Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Ilusüstid...kas olete tulemusega rahule jäämud?
 
K 22. detsember 2008, kl 10.58
Vanust üle 30.Plaanin teha ilusüste kanavarvastele.
Olen aru saanud, et sinna ei tehta botoxit.
Milliseid ilusüste olete teinud?Kus lasite teha?Kas jäite tulemusega rahule?
 
K 22. detsember 2008, kl 11.31
Vabandust, sõna on ikka JÄÄNUD.
 
kah üle 30 22. detsember 2008, kl 13.02
restyline,Medemis, ei ole rahul!
 
triin 23. detsember 2008, kl 11.18
Botox ei ole ainuke ilusüst. On ka näiteks restylane ja mingi prantslaste oma - uuri netist.
Palju oleneb ka tegijast
 
K 23. detsember 2008, kl 11.34
Triin, ma tean ise ka väga hästi, et botox pole ainuke.
Küsimus oli just nendele, kes ise seda protseduuri teinud.
 
no 23. detsember 2008, kl 15.09
botoxit siiski tehakse kanavarvastele ja olen rahul. Restylane toime on nii lyhikest aega et mõtetu raha maha viskamine
 
ma 23. detsember 2008, kl 19.59
söö mandleid - pähkleid 150grammi päevas, palju värsket, joo vett 1,5 l päevas, kalaõli, liigu värskes. Unusta sai ja vorst ja muu sissesöödav säilitusaineid täis lõga.

1 nädala pärast on kanavarbad kadunud. Olen 37 ja nahk on sile ja varbavada ilma kreemideta, ka ilma silmakreemita.

Enne kui nõelaga end torkima hakkad, otsi abi toidust, leia loetellu neid juurde ja ehk on konkreetselt sulle midagi sobivamat.
 
ma-le 23. detsember 2008, kl 22.10
olemasolevaid varbaid ei kaota enam miski ära.
ju sul siis lihtsalt head geenid
 
nnn 24. detsember 2008, kl 13.06
mina 42... ei ole kanavarvastest ega kortsudest jälgegi... samas pole ka elupäevad ühtegi näo-ega meigikreemi kasutanud... ainult ripsmetušš ja huuleläige...
 
ll 24. detsember 2008, kl 20.09
ma arvan, et heade geenide asemel on perekonniti hoopis head ja tervislikud toitumisharjumused ja eluviisid.

Kortsulised näod ei ole vist võimelised aru saama, kuidas toit võib ja mõjutabgi naha seisukorda, kuivust.

Süstige jah end ja ärge jumala eest mitte grammigi rasva tarbige, see teeb @!#$ paksuks, aga see at näomoll ka tillukeseks jääb ja korts näkku tuleb, selda ei osata seostada.

Söö loom, siis karv läigib.
 
22 25. detsember 2008, kl 02.01
ah käige metsa oma toitumise jutuga. vot ei sõltu kõik mandlitest ja kalaõlist (lugege med. uuringuid. saate ehk soolapuhumisest kaugemale. tore muidugi kui keegi lihtsalt arvab.).
kui on ikka nadi nahk (geenid!!!), siis läheb nii kuis läheb.

nii nagu teismelistel ja noortel on täiesti erinevad nahad, nii vananeb ka nahk erinevalt.
kui inimesel on kuiv nahk, siis rasva süües ei muutu nahk rasuseks.
ja kui ka inimene on ebatervislikult toitunud, siis vanast peast ta toitumisega enam kortusedest lahti nagunii ei saa.

tulge oma tervislikkuse juttu siis halisema kui sellest teema on! siin on teema süstidest.

siin vist võtavad sõna vanad (ja vanade teadmistega), kitsa silmaringi ja suhtlusringkonnaga inimesed.
 
viimasega nõus 25. detsember 2008, kl 09.48
Ma muide toitun yhtemoodi, aga on aegu kus nahk näeb välja nii et väldid peeglit ja vastupidi. Mina pooldan kyll syste, esiteks see ei lase uutel juurde tekkida ja ma ei viitsi kuulata seda juttu kus kogu aeg on kõik kahjulik. Kyll peaks kasutama ainult looduslike kreeme (mis on sama hea kui searasv, muid effekte pole) , mineraalmeiki (värvist savi omale näkku toppida milleks?) ja oi jumal- systid puhas myrk. Sured ykskord nii või naa ja pole kuulnud et need systitud enne sureks kui systimata. Homme võid auto alla ka jääda ja ainult mandleid ja vett näost sisse ajada ja pool elu piinelda kui syst võtab 3 minutit- no olge normaalsed. Elu on elamiseks mitte kogu aeg muretsemiseks mis on kahjulik.
 
