Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Tln on võimatu leida head juuksurit!!!
 
juuksekoll 29. november 2004, kl 11.09
Olen siin siis vahepeal otsingutööd teinud. On täiesti mõtetu ajaraiskamine Tln normaalsete hindadega, kuid head juuksurit leida.
Siin on mulle soovitatud mingeid enam-vähem "keldrijuuksureid". Ei usalda nende juurde minna (Sry, minu kiiks, aga vbl mõni neist on ka hea, kuid mul usaldus puudub). Ja siis teine variant on mingid hirmkallid juuksurid Tln vanalinnas, kes hea meelega teenindaksid ainult vip-e või rahakaid soomlasi....
Ja kolmas variant: venelannad, kes koguaeg tahavad pakkuda mingit punast või lillat sodi pähe ja soendutest siis "moodsat kanap...se" soengut. Minu jaoks üsna maitselage värk!

Täitsa lõpp! Lootus juba kadunud :(
Mul enda juuksur asub teises linnas, kuid paari kuu jooksul pole võimalik mul tema juurde sõita. Aga varsti on tulemas jõulud ja muud pidustused, kuid mina käin ikka koledate juustega ringi. Ilmetud, tuhmid jne.
Tahan lasta neid värvida ja sutsu lõigata jne.. Et juuksur oskaks mulle soovitada midagi head!!!

No teen viimase katse - kust leida endale heal tasemel, maitsekas juuksur?

Või pean valima jälle mingi Kairi Viigi või Intersalongi, kuhu jätan hunniku pappi ja hoian edaspidi toidu pealt vms kokku :(
 
Evelin 29. november 2004, kl 11.39
Paha siga, sada viga.
 
koll jah 29. november 2004, kl 11.40
Milline see moodne kanaper.se soeng on?
 
juuksekoll 29. november 2004, kl 11.46
tead, see "moodne kanap...se" soeng on selline, et juuksed on lühikesed ja tagant saassi aetud. No ma lihtsalt ei või! Minu arvates (rõhutan) on see jube soeng. Ok, mõningatele sobib, aga endale sellist ei laseks.

Ja muide Evelin: päris 100 viga mul pole, aga see juuksuri leidmine, kellega oleksin rahul, on tõesti raske. Ei ütleks ka ,et ma eriline siga oleks, et julgen siin arvustada ja muret kurta....

Jõudu!
 
Letitia 29. november 2004, kl 11.56
Mis on sinu jaoks normaalne hind? Oled salongide hinnakirjadega tutvunud või käinud mõnest küsimas, mis rahaga peaksid arvestama? Jah, Tallinnas on hinnad kallimad võrreldes teiste asustatud punktidega Eestimaal, mis teha - tuleb harjuda. Ja kes või mis on maitsekas? Ühe jaoks triibu-salguline ja järku näksitud, teise jaoks ühtlase värvi ja pikkusega juuksed. Kui pole võimalik kallisse salongi minna, lepi tagasihoidlikumaga, igal juhul mõtle enese jaoks selgeks, mida sa oma juustega teha tahaksid/lubaksid. Seletad juuksurile ära, leiad ehk ligilähedase pildigi, värvi valikul ära ole selline ah-ma-ei-tea ja lõikusel/soengu tegemisel küsi ja seleta kasvõi 10 korda, et pärast mitte solvunult toolist tõusta. Pole ma veel näinud juuksurit, kes kliendile vägisi värvipoti pähe kallab või kärtsti kolme kiire liigutusega ultramoeka kanap.rse juustest tekitab.
Pole sa neid juuksureid nii palju näinudki, et teaksid juba deklareerida oma rahulolematust. Piuksud ja paanitsed siin niisama.

Btw, olen jah vastik ja tige ja mis-kõik-veel, pole tarvis hakata mulle seda siinkohal üle kordama.
 
to Letitia 29. november 2004, kl 12.13
Nii et soovitada sa ei oska siis?
 
