Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
õlikogemused
 
, 13. mai 2010, kl 10.20
peale näopesu on see mul kreemieest. nii igal õhtul ja hommikul.
isegi veekindlat ripsmetušši võtan õliga maha, kõigeparemini tuleb sellega.
 
D. 13. mai 2010, kl 10.23
mul on ka kreemi eest. pesen näo ära ning määrin õliga kokku õhtul. mõned määrivad õli märjale näole, viib niiskust paremini naha sisse. võtan samuti veekindlat ripsmetushi õliga maha.
 
mul 13. mai 2010, kl 15.08
mul on kogemused jojobaõliga, päikese eest aitas väga hästi, kasutasin seda ka hispaania päikese all ning töötas küll, kuigi jah faktor on vist ainult ca 5 SPF ning minu rasusele näonahale aitas ka väga hästi, punne pole tekitanud ning talvel niisutas hästi, tavaliselt on mul talvel nahk kuiv, aga sellega oli mõnus pehme.
 
Mann 14. mai 2010, kl 10.36
Kas kasutate õli ka näonaha puhastamiseks? kui jah siis kuidas? Panete õli vatipadjale ja puhastate sellega või........ Palun kogemusi :)
 
mii 14. mai 2010, kl 12.25
Mannile:
mina kasutan joiki sügavpuhastavat näoõli, aga mitte liiga kuuma veega, kasutusjuhend siin: http://www.joik.ee/?section=et/2033&class=shop_order_center&action=show_items&id=203
 
naine 15. juuni 2010, kl 20.08
lugesin siin kiidusõnu astelpajuõli kohta ja soetasin siis endale ka ja pean ka kiitma, nahk on ilus, klaar, puhas. Nägu ei hakka läikima ka päeva lõpuks. Väga rahul, olen pea kuu aega kasutanud.
 
kaia 21. juuni 2010, kl 20.09
kas keegi oskab kommenteerida kibuvitsaseemneõli ja vaarikaseemneõli toimet nahale?
 
astelpajudele 21. juuni 2010, kl 20.47
Kas te kasutate astelpajuõli näo niisutamiseks või kasutate seda puhastamise käigus?
 
kkk 22. juuni 2010, kl 08.57
mul on veel küsimus, kas te kasutate õli kreemi asemel meigi alla? kas see ei ummista koos meigiga poore?
 
Mann 22. juuni 2010, kl 08.59
Mina kasutasin õli näo niisutamiseks.
 
D. 22. juuni 2010, kl 09.29
mina kasutan astelpajuõli õhtul näokreemi asemel niisutamiseks. nägu jääb ilus oranzh aga hommikuks on jälle õiget värvi :)

meigi alla ma kunagi otseselt õli ei pane, pole ka kreemi kunagi pannud. seega ei oska kommenteerida. aga üldiselt looduslikud õlid tuleb valida sellised, mis poore ei ummista - mõni neist ummistab siiski.
 
naine 22. juuni 2010, kl 16.26
mina kasutan astelpajuõli nii hommikul kui õhtul naha niisutamiseks, mul küll mingit oranži tulemust ei jää, ehk teeb näo veidi jumekamaks, aga see jääb väga loomulik ja õrn. Nägu puhastan kitsepiima seebiga.
 
kaiale 22. juuni 2010, kl 16.32
kibuvitsaõli on hästi hea peale kanda, mõnus pehme ja kerge õli. Niisutab ilusti ja nahk tundub justkui tervem kui varem. Vaarikaõli pole kasutanud, aga olen kuulnud, et pidi hästi mõjuma, naha säravaks tegema.
 
Maris 22. juuni 2010, kl 16.52
D-le, kas Eestis on saadavl ainult Tervix astelpajuõli? Kui see on miskite sünt ainete koosmõjul skstraheeritud, siis küll ei tahaks oma nahale...
 
paju 22. juuni 2010, kl 17.18
ei ole süntaineid.
kasutatakse ka seespidiselt ju.
on olemas ka vipise astelpajuõli aga see on oliivõlibaasil.
 
D. 22. juuni 2010, kl 22.59
vispis on jah oliivõli, milles on astelpajumarju leotatud.

minu meelest ekstraheerimine on lihtsalt üks viis, kuidas marjadest õli kätte saada. mind ka alguses natuke ehmatas, aga sain üle :) aga mõni keemiku taustaga inimene võiks seletada...
 
hm 24. juuni 2010, kl 01.55
kookospähkliõli on nii mitut erinevat sorti, et millest jutt käib?
Eeterlikku õli küll kellelgi näole ei soovita määrida, kui pole just teepuuõli ja veega lahjendamisest ja ei piisa, ikka baasõlis lahjendakse seda.
 
Õlinägu 07. oktoober 2019, kl 02.17
Kaevasin selle vana teema üles, sest teen "uurimustööd" millist uut õli proovida. Mul on segatüüpi nahk. Kipub olema tundlik, veidi kuperoosne. Praeguseks on mulle kõige enam meeldinud argaaniaõli (imendub kiirelt) ja vaarikaseemneõli (kah suht kiirelt imenduv). Mingil ajahetkel oli mul suur abi jojobaõlist (rikkusin mingi keemiapommist kosmeetikatootega oma naha tasakaalu ära ja otsaesine pidevalt läikis lausa rasust. jojobaõli kasutades mingi aja möödudes naha tasakaal taastus ja selline liigselt rasuse otsaesise probleem kadus ära). Need siis senimaani minu top 3. Õlid mis mulle niiväga ei sobinud olid astelpajuõli (imendub liiga kaua, tekitas punne), emuõli (tekitas punne), kookos- ja oliivõli (punnid garanteeritud), shea- ja kakaovõi (näo jaoks liiga tummised, aga kehale väga head niisutavad... aga imenduvad väga aeglaselt).
did_1349416 29. mai 2022, kl 18.01
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!