Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Kunst-VÕLTS
 
Kristina 22. oktoober 2007, kl 20.58
Kui hakata vaatama neid teemasid, mida siin tahetakse ja pakutakse, läheb ausalt süda pahaks. Kellele kunstküüned, kellele ripsmed, kellele juuksepikendused. Kallid naised, kas mitte keegi pole oma välimusega rahul ning sobivam on katta oma vead kunstasjadega? Mis Te arvate? Kindlasti on pahameele väljaelajad ühed nendest, kes puudutatuna tunnevad, palun ärge tõstke kisa, vaid häbenege nurgas omaette. Neil, kel midagi asjalikku öelda, laske tulla.
 
,,, 22. oktoober 2007, kl 21.09
Mulle ka ei meeldi kõik need eelnimetatud asjad, sest näevad väga võltid välja, kui näeksid vähe loomulikumad välja siis paneks endalegi (ja palun ärge hakake rääkima, et oleneb tegijast, vähemalt mina suudan küll kohe ära tuvastada kas on päris või kunst!). Samas võin öelda, kui naine on kole, siis ei aita ei kunstküüned, -rinnad ega -juuksed. Ja samamoodi, ei saa ma aru, miks Sind kallis teemaalgataja, peaks huvitama kellegi teise "tuunituse tase", see on 100% iga inimese enda otsustada kui palju ta ennast "tuunida" soovib.
 
heh 22. oktoober 2007, kl 21.34
ainuke kunst asi on mul juuksevärv, oma juuksed kuidagi liiga orava karva :D.. aga, ei mind absoluutsalt ei häiri. Olgu kunst või ärge olgu.

Kuigi kui nüüd päris aus olla siis need pikad küüned, olgu siis kunst, ajavad vahest kadedaks küll. Endal selline töö, et ei saa üldse küüsi lubada ja küüned ei kasva ka.

Kunstjuuksed kukuvad naqnii ära, neid ei kadesta :D.. olen näind küll mis nendega mõne kuu pärast juhtub.

vot nii!
 
to heh 22. oktoober 2007, kl 21.50
Mis nende juustega siis juhtub mõne kuu pärast. Endal kaua aega olnud ja mitte midagi pole juhtunud. Nii hästi pandud, et keegi aru ei saa

Teemaalgatajale ütleks, et kõik sõltubki tegijast ja materjali kvaliteedist. Asi peab loomulik välja nägema, siis ongi profilt tehtud kui keegi aru ei saa, et võlts värk. Kas ise oled kade, et teistel on ja ise seda endale lubada ei saa??? Miks see sind nii hullult torgib palju keegi endale staffi külge riputab???
 
heh 22. oktoober 2007, kl 21.53
noh võib-olla on siin minu viga.Sõbrannal olid pikendused ja tal lihtsalt kukkusid need peast ära. Lõpuks olid mõned pikad ja mõned lühikesed karvad. Aga, vb olid lihtsalt valesti pandud. Ei tahtnud kedagi solvata:)
 
Evelin 22. oktoober 2007, kl 21.57
Ma arvan, et on kohatu terve ning vastava erihariduseta inimesena otsustada, kas vigane inimene vajab või ei vaja puujalga või kuuldeaparaati vms. Vaimne puudujääk on ka puudujääk ja kui ikka inimene ilma vasikaripsmeteta või pikkade paksude juusteta on võimetu funktsioneerima ja õnnelik olema, siis vajab see puudus kompenseerimist. Ja ega siin nalja pole, sest jumal taevas teab, et mõni teeb oma õhukesevõitu ripsmetest enda jaoks palju suurema probleemi kui teine, kel puudu käsi, jalg või kuulmine-nägemine. Sest viimatinimetatud elavad tihtipeale palju täisväärtuslikumat, õnnelikumat ning rahulolevamat elu.
 
