Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
afropatsid
 
klaabu 25. oktoober 2005, kl 09.32
tahaks afropatse... oskab keegi enda või oma tuttavate kogemustest rääkida-muljetada? kas rikub juukseid? mõni ütleb et väga rikub...
ja siis pidid kopitama minema ja pahasti lõhnama??? ma ei tahaks uskuda, kui ikka korralikult hooldada siis ei tohiks ju midagi paha juhtuda. palun-palun kirjutage, nii tahaks teada, kas tasub lasta teha. enda juuksed tobedalt järku lõigatud ja üldse viletsad... kurb :( siis ju paha olla ka
 
sillu 25. oktoober 2005, kl 11.04
jah. mind ka huvitab. Ja kuidas neid hooldatakse - kas lihtsalt pesed pead või on mingid spets vahendid? Ja neid ju pannakse ikka nii, et enne pikendused ja siis patsid nendest? Sest kuidas muidu on kõikides afropatside omanikel nii pikad patsid?
 
afropatsid 25. oktoober 2005, kl 12.12
Tere! teen ise afropatse ja võin öelda et ei riku juukseid, hoopis vastupidi kui korralikult pandud siis oma juuks seeaeg puhkab ja kasvab.Kui soov oma juukseid kasvatada siis on ideaalne panna afropatsid.Ja kopitama kohe kuidagi ei lähe:) pesed küll harvemini umbes korra nädalas ja mingit erilist hooldust ei ole, võib kasutada pihustavaid palsameid mida maha ei pesta.Ja et kõik patsid ilusad ühe pikkused oleksid siis kinnitatakse juurest punumise abil kunstjuuksed, mis punutakse oma juuksega kokku.Üldiselt on afropatsid väga mugav soeng kuna ei pea muretsema kas pea pesud ja juuksed koguaeg soengus, niiet need igapäeva mured jäävad ära.
Lisan veel et umbes 2-3 kuu pärast võib pealmisi patse ümber punuda seda väljakasvanud osa siis umbes 30 patsi, alumisi pole vaja kuna need ei paista välja.
Kui vähegi huvi siis võin jätta oma kontakt andmed, teen soodsalt!
 
pettunud 25. oktoober 2005, kl 13.48
ära sa klaabu jumala eest tartus ühe Monika nimelisel punuda lase.mina lasin ja loll olin.lubas teha esimese hoolduse tasuta ja kui mul oi vaja hooldust teha siis polnud teda kusagil.telefonile ei vastanud ja meilile ka mitte.esimestel päevadel pudenes muist patse maha.pidin uue punuja otsima.aga eks sa ise tead kõige paremini.
 
afropatsid 25. oktoober 2005, kl 13.53
to pettunud kuidas see võimalik et sul mõni pats ära tuli???
 
diadora 25. oktoober 2005, kl 14.16
kuidas saavad oma juuksed kopitama minna???issand jumal!!!
mul peaaegu kogu aeg afrokad peas ja väga rahul.soovitan!
 
klaabu 25. oktoober 2005, kl 15.19
to afropatsid
aga palun ole nii kena ja jäta oma kontaktandmed. tõesti tahan neid patse pähe. kõrini on oma nirudest juukseräbalatest :(

to diadora
ma arvan, et kadedad inimesed on rääkinud, et kopitama lähevad... ma ise ka ei usu aga mõtlesin et igaks juhuks küsin ;)
 
sillu 25. oktoober 2005, kl 15.30
afropatsid - palun saada jah oma kontaktandmed ja hind. Oleksin huvitatud, aga kindlasti mitte kohe, vaid ehk paari kuu pärast.. infot tahaks aga kohe ;)
 
afropatsid 25. oktoober 2005, kl 15.35
Annan oma numbri 58091599 ,meilidele ei saa hetkel vastata kuna mingi viirus on hot.ee ja ei saa lihtsalt meilidele ligi.
 
afropatsid 25. oktoober 2005, kl 18.29
Tegin uue meili kui kellegil huvi ja soov endale afrokaid siis saate kirjutada afro.pats@mail.ee
 
olen ka kursus 26. oktoober 2005, kl 22.15
kui rääkida just afropatsidest, siis need on nn keerupatsid, kus oma juuksed on kunstmat-li sisse peidetud. teised on punupatsid, kus patsist välja jäänud oma juuksed lõigatakse kääridega ära ning lisaks jäävad need veel kõverad (nagu "baari tiinal olid").

omal need peas olnud 7X ja ei riku need juust, ega kopita, aga hullult mugav on küll. (minul lähevad need maksma u 2000-2500.-oleneb patsi arvust)

kui on endal väga lühike juus, siis võib küll pats ära tulla, tavaliselt kuklast, aga vahel ka tukast.

ning kindlasti ei tohi pähe tulla mingit põletiku (punetus, täpid, sügelus).

hea kui otsad oleksid liimitud, sest kõrvetatud otsad rikuvad hullult riideid (teevad topiliseks ja kisuvad niidid välja)

uurige asja enne kui tegema hakkate, et pärast jama poleks!
 
Sirje Sihiveer 01. juuni 2022, kl 18.35
Tere. Olen huvitatud afropatsidest. Kuhu tulla? Minu messinger: Sirje Sihiveer
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!