Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Ilusüstid...kas olete tulemusega rahule jäämud?
 
to: Kätlin 01. juuli 2014, kl 11.15
Sinu kirjastiilist on näha, et kooliharidus on sul pisit poolik, aga noh, kui leiad rikka jorsi kes su "ilusüstid" kinni maksab, siis pole ju hullu, eks..
Kole- kole..
 
eelmisele .. to: Kätlin 01. juuli 2014, kl 14.10
Eks mõnel on targematki peeale hakata oma elukesega, kui netis " ilukirja " harjutades oma tagumiku pirniks istuda :D
 
Nonohh 01. juuli 2014, kl 16.13
Jah, sinusugused, selle asemel, et kooliharidust omandada, süstivad ennast pardiks ja silendavad oma kortse botoxiga.
Naljakad on need miimilisi lihaseid kasutada kartvad tibid, kes imestuse väljendamiseks oma silmad tõllarattaks kruvivad, et jumala eest otsaesist mitte kortsutades kiiresti vanaks jääda.
 
Medemis Clinic 07. juuli 2014, kl 13.53
Tere,

Ilusüstidest lühidalt:

Miimiliste kortsude (kurjusekorts, kanavarbad, otsmikukortsud) ära hoidmiseks kasutatakse botoxit. Botuliintoksiin on preparaat, mis lõõgastab naha all olevad lihased, mis tekitavad miimikat. Botox-süste teevad vaid arstid.

Täitesüstid on juba tekkinud kortsude silumiseks/täitmiseks. Vastavalt näo eri piirkondadele kasutatakse erinevaid preparaate - näiteks Juvedermiga saab siluda kõiki klassikalisi kortse (allavajunud suunurgad, nasolabiaal- ja huulepealsed kortsud), Radiesse on mõeldud õrnematele piirkondadele nagu silmaalused, ja põsesarnadele volüümi andmiseks. Restylane on vanema põlvkonna preparaat, mida täna enam väga ei kasutata. Juvederm ja Radiesse on uuema põlvkonna preparaadid, mille koostisosad on loomuomased ja nahasõbralikud (ei tekita allergilisi reaktsioone). Need annavad pikemaajalise tulemuse ning sobivad kõigile.

Ilusüstide kasuks otsustamisel tuleb kindlasti hoolikalt valida spetsialist/arst, kes protseduuri Sinu jaoks teostab. Ilus ja loomulik tulemus sõltub eelkõige oskustest ja tehnikast, mitte niivõrd preparaadist endast. Seetõttu soovitame kindlasti käia kõigepealt konsultatsioonis. - Medemises on iluspetsialisti konsultatsioon tasuta.

Medemis Clinic
www.medemis.ee
 
medemisele 08. juuli 2014, kl 11.35
Kui tänapäevased ilusüstid (radiesse, Juvederm)nii ohutud on, kas nad on siis ka rasedale ja imetavale emale näidustatud?
 
Medemis Clinic 14. juuli 2014, kl 20.48
Oma toimeaine poolest ei kujuta Juvedermi täitesüstid tõepoolest ohtu ei rasedale ega imetavale emale.
Mõlemil juhul soovitaksin siiski eelkõige rasedusele ja imetamisele keskenduda, kuna antud juhtudel preparaadi toime võib olla minimaalne või olematu.
Medemis rasedatele ja imetavatele emadele täitesüste ei teosta.

Medemis Clinic
www.medemis.ee
 
Fuihh 15. juuli 2014, kl 01.44
No hea seegi, et niipalju eetikatunnetust on, et rasedad ja imetavad seda teenust ei saa.
Ikkagi, ma EI USU, et need preparaadid ohutud on. Mingi tagajärg ja side-efect on kindlasti, aga sellest ju ei räägita. Botuliinum on oma olemuselt ju mùrk. See ei saa pikas perspektiivis ohutu olla.
Täitsa huvitav oleks teada kas ja milliste ohtude eest hoiatab kliinik "iluprotseduurile" tulijat.
 
minna 15. juuli 2014, kl 16.11
medemis ei räägi siin botuliinist vaid juvedermist. need on totaalselt erinevad asjad
 
küsimus Medemisele 16. juuli 2014, kl 12.32
Mul on kaks küsimust Radiesse täitesüstide kohta.
1. Osa kiidavad, et said ilusad põsed, teised ütlevad, et tulemus oli minimaalne või et tulemus püsis ainult kaks nädalat. Kui see nii on, et tulemus tõesti ainult vähe aega püsib, siis mis võib selle põhjuseks olla? Teatavasti peaks Radiesse toime püsima kuni kaks aastat.
2. Üks kosmeetik rääkis, et tema poole on pöördunud inimesed, kellele on süstitud Radiesset ja hiljem on tekkinud kõvad kaltsiumitükid naha alla. Kas ja kuidas on võimalik sellist asja vältida?
 
