Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Isehakanud kodused küünetehnikud
 
HOIATUS!!! 24. september 2007, kl 10.52
Oli kähku hooldust vaja, salongi sobivat aega ei saanud ja võtsin siis siit foorumist ühe nn."küünetehniku " nr., helistasin ja juba rõõmustasin, et sain kohe aja. No aga see mis seal mu sõrmede otsa modelleeriti oli ikka täielik katastroof. Alguses ikka üritasin seletada missuguseid küüsi täpselt tahan, aga neiuke ei osanud seda tööd üldse. Iga küüs on omaette shedööver - isepidi kõver ja kõik eri pikkusega, rääkimata sellest, et lahtiste servadega ei võtnud neiu midagi ette. Lihvis vana geeli veits madalamaks ja kohe hunnik uut geeli peale. Tulemuseks kolme mm paksused küüned:)))) no ja lakkumisest ei olnud see neiu mitte midagi kuulnud. Rääkimata sellest, et kogu lugu võttis aega 2 korda rohkem kui salongis.
Oma jutuga tahan öelda seda, et kallid "küünetehnikud" - paluks veidi enesekriitikat enne kui hakkate oma tööd siin pakkuma.

Pärast läksin siis salongi seda jubedust likvideerima ja sealne tehnik pidi ennast ribadeks naerma:))))Vähemalt keegi sai hea tuju päeva lõpuni:))))
Ah jaa ma nime ei hakka praegu nimetama, aga kindlasti see inimene tunneb ennast ära.
 
tehnik 24. september 2007, kl 10.57
Töötan samuti kodus, aga siin end ei reklaami. Kliendid olemas. Sina aga kindlasti kirjuta ntehniku nimi siia! Sa ju ei taha, et teistel sama kehvasti läheb kui sul?
 
HOIATUS!!! 24. september 2007, kl 11.32
Ma sellepärast ei kirjutanud nime, et siis hakatakse arvama, et olen kade konkurent. Ja tundubki nii, et kodus tegijatel(olen ka ise kodus väga head tööd saanud), kellel kliendid olemas ei pea ennast siin reklaamima. Siin pakuvad ennast pidevalt mingid soperdised.
 
kaia 24. september 2007, kl 12.27
Minu kõige koledam kogemus oli ka ühe siitsamast delfist hangitud kodus töötava nn. küünetehnikuga. Elab Kalamajas
 
oi krt 24. september 2007, kl 13.04
no nuud hirmutasite mu küll ära. Vahetasin just elukohta ja paraku jäid seega mõned kliendid ära. Mõtlesin, et küna nüüd on jäänud natuke aega üle, siis panen siia reklaami ülesse. Aga nüüd küll ei julge, muidu rikun veel oma maine ära.
 
ivi 24. september 2007, kl 13.15
pane siis nii reklaam üles, et pildid paned ka tehtud töödest, näeb ju kohe ära, kas ok töö. ja siis tuleb klient, kellele su stiil sobib. kellele tundub paks-kehv töö, see ei tule
 
jaja 24. september 2007, kl 14.34
ma olen siit võtnud kaks korda tehniku andmeid ja läinud ...ükskord tunduds et ohoo saab soodsalt ja hea asukoht ka kalamaja ja noh jumal millised küüned ei taha seda jubedust meenutada ja miline kodu kus seda tehi ühesõnaga jubedus ruudus ja teine kord oli kiiresti aega vaja enda tehnik oli haiglas ja mõtleisn ,et jah mis seal ikka ega kõik ju nii hullusti ei tee ,aga no nii hull tõesti ei olnud kui esimene kord ,aga midagi head ka mitte ja see viimane tehnik rääkis juba siis ,et mul vedas ,et ega tal rohkem kilente ei mahu ,et tööd kuhjaga ,aga reklaamib ennast siin koguaeg :) kuigi sellest 6 kuud juba möödas :)
 
gt 24. september 2007, kl 14.53
sooviks nimesid?
 
kodanik 24. september 2007, kl 17.50
NO mis hoiatus see on, kui sa küünetehniku nime ei avalikusta?
 
küüneomanik 24. september 2007, kl 17.52
MIna näiteks ei julgeks iial kusagile kellegi koju minna. Ikka ainult tuntud salongidesse, kus ma saan pärast midagi nõuda ka või kvaliteeti.
 
