Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Afropatsid SUPERSOODSALT
 
Maarja 08. juuli 2002, kl 15.07
Lisadega, kvaliteetselt punutud afropatsid tõeliselt soodsa hinnaga, helista ja küsi: 051 18 507.
 
afroplix 08. juuli 2002, kl 16.02
Mis hind on siis supesoodne? Kus kaugelt materjal pärit? Ja kus asud (punud, ses mõttes)?
 
Maarja 08. juuli 2002, kl 16.40
Asukoht Tallinn, hind 2000.- (lisad+punumine, s.o u kaks korda odavam kui juuksuris, seal 3000-4000.-).
 
Maksuametnikult 08. juuli 2002, kl 18.25
Ma juba korra kirjutasin sulle,otsi ja loe ja ma olen kah peagi kohal
 
tipz 08. juuli 2002, kl 18.35
kle maksuametnik!
kui ise tahax patse saada sis vaatax ka kus odavamalt saax ja ei ähvardax siin nii julmalt inimest kes korra oma oskuseid reklaamib!
 
Maarja 09. juuli 2002, kl 09.11
Einoh, miks mitte ka riigiametnikule lõbusad patsid pähe teha, vast on abiks :)))))))
 
May 09. juuli 2002, kl 10.23
Afropatsid on nõmedad :(
 
Maarja 09. juuli 2002, kl 10.41
Minuarust on poisipea nõme. mis siis?
 
tips 09. juuli 2002, kl 10.52
kui pikad peavad oma juuksed olema?
 
Maarja 09. juuli 2002, kl 11.16
Tips, 10 senti peaks oma juukseid olema.
 
MAMMU 09. juuli 2002, kl 12.40
kui afropatsid, siis ka tingimata pikad kunstküüned, ohtralt, kohe väga ohtralt meiki (mille all kole näonahk), kui võimalust, siis ka kunstrinnad, peaasi et oleks võimalikult sünteetiline. (ja kuskil varjatud kohas roosikese või skorpionikesega tätoveering). Hiljuti seltskonnas tuli jutuks, u 8 meest tunnistasid, et nemad ei julge selliseid naisi katsudagi, mine tea, kustkohast midagi küljest ära kukub. Ma tahaks endale hoopis n. afrohuuli, blond põhjamaa naine nagu ma olen...
 
Koolitädi 09. juuli 2002, kl 12.49
Kui kaua aega võtab patside punumine?
Ja kas on tõsi, et peale punumist peanahk kisub ja valutab?
Tahaks endale kangest afropatse, aga just sellised küsimused vaevavad.
 
tips 09. juuli 2002, kl 12.50
oioi, mul veel nii pikad ei ole :(((
 
Maarja 09. juuli 2002, kl 15.18
Koolitädi,

olenevalt juustest 8-12 tundi. Peanahka pinguldatakse küll punumise ajal, aga see ei ole valus ja pärast küll valu pole keegi kurtnud.

Mammu, mis Sind vaevab? Miks nii äärmuslikuks kohe? Mis need kunstrinnad siia puutuvad??
 
afroplix 09. juuli 2002, kl 16.43
Ma ka ei mõista MAMMU , Su pahameelt. Kõik oleneb inimesest. Kuid tõsi ta on - kõik ei kanna afrosid välja, parasjagu julgust peab olema. Muideks - olen 100% nõus, et kaltsaka-stiilis afrod on tobedad (sorry, kui solvasin kedagi). Patsid nõuavad erilist hoolt nii kandja kui patside enda suhtes.

Kunstrinnad on küll teemast mööda jutt siin juures. :P

Koolitädi, Maarja
Punumine võib küll valus olla, see on individuaalne, kuid tihti on seda tunda esimeste patside punumisel ja talutav. Edaspidi harjub peanahk ära. Mul oli esimese punumise järel peanahk 2 päeva tuline, siis kõik jälle norm. Kas peanahk on tundlik, saab selgeks mõne patsi punumisega.
 
karia 09. juuli 2002, kl 16.51
Ajate mulle siin isu peale om jutuga!
 
dzei 09. juuli 2002, kl 23.52
mul sõbrantsil on patsid olnud ikka mitu kuud juba, nüüd võtab ära, peanahk on punane, seal on lööve ja peanahk justkui kobrutab. määrib mingite geelide ja kreemidega peanahka, aga abi pole...
 
afroplix 10. juuli 2002, kl 10.09
dzei:
Reegel nr 1:
Kui on patsid ei tohi kasutada juuksegeele, balsameid. Need tekitavad kõõma ja ketendust.
Peanahale spetsiaalselt mõeldud maske võib teha küll.Näiteks tupsutada peanahale riitsinusõli, jäta pähe järgmise pesuni (patse pesta kord nädalas või pooleteise nädala jooksul)
Muidugi võib põhjus olla ka ülitundlik peanahk. Siis ei oleks tohtinud patse nii kaua hoida, piinelda ei ole ju mõtet. See on individuaalne, mõni on juksevärvidele ka tundlik/allergiline.
Tean juhtumit, kus 1 inimene oli allergiline patsimaterjali (kanekalon) suhtes. Tekkis punetus peanahal, mis sügeles. Selliseid asju on soovitav jälgida. Patsid ei ole mingi piinapink, nagu paljud arvavad, hooldusele tuleb suurt rõhku panna.
 
MAMMU 10. juuli 2002, kl 10.18
to: Maarja
kunstrinnad puutuvad nii palju, et k u n s t j u u k s e d, k u n s t k ü ü n e d, k u n s t r i n n a d, taipad????
Loomulikult, igaüks teeb endaga mida tahab, minu point on selles, et enamjaolt kujuneb välja selline tüüp - kunsttüüp, kellel on kõik kunst-. Tekib küsimus, et kas ka mõtted peas??
 
coco 10. juuli 2002, kl 13.05
MAMMU-R A H U! ! ! !



Relax!
 
afroplix 10. juuli 2002, kl 13.46
to MAMMU:
Kallikene, ega siis kõik ei pea ju 3-in-one olema! Ja tavaliselt ei olegi, tegelikult aga on küsimus selles, kui kunstlikult seal nende asjade all (juuksed, küüned, vatever) ennast nö esitletakse.
 
tõmmu naine 11. juuli 2002, kl 00.34
vaadake seda helena-reet enneti kodukat! minu meelest on need patsid õud nõmedad blondides juustes. istuvad seal mingid dressides tibid nagu ahvid palmi all.
ja "kaltsakpatsid" on palju mõnusamad, need just ei sobi mingitele lakutud, kunstküüntega tädidele!
 
black 12. juuli 2002, kl 13.02
Afropatsid on ammmu juba mu meelest moest läinud. Ja sellepärast need nüüd nii odavad on, et keegi ei taha neid enam. Vott!
 
Anet 18. juuli 2002, kl 23.07
Tere,mina sooviksin endale afropatse,mul on poolpikad juuksed, palju mul need patsid umbes maksma läheksid ja kaua nad püsivad?
 
Triin 23. märts 2018, kl 09.33
Tere!
Kas tegelete veel afropatsidega?
 
Pille lille 06. juuni 2021, kl 18.26
tundub et mitte
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!