Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
retin-a kreem
 
mari 08. aprill 2003, kl 14.36
kas on keegi kasutanud?on kirjas et ei tohi käia solaariumis?on teist keegi käinud?tulemused?
 
deandra 08. aprill 2003, kl 15.23
mina kasutasin seda umbes pool aastat. peale seda kui paar päeva näole kannad, näed, et solaariumisse kohe kuidagi ei kipu. mul oli nii kipitav ja punane, et isegi puhas vesi tundus nagu hape....:)nii oli paar kuud ja vahet pidada ka ei tohtinud. oled muidu juba peale määrinud ka?
 
mari 08. aprill 2003, kl 16.06
ei ole veel määrinud,täna käisin ostsin ja lugesin infolehte ja seal märge...tahaks ikks pruuniks kah saada...aga vist kahte head asja korraga ei saa?
 
liivia 08. aprill 2003, kl 16.15
kas see on mingi punnivastane kreem? kuidas oleks täpne nimetus?
 
mari 08. aprill 2003, kl 16.34
ongi retin-a cream.saab ainult retseptiga.jah oled õigel teel,see on jah akne vastane kreem.

To Deandra
kas sul on ka mingeid tulemusi?kas võtab punnid ära?kaua kasutanud oled?jaga kogemusi...
 
deandra 09. aprill 2003, kl 10.08
marile : praegu enam ei kasuta. mulle mõjus päris hästi kuigi, jah kannatust nõudsid need esimesed tulemused. minul käskis nahaarst kasutada samal ajal ka acnefug-i..... kujuta ette:):) enam ei taha. aga positiivne oli see, et ta valgendas nahka ja vanad armid kadusid koos punnidega. praegu kasutan arnaud'i SEBO tooteid, mis on minu arvates niiiii head. ostsin kaubamajast, kahjuks olen täheldanud, et see lett ei kipu viimasel ajal täienema. viimane kord kummutasin ja loopisin teisi potsikuid eest ära, et saaks kätte.
 
mari 09. aprill 2003, kl 11.21
mul nüüd see esimene kasutamine seljataga,nahk midagi küll ei teinud.ei mingit punetust ja kipitamist.aga mul arst ütles et ainult vistriku peale märida,aga noh mul läks ikka mujale kah tiba.nägu vist isegi parem veitsa,tumedad laigud on nagu heledamaks läinud.kuid ega tea nimodi öelda,eks peab ikka natuke aega kasutama!
 
mari 09. aprill 2003, kl 11.46
aa ja unustasin küsida et kas Sa sellel ajal migeid maske ja koorivaid kreeme kasutasid?seal kirjas et ei tohiks,kuid ma nii ära harjunud maskitama...
 
deandra 09. aprill 2003, kl 12.03
eeee. ega ei kasutanud küll... mul oli niiiiiiii valus:) kas sa oled siis nagu 1 x näole kandnud või rohkem?? Mul kästi ikka paksult kokku määrida ja sisse hõõruda, tulekahjutunne tekkis mingi nädala aja pärast. kas arst ütles ka kui kaua sul vaja on kasutada? äkki ootad kuuri lõpuni ja siis maskitad?
 
mari 09. aprill 2003, kl 13.16
mul jah öeldi et ainult punnile,sest muidu pidi nahk hääästi kuivaks muutuma ja ketendama hakkama.ühe korra jah olen alles näole kandnud,eks ma jah proovi oodata nende koorimiste ja maskidega.aga kas sa mingit näokreemi ka kasutasid?mul oli hommikul näonahk nii kuiv peale pesemist ja määrisin eucerini kreem-geeli peale,muidu oleks vist hullumaja olnud!
 
deandra 09. aprill 2003, kl 13.23
sul siis pole olukord nii tõsine kui mul oli. ma mäkerdasin paksu kihi kogu näole..... jube mõelda.
kreemidest kasutasin ka seda eucerini kreem-geeli. ketendama hakkas ikkagi, nagu kilemask, ainult võta otsast kinni.... vabandust väljendi eest:):)
 
mari 09. aprill 2003, kl 16.38
mul kah nahk kõik ketendab...punnid on ära kuivanud ja nüüd on nad nagu kuivanud koorikud...
 
uudistaja 09. aprill 2003, kl 17.18
see kreem on üsna kange tõepoolest. soovitan õrnema naha omanikele selle asemel eucerini piimhappega kreem-geeli probleemsele nahale. see ei kuivata ning on vähemalt minu nahale tõhusam kui retin-a ja on käsimüügis apteegis.

* ei taha ka retin-ad maha teha, retseptiravimitest kindlasti kõige tõhusam ja sobib väga rasusele nahale
Anna Malyar 29. juuni 2023, kl 06.35
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!