Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
silmaümbruses suured kortsud
 
brita 18. november 2009, kl 17.31
Tere! Kas keegi oskab soovitada head silmaümbruskreemi, mis tõesti tasandab kortse. Ma pole veel siiani leidnud. Kortsud tekkinud arvatavasti kissitamisest ja muidugi ka liigsest päikeselembusest. Vanust 30.
 
k 18. november 2009, kl 17.33
kreemiga neist küll enam lahti ei saa.
 
kortsuvaba 18. november 2009, kl 22.45
nüüd sul ainult ikka noa alla minek, kui kortsust vabaks tahad saada.
oleks pidanud alati kasutama eriti rannas ja muidu ka suviti laia kübarat ja /või suuri päikeseprille. see hoiab näo sileda.
 
saab ikka 19. november 2009, kl 09.18
vaata mõnd silmakreemi kvaliteetsarjast, kollageeni sisaldusega ntx. Soovitaks muidugi kosmeetiku juures mingi spetsiaalne silmahooldus ka teha, noh nii kuurina ja kasuta ikka kreemi ka ilusti ja korralikult. kahe päevaga ei muutu midagi.
ja ei ole nii, et kui korts on tekkinud, et enam lahti ei saa, saab ikka, püsivust on vaja!
ja ega need naised, kes vene ajal mingid jama (polnud ju midagi saada) omale peale ei määrinud, nüüd nii ka ringi ei käi, et nahk põlvini veninud ja ei saanud 18 aastaselt kreemitama hakat!
 
S 19. november 2009, kl 15.01
Brita, jäta meiliaadress, kirjutan Sulle sinna. Käisin ise just botoxist süstimas ja olen tulemusega rahul.
 
J.. 19. november 2009, kl 18.32
Soovitan nisuidu õli 100% looduslik,ja aitab väga hasti.Pane otsing nisuidu ja loe,osta ja ei kahetse.
 
brita 20. november 2009, kl 15.12
J.. millise firma nisuiduõli sa kasutasid? Kas seda on võimalik ak apteegist osta? Otsingust tuleb väga palju variante. Aitäh, see tundub mõistlikvariant, et proovida, noa alla küll ei taha minna ega olukord siis nii halb kah ei ole, see oleks viimane variant.
 
S 20. november 2009, kl 15.20
Brita, kui Sul juba kortsud on, siis mingisugused õlid kortse ei vähenda. Proovisin ise ka õli.
 
31 20. november 2009, kl 15.43
kasutan ka nisuiduõli ja mandliõli, ega siis nadal-kahe pärast mõjugi, ikka kauem vaja kasutada ja ära päris loomulikult ei kaota. Kergelt silub ja pehmendab. Loogiline, et selles vanuses päris ära enam ei kaota.
 
J.. 20. november 2009, kl 16.23
Kasutan veene oma ja puhta kujul.Olen 34a,ja pole kortsusi.On saadaval näiteks lasnamäe paekaare turul,kus müüiakse veene rohtude lafkast,seal on 30ml,52krooni.Siis on Keilas,100ml,maksab 50krooni,mida vimati ostsingi sealt.
 
Ss 20. november 2009, kl 17.00
Olen ka 34 ja pole ilma eriti kreemitamatagi kortse, selles vanuses enamikul polegi ju:P
 
J.. 20. november 2009, kl 17.14
Pont on ikka selles,kui sul neid pole siis see õli ennetad neid kortse,ja kui on siis ikka pidevalt kasutades aitab vähentada kortse.Kuna tegu loodusliku 100%tootega,millega ei anna tavaliste kreemidega võrreltadagi.
 
..? 20. november 2009, kl 18.26
aga kumb on efektiivsem kas see sama nisuiduõli või kui otse E-vitamiini kapslist välja pigistad see õli ja siis määrida sellega hoopis?
 
J.. 20. november 2009, kl 22.49
See on täpselt sama õli ainult kapslites.kapslid võetakse sisse,võid võtta vastu pidi puhas õli sisse,ja kasutada välispidi.
 