Letitia 29. november 2004, kl 12.24
To: to Letitia
Nii pretensioonikale pirtspekile, kes ise ka ei tea, mida tahta, on raske soovitada tõesti. Mulle meeldib Intersalonist Aleksandra, aga sinu ja minu maitse ei pruugi sarnased olla.

Ei tea, miks mõnel anonüümusel nii raske omale nime on leida?
 
jah 29. november 2004, kl 12.56
jah aga on siis normaalne et juuksur lihtsalt kirtsutab nina. Ok olid ka probleemsed juuksed aga see pole mingi üllatus mulle ju, küsisin just, et mida tema soovitaks jne. Kui juuksur ei taha teenendada siis öelgu seda aga pole vaja mingeid nägusid teha.
 
piiks 29. november 2004, kl 12.58
Olen letitajaga väga nõus!Juba pikemat aega sa otsid ja virised.Oled sa üldse kuhugi vaatama läinud?!Pirised,et ei meeldi keldri salongid aga Intersalong on ju kaaa KELDRIS!
 
Letitia 29. november 2004, kl 13.19
jah, räägi mulle ka, mis salongis nina kirtsutati ja mille peale. On juuksed ikka väga kehvas seisus, siis ühe korra ja paarisaja krooniga neist voogavaid kiharaid võluda pole võimalik, sõltumata sellest, et klient seda soovib. Kui sellega arvestada ei taheta... Ma ka vist kehitaks õlgu ja kirtsutaks nina.
 
juuksekoll 29. november 2004, kl 14.38
Olen käinud ka intersalonis- maksin 1x 800 eeku. Kusjuures oma nägemus olitäiesti olemas, millist soengut-lõikust soovin.
Ega ma ei nurise, et halb töö oli, aga ma lihtsalt ei jaksa 800 koguaeg raisata.

Ja ma usun ,et teate küll ,keda ma keldrijuuksurite all oeln mõelnuid siinkohal!

Nii mulle on tehtud juuksuri juures ka 300 eeguga ja 500 eeguga jne.
Ükskord ütlesin ühele juuksurile,et ma KINDLAST ei soovi juuksevärvi toonis näha hiljem mingit punakat- lillakat läiget. Aga tema kiitis taevani ühte värvi ja segas ühte ning teist. Pärast oli mingi ploomililla mu pea. Appi, ma olin väga pettunud tookord. Kusjuures juuksur oli jah venelanna. Muidu tore inimene ,agaenda soendg oli tal kah täpselt selline punane kanapepu :)

Siinkohal hädaldangi ainult seepärast, et lähtun AInult oma kogemustest.
Ma pole üldse pirts, aga üsna nõudlik selliste asjade puhul.
Hindan juuksurite tööd, kui nad teevadseda hästi ja arvestavad kliendi sooviga.

Mina kahjuks, olen sattunud valede juuksurite otsa

Intersalong oli tõesti ainuke ok, aga ma lihtsalt ei raatsi enne jõule raisata nii suurt rahasummat. Saaksin siis hoopis oma lähedastele kinke teha ja midagi meeldivat korraldada.....
 
eisaaaru 29. november 2004, kl 14.51
aga miks keldrites asuvad juuksurid sinu meelest tööd teha ei oska?
tihti on nad head juuksurid ja teinud väikese oma firma. keldrites asuvate töökodade rent on ju ka palju odavam kui kuskil suures kaubanduskeskuses, seetõttu tuleb ka hind kliendisõbralikum.
ise olin ülirahul lasnakal ühe keldrijuuksuriga ja käin seal nüüdki (kesklinnast muide) kui vajadus on.
samas hullemat jälkust pole mulle kunagi ei enne ega varem pähe tehtud kui kunagises viru tn alguse salongis, (praegu seal raamatuantikvariaat), olin nii nördinud, et võtsin käärid ja lõikasin omale peene soengu siiliks ümber.
 
to eisaaaru 29. november 2004, kl 15.11
Ma kirjutasin, et see on võibolla minu kiiks, aga mul on eelarvamus justnimelt nn lasnaka keldrijuukusite jms osas.

