Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
sinisilmad
 
mummu 13. detsember 2001, kl 14.34
minu probleemiks ei ole mitte ilusad sinisilmad vaid hoopid koledad sinised silmaalused :(
mida saaks nendega ette võtta peale peitepulgaga kinnimätsimise? on kellelgi kogemusi kreemidega, mis väidetavalt kaotavad sinised silmaalused? ja üldse, mis silmaümbruse kreeme kasutate, alla 30-sed neiud?
 
Ülle 13. detsember 2001, kl 16.26
sinised silmaalused noores eas on nn.geenides ja muu ei aita, kui et neid peab kosmeetikaga peitma
 
kil 14. detsember 2001, kl 10.13
sinised silmaalused võivad tähendada ka probleeme neerude või mu sellisega... ma arvan, et peaks arsti uuringutele minema! arvan, et tuleks rohkelt vett tarbida ja korralikult puhata... ja kosmeetika (minul kyll) võimendas seda sinist kunagi veelgi (sellel ajal, kui siis ilma meigita olin)...
 
Pipa 14. detsember 2001, kl 16.07
Minul kadusid siis kui lõpetasin musta kohvi joomise.
Üle 8 tunnine uni peax ka aitama.
 
ise 14. detsember 2001, kl 16.07
Tegelikult peaitud probleem sinu sees! Peaksid oma toidumenüü hoolikalt läbi vaatama. Minul tekkisid sinised silmaalused seoses range dieediga ning kui hakkasin tervislikult toituma, kadus ka probleem silmadega. Edu Sulle!
 
Inks 14. detsember 2001, kl 18.22
Mul sama jama ja suures meeleheites proovisin läbi pea kõik silmaaluste varjude kaotamist lubavad kreemid Stockmannis, lõpetasin Sisley silmakreemiga, mis maksis 1400.-, siis sai mõõt täis ja mõtlesin, et kui nagunii miski ei aita, siis mis vahet, mida me endale näkku määrin. Tarvis otsida midagi odavamat, muidu jääb veel vaeseks. Otsustasin AVON´i kasuks ja ennäe imet, mu silmaalused on läinud paremaks, varjud ei ole küll päris ära kadunud, aga vähem on küll. Tarbin ka teisi kreeme AVON´ilt, olen kõigiga rahul. Ning peale 6 kuulist katsetamist hakkasin ka ise AVON´it edasi müüma. Kui on huvi, siis võid mulle mailida. Silmaaluste varjude vastane kreem maksab 149.-(milline vahe võrreldes Sisley´ga).
 
Cat 15. detsember 2001, kl 16.58
Kas see Avoni kreem võtab ära ka kortsukesed silmade alt? Mul on need, usu või ära usu, tekkinud viimase kahe kuuga!
 
Inks 17. detsember 2001, kl 10.09
Cat
AVON´il on eri tooted erinevate probleemide jaoks, silmaaluste kottide ja paistetuse vastu on liposoomkreem, hind 139.-(praegu kuni 08.01.02 pakkumisel soodushinnaga 89.-), mõjub ka peenikestele kortsudele.
Siis seesama tumedate silmaaluste kreem, mõjub ka kortsudele, hind 149.-
Siis on lihtsalt niisutav silmaümbruskreem, jätab kogu päevaks mõnusa tunde, et silmaümbrus ei kisu ja ei ole kuiv, hind 99.-
Ning spetshooldus veidi vanematele daamidele, alates umbes 40-st, pingutav silmakreem, hind 199.-
Oli veel üks toode, mille tootmine kahjuks lõpetati, mis tegelikult minu lemmikkreem on, võibolla on seda veel saada, aga kataloogis enam pole. Aga see tõmbab küll silmaaluse ilusti siledaks. Nimi oli Eye Block.
Kui sul on huvi ja kui sul kortsukesed alles paarikuused, siis soovitaks tumedate silmaaluste kreemi siiski, aitab ka kortsukeste vastu, liiatigi kui nad nii värsked alles.
 
mari 17. detsember 2001, kl 16.27
eriti vahet nagu pole kas kasutad kallist voi odavat kreemi...proovi venemaa toodangut-maksab umbes 20 eeki ...kui silmaalused hommikuti paistes kah nati on siis hoia seda kylmkapis.
 
xxx 19. detsember 2001, kl 10.23
Vot-vot, seda te siin seda Avonit reklaamite, et ise olete edasimüüjad. Lisakõps ikka abiks. Kas aga tegelt ise ka sama sodi näkku määrite või aint räägite, seda ei tea keegi. Ma müün kah Herbalife'i, ega siis ise sellepärast ei söö veel seda sodi.
 
