Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Mikrolihvimine.
 
KML. 23. detsember 2001, kl 21.24
Kas keegi on proovinud mikrolihvimist ja kas olite,olete tulemusega rahul?Oskate soovitada head ilusalongi kus mikrolihvimist tehakse ja mis hinnatasemega see on.
 
ewa 24. detsember 2001, kl 09.36
Käisin kunagi Tiia Ilusalongis aastat paar tagasi seda tegemas. Läksin, sest pidi aitama nahka ühtlustada, kaotama vistrikest tekkinud armid ja üldse värskendama. Tulemus - kriibitud nägu, punased jutte täis, samal õhtul raudselt nina toast välja pista ei saa. Tulemust üldiselt minu puhul polnud või ma ei saanud aru. Ei kadunud ka vistrikuarmid. Sellepäras ma ka loobusin peale kahte korda, kuigi pidi vist 4 käima. Kui on õhuke nahk, ei soovita üldse! Paksema-rasvasema näonahaga inimestele võib soovitada vist küll.
 
sipsu 24. detsember 2001, kl 10.52
Sulle Ewa tehti siis valesti se hoid. Mikrolihvine ei tee mingeid punaseid jutte ega triipe kui see on öieti tehtud.Esiteks paine oli sinunäonahale vist liiga suur ja kosmeetik ei oskand hoida otsa öieti käes....tulemus on näo kriipimine. Nagu keegi olex kyyntega tömmand yle näo. Armid ei kao esimese korrana ega ka mitte pigmendilaigud....vaid tuleb käia korralikult mitu korda, tuleks vötta sarjahoid kus käid teatud aja vahemikul---> kosmeetiku soovitus tavaliselt 1 * nädalas vöi 2 nädalajooksul korra. Oleneb taas nahatyybist. Ja kosmeetik sulle kindlasti rääkis mis peale hoidu teha ei tohi: ei päiksekätte(vöi äärmisel juhul väga suure päiksekaitse filtriga kreemi panna näole), ei solaariumi, ei sauna, ei higi sporti ja ei meikkida kohe peale hoidu ja mis väga tähtis nägu tuleb kaitsta(kreemiga)!!! Ei mingeid AHA-kreeme ega ka mitte ampulle ega ka mitte seerumeid(tekitavad pigmendi laikke, kui minna näiteks päikse kätte), ei koorida kodus nägu, vöib teha rahustavaid ja niisutavaid maske(ei aha ega ka mitte siluvaid maske vaid just nimelt niisutavat ja rahustavat)JA, ära unusta levitada siis kreeme ja maske kaelale!!!! Sest hoid tehakse ju kaelale kah! Kui kysimusi kysige julgelt yritan vastata!
"Sipsu"
 
Daim 24. detsember 2001, kl 11.03
No minul sama lugu - kusjuures minul need kriimud püsisid näol ligi nädala! Rohkem ei ole julgenud minna. Sest ka näopuhastus(see kätega pigistamine) jätab minu näole jäljed nii umbes nädalaks...
 
Ruth 24. detsember 2001, kl 12.28
Mulle see seal Tiia Ilusalongis aga mõjus hästi. Nahk sai kohe kenam ja kriipimist ka polnud. Kasutasin ka neid häid Gernetiku kreeme, nagu soovitatud. Muidugi peaks minema veel, aga finantsraskused praegu ei luba :( See on ikka parajalt kallis küll ja kreemid ka väga kallid.
 
eda 25. detsember 2001, kl 10.46
Palju see lihvimise kord siis maksab?
Ja kas keegi ultraheli puhastust on proovinud,kus ja palju maksab?
 
mir 25. detsember 2001, kl 15.01
minul oli kahjuks sama lugu:(
nagu oli punaseid kriime täis nagu oleks just kassi käest pääsenud.. lasin mikrolihvimist teha ca 1 aasta tagasi, ehk polnud siis kosmeetikutel veel sellealaseid kogemusi?
 
