Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
hügieeniline huulepulk
 
huviline 25. oktoober 2003, kl 23.52
kas keegi oskaks soovitada head hügieenilist huulepulka, mis ka külma ilmaga pikemaks ajaks niisutaks
ennem on lobello sinine väga hästi mõjunud, aga viimasel ajal huuled lõhenevad ja kuivavad nii mis hirmus..
 
t 26. oktoober 2003, kl 01.47
mulle meeldivad blistexi omad
 
kkk 26. oktoober 2003, kl 07.51
Favora huulekreem-apteegist
 
merka 26. oktoober 2003, kl 10.18
mina soovitaks kah favora huulekreemi - esiteks nii suur potsik, teiseks nii odav ja kolmandaks niii hea lõhnaga
:)
 
Cherry 26. oktoober 2003, kl 17.17
Sebamedi oma apteegist jääb hästi peale.
 
a 26. oktoober 2003, kl 18.08
soovitatakse viimasel ajal pigem huulekreemi kui huulepulka: viimane ummistab suuümbruse poore.
 
tydruk18 26. oktoober 2003, kl 19.15
Aldo Vandini Fruttini sarja hügieenilised on mu meelest parimad,püsivad kaua peal ja teevad kiiresti huuled pehmeks :)
 
sõltlane 27. oktoober 2003, kl 09.40
Minu (suurte) kogemuste järgi on parim Eucerin, apteegist saab. Need Labellod jms. tekitavad vaid suuremat sõltuvust.
 
Õhupall 27. oktoober 2003, kl 09.44
Sebamed ja Eucerin on parimad, püsivad kaua ja kaitsevad nii külma kui liigse päikese eest (suvel). Saab apteegist.
 
jah 27. oktoober 2003, kl 10.05
Eucerin on tõesti parim
 
aga... 27. oktoober 2003, kl 11.04
...Eucerin on nii halva maitsega! Juhtusin ükskord huult limpsima...
 
Kylks 27. oktoober 2003, kl 11.26
Hea on ka oriflame hooldava toimega niisutav huulepalsam. Sisaldab hooldavat shea-võiet, niisutavat aprikoosiõli ning kaitsava toimega E- ja C-vitamiine. Novembris tuleb see soodushinnaga 54 krooni. Ise olen juba mitu tükki ära kasutanud,mõnusalt läikivad jäävad huuled. Julgen soovitada.
 
k 27. oktoober 2003, kl 12.46
mirame sinine hügieeniline huulepulk on parim maailmas, katab tuntava kihiga ja sisaldab mentooli, mis kohe huultel mõnusalt toimima hakkab, kuid maitse on ometi väga hea..
ja mis peamine: on väga efektiivne, ps.olen kasutanud nii labellosid, blistexe
 
ehhee 27. oktoober 2003, kl 15.19
pead ikka ise katsetama. mulle ntx hoopis schelleri sinine mineraalidega sobib
 
Lora 27. oktoober 2003, kl 15.37
Avon hügieeniline huulepulk/palsam on väga hea. Muudab huuled pehmeks ja siledaks. Neli värvid: Red, Pink, Bronze ja Orange. Annab huultele kerge värvivarjundi. Sisaldab päeikesekaitsefaktorit. Hind: 45,-kr. Neutraalne maitse.
 
tean 27. oktoober 2003, kl 16.07
hügieenilised huulepulgad ei ole üldse head, sest nad ei niisuta huuli vaid moodustavad huultele kaitsva kihi, mis lihtsalt külma või tuule käes kaitseb lühiajaliselt. kasutama peaks hoopis huulekreeme, mis niisutavad sügavuti, vot nendest on kasu, aga hüg. teevad ajapikku asja hoopis hullemaks.
 
L* 27. oktoober 2003, kl 16.17
Ma kasutan huulekreem ka ega huulepulgad on ka väga meeldib.
Suurepärane huulekreem Avonist: Aafrika sheavõiga (59,-).
 
kurruvutt 27. oktoober 2003, kl 16.48
kui asi on väga hull, siis aitab hästi mee moka peale määrimine. õhtul paned, hommikuks kõik korras. muidu fännin blistexit.
 
Man:u 27. oktoober 2003, kl 18.35
Mina ostsin täna poest Apotheker Schelleri sinise mineraalidega hügieenilise. Praegu tundub päris mõnus. Aga kuna ehhee ütles, et tema kasutab ka seda, siis küsin temalt, ja ka teistelt teadjatelt, et kas ta jätabki huuled valgeks alguses või määrisin ma seda lihtsalt liiga palju korraga peale?
 
suffeli 27. oktoober 2003, kl 19.00
Mina soovitaks hoopis Deborah sarja. Valik on päris suur,ise kasutan Deborah toonivat huulepalsamit, kuid on ka mitmeid ilma värvita. Hind u. 55 kr.
 
Elisabet 27. oktoober 2003, kl 19.28
Ardeni 8 hour kreem on raudselt parim!
 
kraaks 27. oktoober 2003, kl 19.38
olen sama meelt, Ardeni hygieeniline huulepulk, mis on tehtud 8-tunni kreemi baasil on ideaalne. Kasutan paar-kolm korda nädalas ja huuled on kogu aeg perfektselt pehmed ja siledad. Ta on kyll kallis, aga jätkub seevastu pikaks ajaks.
 
niuh 27. oktoober 2003, kl 21.34
Mul ka Eucerin, apteegineiud soovitasid suisa ja olen rahul küll. Ravib ilusti, ei mingit maitset ega lõhna, ja peamine - ei tekita sõltuvust, nagu ntx Labello.
 
* 28. oktoober 2003, kl 00.00
blistexi kreem purgis!
 
reede 28. oktoober 2003, kl 09.43
viimase aja lemmik on eucerin. tundub algul rasvane, aga imendub mõne aja jooksul ilusti sisse ja siis on huuled tõeliselt pehmed.
 
1 28. oktoober 2003, kl 11.36
blistex lip conditioner, 7g metallpotsikus
 
ehhee 28. oktoober 2003, kl 12.34
jah, see sheller kui paksemalt panna jääbki valge, aga õhem kiht imendub siiski üsna ruttu. kasutan just õhtuti, tõmban paksu kihi peale ja hommikuks on huuled korras
 
Maria 28. oktoober 2003, kl 12.41
endal sama mure.
Talvel kogu aeg huuled katki ja lõhenevad. Olen proovinud igasugu kreeme ja hujoobinaid, aga ei aita midagi. Hügieenilised huulepulgad on pikaajalisel kasutamisel asja pigem halvemaks teinud.
Eelmisel talvel proovisin esimest korda Elizabeth Ardeni 8hour creami ja mitte mingeid probleeme ei olnud. Isegi suusatamas käies tõmbasin seda huultele ja MEGA

proovisin ka nende 8hour huulepulka ja ka selle kohta ainult kiidusõnad. Niisutab MEGA hästi ja annab ka tooni

igal juhul küsi kas või poest testida ja võin pea anda, et on parim lahendus katkistele huultele
 
tädi 28. oktoober 2003, kl 14.25
EA 8hour huulepulk.
 
zen 28. oktoober 2003, kl 16.40
hm, mulle see eucerin näiteks ei sobinud, kuidagi liiga kuivaks jättis huuled. mulle ka see deborahi hydracolor (oli vist nii see nimi?) meeldis, viimati kasutasin miskit volüümi lisavat. ja blistex see mis veikses purgis on. see ka hää
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!