Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Küünepikendus biogeeliga
 
Kati 26. oktoober 2001, kl 22.41
Palun andke infi biogeeli kohta. Panin aja kinni, tahaks teada, kas tasub ära ja kui vastupidavad nad on.On nad ju plastikküüntest kallimad. Kas ka paremad?
 
Kristi 27. oktoober 2001, kl 20.57
Minul olid biogeelküüned pool aastat ja loobusin lõpuks nendest, sest minu arvates ei olnud nad eriti vastupidavad. Pidevalt hakkas geel lahtikooruma. Teine probleem on see, et pead peale igat hooldust kaks nädalat ainult prantsuse maniküüri kasutama ja peale kahte nädalat, kui tahad küüsi lakkida, pead kasutama spets aluslakki (u.160.kr) ja seda ikka kulub.
Nad on küll päris loomulikud ja ilusad, aga minu meelest ei tasu nende pidev parandamine seda ära. 1 geelküüne parandus on kuskil üle saja krooni, mina sain ISIC-kaardiga 15% alla.
Muide kosmeetik ütles, et tal on üle 20 kliendi kindlasti ja neist ainult kahel peavad need küüned hästi vastu. Samuti kui ta kuulis, et käsitsi nõusid pesen, ütles, et siis peavad küüned veel väga hästi vastu. Nii et sellest kõigest võid omad järeldused teha.
 
evamari 29. oktoober 2001, kl 10.30
Ja see biogeel ei kannatavat temperatuurikõikumisi ka, nii et saunas nenedega käia ei saa
 
LY 29. oktoober 2001, kl 10.57
Aga kui teha lühemad, tömbile otsale ca 3 mm lisa, kas siis ka murduvad ja sulavad????
 
sirts 02. november 2001, kl 11.53
Mul on ka niiöelda geelküüned.Teen trenni, pesen nõusid, trükin igapäev arvutitaga ja ei nurise. Kõik sõltub tegijast ehk siis maniküürijast. Seega kui küüne struktuur on terve ja geelküüned on hästi paigaldatud siis on u. 3 nädalat hooleta. St. vahepeal võid kas ise lakkida ja teha maniküüri või käia salongis. See, et geel kipub küüne valli äärest lahti tulema on kõigil u. kahel esimesel nädalal peale paigaldamist loomulik nähtus, kuna oma küüs ei ole tehisküüne struktuuriga harjunud. Hiljem on kõik normis. Tuleb ka ise õlitada igal õhtul ja hoolitseda käte eest nagu tavaliselt(kreemitada).Kui aga ei hoolitse siis ongi häda käes ja ei olda rahul.
 
sirts 02. november 2001, kl 12.07
Kommenteerin veel Kristi juttu. Jutt on puha vale, kuna vististi on tegemist enda küünte eest vähe hoolitseva naisterahvaga.
Peale igat hooldust ei pea kasutama ainult prantsuse maniküüri, see on igaühe enda valik! Ka saunas saab käia ja ei kuku ega sula küüned ära midagi. Arvan, et miks nii juhtuda võis oli põhjuseks arvatavasti iseenda lohakus!Küüsi tuleb ÕLITADA!!!siis ei lähe ääred lahti ja kõik on korras.
Küüne hooldus maksab seal kus mina käin 210.- EEK ja ma olen igati rahul.Sama raha kulub näit. ühe korraga kuskil baaris vm.pudi-padi peale ära.
See et peab küünte lakkimisel kasutama spets aluslakki on enam-vähem õige, kuna iga küünelaki kihi alla on soovitav kanda aluslaki kiht, et küüsi mitte rikkuda!!!
Miks mitte kulutada see raha enese kaunistamiseks. Muidugi eks igaüks ise teab, mis oma rahaga peale hakkab.
 
mari 02. november 2001, kl 13.01
Kus salongis Sa Sirts käid? Ma arvan, et see oleneb ka panijast ja tema vilumusest, nii et reeda välja!!
 
sirts 02. november 2001, kl 15.54
Käin Nailbaris Viru tn. ja väga -väga hea maniküürija on .........JANA! Ta on üks kogenumaid ja teb oma tööd väga hoolsalt. Olen üldiselt väga kriitiline isik aga tema töö kohta ütlen ainult kiitvaid sõnu. Just praegu tulin tema juurest ja olen jälle ülimalt rahul!!!!
Muide ka minu töökaaslased, kes enne käisid teiste "tegijate" juures proovisid nö. ka minu maniküürija teenuseid ja nüüd jäidki tema klientideks!
Nii et küsige teda ja veendute ise ...
 
Kristi 08. november 2001, kl 14.18
Tere, SiRTS!
Esiteks kreemitan ma enda käsi iga päev, küüneõli kasutasin geelküünte ajal ja ka praegu igal õhtul. Kui sul on geelküüned ja hooldus on kuskil 200 eek.-i, siis ei ole need kindlasti just BIOgeelküüned, sest neid ei paigaldata üheski Tallinna nailbaaris, vaid üsna vähestes ilusalongides. Biogeelküünte hooldus ei saa olla mingil juhul nii odav ja fakt on see, et kaks nädalat on prantsuse maniküür ja igaljuhul pead kasutama spetsiaalset aluslakki.
 
Kristi 08. november 2001, kl 14.22
Tere, SiRTS!
Esiteks kreemitan ma enda käsi iga päev, küüneõli kasutasin biogeelküünte ajal ja ka praegu igal õhtul. Kui sul on geelküüned ja hooldus on kuskil 200 eek.-i, siis ei ole need kindlasti just BIOgeelküüned, sest neid ei paigaldata üheski Tallinna nailbaaris, vaid üsna vähestes ilusalongides. Biogeelküünte hooldus ei saa olla mingil juhul nii odav ja fakt on see, et kaks nädalat on prantsuse maniküür ja igaljuhul pead kasutama spetsiaalset aluslakki. Need ei sul kindalsti biogeelküüned, sest geelküüsi on erinevaid. See konkreetne bigeel on pärit Afrikast, mingite puude vaigust valmistatud.
 
Kristi 08. november 2001, kl 21.27
Sorry, aga mul ei anna Sirtsu kommentaar rahu. Kui Sa ise nii spets küünte alal oled, kuidas sa siis ei tee erinevate kunstküünte ja giogeelküüntel vahet ja nimetad teist inimest alusetult valetajaks ja enda küünte eest vähe hoolitsevaks naisterahvaks. Vot see on sinu poolt väga vale. Kui sa tõesti mind ei usu, siis BIOGEELKÜÜNTE kohta saad kindlasti infot "Gersi Stiilistuudiost" ja ka "Jasmiini Ilusalongist". Nad kindlasti teevad sulle selgeks geelküünte ja biogeelküünte vahe.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!