Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
bikiinipiirkond
 
Florida Travel 29. november 2001, kl 00.25
Kas kellelgi on mõni hea nipp bikiinipiirkonna epileerimiseks? Olen üritanud mingi kreemiga, aga tuli allergia, siis veel tavalise zhiletiga, aga seda ka välja ei kannata, tulevad mingid punnid...
 
cat 29. november 2001, kl 09.34
Kas Veet spetsiaalse bikiinipiirkonna jaoks mõeldud kreemiga oled proovinud? Mul on ka ülitundlik nahk, aga sellega ei juhtunud küll midagi.
 
kil 29. november 2001, kl 10.27
raseerida ei tohiks sealt vastukarva - siis tulevadki punnid! kui raseerida õige ja TERAVA ziletiga ning pärikarva, siis saab tulemus sile ja korralik!
 
leili 29. november 2001, kl 11.49
CleanLine salongis laserdepileeritakse need igaveseks! Bikiinipiirkonna hind pidi olema minu meelest u. 34 kr/ m2. Aga vaata järgi, neil on kodukas kah. Ise lasin seal oma kulme ja "vuntse" depileerida - kärsahais käis küll üle pea, aga muidu kiire ja valutu. Hind oli päris soolane - see-eest on iga üleõhtune karvakatkumine kulmude kallal pintsettidega ära jäänud. Tagasi pole kuu ajaga praktiliselt midagi kasvanud - olen täitsa rahul. Ükskord soovitatakse seda vähemalt aga mingi aja pärast korrata.
 
toimetaja 29. november 2001, kl 13.53
Võta Naistelehe otsingust sõna bikiinipiirkond, saad nahaarstide, kosmeetikute ja lugejate soovitusi rohkem kui sada. :)
 
vapper jänku 29. november 2001, kl 22.38
to leili

et ruutmeeter 34 krontsa? siis saab küll odavalt kogu keha puhtax :)))
 
Liisa 29. november 2001, kl 23.48
Tahaks teada, mis maksab see Veet karvaeemaldukreem ja kas see eemaldas ka korralikult, selles suhtes, et kas ta saab neist karvadest ka korralikult jagu. Olen kasutanud üht sellist bikiinipiirkonnale mõeldud eemalduskreemi, millest küll suuremat tolku polnud.
 
Minake 30. november 2001, kl 13.10
Kui peale vannis ligunemist teha ja mingi desinfitseeriva veega üle teha, siis ei tule punnikesi.
 
vana tark mäger 04. detsember 2001, kl 00.38
_Olen kasutanud üht sellist bikiinipiirkonnale mõeldud eemalduskreemi, millest küll suuremat tolku polnud._

Pane kreemi nimi ka kirja et teised enam seda ostma ei peaks ?

Veet Bikinit on paljud kiitnud, aga müügil pole ma teda kusagil näinud. Müügilolevatest sai proovitud Depilzero nr. 2 ("kaenlaalused", eestikeelsel etiketil lisaks "bikiini") ja see ei võtnud mu tüdrukul mitte midagi maha.
 
ewa 05. detsember 2001, kl 09.49
võtab maha küll, tuleb lihtsalt kauem peal hoida. Juhises kirjutatud 5-7 minutist vms ei piisa, tuleb hoida 10 või rohkem kui vaja. Ei juhtu nahaga midagi, ärge kartke
 
eda 08. detsember 2001, kl 18.48
Zilett on ikka parim,juhul kui ei depilleeri.need kreemid kyll ei vota midagi tohualt,ikka peab zilettiga yle kaima.
 
sipsu 19. detsember 2001, kl 22.14
kui bikiini karvu pöeltama hakatakse siis korraga yle poole tunni tegelt pöletada ei tohiks, nii et peab päris mitu korda käima....ja peale esimest pöletust kasvavad nad ikka tagasi s.t mitu korda peab käima(ja karva kasvu aeglustavad ainet määrima) ennem kui karvad pysivalt ära kaovad!!!
 
sipsu 19. detsember 2001, kl 22.16
Vöi teine vöimalus on vahaga eemaldada kosmeetiku juures kes korralikult ka ära desinfitseerib ja puhastab et mingeid baktereid/mikroobe pöletikku ei tekitaks
 
Marta 24. detsember 2001, kl 13.01
Kas ilusalongis peab siis istuma nagu günekoloogitoolis ja kosmeetik tegutseb tuti kallal?!?
 
leili 27. detsember 2001, kl 11.10
no tore jah! loodetavasti said kõik aru, et jutt oli cm2-test :))! Muideks, ise tunnen end viimse lollina nüüd, et sinna papi magama panin! Nüüdseks on tõesti KÕIK tagasi kasvanud ja oma 10 tuhat läheks vist, et neist karvadest lõplikult lahti saada. Ärge minge sinna raha raiskama, ausõna!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!