Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
kunstküüned - kas panna ja kus panna?
 
k 14. veebruar 2005, kl 10.34
Selline mure, et mul endal on väga koledad küüned. Pikaks kasvades kaarduvad kas ülespidi või vajuvad laineliseks otstest. Kas oleks mõttekas panna kunstküüned ja kui, siis millised? Üks mu tuttav väga kiidab kangasküüsi, aga lugedes igasuguseid foorumeid, soovitatakse igasuguseid, peamiselt geelküüsi. Millised panna, kui kodus on ikka vaja kodutöid ka teha ja vahel ujumas käia? Kui vastupidavad üldse kunstküüned on? Olen otsinud netist mitmeid ilusalonge, aga ei suuda otsustada, millised on kõige soodsamad ja kvaliteetsemad. Oskab keegi soovitada sellist salongi Tallinnas?
Palun andke nõu!
 
Tehnik 14. veebruar 2005, kl 11.07
Kuna nagu sa kirjeldad, et su oma küüned hakkavad küünetipust ebaloomulikult koolduma, siis võiksid tõesti proovida kunstküüsi. Valik on sinu, milliseid soovid. Proovi mõlemat ja siis otsusta. Pane nt kõigepealt kangasküüned ja järgmine hooldus tee geelküünte hooldus peale ja siis otsusta, kumb sulle rohkem meeldib. Sedapidi tehes on salongides odavam ka. Ise paigaldan nii kangas-, kui geelküüsi.
 
k 14. veebruar 2005, kl 11.19
Aga kas keegi oskaks soovitada mõnd head salongi? Kodus tegijate juurde oleks veits ebamugav minna. Kaua üldse kunstküünte paigaldamine aega võtab ja kas peab selleks kusagil salongis enne aja kinni panema?
 
Tehnik 14. veebruar 2005, kl 13.47
Aja peaksid kindlasti enne kinni panema. Eks igaüks leiab ikka oma küünetehniku katse-eksituse meetodil. Küünte pealepanek võtab keskmiselt 2 tundi. Kindlasti hoolduses vaata seda, et su küünetehnik pealt metallist puuriga ei puhastaks ja laisad on need, kes kogu küünepinna puuriga puhastavad, et sinna siis uus kiht kangast-, geeli- või akrüüli panna... Edu otsingul!
 
Lizka 14. veebruar 2005, kl 16.26
Minagi olen küünetehnik...sinu seletuste järgi soovitaksin sul panna kangasküüned koos geeliga. On tugevad ja kui geeli kiht veel peale panna jääb vägagi loomulik. Puuriga pead jah ettevaatlik olema, puuriga saab ju ruttu asja korda ajada ja sa ei pane ise üldse tähelegi kui ta sinu küünenahka ärritab või sisse puurib. Mina olen käinud mitmel koolitusel ja puurist vägagi palju on räägitud ja seetõttu ei kasuta mina üldse puuri, saab väga hästi ka viiliga tehtud. Soovituseks annan sulle seda et kallis salong pole parem kui odavama hinnaga salongid.
 
ka huviline 14. veebruar 2005, kl 23.20
Ja kuidas on lood hindadega?
 
Lizka 15. veebruar 2005, kl 07.38
Hinnad võivad salongides olla väga erinevad, alates 400-1000 või isegi rohkem. Ärge ainult arvake et salong kus hinnad on väga tipus on parim, täiesti mõtetu on ju hoolduse eest maksta 500 krooni kui ka 200 eest saab sama töö ära tehtud. Mina töötan salongis kus on väga sõbralikud hinnad.
 
proovija 15. veebruar 2005, kl 08.25
Umbes kaks kuud tagasi panin ka siis endale kunstküüned.Otsustasin kangasküünte kasuks, nende paigaldus maksis 400.-Tehnik paigaldas neid omas kodus.Tulemus oli super ilus, olin väga rahul kuni järgmise hoolduseni, mis toimus kahe nädala pärast.Peale hooldust nädal aega hiljem hakkas kangas küüneäärtelt lihtsalt lahti lööma ja tippide hakkasid ära murduma.
Uus hooldus ja murdunud küünte paigaldus oleks läinud tunduvalt kallimaks kui uute küünte paigaldus, niisiis lõikasin need neli küünt, mis olid veel alles jäänud maha, kangas tuli ka klõpsti ära ilma mingi vaevata ja lasin paigaldada geelküüned.Peal on need mul olnud nüüd 5 päeva siiamaani olen väga rahul. Paigaldus maksis 300.- tehnik oli küll nooreke aga väga püüdlik ning asi toimus salongis. Salongi nimi Aries.
Kui kellegil on huvi siis maeilige annan tel. numbri ja nime.
 
*** 15. veebruar 2005, kl 09.09
Soovitan soojalt Anu "Ariese" ilusalongist.(Kunderi 28,kesklinn)
Tõeline professionaal.
Tema hooldus ainuüksi on juba nii hea et mul pidas 4,5 nädalat ilusasti vastu ja oleks veelgi pidanud :)
Mitte ainsatki küünt pole siiani veel ära tulnud.
Kui saaksin teda hinnata 10 punni skaalal siis annaksin 20 (Y)

*tema tel on 55989369
 
tehnik 15. veebruar 2005, kl 09.38
miks räägite nii nagu kui küüs murdub 3 nädala pärast on see küünetehniku süü,et halvasti paigaldatud aga teie ise ju ka põrutate küüsis ära ja tänu sellele nad löövadki lahti just küünenaha juurest
 
küsimus 15. veebruar 2005, kl 15.16
Ma paluksin tehniku kontakt numbrit ja salongi kuna tahan uuesti kangast lasta panna kunagi aastaid tagasi oli nüüd tahaks jälle aga ei oska ka kuhugi minna.
 
Katri 15. veebruar 2005, kl 18.57
paigaldan nii kangasküüsi kui ka geelküüsi, peale panek 400.- ja 500.- salongis princess studio, varuda tuleks 2 tundi aega.

Katri
58 08 74 79
 
geelikate omanik 16. veebruar 2005, kl 11.02

ma käin kord kuus hoolduses ja väga rahul.

Haruharva kui mõni küüs katki läheb(reeglina siis,kui olen otse vastu seina löönud või autoukse vahele jätnud)
 
ss 20. veebruar 2005, kl 11.18
to tehnik
Kus töötad ka kontaktid kuidas on? Oleks huvitatud just heast tulemusest.
 
Sõratohter 26. märts 2020, kl 19.12
https://www.google.ee/maps/@58.9104335,24.4327221,3a,75y,89.5h,94.63t/data=!3m6!1e1!
3m4!1sXM1geMAeb4s5kjWpJvIy2g!2e0!7i13312!8i6656
 
Miss Estonia 26. märts 2020, kl 19.13
https://arileht.delfi.ee/news/uudised/viiruste-uht-pohipesa-valitsus-sulgenud-ei-ole-teenust-osutavad-tootajad-on-paanikas-ja-paluvad-liitude-abi?id=89351669

Kus sa kinni panna saad ühiskond saab soki kui need kõpitsemata krokodillid kahe kuu pärast välja roomavad
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!