Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Vuntsid ja habe
 
Teri 09. jaanuar 2002, kl 20.05
Nii hull asi pole, et end suisa raseerima peaks, aga tülikas ikkagi nina alt ja lõua otsast pikemaid/tugevamaid karvu kitkuda.
Olen mõelnud laserepileerimisele - muud püsivat karvakaotamise võimalust vist pole?.
Aga lugesin kuskilt, et heledate karvade puhul (nagu mul) ei pruugi tulemus olla nii hea, kui tumedate puhul, sest laser funkab pigmendi peale.
Ühesõnaga - oleksin tänulik teada saades teiste kogemusi laserepileerimisega. Et kuidas mõjub/kas nahk näeb pärast kaua aega kole välja/kus saab teha/kui kallis jne.
 
Kriss 10. jaanuar 2002, kl 18.25
Miks sa ei proovi lihtsalt depilatsiooni salongis? Ega pole ju kindel, et lasergi päris ära võtab. Ja Depilatsioon iga on ju ka võimalus, et karvu jääb vähemaks ja nad muutuvad veelgi nõrgemaks.- Minu, kui kosmeetiku arvamus.
 
Heasoovija 12. jaanuar 2002, kl 01.00
Kõige parem oleks siin kuuma vaha epilatsioon. ERiti nii, et teed seda - vastupidiselt kõigile näpunäidetele - ise kodus. Paremates poodides on müügil vaha "X-Epil" - maksab umbes 100-150 kr ja peab vastu kaks aastat. Kahjuks ei tea ma, kas seda Eestis müüakse. Aga võib-olla on siis midagi muud.
Kosmeetiku juures on mul alati ärritus tekkinud. aga kui ise teen, on kõik kõige paremini. Ja veel imeodav. Ei mingit punetust, ei midag.
 
maya 14. jaanuar 2002, kl 15.50
Arvan, et kindlam on siiski seda protseduuri kosmeetiku juures teha, mul küll nii kindlat kätt pole, et enda näo kallale minna, see ju veidi valus ka, tean niipalju, et olen lasknud kosmeetikul kulme korrigeerida kuumvaha meetodil, tulemus püsiv ja kena.
 
Küsimus heasoovijale 15. jaanuar 2002, kl 09.27
Oot-oot, mis see X-epil siis on, ma ei kujuta ette, pole kunagi vahaga teinud. Kas sellega saab mujalt kui näolt ka karvadest lahti. Siis tahaks veel teada, et kui pikkadest karvadest sellisel meetodil lahti saab, kas peab ikka laskma neil enne kasvada, et üldse kinni hakkaks sinna midagi?
 
Heasoovija 17. jaanuar 2002, kl 21.45
X-epil-i on mitmesugust. See on vist iseenesest kas firma või kaubamärgi nimetus. Selle märgi all toodetakse igasuguseid epileerimistooteid, külm vaha, kuum vaha jne. Ise ostsin umbes pooleteise aasta eest ühe väikese kuuma vaha. Maksis mingi 150 kr meie rahas (ostsin Euroopast). Roheline karp, selle sees on väike metallanum vahaga. Kui tahad epilatsiooni teha, siis kuumutad seda aeglaselt. Siis võtad aplikaatori ja kannad peale. Ja siis - tshahh - tõmbad ära. Põhimõtteliselt võib sellega ükskõik kust epileerida, ise olen aeg-ainult ainult näol seda kasutanud.
Varem olin Eestis ainult kosmeetiku juures seda protseduuri kasutanud. Ükskõik, kus salongis ei käinud, oli see
1. väga valus
2. kallis (40-60 kr - no võrrelge, kui 150 krooniga tuleb välja 2-3 aastat)
3. alati jäi pikaks ajaks punetus-ärritus.
Ma pole seni veel Eesti poodides ringi vaadanud, et kas siin müüakse. Igal juhul on kogemus X-epiliga tõestanud, et juttude taga, et "ise ei tohi" võib olla sageli ainult rahaahnus. Kosmeetikute rahaahnus. Nad võiks siis kasvõi ise seda x-epili kasutada, jama oleks klientidel palju vähem.
Ja mis puudutab neid tehnilisi küsimusi, mis esitati - siis arvan, et kui jalgadelt epileerida, võib juba veidi valus olla, karvad peaks olema ikka nii 2-3 mmm vähemalt pikad (kui on õrnad karvad, tugevamad peaks olema veel pikemad).
Kui x-epili veel Eestis ei müüda, siis oleks see igatahes tungiv soovitus kosmeetikatoodete maaletoojatele!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!