Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Püsimeik
 
Noomaitea 05. august 2010, kl 23.27
Tahaksin kulmudele püsimeiki teha. Siin on päris palju vastandlikke teemasid olnud selle kohta. Seda Meribellat on päris korralikult kirutud. Sinna ei julge minna.

Järve Selveris sushi söögikohas töötab üks ettekandja. Mustade juustega ja süsimustade ilusate kulmudega. Alati kibelen, et küsida, kus ta on teinud kulmud. Nii ilus!!! :) Kui siit midagi tarka ei kuule, siis vott, lähen ja küsin talt! :)
 
tydruk 06. august 2010, kl 18.25
Aga kysi talt ja anna mulle ka siis teada;) Tahan kaa!! Aga ei tea, kus tehakse ilusasti:(
 
kuki 07. august 2010, kl 22.21
mina olen teinud maribellas, ega kvaliteedil pole midagi viga, ilusad kulmud olid, aga värv kulus ülikiiresti maha, vähem kui aastaga kulus värv ära ja samuti värv läks punakaks..
 
hmm 08. august 2010, kl 01.09
marilyn meedla, pole veel laitust kuulnud, ainult kiitust. teeb Sinupere salongis kadriorus ja vanalinnas Dayspas.
on teinud ka popis ja tetes ja kunagi tegi ka järve selveri ühes ilusalongis.
superhästi teeb!
 
to noomaeitea 11. august 2010, kl 21.14
Ära süsimustaks küll kulme lase teha, mul tuttav tegi aastaid tagasi Kadriorus ja kulmud kulusid siniseks!! Esialgu võivad olla ilusad mustad aga hiljem näeb välja nagu kulunud tattoo.
 
mhm 12. august 2010, kl 06.33
mari sinu pere salongis teeb jah väga väga ilusti.
 
aga 12. august 2010, kl 13.13
Mina soovitan just meribellat, endal on seal kulmud tehtud ja olen väga palju komplimente saanud. Keegi pole aru saanud, et mul püsimeik on ja vot ei ütle ka, las arvavad et ongi sellised.
Aga eks see ole maitse asi mõni jälle tahab võibolla hästi silmatorkavaid ja musti.
 
? 12. august 2010, kl 14.01
kas teil omal kulmumaterjali pole, kulmud nii hõredad, et ainult keemilisest värvimisest ei piisaks?
ma pole veel ilusat püsimeiki näinud...
 
tehtud kulmud 22. august 2010, kl 21.43
ei soovita Marylin Meedlat ! tema tehtud kulmud jäävad ajapikku punaka tooniga...samuti on olnud pidevalt probleeme, kus klient on aja kokku leppinud ning ta ei ole lihtsalt kohale ilmunud...eriti juhtub seda 2 korra juures, mis peaks tasuta olema..siis aja teda tikutulega taga. esimene kord käisin tema juures teine kord aga avastasin veel parema koha..kus tegija on ikka super! väga rahul oma kulmukaare kuju ning värviga, keegi ei saa aru..vaid üeldakse et sa oled väga kaunis näost :P
 
mnjaa 23. august 2010, kl 02.16
kus sa siis nüüd käid?
 
maria 23. august 2010, kl 07.20
Mina olen kyll ainult Marilyni juures käinud, olen rahul..ei ole veel sellist probleemi tekkinud,et ei tule kohale.
Seda ei saa päris täpselt keegi öelda ju,milliseks kulmud ajapikku lähevad, endal läksid ka punakaks, ja ta tegi teise värviga yle.
 
ise 26. aprill 2013, kl 14.58
To Tehtud kulmud: Hari ennast väheke, osad värvid jäävadki hiljem punakad kui maha hakkavad kuluma, usun, et ka teised salongid kasutavad neid värve.

Püsimeiki soovitan küll kõikidele kellel on hõredad või ebaühtlased kulmud, tulemus jääb nii loomulik ja ilus. Minule on siiani teinud alati Marilyn ja ta joonistab väga ilusa kulmu kuju. Just viimane vahe oli 2,5 aastat ja polnud see värv veel kuhugi kulunud.
Ja peitu ta ka klientide eest ei poe kohe kindlast..:):)
 
kui palju 26. aprill 2013, kl 22.01
see võiks maksma minna?
 
kui palju 27. aprill 2013, kl 18.35
kas on teadjaid :)
 
kui palju 30. aprill 2013, kl 14.20
mis maksaks :)
 
umbes nii 01. mai 2013, kl 09.31
1.X 150-200, 2.X 50-80
 
Krista001 07. mai 2023, kl 21.01
Ei soovita Marylin Meedlat. Käisin tema juures kulmude püsimeiki tegemas. Võttis ettemaksu raha, esimese osa teenusest tegi ära ja kui teist aega hakkasime kokku leppima (mis oli ka hinna sees) siis kadus ja enam kirjadele ei vastanud.
 
MK_brows 15. mai 2023, kl 16.24
Tere,

Minu nimi on Mariel ning kogun Teie mõtteid/ kogemusi kulmudepüsimeigi teenuse pakkumise osas ettevõtluskoolituse raames. Küsimustikule vastamine võtab aega max 5 minutit ning on anonüümne. Küsimustiku võite täita olenemata sellest kas Te olete varasemalt antud teenust tarbinud või mitte.

Küsitluse link: https://forms.gle/tx8AQ5uErnuBAc6Z6

Suur aitäh Teile vastamast!
 
KodanikS 06. juuni 2023, kl 00.04
Eemalt võibolla on tõesti ilus. Lähedalt suht jube.
 
K.A 09. august 2023, kl 16.30
Tere... Kas keegi oskaks infot õelda Merilyn Meedla kohta raha makstud aga mida pole püsimeiki olen väga kurb..mida küll teha.
 
K,A minul Merilyn Meedlaga sama teema raha makstud teenust pole saanud. 09. august 2023, kl 16.41
tehtud kulmud Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei soovita Marylin Meedlat ! tema tehtud kulmud jä
> ävad ajapikku punaka tooniga...samuti on olnud pid
> evalt probleeme, kus klient on aja kokku leppinud
> ning ta ei ole lihtsalt kohale ilmunud...eriti juh
> tub seda 2 korra juures, mis peaks tasuta olema..s
> iis aja teda tikutulega taga. esimene kord käisin
> tema juures teine kord aga avastasin veel parema k
> oha..kus tegija on ikka super! väga rahul oma kulm
> ukaare kuju ning värviga, keegi ei saa aru..vaid ü
> eldakse et sa oled väga kaunis näost :P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!