Noora 24. september 2007, kl 19.10
Ei ole mõtet lihtsalt soperdisi ja algajaid ühte patta panna! Mõni algaja võib kümme korda paremini teha oma tööd kui vanem tegija aga ometi peab ta alguses ka näiteks siin ennast reklaamima, et kliente leiaks.
Ja targem alati ikka ennem paluda pilte ka näha kui mõne siinse reklaamija juurde minna!
 
liisa 24. september 2007, kl 21.45
Kodus on ka häid tegijaid.
Ka salongis on tõsiselt kehvi tegijaid.
Ei saa öelda, et ärge kellegi juurde koju minge. Olen ka salongist saanud ikka sellist saasta, et anna olla.

Palun nimetaga nimed ära,kes kehva tööd teevad. On vähemalt ok, et teised sinna ei lähe.
 
tehnik 24. september 2007, kl 23.07
Mina ka kunagi reklaamisin end siin- kuskilt pidi ju alustama- mõne kliendi siit ka sain, kuid enamus olid ikka oma tuttavad ja siis nende tuttavad ja siis nende väheste, kes neti kaudu tulid, nende tuttavad jne. Ei ütleks, et siis soperdis olin- algaja aga küll- aega kulus palju. Nüüd olen kolinud paljud kliendid on kaasa tulnud, ja ka kliendid sellest ajast kui salongis töötasin, käivad kodus mul. Vahepeal kolimiste tõttu oli mõõnaperiood, mõtlesin ka, et reklaamiks end siin korra... aga ei julgenud:D nii palju on kunstküünte vastaseid ja siis kodustegijate vastaseid, et ei hakanud õli tulle valama:)

Aga jah, niisama pole mõtet siin hoiatada, et kodustegijate juurde ärge minge- ei saa kõiki ühte patta panna. Kirjutage ikka nimed või numbrid või aadressid, see on õige hoiatus, millelst mõnel ka kasu võiks olla! Muidugi ka seda võib valesti lugeda, näiteks, et konkurent teeb teisele antireklaami nagu oleks tema "klient" olnud. Loodan muidugi, et nii küünilisi inimesi pole... aga ma olengi liialt naiivne koguaeg:)
 
hmmm 25. september 2007, kl 04.04
teen ka kodus t66d ja mul u 80 klienti,oleneb ka see kuidas teha ja mis geeliga!!!kui tehaxe seda t66d raha p2rast siis loomulikult tehaxe sitasti,aga mulle mu t66 meeldib ja teen seda nagu ka hobina.
 
pipi 25. september 2007, kl 04.43
ka mina olen käinud kuskil kalamajas põrandal pimedas endale õudukaid saamas.
 
vika 25. september 2007, kl 11.05
kas kalamajas M?
 
to hmm 25. september 2007, kl 11.36
vaevalt, et hobikorras kui 80 klienti- kui teed 30 päeva kuus tööd, siis iga päev on 2-3 klienti (oletame, et iga klient käib kord ühe kuu jooksul), see pole ju enam hobi:D
 
Ann 25. september 2007, kl 15.08
olen ka siit foorumist ühe kodustegija juures käinud ja sain hallitavad küüned:( oli ka algaja sel hetkel. praegu teeb võibolla head tööd ja ei tahaks nime öelda.
 
naised on hullud 25. september 2007, kl 17.02
oma kokkuhoidlikusega; tehes endale rohkem halba kui head;
olen ka kogu aeg lugenud et otsime tasuta modelli aga mõelge ise, te usaldate oma terved küüned algaja kätte kes võib need eluks ajaks küünevalli oskamatu või liiglihvimisega kahjustada!?
pluss küüneseen, mille tabletiravi kestab miinimum pool aastat ja 1 tablett maksab 180 krooni (1tabl on karbis, iga nädal tuleb 1 võtta , seega kuus kulub 4x180)
 
jaja 25. september 2007, kl 17.04
pipi jah just seal samas põrandal pimedas kassikarvade sees sain ka need jubedused ka :)
 
Sõratohter 31. august 2019, kl 20.24
https://www.google.ee/maps/@58.9104335,24.4327221,3a,75y,89.5h,94.63t/data=!3m6!1e1!
3m4!1sXM1geMAeb4s5kjWpJvIy2g!2e0!7i13312!8i6656
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!