Aga kui ta hea on, siis mina ei saa aru, miks sa teda siis siia kirja ei pane?

Ma pöördusingi selle murega siia ,lootes, et mind suudetakse teistmoodi arvama panna või julgustada kedagit proovima.

Aga siin, nagu näha, tuleb vastuseid ainult selles laadis, et milline ma olen jne.
Olen vähemalt aus ja tunnistangi, et olen pirts.

Aga see on väheamlt normaalsem, kui igale juuksuri tööle kaasa noogutada ,et oi ,küll on vahva ja tore, kuigi sisimas mõeldakse tihti, et jama....
 
generaator 29. november 2004, kl 15.24
No tee siis niimoodi, et kui tänaval või kuskil sulle meeldiva soenguga naisterahvast näed, siis astu ligi ja küsi, kus tehti.
 
Letitia 29. november 2004, kl 15.52
No ei pea ju noogutama kaasa, ega sul suud juuksuri juures kinni seota! Aga ette ka pole mõtet nipsatada, et see ei meeldi ja too ei meeldi, ise pole käinud-näinudki.
Mis värvimisse puutub, siis anna andeks, mina tõesti ei mõista inimest, kes värvikataloogi näidata ei palu. Seal on ju kenasti näha, millised toonid on. Pole võimalik ntx. pähkelpruuni värviga pead lillaks tõmmata.
Kas sul sõpru-tuttavaid pole, kelle juuste väljanägemine sulle meeldib? Äkitsi peaksid nende käest küsima juuksurite kohta infot? Mis ümberveenmist on mõtet kusagilt foorumist otsida, kui sa isegi aimata ei oska, mis pesad veenjatel endil peas on? Või kurta rahanappust ja kalleid hindu, ega´s keegi abi mõttes sinu juuksuriarvet kinni hakka maksma?
 
nali 29. november 2004, kl 17.16
Väga naljakas,aga paar nädalat tagasi olin ise samas olukorras ja otsisin siit abi.SAIN!Olin väga rahul ja soovitan sullegi juuksekoll,AGA see asub ka pisut keldris,Koidu tn.just Mandarini söögikoha taga,kõrvuti tavalise,just keldri juuksuriga.Hinnad on ka väga normaalsed,kui oled huvitatud:Enely ilusalong
 
tikker (25) 29. november 2004, kl 17.28
Lugesin siin kõik arvamused läbi ja julgen soovitada oma juuksurit Riinu Family Hair salongist. Enne teda ma arvasingi, et mul on lihtsalt sellised juuksed (lokkis ja kohevad), mida ei saagi ilusaks lõigata (üks juuksur ütles, peale seda kui oli nad lühikeseks ja koledaks nüsinud), kuid peale Riinu juures käimist olen olnud rahul iga kord, kui sealt tulen ja seda nüüd juba neli aastat. Olen olnud nii ultralühikese poisipeaga kui ka poolpikkade juustega, sest kasvatan nüüd nad pikaks. Maksimum mida olen maksnud on 190 eeki (pesu, lõikus ja kuivaks). Kuid värvimise kohta kahjuks kaasa rääkida ei oska, sest ma ei värvi oma juukseid. Kuigi see mis ühele on väga hea võib see teisele olla kolm miinus, loodan siiski, et leiad oma.
 
E 29. november 2004, kl 17.33
Kõigepealt võiksid ikka ise endale selgeks teha, millist soengut Sa täpselt tahad. Juuksuril on ka suht rake tegelda kliendiga, kes räntsatab toolile ja teatab, et tehke midagi, et ilus oleks. Sirvi kas või mõnda ajakirja ja kui leiad midagi enda jaoks sobivat, võta kas või pilt kaasa.

Mina olen rahul De la Gardie' ilusalongiga. Juuksuri nimi on Karin.
 
to Tikker 29. november 2004, kl 17.42
ja kus see salong siis asub???
 
Letitia 29. november 2004, kl 17.48
No pühadevahe, küll sa oled saamatu! Ahtri 6, Tln. Internet sul ju olemas, otsida ei mõista või?
 