21:50 22. oktoober 2007, kl 22.14
To EVelin
Sul on väga huvitav vaatenurk asjale. Olen sinuga igati nõus. Kannangi juuksepikendusi rohkem töö pärast - ise oled kõige parem reklaam endale (tegemist siis juuksuriga). Lihtsalt kummutaks mõne väite, nagu eelpool mainitud, et kunst-võlts ei pea alati olema inetu. See kuidas keegi funktsioneerib ripsmetega või ilma, on juba teine teema. Aga kordan veel - olen sinu seisukohtadega tegelikult igati nõus
 
Mia 22. oktoober 2007, kl 22.17
Evelin ütles tõesti kõik ära :))
 
nii nii 23. oktoober 2007, kl 09.06
jah, asjatundjad....mul on elus vähemalt 50 korda küsitud, et kas mul kunstripsmed. Pettumus kui suur kui kuulevad, et omad.
 
A 23. oktoober 2007, kl 10.07
mina usun ka seda põhimõtet, et peaasi, et inimene ise rahul on ja end hästi tunneb:) kui talle meeldib end niimoodi väljapoole näidata siis palun väga. on neid kellele see samuti meeldib ja on mehi kellele sellised naised meeldivad jne. mõtleks kui igav oleks kui kõik oleksid ühe mütsiga löödud.

ise kulutan oma raha juuste ja naha hooldusele, kandsin breketeid ja tegin mõned esteelilist laadi parandused hammastes. tegin silmaopi, et ei peaks prille kandma. ainsad kunstlikud lisandid on küüned, mis tõesti mul endal on nirud.
 
triibuline 23. oktoober 2007, kl 10.37
väga tore et sa arvad et naturaalne on see kõige parem,ära siis kitku omi kulme ja muid karvu,ära värvi omi juukseid,küüni ega ripsmeid.
kui sul on hõredad ja lühikesed ripsmed ja tahaksid et need oleksid pikad ja kaardus ,miks siis mitte kasutada pikendus meetodit.
kui inimene ,kas või kassapidaja kelle käed on päevast päeva nähtaval aga küüned lõhenevad ja on murdunud paneb geelid ,siis mis selles halba on?
kui juuksed on hõredad udemed ja inimene tahab panna pikendusi ,et kas või mõni aeg juuksed kuidagigi hoiaks,siis miks mitte.
kõige tähtsam ,et inimene end hästi tunneb ja miks see sinule korda peaks minema?
kui sa tahad targutada teemal, et parem ravigu ja hoolitsegu oma juuste,ripsmete ja küünte eest siis tea ,et juustel karva läbimõõt on päritav,ka ripsmed ning kulmud saad vanematelt kaasa,küüntega on nii ,et kui neid õlitada,süüa vitamiine,lakkida ravilakkidega ,siis nad püsivad,aga kui näiteks töö seda ei võimalda?(arst)
ise pole kasutanud ei küüne ega ripsmete pikendusi, samas juuste nii nimetatud pikendusi küll,sest ongi juba lapsest saati õhukesed juuksed ja et saada ilus ja hästi hoidev soeng,ilma iga öiste rullideta siis kasutan pikendusi et saada veidigi tihedam soeng.
arvan et kellegil pole õigust kedagi hukka mõista ega kritiseerida,seda enam kui inimene ju hoolitseb enda eest.
arvan et pigem pesemata,mustade küünealustega kammimata väljakasvand juukse juurtega naised ei ole nii meeldivad.
 
irwe 23. oktoober 2007, kl 11.46
jah ära värvi oma KÜÜNI..:D:D
 
ruuduline 23. oktoober 2007, kl 13.39
Tead, Triibuline, ma pean tunnistama, et naturaalsus on tore asi küll, aga mu küün vajab siiski värvimist aegajalt, tead, Eesti kliima, sööb muidu puidu kohe ära...
 
kati 23. oktoober 2007, kl 13.51
Teemaalgataja, kas sul muude asjade pärast pole pead vaevata?
 
kiisu 23. oktoober 2007, kl 13.53
aga ei tasu nii hulluks ka minna, et kõik ilusa tembeldadki kunstiks. nt on mul mitmel sõbrannal ülikenad juuksed- loomulikud. paaril on pikendused ka, aga ikkagi loomulikud paksud on veel ilusamad. endal mul on väga head küüned näiteks. no ja kellel ripsmepikendused pandud, need jällegi nii efektsed, et muud meiki neil eriti polegi. seega ok, ripsmed kunst, aga pole jällegi paksult värviga kokku määritud, mis pole ka ju loomulik.

sellega olen nõus, et midagi peab endal olema, see, kes kunstidega on ülikena, ta on ilma nendeta ka enanmsti ikka üle prahi olnud. päris pannkooginäoga saiakesest ei tee kunstküüs ja -ripsmed mitte midagi, naeruväärne on
 
on ikka probleem, ausalt 23. oktoober 2007, kl 14.54
No ja siis, kui kellelgi on kuntsküüned, -juuksed ja -ripsmed.
Miks see teid häirib??

