Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Slaavi juuksepikendused
 
Kats 23. märts 2010, kl 21.14
Tere, plaan oleks paigaldada endale slaavi juuksepikendused.
Ehk siin leidub kedagi, kes on endale lasknud paigaldada..
Usun, et juuste kvaliteet on kindlasti hea, sellepärast soovingi neid. Või ehk leidub ka vastupidiseid arvamusi?;)

Aga praegu otsin endale paigaldajat, olen uurinud mitmeid kuulutusi netis, väga palju paigaldajaid kes slaavikaid ise maale tooksid ja paigaldaksid ei tundu olevat..

Seega küsimus, kelle juures lasite paigaldada oma slaavi pikendused ja kas jäite rahule?
 
Brünett 23. märts 2010, kl 21.25
Minu arust panevad enamus neid. Mina leidsin buduaarist ühe viimsi tydruku, kes paigaldab pikendusi. Reklaamis tal slaavikaid polnudki, kuid kui küsisin, siis ütles mulle hinna, tegin ettemaksu ja 3 päeva hiljem olid juuksed juba peas.
 
Kats 24. märts 2010, kl 10.11
Äkki saaksid anda lingi ta kuulutusele?
Kuidas paigaldusega rahule jäid?
 
brünett 24. märts 2010, kl 16.16
http://@!#$/Turg/kuulutus/434546 Tema juures siis käisingi.
Mina olen täitsa rahul oma juustega ja paigaldusega. Ühtegi probleemi pole olnud(juuksed peas teist kuud). Aga mu sõbranna soovitas teda ja sõbranna on ka oma juustega hästi rahul(ta pani need, mis kuulutuses mainitud).
 
brünett 24. märts 2010, kl 16.39
sry aga mingi jama on, sest linki ma aktiivseks panna ei saa. silmatera on ta kasutajanimi
 
Kats 25. märts 2010, kl 11.22
Aitäh!:)
 
Katariinarosolje 26. märts 2010, kl 17.15
Palju maksavad pikendused seal?
 
www 02. aprill 2010, kl 17.08
Mina olen Helina Satsil lasknud panna slaavi pikendused. Parim! samu juukseid jube kolm korda tõstmas käinud ja pole küll kehvemaks selle aasta ajaga läinud
 
ktei 02. aprill 2010, kl 17.33
Ex need venekad ongi igalpool head, kuid Sats on mulle isiklikult oma kirjutustega nii halva mulje jätnud, et lihtsalt ei ole huvitatud tema juurde minemast!
 
Kati 09. aprill 2010, kl 10.16
nii käisin siis seal viimsi omas ära ja nüüd olen pikkade juustega elus esimest korda:D Aga ma unustasin sellelt panijalt küsida, et kas ma hobusesaba võin kanda või see ei ole soovitatav?oskab keegi öelda?
 
huviline 09. aprill 2010, kl 13.11
kas keegi annaks mingi kontakti selle viimsi panija juurde? tel nr v meili adre? link ei avanenud ja ka kasutajanimi silmatera ei andnud vastet, vbl olen saamatu, et ei leidnud.
 
Kati 09. aprill 2010, kl 13.27
Vaata b-turult teenuste alt. Aga kas keegi oskab siis öelda, et kas kõrgele hobusesaba võib teha või see oma juustele halb?
 
mertaxa 09. aprill 2010, kl 21.29
Minul selline küsimus, kas keegi on pikendustesse keemilist lokki teinud. Endal pikendused juba 3.aastat ja tahaks midagi teistmoodi. Ära võtta ka ei raatsi. Jagage kogemusi kel on )
 
Honey 10. aprill 2010, kl 13.53
... ja kust te võtate, et mingitel suvalistel juuksepanijatel on tõesti Slavic Hair juuksepikendused?? Kes see garanteerib?
Helina Satsil on tõesti, tema saab seda ka tõestada. Muidu soovitan siiski salonge külastada, muidu saate tavalised hiina või india juuksed endale pähe, aga maksate slavicute eest! Ma ei mäleta, üks salong oli vist HairSlavic vms, ja veel Vanalinna Salong või Stuudio kus on slaavi juuksed kasutusel.
 
huviline 10. aprill 2010, kl 17.00
see seal viimsis ei pane slaavikaid, mingeid india omasid hoopis.

vanalinna salongi reklaamitud slaavikad ei ole ka õiged. slaavi pikendustel on ühtlaselt tihe pikendus ja ei lähe otstest kitsamaks, nagu need, mida nemad seal slaavikate pähe müüvad ja paigaldavad.
 
