Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Maca pulber
 
Teele 21. veebruar 2012, kl 20.39
Maca pulber aitab mul üleminekuea vaevusi vähendada.
Minu arsti soovitus oli väga hea, aga kuidas küll seda süüa väga spetsiifilise maitse tõttu?
Kas keegi on hea lahenduse leidnud?
 
Kuulen 21. veebruar 2012, kl 20.55
üldse esimest korda sellisest pulbrist ! Ilmselt jälle mingi uus ravimi-müügi artikkel ravimifirmade poolt.
 
ostan 21. veebruar 2012, kl 20.59
kapsleid.see pulber jube.võid proovida jogorti sisse
 
Ly 21. veebruar 2012, kl 21.29
segan mahla sisse ja joon kiirelt ära, et maitset ei tunneks, proovisin kamaga või jogurtiga, aga siis peab sööma ja ei suuda. Aga aitab tõesti, ei mingeid kuumahoogusid, ostsin looduspoest, ei ole mingi jura hookus-pookus
 
Hem 21. veebruar 2012, kl 21.32
täiesti nali aga mulle see maitse meeldib! :)
seega ise võtangi teelusikaga ja siis joon lihtsalt vett peale. proovisin ka mingite toitude sisse aga seal nagu polnud sümpaatne.

aga maca pole miski uus. hoopis igivana on. :)
 
Teele 21. veebruar 2012, kl 21.39
Ly, mis mahlaga sa võtad? Ma proovisin apelsiniga- oli jube!
Ma olen kohvipulbri sekka seganud, aga arst arvas, et nii saan kätte liiga väikese annuse.
 
55+ 21. veebruar 2012, kl 21.52
Mille vastu see caca pulber hea?
 
Janek 22. veebruar 2012, kl 08.53
Üldtoniseeriv ning lisaks see tõstab seksuaalset toonust nii naistel kui meestel, hea kraam ja maitsel pole ka viga.
 
vähendab 22. veebruar 2012, kl 09.08
menopausi vaevuseid.mul nõrgenesid kuumahood ja südamel pole ka paha.mulle aitavad isegi kapslid.pulber kodus joomata.
 
Ainu 22. veebruar 2012, kl 13.25
Leidsin http://www.sojapood.ee maca kasutamise kohta:

maca pulbrit võib segada veega, mahlaga, jogurtiga, müsliga, piimaga (eriti sojapiimaga), teda võib lisada toitudesse või teha teed.

Macal on küllalt tugev maitse, kuid segades kisellide, magusate kastmete, mahlade, marjade või puuviljadega võib ta olla väga maitsev. Nii et sobib kasutada kerge einena koos jogurti ja kohupiimadega.

Macat on mõistlik tarvitada igapäevaste toitudega.Suurepärase maitse annab maca isegi tavalise saia ja leiva tainale, rääkimata siis võietest, mida kasutame igal päeval.

Võided, mis macaga segatud, säilivad väga hästi ja maitse muutub isegi paremaks, pealegi toimib maca loodusliku paksendajana. Viimane on meeldiv kreemidesse segamisel, kusjuures hapukaid kreeme täiendab maca suurepäraselt.

Teraviljadest sobivad macaga paremini mais, kaer, hirss, riis, rukis ja nisu.

Kohvifiltri põhja lisage 1tl (palju keegi soovib) macapulbrit ja peale kohvipulber. Kohv on fantastilise maitsega. Nautida võib koos piima, koore või mõne taimse piimaga. Väga hea on proovida mandlipiimaga. Ilmselt ei teki kellelgi isegi vajadust suhkrut lisada, sest see jook on väga hea maitsega!

Teedes on macat hea kasutada, sest õige tee ja kohvi vesi on enamvähem ühe temperatuuriga, siin aga kipub sade põhja jääma pärast tõmbamist. Sellepärast soovitame macat lihtsalt juurde lisada teele (eriti goji hommikujoogile), segada, juua ja järelejäänud kogus macat lusikaga ära süüa. Muidugi on tee valmistamise seadmeid erinevaid. Samas sobib maca maitse suurepäraselt piparmündi ja melissiga.
 
