Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Otsin HEAD juuksurit Tallinnas!!
 
HELEN 25. august 2010, kl 13.15
Kas keegi soovitaks tasemel juuksurit Tallinnas. Kelle juurde olete pidama jäänud ja tulemusega väga rahul. Hinna ja kvaliteedi suhe peab ka paigas olema. Ette tänades!
 
Ann 25. august 2010, kl 15.24
Soovitan enda juuksurit Jana Jakutite't Roosikrantsi ilusalongist (kaubamaja hoones)
 
HELEN 25. august 2010, kl 16.53
Kas sul on anda ka kodulehekülge, kust leiaksin rohkem infot salongi kohta?
Kui palju ta võtab lõikuse+värvimise eest (pikad keskmise paksusega juuksed)?
 
google on su sõber :) 25. august 2010, kl 17.11
google annab esimese vastena õige lehe!
 
Malle 25. august 2010, kl 18.58
Uus juuksurisalong Mustamäel - www.massaaz.ee - head juuksurid + väga hea hind!
 
! 25. august 2010, kl 21.08
Mina soovitan südamest Maarikat Fashionhairis. Peale esimest külastust pole mujale enam läinud ja ei kavatse selle peale mõelda ka ning kõik keda olen viinud tema juurde ütlevad sama :) Imeline teenindus ja super lõikused. vaata www.fashionhair.ee
Tegemist on suhteliselt uue salongiga, varem töötas ta teises kohas aga nii super juuksuriga kolisid kõik tema kliendid kaasa, see juba ütleb midagi juuksuri kohta :)
 
anna 26. august 2010, kl 09.06
kas rahhiitilise koljuga isendile osatakse seal soengut teha ja mis hinnaks on?
point selles olen sotsabist elatuv ja juuksuriskäik on rikka inimese tunnus. kas sobiks mulle siilisoengufassong, et kasvavad kaua siis tuleb ainult üks kord aastas käia point selles.
proble veel kas rahhiitilisele koljule sobib? millised on trendid?
 
k 27. august 2010, kl 14.57
www.clutch.ee

Juuksur Aino (minu pikaajaline soengumeister)
Hinnad ja asukoha leiad nende kodulehelt
 
terje 27. august 2010, kl 20.03
roosikrantsi ilusalongist(kaubamaja) läksid kõik head juuksurid ära Süda tänavale, Südasalongi, alles jäid mõned üksikud, ei tea mis juhtus...
uus koht nii uus alles et kodukat polegi veel, nr 6885666, ise olen Mareti klient juba pikki aastaid.
 
Tiina 29. august 2010, kl 15.38
fashionHairis on veel üks väga hea juuksur kelle juures olen käinud juba kaua kaua ja hind on ka väga soodne nimeks tal Karel ja ta tõesti tabab nooti ;)
 
Ossa 03. september 2010, kl 13.22
Mis hinnaga seal Fashionhairis end ilusaks saab mõtlen värvimist ja lõikust pikkadele kiharatele?
 
Maris 03. september 2010, kl 16.33
Mina leidsin enda juuksuri sellisest pisikesest kohast http://www.hibisco.ee/ ja olen Kaisaga väga rahul :)
 
mina 03. september 2010, kl 20.29
fred & ginger. maarja.
 
Mull 06. september 2010, kl 17.39
Rotermannis Shavannahi Ilusalongis Maarja-Liis, väga stiilne ja mugav salong. Teenindus alati 5 +, hinnad kodulehel. Keskmise hinnaga salong Tln-s.
Ei tahaks teda reklaamida aga viimasest tähtsamast kliendist olid tekstid ja pildid ka iluajakirjades;) Aga ta väärt ka seda tähelepanu, mis talle sellega seoses omaks sai.
 
Maia 06. september 2010, kl 22.25
Soovitage veel häid juuksureid:)FashionHairi teenused tunduvad väga kallid olevat. Sooviks just asukohaga Tallinna kesklinnast lääne poole.
 
Helluke 13. september 2010, kl 23.19
Mina soovitan ilusalongi , vist nimi on '' ginger '' Narva mnt 17. Seal kasutatakse sebastiani ja wella tooteid , minuarust parimad. Juuste pesu ja lõikus läheb ligi 200.- , värvimise kohta ei oska öelda. Lõikus on ülihea ning juuksed mõnusad pehmed. Täpset juuksurit ei oska öelda , aga muidu kõik sõbralikud ja teevad oma tööd hästi !
 