Kui te propageerite siin naturaalset ilu, siis palun. Kasvõi üks teist julgeb näidata, et ta ei raseeri end, kitku kulme, värvi ripsmeid, lauge, küüsi, juukseid.
Lõpetage föönitamine, lokitamine, sirgendamine. See ei ole ju loomulik vaid kunstlikult saavutatud ilu.

Kahepalgelised olete.
Geelküüned on hullemad ripsmetushist? Juuksepikendused ei ole samal pulgal parukaga?
 
häirib 23. oktoober 2007, kl 18.47
kui toidukaupluse lihaletis on geelküüntega müüjanna, olgu siis lakita või lakitud, aga massiivsed kobakad, isu läeb ära
 
arutlen ka 23. oktoober 2007, kl 19.27
Minu jaoks läheb piir sealt, kustmaalt võlts mu loomulikku ilu kahjustama hakkab. Seega kreemidele-parfüümidele-meigie jaa, aga igasugustele peale- ja külgekleebitavatele asjadele ja pikendustele ei.
 
zzz 23. oktoober 2007, kl 19.38
njah, ma pole ka väga nende plastikosade fänn kuigi olen geelküüsi ka mingi aja korra elus kandnud aga minu jaoks tegid need elu nagu vähe keerulisemaks kui ilma olemine. niisiis edasi ikka ravilakid ja õlid, kuigi tunnistan, neist tõesti mingit erilist kasu tegelikult minu kehva küünematerjali puhul pole. pean vist omade ja koledatega leppima. niipalju "kunsti" olen ilu nimel küll teinud, et mu hammastel on laminaadid, nendega olen küll väga rahul ja usun et nad võltsilt ei mõju kuna muus plaanis olen ikka suht loomulik. kokkuvõttes ma arvan selle teema kohta nii et eks neid nähtavalt võltse asju eelistavad vist ka mingi kindla stiili esindajad rohkem, aga inimesed ongi ju erinevad. kõige tähtsam vist ikka see kuidas inimene end ise hästi tunneb.
 
mina 24. oktoober 2007, kl 15.11
TO KIISU: no mina vaidleks küll vastu,et kes kunstidega on ülikena, ta on ilma nendeta ka enanmsti ikka üle prahi olnud...
1. kui ta oleks kena olnud,siis vaevalt ta olekski endale kunsti külge pannud või mis?
2. naisel kel ilusad rinnad ei vaja kunsttissi
3. kel ilusad juuksed ei kanna parukat
4. ilusad nind tugevad küüned,siis milleks pikad ja rõvedad geelid? sest mina leian et kui küüned loomulikud,mitte ülipikad jne siis on see norm, aga see prantsuse maniküüriga 2-3 cm pikk küüs on ikka ääretult rõve
5. raseeerimine ei puutu ju asjasse,kuidas saab öelda et ole siis loomulik ning ära kitku karvu,kas kitkumine on kunsti juurde lisamine????
Ennekõige mõelge enda jaoks läbi,mis on mis,mis on normaalne ja mis juba üle mõistuse kole ja mõttetu,sest kuigi pole mul juuste värvimise,kunstküünte(norm pikkus) vastu midagi,siis ülipikkade ripsmepikenduste puhul nende kandja eriti totakas välja. Kahju et nad ise sellest aru ei saa! Hea et leidub ka neid kes enda välimusega rahul on ning ei kiirusta kõike uut ja kunstlikku endale muretseda. Loomulikult ei kasutaks isegi meiki kui näonahk ilus oleks,aga äkki hakkaksi maski kandma? hommikul peale ja õhtul maha: eriti kahju on neist kes ilma suurema krohvita ei lähe prügigi välja miina,VAT SEE ON TASE!
 
