Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
C-vitamiin näole
 
külli 04. november 2006, kl 18.53
Jagage muljeid, kas tasub osta. Ajakirjanduses küll kiideti taevani, aga tahaks ka siit vahetuid muljeid kuulda.
 
ej 04. november 2006, kl 18.57
sama hästi võid teha maski, kuhu sidrunit sisse pigistad.
 
hei! 04. november 2006, kl 20.35
külli,
kus sa seda c-vitamiini ostad? ja mis hinnaga?
tean,et decleoril oli mingi c-vitamiini pulber ja ise olen kasutanud philosophy oma, aga seda eestis ei müüda...

ise olen kasutanud ja väga rahule jäänud!
super hea turgutus, mina küll teen seda pigem kevadväsimuse perioodil kuurina.
ma arvan,et ej pole seda ise ära proovinud, sest sidrunhape on ikka natuke teine efekt...
 
ej 04. november 2006, kl 20.44
sidrun, mesi ja munavalge on selline hea kodune kiirabi nahale.
 
hei! 04. november 2006, kl 20.51
sellisest kodusest maskist ei saa ka igapäev tehes sellist efekti kui puhtast c-vitamiinist ühe korra...
möksimine on muidugi ka tore.
 
ej 04. november 2006, kl 20.55
mis efekti see seerum siis annab? ma olen niigi suht kahvatu. pleegitab, annab toonust? kallite asjade ostmisel tahaks natuke enne proovida või vähemalt rohkem infi saada. olen kord kalli kreemiga, stressikreemiga juba sisse kukkunud.
 
külli 04. november 2006, kl 21.32
hei!-le Ma pidasin silmas seda Oriflame kuuajalist C-vitamiini kuuri, mis hetkel on soodushinnaga müügis 210 eeku. Tugev C-vitamiini seerum on kapslites ning siis iga päev peab ühe kapsli sisu näole määrima. Pidi jume säravaks tegema.
 
huvitav-huvitav 04. november 2006, kl 21.35
kas jälle peidetud reklaam kellegi poolt tulemas?
ej mõni tund tagasi soovitas sidrunit ja nüüd juba kasutab terminit "seerum", kuigi keegi eespool seda ei maini...

järgmine kommentaar talt paarikümne min pärast,kus mõnd uut c vitamiini seerumit teise nime all soodsa hinnaga müüb?

olen õel jah, aga mulle tundub, et nüüd siin viimasel ajal ainult "ise küsin, ise kiidan ja kohe pakun" kosmeetikamüüjad käivadki.
 
huvitav-huvitav 04. november 2006, kl 21.37
minutitega eksisin, seni kuni mina kommentaari kirjutasin,
juba jõudiski too küsija teise nime all enda toodet kiitma hakata...
 
silk 04. november 2006, kl 22.26
Aga las pakuvad, mida sa murtesed? Mina nt sain siinsoovitatu põhjal Oriflame mikrolihvimiskomplekti, mis on väga tõhusaks osutunud, nahk ikka hoopis teine nüüd. Kui keegi poleks pakkunud ja reklaami teinud, poleks ma seda saanud ka
 
külli 04. november 2006, kl 22.34
Mina pole midagi kiitnud, kirjutasin mida selle toote kohta kataloogist lugesin. Ootan endiselt asjalikke kommentaare, mitte mingeid imelikke mõttekäike. Lugesin ajakirjast, et C-vitamiin pidi kasulik olema näole ning selle kuu Oriflame kataloogis tundus see olevat normaalse hinnaga. Kommenaare aga ootaksin üldiselt C-vitamiini mõju kohta. Neilt, kes proovinud. Vahet pole, kas tegemist siis Oriflame või mõne muu firma tootega.
 
hmmm 04. november 2006, kl 22.38
ma millegipärast olen kindel, et kui arvuti IP järgi võtta, siis peaks siinsest 11-st vastusest vähemalt 5-6 kui mitte rohkem olema täpselt sama numbriga
 
hei! 04. november 2006, kl 22.51
seerumid on jama.
soovitan siiski puhast c-vitamiini.
seda on võimalik ainult pulbrina saada(ainele omane keemiline iseärasus)
ja siis tuleb ise näoõli või kreemi sisse segada.

