Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Jumestuskreem
 
Elena 10. jaanuar 2002, kl 14.32
Mis firma jumestuskreem on teie arvatest parim? Eriti rasuse naha puhul?
 
Diana 10. jaanuar 2002, kl 14.36
Igaljuhul mitte palju reklaamitud Maybelline jumestuskreem, mis toob kõik kortsud esile ja ei imendu üldse naha sisse.
 
Elena 10. jaanuar 2002, kl 16.08
Nõus, proovisin korra ja enam ei tahtnud
 
Kata 10. jaanuar 2002, kl 17.13
Minu kogemuste põhjal on parim Lancome'i Teint Idole - katab megahästi ja peal püsib ka mingi 10 tundi vähemalt, ilma et laiali vajuks (mul endal on nimelt ka üsnagi rasune)... Nii et proovi - kindlasti ei kahetse!!!!
 
siiri 10. jaanuar 2002, kl 17.56
Mina tahaks nõu küsida,et milline vahend on parim jumestuskreemi maha võtmiseks?
Ise kasutan Joe Blascot,mis väga meeldib,aga õhtuti kui maha võtan,siis ikka on näha,et midagi jääb näkku :(
 
kris 10. jaanuar 2002, kl 19.24
Mul ka täpselt sama probleem,tahaks uut jumestuskreemi osta,kuid valikut on nii palju ja ei tea kohe millise kasuks otustada.
Mul on kuivemapoolne näonahk,äkki oskate ka nõu anda milline jumestuskreem katab hästi ja ei jää kihina välja paistma.
 
Elena 11. jaanuar 2002, kl 09.50
Kuivema naha jaoks soovitati Nivea All day aqua't, pidi hea olema. Aga minu rasuse naha jaoks see ei sobinud üldse.
 
ginger 11. jaanuar 2002, kl 12.00
Joe Blasco on minu segatüüpi nahale vägagi vastuvõetav, piisab väga õhukesest kattekorrast ja ei aja läikima
 
BB 11. jaanuar 2002, kl 12.14
mina armastan samuti Lancome omasid, neid on palju erinevaid, nii kuivale kui rasusele nahale, sellisele kellel on midagi varjata ja selliseid kes tahavad vaid jumet ühtlustada, erinevaid suveks ja talveks. aga mahavõtmiseks - eks ikka mõni hea meigieemaldi, ise eelistan rasuse naha tõttu veega mahapestavaid.
 
xxx 11. jaanuar 2002, kl 14.13
revloni coulourstay on nagu kõige parem! ausalt kohe.. ise olin kunagi selline paras rasvane ja tiba punast oli ka näos... see on mega kattev ja jääb korralikult terveks päevax näole pidama... isegi kätega nyhkides, et tule maha ega lähe laiali (mida ei saa öelda teise jumestuskreemi kohta, mida ma proovisin, aga mida siin soovitati - joe blasco nimelt)... nyyd on mul õnnex nägu korras ja jumestuskreemi enam eriti kasutagi. vahel harva ja õhukest... seega edu sulle ja tee ikka õige valik!
 
elevant 11. jaanuar 2002, kl 14.27

nii palju kui mina olen kogenud, siis kui nahk on väga rasune, libisevad kôik jumestuskreemid laiali. niiet kôigepealt soovitaks osta head matistavad/rasu vähendavad vahendid. eriti tähtis on, et päevakreem ei jätaks nilbet läiget (teate küll, paned kreemi peale ja 5 min pärat on nägu ikka rasvane). ka paljud nn. ôlivabad teevad seda. eriti halb on Freemani C-vitamiini ja spf 15-ga päevakreem. ärge ostke.

aga viimase aja parimaid leide on mu meelest max factori facefinity kompaktpuuder. katvus on ülihea, püsivus samuti ning matistab väga mônusalt. vedel facefinity on ka hea. ning l'oreali quickstick.

kui môni tahab teada, kuidas ma nii palju soovitusi oskan jagada, siis ehkki ma pole ise kosmeetik, olen andunud kosmeetikafänn. proovin kôik uued tooted ära, mis vähegi saan.
ja mul on jube palju kosmeetikat. ntx praegu on mul 12 jumestuskreemi + peotäis erinevaid testreid!
 
Elen 11. jaanuar 2002, kl 15.21
Ise olen sellise "põneva" nahatüübiga nagu T-tsoon on rasune ja mujalt normaalne. Ja leidsin, et Max Factori Hypersmooth on täpselt see, mis sobib. Niisutab ja katab hästi. Aga nahka samas kinni ei mata. Ja see minujaoks väga oluline.
 
Elena 11. jaanuar 2002, kl 15.24
Aga kas Clinique'i jumestuskreeme on keegi proovinud?
 
Cat 11. jaanuar 2002, kl 15.55
to Kris: soovitan ka MaxFactor Hypersmoothi. Nii mina kui üks minu tuttav leidsime mõlemad, et on täiesti uskumatu kui hea üks jumestuskreem võib olla. Enne oli talvel punetav ja ketendav näonahk garanteeritud, mis jumestuskreemidega veel ainult laigulisemaks läks. Nüüd aga - Hypersmooth peale ja korras, ei puneta, ei ketenda, katab hästi, püsib peal superhästi jne. Ühesõnaga super.
 
kris 11. jaanuar 2002, kl 20.51
Tanan heade soovituste eest,eks ma siis pyyan seda Max Factorit proovida,loodan et sobib...
 
kris 11. jaanuar 2002, kl 21.03
Tanan heade soovituste eest,eks ma siis pyyan seda Max Factorit proovida,loodan et sobib...
 
laura 12. jaanuar 2002, kl 15.10
Mul oli ka Max Factori Hypersmooth, kuid ma ei ütleks, et see hästi kaua peal püsiks. Konsistents on küll hea, kuid kui korra nina nuuskad, siis on enamus jumestuskreemist ka nina pealt läinud. Võibolla oli see tingitud ka sellest, et ma ei pannud selle peale puudrit (ei meeldi lihtsalt)..?
Nüüd on L'orealil ju ka uus kauapüsiv jumestuskreem. Kuna mulle on L'oreali tooted siiani väga meeldinud, usun, et ka see on uus on väärt asi.
 