to mina 24. oktoober 2007, kl 19.32
Vaata inimene võib olla väga ilus, aga kui tal on peas kiiks, siis paneb ta ka väga ilusa pringi C suuruse rinna sisse sutsu silikooni juurde :-)

Paljud, kes opitud - igast staarid ja asjad - on ikkagi olnud algusest peale väga ilusad. Aga see meeletu hirm, et mis siis kui ma pole PIISAVALT ilus. Kui see on kõik, mis sul on - kogu trump - siis jääb meeleheitele piisavalt tegutsemisruumi.
 
ma arvan nii 25. oktoober 2007, kl 00.00
sisemine ebakindlus ja enesega mitterahulolu tingib nende võlts asjade juurde ja külge kleepimist naistele. ei osata olla rahul sellega mis antud on, vaid usutakse, et ollakse ilusamad kui võlts on ümber.
 
sas 25. oktoober 2007, kl 13.25
mina ei ole millegi vastu otseselt..kui mul poleks antud tugevaid ilusaid oma küüsi, olen kindel, et paneksin peale normaalse pikkusega kunstküüned. kui mul juhtuks olema jube halb soengulõikus või lausa mingi haigus - paneksin juuksepikendused ka - aga jäälegi loomuliku pikkusega. mul endal pole õnneks kumbagi, aga ripsmepikendused panin hiljuti ja olen õnnelik - niipalju mugavam on. hommikul tõusen, kammin juuksed ja võin rahulikult autosse istuda. isegi kunst võib olla ilus, kui see on lihtne - mitte kolmemeetrised juuksed-küüned-ripsmed.
halvema pilguga vaatan pigem neid, kes hommikul kell 8 tänaval tulevad vastu kulmuni lauvärv & lainer + nähtav jumestuskreemi"mask" näos, kui neid, kellel veidi pikemad ripsmed, kuid muidu loomulikud. tegelikult saab kõike välja kanda. õnneks, neile, kellele ei meeldi kunst&võlts lidad - see ei ole kohustuslik..:)
 
sas 25. oktoober 2007, kl 13.26
 
Kristina teema algataja 28. oktoober 2007, kl 17.35
mina arvan nii...temaga olengi sama meelt. See oli see mõte.
 
olnud, teinud, näinud 06. november 2007, kl 19.12
To mina arvan nii ja Kristina teema algataja
alati ei pea olema kõik seotud sisemise rahulolematusega. Kas ei võiks olla egemist uue katsetamisega. Oma kogemusest võin öelda, et proovin igasuguseid uusi asju, ka ilumaailmas või uues restos käin ära jm. Ei ole kõik inimesed sisemiselt ebakindlad, kes endale midagi külge riputavad
to mina
Pikendusi pannakse kindlasti ka vahelduse mõttes, mitte alati selle pärast, et endal on koledad juuksed. Nii saab kiiresti soovitud pikkuse, ei pea mitu aastat kasvatama, võib olla on ka lõikus kellelgi nihu läinud?
 
Mõistatus on enda teha 22. oktoober 2021, kl 16.06
Millal saab võltsblondiinil püksikummi tõmmata.
Siis kui mätaswitt vilistama hakkab
Aga kus asub selline koht Maarjamaal taarausuliste altari all kus on kaks autot millega ei sõideta ja kaks naist keda ei kepita. Ühte veel ei kepita teist enam ei kepita. Aga see kolmas oo paras papale poisiga kahe peale ja jääb veel ülegi.
Vaadake google mapsist.

https://www.folklore.ee/ebaas
 
KodanikN40 23. november 2021, kl 18.23
Mul ausalt savi. Tehku mis tahavad. Kurb on vaadata, et juba põhikooli neiud peavad end püsimeikima ja kunstripsmeid kandma. Mina enda neiul enne ei luba mingit kunst värki külge panna, kui on 18 täis.
Värvin ainult juukseid korra või kaks aastas. Muud värki külge ei kleebi ega riputa. Ei näe vajadust enda loomulikku ilu ära solkida.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!