Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
kairi viigi salong
 
tolerant 17. oktoober 2001, kl 10.34
....on parim millega olen kokku puutunud. eriti nüüd kui peale juuksuri on võiamlik saada ka massaazi, kosmeetiku juures kia jamaniküüri ja pediküüri teha lasta. pea terve päeva võid rahu seal veeta ja ennast suurepäraselt tunda. minu juuste eest hoolitseb seal Kadri ja teeb seda suurepäraselt juba viiendat aastat, pole siiani leidnud veel põhjust juuksuri vahetamiseks.
 
ivica 17. oktoober 2001, kl 11.05
Kuidas kosmeetik seal salongis on? Hinnad? Kuskohas salong asub? Otsin just mingit normaalset ilusalongi omale kus kosmeetikus-maniküüris jne käia. Äkki kellegil veel mõni hea salond soovitada?
 
tolerant 17. oktoober 2001, kl 13.04
Kairi Viigi salong asub Pikal tänaval, täpset aadressi ei oska ütelda, aga praktiliselt Bonaparte kohviku vastas. Telefon on 6464271. Hinnad on ilmselt vanalinna keskmised, aga mõnus sisustus ja just valminud remont on ka ilmselt see, mille eest maksta tuleb.
 
Merle 17. oktoober 2001, kl 13.16
Julgen Sulle soovitada ilusalongi Desire Roosikrantsi tänaval. Juuksur Maretit. Olen tema juures veidi üle aasta käinud ja ei vahetaks teda enam kellegi vastu. Kosmeetikutest ei oska kedagi konkreetset soovitada, massöör on hea.
 
Kristina 17. oktoober 2001, kl 16.12
Kairi juures on super hea maniküürija nimega Mae. hinad väga normaalne, 110 EEK tavaline maniküürja 130 EEK prantsuse maniküür.
 
Nancy 18. oktoober 2001, kl 12.19
Soovitan head salongi Gloria restorani all. Seal on väga head juuksurid, kosmeetikud ja maniküürijad. Minu ja tütre lemmik on juuksur Jana, poja lemmik on juuksur Oksana, lemmik kosmeetik on Piret, tema meigid on mind teinud alati üheks kaunimaks ja tema näo hooldused ja soovitused on läinud alati kümnesse. Seal salongis suhtutakse klienti tõesti soojalt ja alati saad oma muredele häid soovitusi - ka isiklikele. Soovitan kõigile, kes soovivad leida uut juuksurit, kosmeetikut või maniküürijat. Igatahes kõigile, kellele olen soovitanud seda salongi - on pärast väga rahul ja jäänud püsiklientideks.
 
Marjana 18. oktoober 2001, kl 14.11
Soovitan ilusalongi Hurmus väga hea teenindamine ja tuled sealt välja kui uuesti sündinud.
 
ann 18. oktoober 2001, kl 22.39
Hurmus ja ENE. Sünnid uuesti, kui ene su juukseid lõiganud.
 
Merle 19. oktoober 2001, kl 14.40
Soovitan juuksurisalongi Harju tn suhteliselt alguses,paremat kätt kui tulla vabakalt nime ei mäleta, kuid juuksur on Helen noor, kena ja väga abivalmis töö mis teeb on iseenesest mõistetavalt hea ja suht odav
 
kadri. 22. oktoober 2001, kl 15.03
soovitan soojalt ilusalongi Abella Lasnamäel
teha saab kõike: juuksur, kosmeetik, maniküür, pediküür, solaarium, depilatsioon, rasvaimu, kõrva-augud jne.
Hinnad väga normaalsed sest ei asu päris kesklinnas
Asub Punase tänava alguses toidukaupluse peal
tel nr 6007330
 
Liisu 23. oktoober 2001, kl 01.29
Tre. mul pigem küsimus.Kus tehakse Conecting meetodil juuksepikendust. Mul on selle meetodiga tehtud, kuid nüüd, kes varem tegid lõpetasid tegevuse. Olen hädas.
 
mari 23. oktoober 2001, kl 13.08
Käisin ka ükskord Kairi Viigi salongis. Ei jäänud küll hea mulje - tahtsin ilusat lõikust ja värvida. No okei, tulemus oli enam-vähem, aga see, et juuksur tegeleb ainult sinuga, oli jama. Tulid talle mingid vene tüdrukud sinna ja siis läks lahti, kuidas teha seda ja kuidas oli see jne. Mina olin nagu mingi topis seal toolis, kõik tehti automaatselt, jooksu pealt, et mina kähku valmis saaks ja ruttu minema. Oli näha, et ta tahtis nendega väga tegeleda. Ma saan aru, aga sel momendil olin ju mina tema klient. Ei rääkinud ta minuga midagi, küsis korra, et mida tahan ja kõik. Ma tean ka selliseid juuksureid, kellele meeldib oma hetke kliendiga rääkida ja arutada ja soovitada. sael mul küll mingit tunnet ei tekkinud ja enam ma sinna ei lähe, sest halb mulje jäi. Tean, et saan kohe siit paljude peapesu, aga minuga oli tõesti nii.
 
tolerant 23. oktoober 2001, kl 13.14
peapesu sulle küll ei tee. kõik ei saagi igaühe maitsega kokku minna. mina olen lihtsalt rahul, et olen leidnud koha ja juuksuri, kus mulle meeldib.
mina olen sama emotsiooni osaliseks saanud ühes teises salongis, mille nime kahjuks ei mäletagi. kui ikka juuksur kogu aeg ohkis, et mitte ei saa aru, kuidas siin lõigata ja mis siin kõik varem valesti on tehtud, siis tekkis küll tunne, et tõuseks püsti ja läheks ära.
 
Eidz 24. oktoober 2001, kl 15.22
Kus asub ilusalong HURMUS?
 
k 24. oktoober 2001, kl 15.38
mul on ka kairi viigi salongiga halb kogemus, kuidagi tuim teenindus, tullakse suure ohkega tegema, pinisetakse tere ja küsitakse mis teha ja lõpus saad arve, muud midagi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!