Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Mantel
 
Mari 04. detsember 2001, kl 17.25
Tere
olge head õelge kus kohas Tallinnas saab osta mantlit,talve oma.
 
Kats 04. detsember 2001, kl 18.17
Lase parem õmmelda, saad just sellise nagu tahad ja hind ei tule tegelikult kallim kui poes.
 
helen 05. detsember 2001, kl 08.46
klementil on ilusad!
 
Mari 05. detsember 2001, kl 17.25
Tere
H'itah et soovitasite Klementit aga seal ei ole talvemantleid on ainult kevad s[gis omad ja need on t]esti ilusad , nendest ma [he beezi juba ostsin.
 
kil 06. detsember 2001, kl 10.40
proovi chr'i :) mina olen nende kvaliteediga meeega rahul... neil on talveks sellised dubljonkade moodi asjad, mis on vägagi stiilsed... ise kannan yldse enamasti chr'i riideid... kvaliteedis kyll keegi teine eesti firma järgi ei jõua (proovitud värk)
 
Mari 06. detsember 2001, kl 18.13
Tere
Kus kohas neid Chr`i mantleid müüakse ja mis hinnaga need on?
 
teine mari 07. detsember 2001, kl 00.29
kuule mari, tekib küsimus, et kus sa varem elasid,et sa ei leia poodi, kust mantlit osta. Christine Collection on ju igal pool müügil, Kaubamajas igal juhul!
 
MARI 07. detsember 2001, kl 16.00
iKKA SIIN KUS KÕIK TEISED OLEN ELANUD.ASI ON LIHTSALT SELLES ET RASKE ON LEIDA MANTLIT MIS ISTUB SELJAS HÄSTI, EI KISU KUSAGILT JA EI TEE KA PAKSUKS.TAHTSIN LIHTSALT KÜSIDA KAS MÕNI INIMENE TEAB KUS KOHAS MÜÜAKSE MANTLEID, EGA SIIS KOHE EI PEA INIMEST SOLVAMA HAKKAMA.JA ÜKS ASI VEEL VAREM MA EI ARVANUD ET TAHAN ENDALE MANTLIT JA SELLE PÄRAST EI TEAGI KUS KOHAS NEID MÜÜAKSE.
 
teine mari 07. detsember 2001, kl 23.11
kui tahad hästi istuvat, siis parem lase mõõdu järgi õmmelda!! eriti kui sul pole mingi standartne pikkus ka. pikal naisel on vist küll suht raske korralikku mantlit leida, kui just mingi paksuke ei ole- vähemalt ise olen sedasi alt läinud üks kord Klementi mantliga: pikkus ok, aga aja jooksul sai selgeks, et liiga lai. õhuke kah veel, talvel krõbeda külmaga pole midagi peale hakata.
 
eda 08. detsember 2001, kl 18.41
mina just sovitaks osta kui lasta ommelda,sest poes naed kohe ara kuidas seljas istub,kuid ombeljalt tehtud riided voivad tihtilugu ettearvamatuks osutada,isegi kui proovis kaid ja koik ok tundub!mul on igatahes selliseid halbu elamusi omblejatega ja nyydseks olen lobunud.
 
liis 08. detsember 2001, kl 23.46
Nägin päris mõnsasid mantleid Raekoja platsi A&G -s, sellised pikad, ja arvan, et sellised teevad ka saledaks.
 
Sirts 10. detsember 2001, kl 03.19
Mulle meeldib Klementi, eriti hea valik on nende Mustamäe firmapoes. On küll talve omi ka ja päris suur valik. Minul on sealt küll aina häid kogemusi. Näiteks kui leiad mudeli, mis meeldib, aga pole parajat numbrit või pikkust või värvi, siis klõbistatakse arvutis ja öeldakse, millises nende poes seda parasjagu on. Ja kui on kõikjalt otsa saanud, siis öeldakse, millal uus partii saabub. Eriti meeldiv on sealse poe juhataja, kes väga pühendunult abistab. Ja hinnad on seal ikka muude kohtadega võrreldes märksa soodsamad. Nii võid endale tihemini uut mantlit lubada või kasvõi mitu erinevat osta (näiteks üks soliidsem ja teine sportlikumas stiilis).
 
MAri 10. detsember 2001, kl 17.48
Kas oskad õelda ka täpset aadressi selle Mustamäe poe oma?
 
crissu:) 11. detsember 2001, kl 11.53
mustamäel peaks olema aadress Akadeemia tee 33
soovitan huvi korral kõigepealt kliendikaart osta - annab juba esimesel ostul soodust
 
Sirts 15. detsember 2001, kl 00.59
Kliendikaardi vihje oli hea, see tasub seal küll kuhjaga ära isegi siis, kui ainult ühe mantli ostmisega sealt piirdudki. Muide, see pood seal Mustamäel on lahti ka laupäeviti. Ja viska pilk sisse ka kõrvaluksest: seal on kontorirõivaste nime all päris huvitavaid asju (ka soodsad). Lisaks teevad nad pidevalt soodusmüüke. Täna (14. dets) näiteks algas jõulusoodusmüük (-30%)mõnedele pintsakutele ja veel mõnedele asjadele. Selle sooduse kasutamiseks peab ka kliendikaart olema.
Loodetavasti leiad sealt midagi endale!
 
Kolu 31. detsember 2001, kl 10.34
Sangarit ei soovita - ostsin, sest oli suht soodne ja korraliku väljanägemisega (Melissa), aga voodrõmblused tulid kahtlaselt kiiresti lahti.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!