KML 25. detsember 2001, kl 17.44
Well....tundub et asi on jube!
Keegi oli maininud et käis,kuid hinda ei öelnud..äkki tuleb meelde?
Kuskil rooskikrantsi salongis pidi tegema kaa..on seal keegi käinud....tundub et Tiia ilusalongi värk jätab soovida...
 
eda 26. detsember 2001, kl 10.33
KML-ile
Soovitan sirvida http://sekretar.ee/?g=1351.Akki sealt saad mingit infi!
 
KML 26. detsember 2001, kl 22.01
Jah tänan adressi eest,kuid oleks hea kui saaks veel mõned kommentaarid..
 
ewa 27. detsember 2001, kl 09.02
maksis mingi 300 krooni ringis kord. Aga käisin vähemalt 2 a tagasi, kui mitte rohkem. Siis kui see oli just tulnud ja uus asi.
Siin ka Tiia ilusalongi netiaadress:
http://www.hot.ee/kosmeetika/derma_tech.htm
 
Annely 27. detsember 2001, kl 22.27
Kusjuures minuga oli täpselt sama lugu, et peale lihvimist isiklikult Tiia juures ei julgenud nädala aega kodust välja minna. Ostsin veel kõiksugu maske ja kreeme kah kaasa. Kasu ei olnud neist midagi, lihtsalt kahju oli mahavisatud rahast. Ultrahelipuhastust võin soovitada, on palju ohutum ja eriti hästi tehakse Roosmariis.
 
Terje 27. detsember 2001, kl 23.48
Kas mikrolihvimist tehakse mõnes teises Tallinna ilusalongis peale Tiiat?
Ultrahelipuhastus aitab acne arme leevendada näol või mitte?
 
Inx 28. detsember 2001, kl 11.19
Mina käisin ka Tiia salongis. Sirli tegi ja väga korralikult. Sealt kus nahk oli terve,oli peale seda protseduuri väga sile ja ilus nahk,punnide pealt nats punetas,aga järgmiseks päevaks oli kadunud.Nüüd mul on nahk parananud enam vähem punnidest ja üritan uuesti minna,et lihvida arme. Kui õieti mäletan,siis käisin aasta alguses ja kord oli 350 eeku.
 
Inks 28. detsember 2001, kl 13.18
Ei ole küll nägu mikrolihvinud, aga Tiia Ilusalongi Sirli kohta ütlen ka kiidusõnu. peale selle, et ta teeb head tööd, on ta ka ise armas inimene ja lahke, hea suhtleja.
 
krissu 03. jaanuar 2002, kl 14.02
ULTRAHELI JULGEN KINDLALT SOOVITADA,OLEN KÄINUD TAVALISTE KOSMEETIKUTE JUURES JA KA ULTRAHELIPUHASTUSES NING VIIMANE ON PALJU KORDI PAREM.EI JÄTA NAHKA PUNETAMA NING PEALE PROTSEDUURI ON NAHK SILE NING PEHME JA NII PÄRIS PIKAKS AJAKS.ERITI HÄSTI TEEB SEDA LIIVIA SALONGIST ROOSMARII.SUURED TÄNUD HEA TÖÖ EEST!
 
kris 03. jaanuar 2002, kl 17.55
kuule krissu!Palju see ultraheli tegemine maksab seal ja kas mingeid maske ka pärast peale pannakse?
 
Deya 04. jaanuar 2002, kl 09.36
Mina soovitan ka soojalt Roosmarii Liiviat ja ultraheli näopuhastust. Käisin umbes kuu aega tagasi seda tegemas ja näonahk paranes tunduvalt, täna lähen kosmeetiku soovitusel teist korda ja siis peaks asi korda saama. Maksis minuarust alla 300 (täpselt ei mäleta). Protseduur ise normaalne, ei mingeid laike ja pigistamisjälgi näol pärast, ei kriimustusi ja valus ka ei ole. Liivia ka hästi normaalne kosmeetik - seletab sulle kogu protseduuri sisi ja tehnika algusest lõpuni ära ja üldse selline sõbralik ja tore!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!