Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Striiad
 
VUALA 04. juuni 2004, kl 17.18
Oskab keegi anda nõu,mis aitab striiade vastu?Nägin kunagi apteegis mingit kreemi,aga ei mäleta enam selle nime.Kas Shisheido Body Creator geel on hea?Lugesin kuskilt,et pidi väga hästi aitama.Kui palju see maksta võiks?

Ette tänud!
 
!!! 04. juuni 2004, kl 18.12
striiade vastu ei aita midagi.kui nad juba olemas on, siis jäävadki. ainult ennetada on neid võimalik :(
 
kosmeetik 04. juuni 2004, kl 18.18
Striiasid pole eriti isegi ennetada võimalik kuna see on 80%päritav , kreemitamine on loomulikul alati kasulik ja hoiab naha elastsemana kui see muidu ilma kreemita oleks , kuid olemasolevate striiadega pole enam midagi teha , need lihtsalt muutuvad aja jooksul heledamaks.
 
teadja 05. juuni 2004, kl 10.22
Pead pidevlt oma keh niisutama, siis on nende tekkimise võimalus väiksem...Aga, kui nad juba olemas on, siis ei jää sul muud üle´kui nendega lihtsalt leppida;(
 
A 05. juuni 2004, kl 12.52
Mis need striiad on?
 
kass 05. juuni 2004, kl 15.11
Mitte striiad vaid stiirad.Neid saab vähem nähtavax teha elektriraviga ja muidugi laseriga,aga päris ära neid ei saagi.Ja see pole päritav -igal inimesel on erinev nahk,osadel ei tule ka 5 lapse ära kandmisega stiirasid-teistel jälle tulevad paljast kaalulangemisest juba.Nii et pole mõtet osta kalleid kreeme-mine parem kosmeetikute ja juuksuriterakooli (pärnu mnt) ja lase seal elektriravi teha.Hinnad on soodsad ja jääd rohkem rahule kui mõne kreemiga.Ilusat suve!
 
siilike udus 05. juuni 2004, kl 22.25
Mine metsa, kass!!!!!!!!Oled ikka tark küll, jah. Ikka striiad on õige!!!!!!!Bääääääääääääääääää :P Pole ma iialgi kuulnud stiiradest.
 
to siilike udus 06. juuni 2004, kl 00.15
stiirad on õige, arvamused on erinevad yhed ytlevad et pärilik teised ajavad vastu,mine pyya kinni mis õige on?
 
kaisukass 06. juuni 2004, kl 09.28
 
siilike udus 06. juuni 2004, kl 13.47
No minge puu taha, ausõna!!!!!!!!1Pane või neti otsingusse, vaata, kas leiad midagi stiirade kohta. Või vaata õigekeelsussõnaraamatust!!!!!!
 
siilike udus 06. juuni 2004, kl 13.48
Päring 'striia' väljadelt: Märksõna
striia => 1 sõna indeksist: striia (1 kirje)
Leitud 1 kirjestriia geol vagu; vööt; med peen närvikiupael; rasedusarm, naha elastsete kiudude hävimisel tekkiv armkoejutt =>NÄRI SEDA!!!!!!!!!! BÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ
 
to siilike udus 06. juuni 2004, kl 13.56
õige! mulle meeldib, kui need, kes tegelt midagi ei tea ja lihtsalt teiste kallal hüppama tulevad, paika pannakse!
 
to kass 06. juuni 2004, kl 13.58
Jah sinusuguste tarkpeade pärast kirjutavadki pooled rasedad oma kommentaaridesse stiirad ja mina mõtlen et kas rasedus ajab lolliks või mis? ennem kontrolli oma asi seal kahe kõrva vahel ära ja siis tule teisi õpetama!
Loomulikult on õige sõna STRIIAD
 
katrin 06. juuni 2004, kl 14.09
No kuulge tähenärijad,mis vahet seal on kuidas keegi neid arme nimetab -peaasi et kõik aru saavda millest jutt,ja pealegi andis kass väga õiget nõu-elektriravi ja laser aitavad kõige paremini-aga mis abi VUALAL teie näägutamisest on.Kui tahate õigekeelsusega silma paista olete küll väga vale koha valinud.
 
mäh 06. juuni 2004, kl 14.18
Kuule katrin. On ikka suur vahe, kuidas asju nimetatakse. Tuleb nimetada ÕIGETE NIMEDEGA!! Mõni ei saa lihtsalt aru võib-olla muidu. Kui ma küsin poes kommi asemel pommi (ja ise mõtlen kommi), no mida?? mis näo see müüja teeb siis sinu arvates. On ikka suur vahe, eriti veel kui mingid asjatundmatud hüplema tulevad. Ja üleüldse pole keegi kobisenud tema muude soovituste kohta. Sinusugused võiksid hoopis suu kinni hoida.
 
katrin 06. juuni 2004, kl 14.20
Ja mis kasu sinust nüüd oli?
 
striia 06. juuni 2004, kl 16.12
aga kuulge, see, mida kass kirjutas, et tekivad kaalulangusest, see on ka kahtlane. ikka kaalu äkilisest tõusust tekivad - st nahk ei anna piisavalt venima ja tekivad rebendid.
 
bööö 06. juuni 2004, kl 16.24
loomulikult kaalu tõusust ja õige on striia. Mis siin muud vaielda.
 
striia 06. juuni 2004, kl 17.36
ma arvan, et kass ise on pärnu mnt kosmeetikakooli õpilane. nad on seal ysna rumalukesed.
 
oeh 06. juuni 2004, kl 19.12
striiad tekkivad jah kui juurde võtta, aga rohkem paistma hakkavad siis kui alla võtta :(
 
asjatundja 13. juuni 2004, kl 00.28
Mind paneb imestama nn "kosmeetik", kes kirjutab et striiad on pärilikud!Uuringud näitavad et pärilikkus EI MäNGI MINGIT ROLLI striiade tekkimisel (samuti nagu naha värv). Sellega need on just 80% võimalik ennetada SPETSIAALSETE KREEMIDEGA (lihtne naha niisutamine ei aita, sest probleem ei tule naha kuivusest!)

Kui striiad juba on olemas, võib neid VäHENDADA spets. vahenditega (kui jutt oli kreemidest- siis need on Lierac Phytolastil ampullid või Elancyl Venitusarmide vähendav kontsentraat). Kuid nendega täielikult vabaneda probleemist ei saa. Kahjuks.
Laseri toimest küll ei ole varem mitte midagi kuulnud... See paneb küll kahtlema kosmeetikakooli kompetentsi.
Aitab aga naha lihvimine , kuid seda vaja teha korduvalt ja väga hea spetsialisti juures (Eestis selliseid küll ei tunne). Või siis plastiline kirurgia aitab, see on aga kallis lõbu...
Jääbki lootus kreemide peale.
 
joobert 05. veebruar 2022, kl 23.31
Kui ei tea, kumba moodi kirjutada, kas striiad või stiirad, kirjuta venitusarmid ja keegi ei saa su kallal keelt teritada. Ja kui arvad et rasedusest põhjustatud venitusarmid on pärilikud, mine kooli või mõistusearstile või kuskile selle asemel, et siin avalikult eksponeerida, kui loll sa oled.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!