Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
tselluliidiravi
 
Kil 29. oktoober 2001, kl 14.00
Sooviks infot erinevate tselluliidi ravide ja hindade kohta Tallinnas. Probleem väga suur ei ole, aga tahaks juba alguses väikesed parandused teha :)
 
liia 29. oktoober 2001, kl 15.13
väga normaalne koht on Viru tn.3. Protseduuri nimi on dermatoonia. Tegi seda Maire, kuid ma ei tea, kas ta enam töötab seal, kuulda oli, et ta läks kosmeetikuks. Aga sa võid ju helistada sinna. Tel. on 6 307 863. 1 kord maksis 300 raha. Selline ongi sellinse protseduuri hind. Mõttekas on võtta 10-ne korrane tuur, vähemast pole nagunii tolku; kui üldse on. Mul üks tuttav ka käis, et profülaktika mõttes, ajas mingit olematut tsellut taga. Aga no eks kui selline kihu on minna ja rahaga pole ka targemat teha, miks siis mitte! Ise olen ka läbi teinud.
 
Tree 31. oktoober 2001, kl 11.36
Liia, räägi, kas mõjus ka?!
 
liia 31. oktoober 2001, kl 11.46
kuna ma tegin paralleelselt kaalujälgimist ning harrastasin aktiivselt tervisejooksu, siis üks neis kolmest ikka mõjus, võta siis kinni, mis just. kuna mul oli esimese astme tsellu, siis nagunii polnud tulemused sellised, et vohh! mis minuga küll juhtunud on. nii et ega see pole mingi uuestisünd pärast ravikuuri lõppemist. selge, et mõjub üldisele toonusele ja ka muudab nahka trimmimaks, kuid suurt pauku oodata pole mõtet. ise arvan, et kui teha seda nahaparkimist pidevalt, siis saaks rääkida mingist tõelisest muutumisest. fakt on aga ka see, et on ju tore, kui sinuga tegeletakse. ups, olen juba unustanud, et see oli kohati ka valus, aga juhtus ka , et jäin mõnu pärast tukkuma. nii et...
 
Inks 01. november 2001, kl 14.48
Kõikide nende kuuride kohta räägitakse, et peab pärast tegema aegajalt peale, sest tsellu kipub tagasi tulema, ning siis tuleb uus kuur ette võtta, lihtsam on juba siis kord kuus 1 protseduur teha.
 
liia 01. november 2001, kl 14.51
ma tean jah, et peab hiljem jälle pisut peale tegema, kuid ma kyll ep ole teind. pole miskit tagasi tulnud. ah, eks tuleb jälgida söömist, liikumist ja muud moodi kasulikke elamisharjumusi. muud ma selle teema kohta öelda ei oska.
 
veel üks 07. november 2001, kl 13.27
Jällegi Lasnamäe Tervisestuudios tehakse seda vaakumiga punktmassaz ja suppermõnus esiteks ja teiseks mõjub, igal ravil on muidugi soovitus ennast liskas veel jurde liigutada ja palju vett juua.Ei sobi neile, kel neerudega probleemid ja vererõhk korrast ära. Aga protseduur 1* oli mingi 220.- kui 10 korraga võtta saab vist 2000.- raha eest kõik kätte.ja seal on muudki teenused olemas nt. massaz jne.
 
Liivia 07. november 2001, kl 23.02

Olen kuulnud et praegu tehakse tselluliidiravi pea igas salongis. Aga minu perearst ütles, et kui tahad et midagi oleks
ka kasu -vali see ravi, kus mõjutatakse kogu keha. Ja et
sellisel juhul peaks seda tegema ikka meedikud, mitte
kosmeetikud. Nüüd ma seda salongi otsingi.
 
liia 08. november 2001, kl 09.20
no salong, kus tehti dermatooniat, hõlmas kogu keha, isegi jalatallad töödeldi läbi. ehk jäi puutumata ainult pealagi ning intiimsed kohad, aga ülejäänud võin kinnitada, et protseduur hõlmas kogu keha. ega need kes seda teevad, on ikka spetsiaalse väljaõppe saanud, mitte et ühel päeval haarvad otsiku kätte ja hakkavad uhama kus juhtub. ei maksa nüüd ehmuda perearsti jutust ega lasta tekkida eelarvamusel.
 
veel üks 08. november 2001, kl 15.34
ka see massaaz käib otsast lõpuni ka näpuvahed ja pea ja kukal ja tallaalused jne,iga sentimeeter ja teostab väljaõppinud meedik, mitte kosmeetik ega niisama tänavalt keegi.Ja kuna olen ise läbi käinud, siis tean kinnitada, et minule sobis ideaalselt ja see andis sellist head energiat ja tuju ja üldse lähengi alates tänasest uut 10-t korda tegema, et enne jõule normis olla.Seda tehakse nädalas kaks või kolm korda, teatud tundide tagant võib teha, mitte nii et tahan igapäev ja siis lahmitakse,peaasi et salong raha saaks.Selles salongis töötavadki enamus väljaõppinud arstid ja lisaks õppinud siis veel kas kosmeetikuks, massasööriks jne.Ja peatähtis on seal kliendi huvid, kui nt. kosmeetik näeb ikkagi, et tegemist ei ole kosmeetilise probleemiga, siis ta suunab nahaarsti juurde konsultatsioonile, mitte ei topi sulle oma kalleid vahendeid ja samuti nahaarst saadab su edasi kosmeetiku juurde, kui selgub, et tegemist kosmeetilise probleemiga. :-)))
 
kogenu 12. november 2001, kl 14.58
Minu isiklik kogemus ütleb, et kui sul enne sellist kuuri veel mingeid "mügarikke" kusagilt ei paistnud, siis mõni aeg hiljem nad tõesti tekivad. Sellest järeldus - kui kord oled hakanud seal käima, siis jäädki. Sest kuur ise mõjus hästi tõesti - nahk sile, olemine mõnus jne. Ainult et pole seda va pappi pidevalt niisuguse mõnu peale raisata. Seega - mõtle, enne kui lähed!
 
kil 12. november 2001, kl 17.12
ma arvan, et sul on õigus käima jäämise koha peal... ja sellega arvestavad ilmselt kõik... käid kuuri ära ja siis peax kord paar kuus seda tulemust nö hoidmas käima... ilu nõuab raha ja ohvreid ja mina olen nõus selle raha raiskama pigem oma välimuse, kui mingi liigse söögipoolise või riidehilbu peale :)
 
Tiiu 24. detsember 2001, kl 13.43
Head tselluliidimassaazi (tselluliidiravi osooniga) tehakse kaarli massaazikeskuses. Seal on konsulteerimiseks arst ka kui vaja. Asub Kaarli pst.4 (kaarli kiriku kõrval hambakliinikuga samas majas). tel 6119114. Väga meeldiv koht!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!