Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
juuksur Tartus
 
murelik 08. detsember 2004, kl 17.33
Tere,
tekkis mure, helistasin 3 juuksurisalongi läbi enne, kui sain lõpuks aja (avastasin, et oleks vaja rutturuttu juuksurisse) esialgu rõõmus, et aja sain, aga siis tuli mure südamesse, et mis sellel juuksuril viga võib olla... kõigil teistel hullult palju tööd, aegasid pole, a temal on...
Palun, kas keegi oskaks kommenteerida sinisalongi juuksuri Argo tööd?
Otsingut pole... a mure on...:(
 
ei taha sinisalongi 08. detsember 2004, kl 17.58
See Sinisalong on üks väga ülbe koht, mina sinna enam ei lähe. Jooksutavad sind nagu lolli. Juuksurid vaatavad sind sellise näoga et minu amet on maailma tähtsaim töö. Ei mingit sõbralikkust et tagasi minna.
Lõikused on sellised et võta ühta ja viska teist. Kui sa just erilist ekstravagantsust ei taha siis mina sinna ei läheks. Pool päeva tee selgeks et tahan vat just seda.
 
lõpetage ära! 08. detsember 2004, kl 18.49
Mida sa ajad, eelmine?! Sinisalong on täiesti okei.
 
pirx 08. detsember 2004, kl 20.46
Sooviks Tartus leida normaalset juuksurit,kes saaks juuste värvimisega tõesti hakkama,mitte ei kõrvetaks jälle ära.
 
Nele 09. detsember 2004, kl 10.19
Sinisalong on väga hea koht. Ise käin küll Marelle juures, aga olen ka Argo lõikusi näinud ja väga meeldivad.
 
des 09. detsember 2004, kl 10.31
minu juuksur ütles kunagi õpetlikult, et ära kunagi mine selle inimese juurde, kellel alati aega on, et juuksurikäsi muutub kindlaks pidevalt tööd rabades. Tegelikult olen kogenud ka vastupidist ja pettunud ülihõivatud tegijates.
 
Piret 09. detsember 2004, kl 11.08
See et sa said aja kiiresti,ei näita et juuksuril on vähe tööd,vaid on tavaline et keegi haigestub ja tühistab aja.
 
Megalahe salong 09. detsember 2004, kl 11.16
Olen sinisalongi klient,kuigi elan Tallinnas.Argo juurde sattusin juhuslikult kui olin juuksemodelliks juuksurite õppel.Seal mu pikad juuksed "hakiti" noaga maha ja Argo oli just see kes mulle nõu andis ja aitas.Nüüd juba kaks aastat iga paari kuu tagant külastan Tartut,kuna mulle meeldib tema töö.Igaühele sobib keegi juuksur,proovi ära.
 
Moona 09. detsember 2004, kl 11.30
Mulle ka ei meeldi see salong.tehti täiega nõme lõikus kasvatan seda juba pool aastat välja.Olen leidnud palju mõnusamad salongid nagu Emendia ja Selene väga rahul mõlemaga.
 
Tähelepanelik 09. detsember 2004, kl 11.42
Emendia admin. jälle delfi naistekas aega viitmas.
 
Klient 09. detsember 2004, kl 12.01
Oi,olen salongi klient ja huvitav lugeda et kiidetakse ja laidetakse.Mõtetu on kommentaaridest oma arvamust kujundada,kuna eestlane on kade inimene ja eks kade ka laidab.Mina isiklikult olen rahul(käin Merje juures).Ülbust pole kohanud.
 
tea 09. detsember 2004, kl 13.49
Otsisin ka väga kaua head juuksurit,ja sõbranna soovitas oma tuttavat,usaldasin teda ja olen tõesti väga rahul-nii lõikuse kui ka sensorlokkidega,ja usaldaks teha kõike muudki.
Juuksur on Juuksestuudiost Külli.
 
kiidan 09. detsember 2004, kl 14.25
Ära ole murelik,ta on täitsa lahe inimene,kes teeb väga korralikku tööd.
 
Moona 09. detsember 2004, kl 14.32
Tähelepanelik - Töötan Estravelis klienditeenindajana ja ei saa hästi aru miks õelutsed?
 