uhhuu 10. aprill 2010, kl 22.23
Mingid lollakad olete ve? Iga pikendaja käest saab igasuguseid juukseid tellida. Kui öelda mida tahad, siis selle ka nad kuskilt toovad. Kui neil pikendaja paberid käes, siis saavad nad ju igaltpoolt osta.
 
huviline 11. aprill 2010, kl 08.48
uhhuu, slaavikatega ei ole päris nii, maaletooja ei müü neid igasugustele tahtjatele, vaid ainult nendele, kes on vastava slaavi pikenduste koolituse läbinud.

kahju, et teatud panijad seda kurjasti ära kasutavad ja mingi muu saasta slaavikate pähe sulle pähe määrivad. ise nüüd teadlikum ja sinna enam ei lähe.
 
huvilisele 11. aprill 2010, kl 13.11
Huviline: küll Sa võid ikka loll olla! ...ei lähe alt kitsamaks?! See on ju lõikamise küsimus, kui alt otsast pisut ära lõigata (peenemad otsad), siis nad ongi ju nö.ühepaksused!! See nüüd küll midagi ei garanteeri Sulle.
Slavicute autentsust näitab siiski juuste kvaliteet, siledus, kammitavus, keratiiniotsik kasvõi.
 
huviline 11. aprill 2010, kl 13.48
huvilisele 13:11,
küll sa võid ikka loll olla.
 
Helen 03. november 2010, kl 19.35
Helina Sats on parim juuste pikendaja ja selles pole kahtlust. Olen tema käe all saanud nüüd juba 4 korda juuksed pikaks ja töö on kvaliteetne.
See vaidlemine siin foorumis ei tähenda midagi. Suva tegijaid ja konkurente on kõik kohad täis ja reeglina ei tea nemad, millest räägivad.
Soovitan tema kätte oma juuksed!
 
juuksur 04. november 2010, kl 22.11
Keegi uuris kas saab pikendustele keemilist lokki teha? Saab küll. Kui huvi, siis suhtleme meili teel, töötan Tallinnas
 
Kiku 08. november 2010, kl 16.39
jah, juuksepikendused on niivõrd hea bizness ,et väga paljud "tegijad" lihtsalt kasutavad oma kliente ära, sa pead ikka tõesti väga hästi tundma oma juuksurit, phmt su juuksur peab olema su sõbranna, suvaliste tegelinskite juurde kohe kindlasti ei tasu minna. ka uued tavalsied pikendused võivad alguses tunduda slaavipikendustena, kuna alguses on nad vägagi läikivad ja pehmed...
ja veel siin Tallinad on mõni tegija kes need slaavi juuksed viib ... kus neid keemiliselt töödeldakse ja paneb neid uuesti oma klientidele pähe, müüb sama hinna eest mis uuedki ja keegi kunagi ei saa teada ega tõestada kas need on uued või ei ole, et seda ma räägingi et pikenduste paigaldaja olgu su sõbraanna, keda sa usaldad.
mina ei lähe rohkem iialgi interneti kaudu otsitud paigaldaja juurde...
 
Slaavikad 09. november 2010, kl 11.09
http://salong.cybercat.ee
 
Kerli 08. september 2011, kl 12.58
soovitan soojalt Liisi Ant Tartust.
 
:D 13. september 2011, kl 08.41
Kikule
kas tõesti arvad, et selline sebimine vanade salkudega, nagu mainid siin mingit keemilist töötlemist, tasub end lõpuks ära? Selline aja- ja rahakulu? keegi ei viitsi sellise idiootsusega tänapäeval enam tegeleda
 
Kadri 16. september 2011, kl 12.20
Mina soovitan iseennast! :D :)
 
Liina 28. juuni 2016, kl 19.11
www.juuksepikendusedtartus.ee

https://www.facebook.com/MerileidiJuuksepikendused/

Parima kvaliteediga slaavi juuksepikendused Tartus
 
Tsiki 12. september 2017, kl 12.23
Merileidi juuksepikendused Tartus. WWW.JUUKSEPIKENDUSEDTARTUS.EE
eid_15687f319b3dd6 21. detsember 2017, kl 03.57
huviline Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> uhhuu, slaavikatega ei ole päris nii, maaletooja e
> i müü neid igasugustele tahtjatele, vaid ainult ne
> ndele, kes on vastava slaavi pikenduste koolituse
> läbinud.
———————————————-

Üsna vana teema, aga lisan siia siiski: Igaüks saab osta slaavi juuksepikendusi. Pole vaja mingit koolitust läbida. Mine osta ja kes iganes paigaldaja või juuksur võib need pähe panna. Tallinnas nt Roosikrantsi tänaval Goodhair juukspikendused.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!