Heasoovija 12. jaanuar 2002, kl 17.38
Elenale - mina olen Clinique´i jumestuskreeme kasutanud, kvaliteedi-hinna suhe annab soovida. Clinique´il on mu meelest üldse parem näohooldus kui dek.kosmeetika - v.a. huulepulgad, mis on ok. Kallimatest soovitaks küll Joe Blascot, odavatest on aga väga, väga hea Max Factor. Kasutan praegu Max Factor´i "3+1 Complete Make-up´i", tõesti väga hea asi. Küll ei ütleks, et Blasco kvaliteet nii 400 krooni rohkem väärt oleks, mis MF ja JB hinnavahe on.
 
ann 13. jaanuar 2002, kl 13.17
Catile
kas Sina mitte polnud see, kes (jumestuskreemi alla) avene rahustavat ja kylma eest kaitset pakkuvat kreemi määris?
kui nii, siis ei saa koike head vaid jumestuskreemi, st factori hypersmoothi kontosse kirjutada...
ja veel. tahaxn ikka vaga-vaga selle avene-kreemi täielikku nime:)
tänan!!!
 
Cat 14. jaanuar 2002, kl 09.48
to: ann

tõesti, unustasin täiesti ära. väga sorry... Homme kirjutan, ausalt!
Võibolla on sul siis tõesti õigus, et kõik ei ole tänu Hypersmoothi'le - ent siiski on see parim mis olen kasutanud ja ei kuivata absoluutselt nahka ning Avene kreemi ei kasuta ma ka kogu aeg, sest see ei ole ikka väga odav.
 
kuki 14. jaanuar 2002, kl 11.03
Kas keegi on proovinud Elisabeth Ardeni Let There Be Light jumestuskreeme?
 
ann 14. jaanuar 2002, kl 15.25
Cat, tee seda:)oleksin jube tänulik.
Ise kasutan ka hetkel Hypersmoothi ja olen täitsa rahul.
Kindlasti on veel sobivamaid, st mis minu vahel pindkuiva ja ketendava naha peal ok oleks, aga lihtsalt pole veel leidnud.
 
ketu 15. jaanuar 2002, kl 13.00
kuidas selle hypersmoothi püsivusega siis on ? olete rahul ? ise olen kasutanud seda MF kauapüsivat, lasting performance või mis ta oligi, püsib hästi, olin rahul, kuid hypersmoothil on paremad toonid minu jaoks.
 
Cat 15. jaanuar 2002, kl 13.02
to: Ann
no nii, vabandan veelkord viivituste pärast. Kreemi nimi:
Skin Recovery Cream, calming formula. Eile mul just oli jälle
nahk seda nägu et võiks jälle ketendama hakata ja laiguliseks minna - panin seda ja korras. Ei juhtunud midagi. Nii et tundub olevat jah hea asi. Loodan, et sobib sullegi:))
 
kris 15. jaanuar 2002, kl 20.17
to Kat!
Kuule palju see superkreem maksab?
 
ann 15. jaanuar 2002, kl 21.54
skin recovery cream, ja ikka avene jah?
kysin selleparast et ei teagi nagu sellise nimega kreemi sealt sarjast..
kust Sa ostsid?
igatahes on tekkind suur huvi, vast saan selle kreemi abil oma nahale leevendust. kipub teine just selliseid tundemarke omama nagu Sa, Cat, kirjeldasid omagi naha puhul.
uute kirjadeni:)
 
Cat 16. jaanuar 2002, kl 10.38
to: Kris
kuskil 300 eeki
to: Ann
ikka Avene jah. Ostsin Kadaka Selveri apteegis, aga olen teisteski apteekides näinud. Dermaapteegis ei ole vaadanud.
kirjuta siis kas sobis:)
 
naine 16. jaanuar 2002, kl 22.35

Kasutan hetkel Cover Girl' jumestuskreemi Clean Make Up. Nii head jumestuskreemi ei ole minul varem olnud! Tulemus on selline mõnus siidine! Lihtne peale kanda, on kerge tekstuuriga. Igatahes soovitan soojalt, pealegi oli see väga odav, võrreldes teiste jumestuskreemidega- maksis 119.-. Enda nahatüüpi ei oskagi täpselt öelda- üks kosmeetik ütles, et rasusema poolne, teine- kuiv ja tundlik, kolmas, et segatüüpi nahk. Olen võidelnud vistrikutega, läikiva naha ja kestendava ninaga. Praegu on nahk ilusam kui kunagi varem (sülitan kolm korda üle õla :))
Meigi mahavõtmiseks kasutan Decleori puhastuspiima (ei ole kiitusega kitsi, kuid natuke siiski liiga kallis). Varem kasutasin sama sarja toonikut ka, kuid kuigi see oli ka väga hea, ei ole tegelikult vahet, kui kasutad odavama hinnaklassi tooteid.
Oma kogemustest: enda nahale sobivad tooted leiab ainult katse eksituse meetodil. See mis sobib sõbrannale, ei pruugi sulle üldse sobida, isegi kui arvate enda nahatüübi sama olevat.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!