Brita 25. november 2009, kl 16.41
Otsisin pooltest linna apteekidest ja lõpuks sain. Ma ei tea, kas te mõtlesite ikka seda, mis mina sain- Neo E ja see on toidulisand 200 ml pudelis ja maksis 140 krooni. Kuidagi imelik tundub seda silma alla määrida, tegelikult on see ju mõeldud sisse võtmiseks. Aga midagi muud mulle ei pakutud nisuiduõli küsides. Andke teada, mida arvate, kes on varem kasutanud. Aitäh! PS. Kui seda tõesti silma alla määrida, siis jätkub sellest küll pooleks eluks 200 ml pudelist :D
 
muhekl 25. november 2009, kl 18.44
to J, kust Keilast?
 
krokko 25. november 2009, kl 19.42
Brita, ja millisest apteegist siis? tänud!
 
brita 26. november 2009, kl 17.15
Tartus Jaamamõisa selveri apteegist. Aga kas võib siis peale määrida? Keegi pole vastanud.
 
proviisor 27. november 2009, kl 18.13
Ikka võib peale määrida, pehmendab nahka, näiteks õhtuti.. Samaaegselt tee ka väike seespidine kuur, nahale teeb see head!
 
mina 27. november 2009, kl 19.24
to S: minu teada saab botoxiga lahti vaid silma välisküljelt meelekohtade poole jooksvatest kortsudest. need mis silma all on, õrna naha peal on, sinna küll botoxit ei tehta
 
S 27. november 2009, kl 20.28
ega botoxit päris silma alla ei süstita jah, aga silma all olevasse lihasesse küll.
 
küsija 28. november 2009, kl 17.29
Kas silmalihased on kanged Botoxist? See pidavat ju mürk olema.
 
kortsu 28. november 2009, kl 17.54
no küll on ikka tädid endast heal arvamusel,üle 30 ja täiesti kortsuvabad,endal enamus tuttavaid juba 25 ja üle selle,ning päris kortsuvaba pole neist küll keegi.
 
Triin 29. november 2009, kl 10.51
mina nt on olen 34 ja ei ole ühtegi kortsu. ise ka imestan, kui vaatan mõnda 10 aastat nooremat, kellel on päris sügavad kortsud.
 
heh 29. november 2009, kl 12.32
aga mida te kortsudeks peate? niuke kerge võrgustik nt silmade all, mis teatud nurga alt paitab on ju ka väikestel lastel.

minu arust kortsuprobleem on täiesti ülehinnatud. oluline on, et näolihased oleksid toonuses ja jume oleks ühtlane. siis on ka kortsudega nägu särav.
 
S 29. november 2009, kl 20.04
Küsija, lihased ei ole botoxist kanged. Botox halvab lihase ära ja ei lase kortsutada.
 
brita 01. detsember 2009, kl 17.16
No mul on kortsud just silmade all ja päris sügavad. Ise arvan, et see on kissitamisest päiksega ja muidugi olen ka eluaeg väga suur päevitaja olnud. Kes siis noorena selle peale mõtles, et kortsud tulevad. Nüüd on mõistus peas, aga probleem ka juba olemas :(
 
Anu 02. detsember 2009, kl 20.19
Aga mulle lausa meeldivad minu kortsukesed silmade juures. Teeb mind kuidagi naiselikumaks ja huvitavamaks. Imelik mõelda, kui tekkisid, siis olin ka paanikas ja jooksin mööda poode. Aga õppisin asja teise nurga alt vaatama ja täitsa meeldin endale sellisena:) K vanust 34. Keegi siin eespool imestas, et tema tuttavatel kellegil sellises vanuses kortse e ole, need ikka tingitud geenidest. Minu isa oli varakult kortsuline ja mul kortsud, ema jälle kaua sileda nahaga ja õde temasse, 41 ja täitsa sile:)
 
kk 03. detsember 2009, kl 02.48
selle asemel, et teemaalgatajale midagi soovitada hakkasid kõik endast, oma tuttavatest ja oma arvamusest kortsudesse rääkima.
erilised egod koos.
 
oi 03. detsember 2009, kl 09.12
no mina f2nnan clinique seda total repairi silmakat... see ikka selline hea tummine ja kohe tunned kuidas silmaalune nahk toidetud ja pehme! samas imendub kenasti ja ei 2rrita silma...
hea meelega kasutaks midagi odavamat aga ei tea midagi sama head... ehk keegi oskab soovitada...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!