LiisK 25. detsember 2008, kl 18.21
dekoratiivkosmeetika ongi "värviline savi"
 
evalotta 26. detsember 2008, kl 11.29
Botox kaotab kanavarbad 6- kuuks. Olen seda teinud mitmeid kordi ja ei kurda tulemuse üle. Pigem teen süste, kui määrin 1000- kroonist kreemi silma ümber ja tulemus on null.
 
krista 28. detsember 2008, kl 21.39
on olemas hooldus aparaat,nimelt galvaanik mis töötab galvaaniliselvoolul koos vastavate geelidega,(sama mis salngides pakutakse nt.hydramine hooldused)st. triigib nahka ja pole vaja süste teha, saab pikaajalisema tulemuse.kui huvi võta ühendust
 
ei saa aru 02. jaanuar 2009, kl 15.15
Miks ma peaksin kasutama mingeid alternatiive, kui süstid rahuldavad mind täielikult. Restylan peab mul vastu terve aasta, lasen ninajuurest suu juurde süstida ja olen täiesti rahul- ükski kreem pole mul kortse ära võtnud, olen üle 40-ne
 
tips 15. november 2013, kl 08.25
kah käinud medemises ja ei meeldind sealne tegemine ja suhtumine..botaxit lasin teha..mees arst oli!!!
 
k 16. november 2013, kl 21.43
Liina Tiigi juures käisin, väga sõbralik ja tore arst ja ise ta näeb 20 a oma vanusest noorem välja.
 
restyline 16. november 2013, kl 23.59
Restyline süstist möödas pea aasta ja vanus 40.Väga hästi säilinud ja tehtud tartus,arsti juures.Pean mainima,et olen lodeva elustiiliga naine st.suitsetan,magan kuna tahan,pidutsen,söön ebaregulaarselt aga kõik on hea välimuselt aga jah...tervis on küll suht nõrk,et tehke omad järeldused!
 
jah! 17. november 2013, kl 00.02
See tervislik toitumine ja kreemid ei AITA.Botox UNUSTAGE ÄRA aga restyline võid igal aastal uuesti teha ja oled ilus,sile.
 
viimasele 18. november 2013, kl 22.50
keda arstidest soovitad
 
viimasele eelviimaselt 24. november 2013, kl 23.49
Soovitan Alla Kostinat Tartust.
 
38.a. 25. november 2013, kl 22.32
Mul on sõbranna, kes toitub jube tervislikult ja teeb joogat ja mida kõike veel ja sellised kortsud on 35´selt juba... See, kas sa mandleid süües saad nädalaga siledaks on sul ikka geenides kirjas, mitte selles, mida sa niiväga sööd.

Ise käisin hiljuti Medemises, tegin botoxit nn. kurjuse kortsule. Hetkel olen täitsa rahul, kuna ma kartsin ka veidi (esimene kord siiski), siis seal arst seletas ja uuris ja vaatas mind enne põhjalikult, et kuhu täpselt teha süste. Olin enne jube ilusüstide vastane, aga näed siis mis elu toob :)

Ca 3 päevaga oli korts pea hajunud, aga see päris ärakadumine peaks ikka veidi kauem võtma aega. Valus ei olnud, natunatukene ainult torge.
 
küsiks ka 26. november 2013, kl 00.04
Kas keegi on suu nurkadesse lasknud süste teha,et nurgad ei oleks allapoole(mida lasite süstida ja kus)Kuidas tulemus?
 
vv 26. november 2013, kl 09.17
Tegin suu ümbruse Liina Tiigi juures, tulemus super- täiesti loomulik
 
tips 05. veebruar 2014, kl 23.25
olen teinud botoksit viimati tiia tamme juures ,ja seal ei jäänud rahule.ja kui talle teatasin siis kirjutas et tal kahju... aga pole ka garntiid sest tema soovib maksmist sulas ja kviitungit kah polnud!bii et kui minna siis ikka teatud kohta!!!
 
keegi 06. veebruar 2014, kl 06.13
käisin eelmisel aastal juunis VipMdicumis ja olen siiani rahul,tulemus püsib.Ja uuesti peab minema enne kui nägu taas ära vajub.Nii mulle öeldi ja eks ta õige ka on.Aga hea,et siin Tiia Tammest juttu oli,sest on plaan tema juurde näo ringlõikusele minna.Nüüd mõtlen.Kui juba süstiga puusse pani...
 
n28 12. veebruar 2014, kl 12.15
Mina näen samuti, et kortsud on paljuski geneetiliselt määratud.
Minu emal ja vanaemal neid pole, minul ka hetkel mitte. Laup täitsa sile, vanus 28.

Samas on mul sõbrantse, kellel on sügav laubakorts olemas juba 20ndate algusest...

Keemilist koorimist ja happekreeme soovitan samuti süstidele lisaks proovida. Ühtlustavad kenasti nahatooni.
 
Kätlin 01. juuli 2014, kl 07.54
Soovitan Marju Karin OÜ ilu.marjukarin.ee ise nii botoxit kui ka volbellat ikka ülirahul tlemusega
 
Keili 01. juuli 2014, kl 07.58
vv Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tegin suu ümbruse Liina Tiigi juures, tulemus supe
> r- täiesti loomulik


Restylan ja Tiigi no ei ikka Juvederm, surgiderm (küsige miks medemis ega muud kliinikud ei soovita ega poleg restylani!!) ja mul on tunne et Dr.Tiigi ise promob ennast olen palju negatiivset kuulnud!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!