Alternatiiv 29. november 2004, kl 19.49
Kui Tallinnast head juuksurit ei leia, sõida marsa nr 2-ga Laagri ujulasse. Seal on väga head ja suht odavad juuksurid. Aga aja peaks enne telefoni teel kinni panema.
 
Krassu 30. november 2004, kl 00.49
Tallinnas on palju juuksureid. Sul tuleb nad yles otsida. Endale meeldib Salon+ seal alati rahule jaanud. See kyll natsa kallim aga juuksurit huvitab ka mida sina tahad. Aga odavam kindlalt kui intersalon.
Kahjuks olen ka mina paljudes juuksurites pettuma pidanud. Kui olen lasnud odavamalt loigata, siis olen 2 nadala parast ikka uuesti pidanud poole kallimasse minema. Nii, et raha kulus rohkem.
Jaksu!
 
kessu 30. november 2004, kl 09.05
Mulle meeldib Aet salongist carmen ,hästi tubli juuksur ja hinnad ka enamvähem ok.Mine proovi,arvan etei kahetse.
 
x woman 30. november 2004, kl 09.17
kuule juuksekoll,ega juuksurid mingid imetegijad ei ole.Tee oma musimops lahti ja ütle mida soovid,võta mõni pilt kaasa.Mine ikka juuksurisse mõne kindla sooviga.ja muideks väga head juuksurid on Laagri ilusalongis.Hinnad on seal väga normaalsed.Mitte see ujula salong,vaid see mis on seal keskuses sees ikka.
 
kiisumiisu 30. november 2004, kl 09.44
väga hea juuksur on nt. Külli Jakobson, kes töötab Gersi salongis. ega tema töö muidugi odav ei ole ja aja peab tema juurde ka 2 kuud varem kinni panema.
aga no juuksur teeb tööd ju "tellija materjalist". kui inimese juuksed ei sobi selleks soenguks, mida ta ise oma vaimusilmas ette kujutab, siis ei ole ikka viga juuksuris.
 
soovitus 01. detsember 2004, kl 18.30
kindlasti ei ole keldrisalong HAIRHOUSE, mis asub Maakri tn. II korrusel. Hind ei ole odav, aga ka mitte 800 EEK (!!!! selle hinna peale röögiksin isegi mina, kes ma olen harjunud, et hea asja eest tuleb sageli rohkem raha välja käia)- lõikus+ värv saad 400- 500,- eest olenevalt pikkusest, mis on keskmine hind kõigis korralikes salongides. Kõik sealsed juuksurid on toredad ja hea käega. Mõlemad poisid Priidu ja Kristjan eriti. Kõik mu sõbrad- tuttavad on sinna kliendiks läinud ja jäänud.

P.S. Soe soovitus- mine pildiajakirjaga kohale ja näita mida sa umbes tahad.
 
soovitan soojalt 02. detsember 2004, kl 10.07
Kruusma salongis teeb Kairi väga head tööd, julgen soovitada. Olen nõus maksma natuke rohkem, kui tean , et tehakse head tööd ja alati olen saanud selle tulemuse mida ootasin.
 
juuksekollile 06. august 2020, kl 15.57
Selline moodne kanap-rsesoeng oli moes 20-ndatel sada aastat tagasi...
 
uu 24. august 2020, kl 09.36
ise lõikan endal juukseid, juba aastaid. ja saan kiita, kui uhke soeng. seda, et omatehtud, kellelegi öelda ei julge, siis vaadatakse teisiti.
juuksuris käin aeg-ajalt "üle tegemas" e kui asi valmis, viie euro eest lõikust viimistlemas, et kukla taga puhtam mulje jääks.
 
Minu meelest 29. jaanuar 2021, kl 16.49
On Roo tänava juuksurid head. Seal endise mööblimaja läheduses. Nüüd on seal A1000 pood. Aga sealsamas nurgal on Roo juuksurisalong. Minule on seal Eva ja Kristi teinud hästi. Kui lasin neil blondeerida juuste väljakasvu ja vahel ka piirata otsi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!