Holy Beauty juuksurid 02. aprill 2012, kl 23.32
Soovitan soojalt seda salongi, vaadake www.kosmeetik.ee
 
merike 28. september 2012, kl 02.05
Mina soovitan Maricat, Kamibi ilusalongist. Käin juba aastaid tema juures ja alati olen rahule jäänud.
 
kerli 28. september 2012, kl 09.11
Soovitan Sütiste Ilusalongi juuksureid.
www.sytistesalong.ee
 
Anna 01. oktoober 2012, kl 23.10
Mina jäin viimati väga rahule Õnne salongis töötava Liisiga. Teeb küll pisult aeglaselt,aga see eest korralikult.
 
Tiiu 02. oktoober 2012, kl 08.50
Kas Õnne salongi Liisi on noorem juuksur, alles kooli lõpetanud, praktikant?
 
natalja 04. märts 2015, kl 20.45
olen väga rahul laagna salongiga,alati teevad mis tahan või leiame koos soobiv soeng.hinnad ka head.
 
M. 11. märts 2015, kl 20.34
Rävala pst 19, Trendnails salongis on üks tubli Merit, kes teeb samuti heade hindadega head tööd . :)
 
rahul 05. juuni 2015, kl 15.30
Minu lemmik on juuksur Malle, metropoli hotelli salongis. Tööd alati põhjalikud, hinna ja kvaliteedi suhe paigas.
 
mailiis 08. juuni 2015, kl 18.47
meil maja keldris supersalong, head tööd tegevad juuksurid. hind taskukohane. arvan, et miks pean värvimise ja lõikuse eest maksma 150 euri kui saan keldrisalongis sama tulemuse ja maksan 20euri. ilusat suve:)
 
keemilist lokki 03. oktoober 2015, kl 16.34
sooviksin-kus tehakse(kesklinnas) ja soodsa hinnaga?
 
pluuto 09. oktoober 2015, kl 15.27
Ei soovita Maarikat Fashionhairist. Krähmis juuksed vastikult lühikesse järku, nüüd tükivad salgud kogu aeg silma. Teine asi, et kohutavalt palju laterdab.
Absoluutselt ei arvestanud kliendi soovi, vaid tegi täielikku omaloomingut.
Ei, juuksuri soovitused on teretulnud, kuid lõppsõna lõikuse ja soengu koha pealt peaks jääma kliendile.
Meeldis Make your ID salong ja juuksur Ilja Komarov.
 
Mai 25. mai 2018, kl 14.05
Ei soovita juuksur Maarika Heering`it Fashionhairist. Sakutab juukseid valusalt. Peamassaazi teha ei oska üldse - närviliselt mudib, kiiruga kraabib peab, sakutab...
Lõikas juuksed liiga lühikeseks, kuigi sai eelnevalt kokku lepitud kui palju ja kuidas...Lihtsalt nii koleda lõikuse tegi, et karju appi! Ja veel mis hinna eest! Sellise jubeda tulemuse eest üüratult kallis hind!
Ja lobiseb ka liiga palju.
 
Annaliisa 24. veebruar 2019, kl 23.44
Mailiis, kus see keldrijuuksur asub?
 
Saskia 27. detsember 2019, kl 16.32
Minu jaoks kõige ägedam ja mõnusam juuksurisalong on Helen Heinroos Hair! https://helenheinrooshair.ee.

Kui alguses pole päris kindel, millise juuksuri juurde võiks seal minna, siis olen nii ise kui ka on mu sõbrannad käinud seal erinevate juuksurite juures. Nii saab ju ka otsustada, kellega tekib kõige parem klapp või siis kelle juurde parasjagu ajaliselt kõige parem sobivus on.

Hinnaklassi poolest leiab seal igaüks endale sobivaima. Üldiselt on tegemist tippjuuksuritega, sest nii Helen kui ka mitmed teised juuksurid osalevad juba aastaid edukalt rahvusvahelistel võistlustel. Samas näiteks noorjuuksureid, kelle hinnaklass on soodsam, nõustab vajadusel kas siis Helen ise või keegi teine kogenum, nii et kvaliteet on alati kindel. Noorjuuksuri juures võib arvestada ehk ka pisut pikema ajaga, aga igal juhul olen ma alati tulemusega väga rahule jäänud. Ja see aeg seal on ju puhas kvaliteetaeg meelepärase joogi, hea muusika ja inspireeriva lugemisega ning salongist ei puudu isegi massaažitoolid, nii et minu jaoks on küll mõnus elamus seal alati garanteeritud. :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!