Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
nabaauk
 
Airi 22. november 2001, kl 17.25
Kus tehakse Tallinnas nabaauke ja palju need umbes maksavad?
 
pupsik 22. november 2001, kl 21.49
Kas sul ema-isa siis jätsid selle tegemata või?
 
rõngast 23. november 2001, kl 17.25
oled ikka kindel et tahad?
9 juhul 10-st läheb auguümbrus mädanema
kui see sind ei häiri siis sul veab sest see paraneb ära ja siis sa saad rõngast nabas kanda!!
 
Ylle 24. november 2001, kl 13.29
Ja keegi ei ütlegi kus!!???
 
annelyn 24. november 2001, kl 20.58
nabaauku tehakse Anvely Ilusalongis Kunderi 39 tel.6009481
 
kass 26. november 2001, kl 13.13
mustamäe polikliinikus tehaxe
ja mis jutt et läheb mädanema????
ei lähe midagi naba kasvabki aeglasemalt kinni kui kõrvaauk näitex
aga sellega tuleb leppida
ise olen oma rõngaga väääga rahul
 
ka rahul 27. november 2001, kl 09.58
mina tegin ka mustamäe polikliinikus ja olen ka väga rahul. kui hooldad, puhastada, kreemitad nagu seal õpetatakse, siis ei lähe mädanema. paraneb jah veidi kauem kui kõrvarõnga auk.
soovitan soojalt neile kes soovivad auku nabasse teha minna mõne arst-kosmeetiku juurde seda tegema, sest tavalistes ilusalongides kosmeetikud ei oska hoolduse kohta häid soovitusi anda ja hiljem kui on probleeme ka ning siis võibki juhtuda et läheb mädanema (kogemused). pealegi on salongides reeglina kallim ka kui polikliinikus (mustamäel oli eelmine kevad 150.-, pregu ei tea.)
 
Murelik 27. november 2001, kl 10.16
Millise arsti või kelle poole peaks seal Mustamäe polikliinikus pöörduma, kui tahaks nabasse auku teha?
 
ka rahul 27. november 2001, kl 10.45
helista registratuuri ja ütle et tahad nabarõngast panna arst-kosmeetiku juures ja soovid aega saada. ma täpselt ei mäleta enam nime, aga helistasin ise samamoodi registratuuri. usun et kui seal on neid tegijaid mitu, siis on kõik normaalsed ja targad.
 
tupsik 27. november 2001, kl 10.45
Jama tõest, mul kisub ka mädanema, tegin salongis, maksin palju raha - lõpuks oli nabarõngas täiesti viltu ja mingeid soovitusi ma sealt kaasa ei saanud, niipalju kui ise uurisin.
Muidugi oma viga, et sinna läksin aga see oli muudel põhjustel.
Minumeelest iga tavaline kosmeetik ei tohiks sellist asja teha ja kui avalikult teeb, tööluba ära võtta!!!
 
ka rahul 27. november 2001, kl 10.51
mul on ka mitmeid tuttavaid kes on lasknud salongides teha ja lõpuks on asi nii kole ja hull, et tuleb rõngas lihtsalt ära võtta. kahju makstud ropust rahast.
mina sain sealt mustamäe polikliinikust veel kaasa mingid salvid ja möginad-rohud, millega puhastada ja mida ööseks peale panna. igati norm värk.
 
rell 27. november 2001, kl 10.56
Niuke jama tegelikult, vaata et kaeba kohtusse!!! Ja ei mõtle seda üldse naljana, siit saab kõvasti valuraha nõuda, see on ju ikkagi minu naba!!!
 
kil 27. november 2001, kl 12.09
millex yldse nabaauk? see on sama, kui teha kulmu või huulde või keelde... jäkk... kas selleks, et mehi meelitada, on tõesti nii palju vaja? ole normaalne inimene ja sa oled 100x etem, kui nabaauguga tsikk!
 
rell 27. november 2001, kl 12.20
Võib-olla tahan endale meeldida!!! Ei usu onju ikka meestele.
Ja muide ma olen elutsikk ka!
 
kil 27. november 2001, kl 12.37
siis kyll :) mina ei ole... kuigi kõik eeldused sellex on olemas... kõike ilusat...
 
fa-fa 27. november 2001, kl 12.41
Kas sul @!#$ on? Kui on siis mis funktsiooni täidab sinu @!#$? Sital käies inimene kergendab ennast. Pärast sital käimist on parem tunne (mõnus).Minul täidab enesetunde parandamise funktsiooni lisaks junnilõikurile ka nabaauk.
 
Pämmi 27. november 2001, kl 13.03
Issand misukused loomad need arstid on!? Kas tõesti on see kõik võimalik. Püha jumal. Minu tütar on 15. aastane ja ma andsin telle loa seda paganama auku tegema minna. Tütrel pole ka mopsi, ei saa teda kätte. Oi mure. Mis nüüd saab? Äkki oskate aidata. Jumal küll. Milline häbi.
 
Niinuska 27. november 2001, kl 13.07
Nii naljakas sõna : Nabaauk.
 
fa-fa 27. november 2001, kl 13.07
Helista Sky Plussi Kivisaarele.
 
Niinuska 27. november 2001, kl 13.14
Kesse Kivisaar on? Kas mingi kutt vä?
 
Pämmi 27. november 2001, kl 14.47
siin on nii tore, niipalju huvitavat, et ma kohe ei või. kõigest mis mind huvitab kirjutatakse. Ilusatest kuttidest nagu Mel Gibson kirjutage rohkem.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!