Ruth 09. detsember 2004, kl 15.04
olen ammu aru saanud kui siin arvamust avaldada saad kohe täiega.nõme , mõtetu foorum.adekvaatset inffi sa siit küll ei saa.
 
Tähelepanelik 09. detsember 2004, kl 15.06
Südamest vabandan.
 
Kairit 09. detsember 2004, kl 15.36
Kuidas on võimalik,et klienditeenindaja Estravelis kasutab sellist väljendit nagu "täielik nõme"...Mulle tehti eelmine aasta Selene salongis pidulikuks soenguks pähe "3 kottleti" ja küll ei pasundanud kui jube.Minu arust hoopis klienditeenindaja õelutseb.
 
ilusad vaateaknad 09. detsember 2004, kl 15.57
Mulle meeldib selle salongi vaateaken,igal aastaajal uus ja väga lahe.Võiks öelda et Tartus AINUKE salong kes pöörab sellisele tähtsale detailile tähelepanu.
 
kertu 09. detsember 2004, kl 17.05
mina käin iluhoovis Terje ja Sigridi juures.Olen alati rahule jäänud nende töödega ,nii lõikuste kui värvimistega.Soovitan siiralt
 
on küll hea juuksur 09. detsember 2004, kl 17.49
Olen mitu korda käinud selle juuksuri juures,kelle kohta sa küsisid arvamust.On tõesti lahe inimene,neutraalne,annab hea nõu ja võid igal teemal vestelda.Ei tüki ise seejuures esile.
 
zzzzzzz 09. detsember 2004, kl 21.47
siin vist hoopis sinisalongist keegi istub arvutitaga............
 
yyyyyyy 10. detsember 2004, kl 09.57
Sel juhul kalkulaatori taga,pole mina neil arvutit näinud.Kõikidel pole seda võimalust.
 
Zz 10. detsember 2004, kl 10.39
YYYYYYY- ka kodus vabal päeval saab selliseid asju teha.
 
sopa loopijatele 10. detsember 2004, kl 12.24
Süda läheb pahaks!Kui Tartust küsitakse juuksurit,kosmeetikut,maniküürijat siis hakkab kohe "soppa" lendama.Ja kui keegi julgebki kedagi kiita tembeldatakse see kohe kiidetud salongi adminiks,töötajaks jne.Ei ole ju võimalik et kiidetakse(üldse),kadedus ei anna kohe asu.Lugege vanemaid teateid Tartust,nagu ei olekski norm.salonge.Kas anonüümsetel "sopa" loopijatel südametunnistust ei ole.
 
zz 10. detsember 2004, kl 15.27
Tüüpiline Tartu varjant..........
 
Ave 08. juuli 2014, kl 09.28
Sinisalongi enam kunagi ei lähe. Olen väga õnnetu, terve suvi rikutud ja kasvatan seda koledat lõikust välja vähemalt aasta. Lõikusel vastupidine tulemus soovitule. Mu pikad juuksed sälgutati ja rikuti täiesti ära ja tulemus ülikole. Teatasin juuksurile, et ma ei soovi õhukesi juukseotsi aga ikka tehti vastupidiselt ja lõikus, mis teeb pigem vanemaks. Juuksed hoiavad koledalt.
Salon+ juukselõikusega olen aga alati rahule jäänud. Kahetsen südamest, et sinisalongi läksin juukseid lõikama. Oleksin pidanud kuu aega vastu pidama ja oma juuksuri salon+ist puhkuselt ära ootama.
 
poisipea 18. juuli 2014, kl 18.22
Aga ikkagi, kas Tartus on mõni väga proff juuksur, kes oskab paksudest pikkadest juustest ilusa poisipea lõigata?
 
Paula 10. aprill 2020, kl 15.38
Mina just soovitaksin selleks Argot, aga sa pead ta Tartu pealt üles otsima. Sinisalong läks minu teada juba mitu aastat tagasi pankrotti või lihtsalt lõpetas tegevuse. Mida ma kindlasti ei soovita, on mingi salong Võru tänava Maxima kõrval. Mu aju on isegi selle nime ära kustutanud. Kui sa just ei soovi paar kuud räti ja karumaskiga ringi käia, siis ära sinna mine.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!