Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Laser-epileerimine
 
Tiiger 26. november 2001, kl 17.06
Kas kellegil on kogemusi laser-epileerimisega - CleanLine's või Semetron'is? Sooviks teada kui palju nö klienti lollitatakse, kaua tulemus tegelikult püsib ja kui palju tihedamini tuleks protseduuridel käia ja siis ka raha rohkem maksta, kumba neist eelistada, millised on head ja millised halvad küljed ... jne. Paljun jagage kogemusi!
 
EKO 27. november 2001, kl 11.43
See on suur lollitamine. Tegin 6 korda, tulemus on veel halvem kui oli.Vaja anda kohtusse ja raha tagasi!
 
Tiia 27. november 2001, kl 13.20
Olen kogenud. Paari kuuga on kõik tagasi. Pealegi ei hävita see halle karvu. Ülahuule ja lõua eest maksin mingi 3000 ja nüüd on seis sama, mis enne seda. Aga nahale liiga ei teinud ja mingeid ebameeldivusi ka mitte. Minu arvamus on, et kelle rahakott kannatab, võib näiteks suveks bikiini piirkonna ja sääred korda teha, aga kordan: jube papp läheb. Miks ta nii kallis peaks olema, ei tea. Usun, et klientide rohkus madalama hinna puhul tasub paremini.
 
Tiiger 27. november 2001, kl 13.23
To: EKO

Kas Sa võid täpsustada kus käisid ja millist piirkonda epileerida lasid?! Milles seisnes asja hullemaks minemine? Ette tänades!
 
Tiiger 27. november 2001, kl 13.26
Kas Sa käisid CleanLine's?
 
leili 29. november 2001, kl 11.55
Ma siin just soovitasin eespool ühele seda laserdepil (või -epil?)eerimist. Mina käisin cleanlines ja olen jummala rahul oma kulmudega - midagi pole tagasi kasvanud. See pidi seda paremini mõjuma, mida tumedam karv. Mul on hästi tumedad. Paari nädala pärast ilmus karvu välja veel küll - aga need olid juba surnud karvad ja pintsetiga tõmmates tulid kohe lahti. Arvan, et mul pole vaja sinna rohkem minnagi, aga nüüd tekkis kahtlus eeltoodut lugedes, et äkki pikema perioodi jooksul ikka ilmuvad tagasi. Kallis oli küll.
 
vana tark mäger 04. detsember 2001, kl 00.43
Ega keegi Semetroni hindu ei nõustuks kommenteerima ? Pidi poole odavam olema kui Cleanline ?
 
ILLI 15. detsember 2001, kl 18.42
käisin clenlines ühe korra, praegu ei ütle küll midagi halba, karvad on jäänud heledamaks ja hõredamaks, ühe korra kavatsen veel minna, aga kallis on tõesti. eriti nõme oli see nn konsultatsioon, kestis vaid mõne minuti ja hind oli üle 100 krooni, see polnud konsultatsioon, sest ega küsida midagi ei tohtinud sulle nähvati kõrgilt eks te ise tea mis te teete ja millega riskite, ma ei saanud vastust ühelegi küsimusele, ärge minge Karini vastuvõtule cleanlines, jube ebameeldiv inimene.
 
Mirjam 16. detsember 2001, kl 16.30


Mina pole seal käinud, aga üks mu tuttav rääkis oma kogemustest, et Käis Clean Lines ja tegi 5x terved jalad. Ja seda kuu ajaste vahedega. Siis oli pahane ja ütles et
tahab raha tagasi. Raha ei antud, aga 6x tehti siis pajuu tugevamalt kui varem .Et ehk nüüd aitab. sellest tulid aga
villikesed, mis hiljem muutusid paranedes heledateks laikudeks.Nii ta suvel ringi käiski- nahk laiguline Need on nüüd küll paranenud, aga karvad on nii nagu ennegi.Mõtleb, kas kohtu kaudu raha nõuda, hirmus papp ikkagi.Arvan, et kui minna, siis Semetroni -uuemad aparaadid.ILLI kirjutas:
>
> käisin clenlines ühe korra, praegu ei ütle küll midagi halba,
> karvad on jäänud heledamaks ja hõredamaks, ühe korra kavatsen
> veel minna, aga kallis on tõesti. eriti nõme oli see nn
> konsultatsioon, kestis vaid mõne minuti ja hind oli üle 100
> krooni, see polnud konsultatsioon, sest ega küsida midagi ei
> tohtinud sulle nähvati kõrgilt eks te ise tea mis te teete ja
> millega riskite, ma ei saanud vastust ühelegi küsimusele,
> ärge minge Karini vastuvõtule cleanlines, jube ebameeldiv
> inimene.
 
ILLI 17. detsember 2001, kl 11.06
kus asub see teine laser-epilleerimise koht Semetron, või mis ta oli?
 
Tiiger 18. detsember 2001, kl 15.03
To Illi

Semetron AS asub Raua tn 1a I korrus, Tallinnas. Avatud E-R 10-18 ja L 10-14. Soovitav eelnev registreerimine tel 66 16 267.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!