid kummikarukesi, neid juuksevitamiine, mis lubavad kiirendada juuksekasvu. Või vähemalt peatada nende väljalangemist. Juba 4. purk karukestega läheb, kuid ma ei märka mingit muutust, mis viitaks paremuse poole minemisele :( ja kiiremini kasvama pole ka hakanud. Tundub, et pean hakkama paruka jaoks raha koguma! :'(
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!