Inks 19. detsember 2001, kl 14.49
xxx

Hakkasin kasutama seda ennem kui müüma. Kasutan jätkuvalt edasi. Olen ise rahul ja sellepärast julgen soovitada ka teistele.
Muuseas, proovin kõik tooted ka oma naha peal ära, siis tean, mida soovitan.
Lisakõpsust - kui käia nagu proovireisija majast majja ja külast külla, siis vist on võimalik selle pealt ka teenida. Aga oma põhitöö kõrvalt ei jõua seda ja ega vist viitsigi, ma pole lihtsalt selline tüüp, kes tuleb ligi ja ütleb: osta elevant ära.
Enesele ostetav kosmeetika tuleb lihtsalt kätte odavamalt või tasuta, oleneb kui suur on kuukäive.

AVON on tunnustatud firma kvaliteetse kosmeetikaga, Herbalife aga lõhnab sarlatanluse järgi. Ega iga rämpsuga ikka pole ka vaja tegeleda.
 
zombie 20. detsember 2001, kl 07.47
raua puudus pidi ka siniseid varje tekitama. mu meelest parim kreem on biothermi hydra detox yeux aga muidugi üksinda imed ei tee. kohvist loobumine ja näiteks rohelise tee peale üle minek on suureks abiks. make up storel on spetsiaalne peitekreem sinistele silmaalustele, mulle meeldib.
 
Kati 20. detsember 2001, kl 14.53
sooviks teada seda venemaa kreemi nime, kus seda saab?
 
mari 20. detsember 2001, kl 16.09
neid on mitu-zolotoe koltso,juznie notshi ,carina...myyakse putkades kus muidki venemaalt sissetoodud kraami..ja muidugi kui keegi sinnapoole on teel void paluda sulle tuua...sarjas on ka teisi näohooldusvahendeid ja ei ytleks et oleks halvem kuí 3ja enam kordi kallimad tooted
 
elevant 20. detsember 2001, kl 20.24

muidugi on putkakosmeetika see parim...
joo troinoid ka konjaki pähe!
 
mari 21. detsember 2001, kl 16.29
kullakallis elevant ...ka eesti olu mis putkast ostetud pole siis olu voi?ei saqa ju midagi parata et kauplustest venemaa tooteid ei saa...venemaal needsamad tooted on myygil kyll kauplustes!
 
gg 21. detsember 2001, kl 20.12
Kas tõesti julgete näkku määrida midagi PUTKAST ostetut. Kui teil piisavalt eneseväärikust ei ole, peaks teil vähemalt oma ilu pärast hirmu olema.
 
mari 22. detsember 2001, kl 12.47
eneseväärikust??mis ajast eneseväärikust kallite kreemidega seostatakse?voi on see nii et kui pole palju raha ja kasutad odavaid tooteid siis pole sul ei eneseväärikust ja oled 3 klassi inimene?
 
elevant 24. detsember 2001, kl 12.34

ma ütleks, et ka ôlut on kahtlane putkast osta. sest sel ju ikkagi säilimistähtaeg ja nôuab ka teatud hoiutingimusi.
nagu kosmeetikagi. ka poodides on odavaid tooteid.

kes arvab, et igasugune turu- ja putkakaup on hea petab ennast minu arust. parem on osta üks korralik asi, kui palju viletsaid.
 
Ruth 24. detsember 2001, kl 12.39
Mariga nõus! Juba veneajal hakkasin kasutama jumestuskreemi ballett ja pole sellest paremat ning odavamat tänini leidnud.
On neid kalleid kreeme ka proovitud, mõnel pole väga viga, aga mõni ajab lausa allergiliseks. Venelastel pole pakendid küll eriti ilusad, aga väärt kraami leidub neilgi.
 
A 10. jaanuar 2002, kl 16.18
Ei maksaks maha teha asju, mida proovimast segab eelarvamus! Mina kah ei julge putkakraami proovida, kuid maha ka ei tee, sest pole proovinud ja ei tea. Muide, olen kuulnud, et ballett-kreemi nimeks pole asjata ballett pandud. Seda pidid tarvitama teatriinimesed, kelle näonahk kõige jubedamalt vatti saab...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!