:) 16. juuli 2014, kl 19.21
Nad ei saa vastata praegu, sest guugeldavad öiget vastust.
 
Medemis Clinic 01. august 2014, kl 13.26
Tere,

Suvi on puhkuste aeg ja ka meie reisisime vahepeal kliinikust kaugemale, seega ei ole jõudnud vastata. :)

Radiesse kestab üldjuhul tõesti väga kaua, ei tahaks uskuda, et see kahenädalane väide on õige. Tulemus ja kestus võib sõltuda siiski väga mitmetest asjaoludest:
1. inimesest endast - nahast, piirkonnast, konkreetsetest soovidest
2. protseduuri teostajast - suures osas määrab tulemuse just oskused ja tehnika. Sama kehtib ka kõrvalmõjude tekkimise kohta (nt kaltsiumitükid).

Täiendavate vastuste saamiseks soovitame kindlasti käia konsultatsioonil, kogenenud spetsialistid oskavad hinnata individuaalset tulemust just vastavalt Sulle.

Medemis Clinic
 
radiesse 04. august 2014, kl 12.03
olen süstinud radiesset 5a. ja ei ole kordagi mingeid tükke tekkinud. Ja tulemus on iga kord kestnud c 8 kuud. Nii et see 2 nädalane jutt ei saa tõsi olla. Aga jah, tulemused sõltuvad tegijast, aga ka kogusest. Suurema kogusega saab ka paremad tulemused, aga kuna see on kallis lõbu siis tavaliselt piirdutakse väiksema kogusega ja pärast hädaldatakse et polnudki tulemust. No aga ega tegija ei saa imet teha ja "auku" täita, kui ei ole millegagi täita. Mina olen igal juhul väga rahul radiessega
 
Fuihh 04. august 2014, kl 19.12
Jube, miks te mürgitate ennast selle saastaga?
 
see 05. august 2014, kl 21.55
saast on vähem mürgine, kui see mida sa iga päev sisse hingad või siis sööd, jood
 
kondike 07. august 2014, kl 01.21
Ei ole nii. Juvederm vöib olla päris ohtlik immuunsùsteemile ning selle pideva sùstimise tagajärjel vöivad tekkida mùgarikud millest lahti ei saa.
Lisaks on see köik näost näha ja äratuntav kui inimene on sùstitud. Pösed lähevad ebaloomulikuks ja need nn töstetud suunurgad möjuvad naeruväärselt.
 
see 07. august 2014, kl 19.37
Tühja sa aru saad, siis on lihtsalt vilets tegija olnud või inimene ei tunne oma piire ning teebki oma näost midagi õhupalli sarnast. Ja inimese immuunsüsteemile võib ka kulmude kitkumine ohtlik olla, kuna bakterid võivad vereringesse sattuda. Ja allergikud peaksid seda vältima. Muud tõestust ohtlikusest ei ole. Kust on pärit sinu informatsioon, kondike?
 
see 07. august 2014, kl 19.39
Ja millest Juvederm ja teised fillerid koosnevad, et see sinu arust nii ohtlik on? Ilmselt ajad sa segamini silikoonfilleritega, aga need on meil keelatud
 
Madli123 09. detsember 2015, kl 15.05
Mina käisin vitaclinikas,jäin väga rahule, arst on vähea hea käega ja minu arust oli vahe kohe näha,soovitan soojalt,lisan siia ka lingi http://vita.ee/teenus/ilusustid/
 
karoliina 06. mai 2016, kl 07.09
.....Liina Tiigi,näeb välja nagu karupoeg Puhhi ema,ja mida ta teeb,ei ole kommenteerimist väärt!
K
 
mall 13. juuni 2016, kl 16.42
Vitaclinikas kuni juuni kuu lõpuni biorevitalisatsioon 140 eurot (tavaliselt 200 eurot) süste teeb kogenud sertifitseeritud arst http://vita.ee/tootaja/ella-tuz/
 
Tiit 13. juuni 2016, kl 20.30
karoliina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
.....Liina Tiigi,näeb välja nagu karupoeg Puhhi ema,ja mida ta teeb,ei ole kommenteerimist väärt!

K

___

No mida mina siis räägin- see ilusüstimine on enda mürgitamine.
 
naine30 26. september 2016, kl 11.06
Mul tehtud huuled ja suuümbruse kortsud. Tulemus väga kena ja loomulik. Mõned aastad nooremaks muutus üldpilt küll.