c-vitamiin mõjub just väsinud nahale ja peale muu pidi vananemisega ka võitlema(siis tuleks vist selliseid kuure tihemini teha kui kord aastas).

tean,et lumenel on ka mingid kapslid,aga selline valmis segatud seerum on jama. nende koostises on nii vähe c-vitamiini,et see ei avaldagi mingit mõju.
mina tahan ikka väga täpselt teada mida ma omale näkku määrin :)
muuseas,eesti apteekides on ka puhast c-vitamiini müüdud(hingehinnaga muidugi), aga kahjuks enam pole olnud...
 
Nimetu 04. november 2006, kl 23.03
Olen kasutanud Lumene kapsleid. Mingit suurt muutust pole märganud, nahk sama kahvatu kui varem (midagi hullu pole ka juhtunud). Võibolla on mõju tõhusam koos sama firma kreemiga? Pean katsetama.
 
ej 04. november 2006, kl 23.27
kirjutati decleorist,eeldasin, et see on mingi seerum, vedelam kreem. ma olen küll poes proovinud lumene testrt käe peal, aga see haises vastikult. kas oli aegunud või ongi ta sellise lõhnaga. oriflame pole kunagi kasutanud.

mina olen teinud maski sidrun, munavalge, mesi.
orki lendasin biothermi stressikreemiga aastaid tagasi, üldse ei sobinud. sellepärast suhtun kallitesse toodetesse ettevaatusega. ja kirjutasin, et ka odav kodune värk võib ehk mõnele kasu tuua.
olen siin teemas olnud kõik autor:ej. huvitav-huvitav, sina oled küll tõepoolest huvitav.
 
hei! 05. november 2006, kl 00.15
mina mõtleisn decleori c-vitamiini pulbrina. seagad keraami sisse ja voila`!
 
hp 05. november 2006, kl 08.44
need oriflame omad päris head. Nahk jääb siidine. Alles kasutan, tulemusest ei oska rääkida. Kuid midagi halba tohiks küll teha.
 
paks kass 05. november 2006, kl 12.00
nahk ei ole seedeorgan ja pealemääritavat c-vitamiini ta kuidagi ei omasta.
 
? 05. november 2006, kl 12.04
aga miks siis ameerika dermatoloogia ajakirjad teist juttu räägivad?
paks kass, kust sinu info pärineb?
 
s 05. november 2006, kl 20.07
Olen C vitamiini kreemi kasutanud, ei sobinud kohe üldse. Ja erit ei soovita talvel, külmaga näkku panna.
 
mu-muu 05. november 2006, kl 20.09
just talvel soovitatakse, ereda päikesega aegadel ei soovitata. nahk siis palju valgustundlikum
 
tean 06. november 2006, kl 10.23
Enamus kreemidesse topitud vitamiinid ei avalda toimet naha kaudu, sest nahk on siiski kaitseorgan, mis igasugu kraami läbi ei lase:) See on enamasti reklaamitrikk, kui öeldakse et kreem on vitamiinidega. Vitamiinid võivad ju sees olla, aga toimet need ei avalda kahjuks. Enamus kreeme ei jõua absoluutselt naha sügavamatesse kihtidesse mõju avaldama. Kui oleks loodud selline kreem, siis keegi ei vananeks ja kortsusid ei tekiks.
 
Kata_tartu 30. aprill 2020, kl 21.36
Reaalselt selleks, et c vitamiin seerumis mõjuks, peaks selle sisaldus olema üle 10% - vähemalt nii olen erinevatest allikatest lugedes aru saanud. Olen paari erinevat sellist tugevamat kasutanud ka ja küll ei nõustuks väitega, et need ei mõju. Kui ei toimi, siis ju on mingi kahtlane toode ja tuleks midagi kvaliteetsemat proovida. Minu lemmik on see https://naturee.ee/e-pood/c-vitamiini-seerum-naole/
Cryytal LLambert 07. mai 2020, kl 08.38
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!