Ainu 22. veebruar 2012, kl 13.26
Siin on veel palju infot maca kohta, paar-kolm retsepti ka:

http://www.sojapood.ee/blog/category/maca-pulber
 
Marina 02. märts 2012, kl 22.10
mind huvitab, millal see pulber mõjuma hakkab: kas kohe või peale 2 nädalast tarvitamist
 
päris 03. märts 2012, kl 14.07
ruttu.umbes nädal
 
Marina 03. märts 2012, kl 16.34
ise kasutan seda teist päeva. eesmärk seksiisu suurendamine :) ei tea, kas kujutan ette, või juba mõjub, aga mõtted on ainult seksil
 
Krissu 09. mai 2012, kl 22.08
Proovisin ka selle ime Maca ära, ma otsisin just sellist naturaalset toodet väsimuse, stressi, naiste värgid jne. vastu.
Leidsin palju infot internetist ja tellisin ära.(kapslitena-3xpäevas, kuna pidavat paha maitsega olema)
Ohh imet peale 1,5 nädalat toimus mul suur muutus-väsimus kadus ära, üldse nagu selline meeldiv tunne ja rahulolu tekib, näos olid mul sellised kuidas ma ütlen punetavad kupud, neid on vähemaks jäänud!!!
Seksielu on ka kuidagi huvitavam, ahh mis ma pläran siin proovige ise järgi.
 
mina 10. mai 2012, kl 00.05
Kus looduspoodides Tln-s seda müügil on? Kas kapsleid ka on? Ma ei taha neti teel tellida, ikka poest osta.
 
mari 10. mai 2012, kl 15.17
mulle ka maitse eriti ei meeldi, aga jogurti sees koos marjadega, või pudru sees pole maitset tundagi, tuleb vist leida mingi endale sobiv kogus, et maitse väga esile ei tuleks
 
consciouspsyche 24. juuni 2012, kl 23.11
Seda on nii ökopoodides kui ka Järve selveris ja mu teada Solarises. Ehk veel mõnes.
 
muhv 25. juuni 2012, kl 15.50
Loitsukeldris Tallinna Kaubamajas on ka.
 
kass 15. veebruar 2014, kl 11.54
kohutav maitse. Ei kirsi mahl ega banaani smuuti suutnud seda maitset peita. Tuleks vist terva salsa sisse segada.
 
hh 15. veebruar 2014, kl 17.12
See pulber sisaldab soija - ja soijat ei soovitata kilpnäärme haiguste puhul.
 
naine 15. veebruar 2014, kl 21.29
Kas keegi ütleks kuskohast saab Macat kapslitena osta,pulbrina on tõesti ebameeldiva maitsega vähemalt minu jaoks .aitäh !Internetist ?
 
osta 15. veebruar 2014, kl 23.09
telli http://www.iherb.com/Now-Foods-Maca-500-mg-250-Capsules/9743 on odavamad seal ja palju muudki head.Panen ka esmatellijatele sooduskoodi KOG676 sellega saab 5 dollarit odavamalt.Saatmiskulu on 4 dollarit.
 
to osta 16. märts 2014, kl 10.02
See küll maca pulber ei ole seal.
 
seps 16. märts 2014, kl 13.07
Nii hull ka pole ja peab seda ju suht väikse koguse võtma. Segan veega ja joon klõmmdi ära.
 
lk 17. märts 2014, kl 17.28
Mina segan ka mahlaga ega saa arugi, et mingi spetsiifiline maitse oleks.
 
mees 17. märts 2014, kl 17.50
Minu arust on pulber igati meeldiva maitsega.
 
to,to osta 17. märts 2014, kl 18.00
Mis see siis sinu arust on?Kui natuke lugeda oskad siis peaksid aru saama,et see on MACA.Seal on ka pulbrina müüa kui soovi on.
 
fff 17. märts 2014, kl 19.26
looduspere poes on tabletid ja kapslid. apteegis on kapslid liiga kallid. pulbrit olen proovinud, aga see on liigjõleda maitsega. jood ja kannatad, aga aina hirmsamaks läheb. ei enam. viimati ostsingi looduspere poest tablette. need muidu närimiseks mõeldud, kaneeliga, aga need uhan lihtsalt veega alla. niiviisi ei ole väga halb. looduspere.ee
 
no 19. märts 2014, kl 10.09
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!