Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Keeleneet
 
Ly 22. aprill 2006, kl 16.26
Ml on keeleneet.Eile tegin.Viljandis maksis auk 250.-
Ml eriti valus polnud.Natuke oli.
 
Pisike 05. juuli 2007, kl 19.48
ma tahaks kah keeleneeti teha aga ema ütleb et nõme keele surkimine :(
aga ma üritan ikka teha selle ära .
aga kus on Tartus hea koht kus saaks keeleneeti teha ?
ja kas see on valus ?
kus saaks teha nii et ema luba pole vaja ? kas keegi teab
kas see läheb väga lihtsalt mädanema
ok . soovige mulle edu et mu ema lubama hakkaks
 
moonika 10. juuli 2007, kl 20.43
millises salos sa tegid keeleneedi ja kas vanemate luba on vaja?
 
tüdruk 10. juuli 2007, kl 20.44
kas tallinnas on sellist salongi kus auk on umbes 200.- vanemate luba nad ei küsi ja on hea tegija...sest ma hirmsasti tahan aga vanemad ei luba ,räägivad et see on prostituutidele ainult
mind ei koti taha ikka
kus teha...
14 olen alles...tahaks nii et vanemate luba poleks vaja...
 
unknown 28. juuli 2007, kl 12.17
valus ei olnud teha ja ma arvan et tumestus süst on valusam kui tegemine ise.
sest see tehakse keele keskele mitte otsa.
keel oli paistes paar päeva.
hiljem hakkas segema pikk neet.
tegin Tallinnas Vene tänaval.
 
Anette 05. august 2007, kl 11.26
Mul endal pole, aga ma mõtlesin selle üle. See valu võib kesta natukene juu. Eks ikka on valus. Nagu kõrvaaugudega. Aga pärast ei ole ju seda valu enam ja, siis see on nii äge julla seal keeleotsas x)) :D
Tegelikult ise tahaks kah keeleneeti ja nabaneeti ja igast värke xD
 
Anette 05. august 2007, kl 11.27
kõrvaaukudega* ;)
 
sannu 07. august 2007, kl 21.59
Kus viljandis saaks seda teha?
 
Blä . 25. august 2007, kl 13.39
mateen ülehomme keeleneedi . 220 läheb maksma :)
Üldse ei karda tegelt tegemist, aga ma arvan, et siis hakkan kartma, kui minema peab hakkama xD
Mulle öeldi, kui aja panin, et tuimestust ei tehta/:
ja vanemad ei luba mul teha, töendi kirjutab üks söbranna . (:
 
chrissu 31. august 2007, kl 18.57
ma sooviksin teada kus kohas rakveres tehakse keeleneeti..?? vastake mulle meilile..
tänan :))
 
krissu 31. august 2007, kl 18.59
sooviksin teada kus kohas tehakse rakveres keeleneeti..
vastake mulle meilile..
tänan :))
 
anette 16. september 2007, kl 10.29
rakveres ? .. saab teha selles kohas , kus on mingi .. üle minu vaiba.. vmidagi selllist .
seal läheb 225.-
 
janza 18. september 2007, kl 12.37
käisin eile keeleneeti rakvere tegemas...
süia ei saa ..keel valus veel ka
 
*annu* 20. september 2007, kl 01.02
Tegin keele ned paar päeva tagasi...valus see tegemine polnud, pigem ebameeldiv...aga mis teha, tahtmine oli suur see endale saada...aga röökida õigesti kyll ei sanud...praegugi veel susstan ja r-tähte harjutan kah õigesti hääldama...needi ma vahtan ikkasi välja sest mu keel on väike ja pikk neet ikke segab natukes...söömise ajal jääb kyll ette...
 
piret 20. september 2007, kl 08.16
kas on normaalme et mul 4 päev neet ja ikka paistes ja valus..keele alt natuke mäda ja keel pealt valge
 
La. 23. september 2007, kl 17.19
Sama jama, mis Piretil.. Ainult, et mul on kolmas päev ja pealt valge ei ole eriti. :(
Palun vastake.. (A)
 
piret 01. oktoober 2007, kl 15.48
mul nüüd ok juba......
 
Nele . 02. oktoober 2007, kl 22.08
Tere. ! ma tegin eile endale keeleneedi kõige rohkem oli valus 5 minutit. rohkem polnud . aga järgmise päeva hommik mõtlesin mis asi mul suus on nii paistes . aga kui jää suhu paned . siis läheb valu ära .
Soovitan alguseks kõige pikemat neet seda 20mm. mul on see siis saad neeti liigutada jub . ja on endal ka parem . paraneb kiiremini . mullevähemalt . nii öeldi .
Soovitan ausalt kõigile . jube hea . see tunne alguses. et ma tegin ära selle olin enda üle kuidagi uhke . jälle üks samm julgusele ligemale .
Tsauki siis .
 
.. 03. oktoober 2007, kl 09.21
kui vanani on sobilik keeleneeti teha? 30 aastane ju selleks enam ei sobi
 
Monika 14. oktoober 2007, kl 14.48
Tartus saab teha keeleneeti ja muid neete Kitsas 3 (2.korrusel), Tattoo & Piercing Salongis. Maksab 325-350 krooni (hind siis koos neediga), oleneb kas valid kirurgilisest metallist või titaanist needi. Sealne tegija töötas varem Tarto Tattoos, ja tal on palju kogemusi, ütles, et on ligi 1000 keeleneeti 4 aasta jooksul teinud! :)
 
sassu 08. november 2007, kl 21.58
Et mina isa tahan ka täiega keeleneeti teha ja 1 mu söbranna ka me vb läheme teeme 4 päeva pärast koos keelenaadi ära aga mul on selline jama et ema ei luba aga isa lubab !? kuidas ema veenda?:/
 
teeeere 02. detsember 2007, kl 15.35
palun vastake meilile,et kust saaks tartus keeleneete osta, kus müüakse ägedaid?

tegin endale eelmine esmasp. valus ei olnud, keel oli nati paistes aga praegu vägagi rahul ja ilus:D
 
getu 15. jaanuar 2008, kl 22.31
kus saab viljandis keeleneeti teha??ma tahan teha aga kardan et on valus ise olen 12a..
 
Pisike . 12. august 2010, kl 19.11
Tere , kas keegi teab mingit kohta , kus saaks odavalt tartus keeleneeti teha ja kus ei ole vanemate luba vaja ? Tahaks väga teha , kuna mu õde tegi just eile keeleneedi ja nüüd tahan ka mina .
 
SUUR KÜSIMUS 11. detsember 2011, kl 21.12
KUS KOHAS SAAB VILJANDIS KEELENEETI TEHA?
 
Tüdruk kes tahab keelneeti 02. detsember 2017, kl 13.07
Kus kohas sa selle keele needi tegid viljandis
 
kusti 15. september 2021, kl 12.16
kyidas kõigil nii kalliks läks, lugesin teie juttu ja kõigil 300-400 koos ehtega. vaatasin erinevate kohtade hinnakirju ja igalpool 15-30 koos ehtega mis toimub?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!