Minu hinnangul näeb Liina Tiigu väga kena välja. Pole üle süstitud või ebaloomulik, samad sõnad Marju Karini kohta. Siiski tehnika on oluliselt parem Dr. Tiigil. Marju Karin kiirustas ja minuga suheldes samal ajal oli ka telefonis. Korra isegi vabandas, et ta ei kuulnud mu küsimust.
Teinud süste ca neli korda ja Marju Karini juurest artusin välja nagu oleks peksa saanud- verevalumitega jne. Mida võib juhtuda, kui tabada veresoont.
Kõik ülejäänud korrad on mulle töö teostatud nii, et võin kohe pm edasi enda normaalse eluga minna, midagi häirivat pole näha.
 
hmm 30. september 2016, kl 11.28
Viimane kommentaar tundub nagu Liina Tiigi teeks Marju Karinile ära??? Olen Marju Karini tööd näinud ja on väga professionaalne tulemus, kena ja loomulik. Telefonis surfamist ei oska kommenteerida, pole iseprotseduuril käinud
 
naine30 01. oktoober 2016, kl 10.06
See on lihtsalt minu kogemus. Ka Marju Karini tööd näinud ja kena, lihtsalt ise seda kogemust ei saanud.
Lisaks tegin esimest korda huuli ja igal pool on laialt levinud, et spetsialist kutsub paari nädala pärast tagasi ülevaatusele/parandama, tema ütles, et pole vaja. Tegelikult oli küll, lihtsalt ma ei läinud tema juurde tagasi.

Tehnika osas oli kindlasti Liina Tiigi oluliselt parem.
 
Katre 01. oktoober 2016, kl 13.53
Olen ilusüste (pean silmas nii botoxit kui täitesüste siis) teinud juba mõned aastad.
Alguses ei osanud väga otsustada ja valida erinevate pakkujate vahel, aga tänaseks olen täiesti veendunud et ikka jube suur vahe on kes ja kuidas süstib, rääkimata materjali valikust. Seega mu põhiline point on see, et no ilusüstide puhul ei saa otsustada absoluutselt hindade järgi. Siinkohal on küll nii et head ja odavat lihtsalt pole olemas. See ilusüsti teema on nii spetsiifiline ja ülioluline teada, mida omale näkku süstida lasta. Ma olen aru saanud et üks õige süstija, kes on selle teemaga kaua tegelenud ja teab asjast palju, siis temal pole hinnad kindlasti mingid üliodavad, aga tulemus on jällegi seda väärt. Nii et vaadake kindlasti ringi, uurige asja enne kui lasete kellegi oma näo kallale. Ma olen väga rahul, et oma näospetsialisti tänaseks leidnud. Neid ülesüstitud põski ja huuli on tõesti lihtsalt kole vaadata ja olen aru saanud et üks õige süstija selliseid nägusid ei tee. Ega siin Eestis väga palju selliseid tegijaid üldse polegi, kes seda tööd väga hästi teevad ja ei ületa hea maitse piiri. Edu otsingutel.
 
naine 30 02. oktoober 2016, kl 12.50
Kui see kommentaar oli nüüd ajendatud (mida ta tõenäoliselt oli) minu kommentaarist, siis mõlemad on mainekad tegijad.
Muidugi on tegijal ja tegijal, aga pole päris nõus, et kallim on alati parem.

Täitsepstide puhul peab jälgima, et uued süstid tehakse sama ainega, millega juba on tehtud, nt kui huuled on tehtud Juveder Voliftiga, siis ka edaspidi nii.

Kus sa käid?
 
Katre 02. oktoober 2016, kl 19.13
Eii, seda infot ma kahjuks ei raatsi jagada, kelle juures ise käin:)
Kuna ta nii pikaaegne süstija, siis ootan alati paar nädalat enne kui löögile pääsen.
Hinnast nii palju et kallim ei pruugigi alati olla parem, aga see tundub selline teenus et väga soodne ja odav hind tekitab teatud kahtlusi. Liiga heasse ja liiga odavasse ma ka ei usu.
 
MiiaK 04. oktoober 2016, kl 21.41
Ei soovita Marju Karinit. Maha visatud raha, ta ei ole hea käega ja sahmerdab ikka jube palju, kiiresti, kiiresti järjekord on ukse taga :) teeb küll odava hinnaga, aga maksad uuesti, kui tahad korrigeerida.
 
MiiaK 04. oktoober 2016, kl 22.37
Ei soovita Marju Karinit. Sahmerdab palju ja kiirustab, ta ei tee hästi... kui sa just kuulus pole või muudmoodi kasulik talle :) Minul ei mõjunud tema süstid ja tegin teises kohas uuesti ja olen väga rahul! Marju Karini hind on küll soodne, aga kui tahad korrigeerida maksad uuesti.
 
Miisiilii 04. oktoober 2016, kl 22.51
Minul on Marju Kariniga halb kogemus. Ta kiirustas ning tulemus oli väga nõrk. Kui tahtsin üle teha, siis oleks pidanud uuesti maksma.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!